sedat peker feyzi işbaşaran / Sedat Peker: Feyzi İşbaşaran’ın karakolda kemiklerini kırdırdım. Ricacı olan ismi de açıkladı

Sedat Peker Feyzi Işbaşaran

sedat peker feyzi işbaşaran

\n

Hakkında kırmızı bültenle arama karar bulunan organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in iddiaları tartışılmaya devam ediyor. Peker’in gözaltındayken dövdürdüğünü iddia ettiği eski AKP milletvekili Feyzi İşbaşaran konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

\n

Avukat istememesine karşın avukatı adı altında o dönem MHP Genel Başkan Yardımcısı olan Şefkat Çetin'in gönderdiği bir kişinin geldiğini anlatan İşbaşaran, o anları, “Önüme bir kağıt bırakıp, ona mesaj yazmamı istedi. Ben, ‘Seni tanımıyorum. Şefkat Bey'le de ben yıllardır görüşmedim. Yazmayacağım' deyip ayağa kalktım. Bana yumruk attı. Ben de ona. Aramızda bayağı bir boğuşma yaşandı.  Avukatı başka bir odaya aldılar. Benim dudağıma dikiş atıldı. O da bana anlatılana göre altına işemiş” diye anlattı.

\n

Emniyet amirinin olayın ardından kendisinden özür dilediğini ifade eden İşbaşaran, “Adnan Oktar'ın yaptığı şikayet, bir anda sahte twitlerle Erdoğan ve ailesine hakarete dönüştürüldü. Sonuçta kemiklerim kırılmadı ama ülkemde yaşananlar beni kırdı” dedi.

\n

Konu hakkında Sözcü gazetesinden Saygı Öztürk’e konuşan İşbaşaran, yaşadıklarını şöyle anlattı:

\n

\"Giderken yolda polise telefon geldi\"

\n

\"7 Aralık 'te, Londra'dan İstanbul'a geldim. Sabaha karşı saat civarında kaldığım otele polisler geldi, hakkımdaki şikayet nedeniyle emniyete götürüleceğim söylendi. Kimin şikayetçi olduğunu ben bilmiyorum, polisler de söylemedi. Sabah, emniyetten Anadolu Adliyesi'ne götürüldüm. Savcı, bana tebligat gönderildiğini, adresimde bulunamadığım için muhtara bırakıldığını belirtti. Şikayetçi olan Adnan Oktar'mış. Ben attığım bir twitte bu kişiye ‘Deli' dediğim için şikayette bulunmuş. İfademi verdikten sonra çıktım. Beni getiren polisler kapıdaydı. Otele gideceğimi söyleyince, ‘Biz de o tarafa gidiyoruz, sizi otele bırakalım' dediler. Giderken, yolda polise telefon geldi, Beyoğlu Emniyet Amirliği'ne getirilmem söylendi. Gittiğimde hakkımdaki suçlamayı öğrendim: Recep Tayyip Erdoğan ve ailesine hakaret içerikli twitler atmakla suçlanıyordum.

\n

\"Bana yumruk attı. Ben de ona. Aramızda bayağı bir boğuşma yaşandı\"

\n

Ben, hakaret içerikli twit atmamıştım. O geceyi emniyette geçiriyordum. Telefonuma gelen mesaj var mı diye sorduğumda telefonumun imajı alınmak üzere başka yere gönderildiği söylendi. Saat gece civarında, başkomiser, avukatımın geldiğini söyledi. Oysa, ben kimseye haber vermemiştim. Gelen kişi benim avukatım değildi. Kendisini o dönem MHP Genel Başkan Yardımcısı olan Şefkat Çetin'in gönderdiğini söyledi. Önüme bir kağıt bırakıp, ona mesaj yazmamı istedi. Ben, ‘Seni tanımıyorum. Şefkat Bey'le de ben yıllardır görüşmedim. Yazmayacağım' deyip ayağa kalktım. Bana yumruk attı. Ben de ona. Aramızda bayağı bir boğuşma yaşandı.  Avukatı başka bir odaya aldılar. Benim dudağıma dikiş atıldı. O da bana anlatılana göre altına işemiş. Emniyet amiri geldi, olanlardan dolayı özür diledi , ‘Bu saldırı devlete yapılmıştır' dedi. Bana çay ikram etti, özür diledi.

\n

\"Emniyeti yakın, diye bağırdılar\"

\n

Sabah civarında adliyeye götürülmek üzere emniyetten çıkarılmak üzereyken önde Metin Külünk, arkasında kalabalık bir grup vardı. Onlardan korumak için beni yeniden içeriye aldılar. Aralarında bazıları, ‘Emniyeti yakın' diye bağırıyordu. Kuvvet istendikten sonra arabaya bindirildiğimde de arabayı devirmeye çalıştılar. Adliyeye gittiğimizde yine bir kalabalık oluşmuş, aleyhime bağırıyorlardı. Adliyenin merdiveninde bana saldırmak istediler. Bir polisin parmağı kırıldı, birisi başından yaralandı. Ben adliyedeyken, yine tanımadığım bir avukat geldi. Adı Muzaffer Değirmenci. Baktım düzgün bir insan, avukatlığını kabul ettim. Telefonumdan Erdoğan ve ailesi aleyhine sahte twitler üretildiğini savcılıkta gördüm. Bunların bana ait olmadığını söyledim. Sonuçta tutuklanıp Paşakapısı Cezaevi'ne konuldum.

\n

\"Dışarıda yapamadıklarını cezaevinde yapacaklarını öğrendim\"

\n

Dışarıda yapamadıklarını bana cezaevinde yapacaklarını öğrenmiştim. Cezaevi de karışıktı. Cezaevi müdürü, ismini verdiği infaz koruma memuru dışında kimseyle konuşmamamı, onlar söylemedikçe ziyaretçi görüşüne çıkmamamı söylemişti. Cezaevinde 43 gün kaldım. Nöbetçi mahkeme, suçsuz olduğuma karar verdi. Yurtdışına çıkış yasağım da kaldırıldı. Yeniden Londra'ya döndüm. Adnan Oktar'ın yaptığı şikayet, bir anda sahte twitlerle Erdoğan ve ailesine hakarete dönüştürüldü. Sonuçta kemiklerim kırılmadı ama ülkemde yaşananlar beni kırdı.

\n
\n

VİDEO - Sedat Peker'den ikinci video: \"Mehmet Ağar'ın oğlunu tecavüzden şikâyet eden kadın ertesi gün ölü bulundu\"
VİDEO - Sedat Peker'den üçüncü video: \"Derin devletçiler, Pelikancılar bir tripoda bir kameraya yenileceksiniz\"

\n

Sedat Peker: Feyzi İşbaşaran’ın karakolda kemiklerini kırdırdım. Ricacı olan ismi de açıkladı

Hakkında "organize suç örgütü yöneticisi ve üyesi olmak" suçlamasıyla soruşturma yürütülen Sedat Peker, "Derin devletçiler, pelikancılar; Bir tripoda, bir kameraya yenileceksiniz" başlığı ile yeni video yayınladı.

"KEMİKLERİNİ KIRDIRDIM"
Peker, videoda Cumhurbaşkanı Erdoğan''ın ailesi hakkında hakaretler ettiği için Feyzi İşbaşaran''ı karakolda avukatına darbettirdiğini açıkladı.

"Turkuvaz grubunda Serhat Albayrak, Berat Albayrak beyin abisi. Esas tehlikeli beyin hep o derler." diyen Peker, "Senin yengene, yengenin annesine, Cumhurbaşkanımızın eşine küfür etti diye ben milletvekilinin devletin karakolunda kemiklerini kırdırdım. Yetmedi mahkemeye çıkarken biraz daha kırdırdım. Pişman değilim. Karıya, kıza, anaya kötü laf olmaz" ifadelerini kullandı.

"PEKİ SİZ NE YAPTINIZ?"
Duruma çok sinirlenen Peker, şöyle devam etti: "Peki sizin yaptığınıza bak. Karımın iç çamaşırını erkek polise aratmaya kalktınız. Plerin evini ararken kadın polis götürdünüz de benim evime sadece erkek polis soktunuz" dedi.

Peker ayrıca İşbaşaran''ın darbedilmesi konusunda şu an AK Parti MKYK''sında bulunan bir hemşerisinin ricacı olduğunu belirtti.

"İŞBAŞARAN''A KARAKOLDA DARP" OLAYI NE?
Eski AK Parti Milletvekili Feyzi İşbaşaran, yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan''a ve ailesine hakaret ettiği gerekçesiyle gözaltına alınmıştı. İşbaşaran, bulunduğu karakolun önünde ve adliyeye sevk edildiği sırada onlarca kişinin protestosuna maruz kalmıştı. İşbaşaran, adliyeye sevk edilirken kalabalık bir grup polis aracını yumurta yağmuruna tutmuştu. İşbaşaran, adliye girişinde iki kişinin yumruklu saldırısına uğramıştı.

Ayrıca İşbaşaran''ı Sedat Peker''in avukatı İsmail Barbaros Aslan''ın da karakolda darbettiği söylentileri çıkmış, o dönem bu iddialar Peker tarafından yalanlanmıştı.

İlgili Haberler

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, YouTube kanalından bir video daha yayınladı. Peker yayınladığı videoda Mehmet Ağar'ın oğlu AKP'li Milletvekili Tolga Ağar ve Pelikan grubuna ilişkin açıklamalarda bulunurken, Feyzi İşbaşaran'a saldırıyı üstlendi.

Peker, kendisine yönelik operasyonlar sonrası çektiği videoların üçüncüsünde "Derin devletçiler, Pelikancılar bir tripoda bir kameraya yenileceksiniz"  diye konuştu.

Sedat Peker videoda Pelikan grubunun başı olduğunu öne sürdüğü Süheyb Öğüt'ün yayımlanan videoların ardından kendisiyle görüşmeye bir kişi yolladığını söyledi. Gönderdiği kişinin kendisine "Hakan Fidan ile Mehmet Ağar'ın arası açık, Sedat Peker de Hakan Fidan'la birlikte bu işi tezgahlıyor" iddiasını yönelttiğini öne süren Peker, "Ben Hakan Fidan'ı tanımam. Hiç görüşmedim" dedi.

'KEMİKLERİNİ KIRDIRDIM'

Peker öte yandan daha önce reddettiği Feyzi İşbaşaran iddialarına ilişkin de konuştu.

yılında, dönemin milletvekili Feyzi İşbaşaran karakolda saldırıya uğramıştı. İşin içinde Sedat Peker'in avukatının olduğu söylenmişti.

Peker Serhat Albayrak'a seslenerek şunları söyledi:

"Senin yengenin annesine küfür etti diye, Sayın Cumhurbaşkanımızın eşine küfür etti diye ben karakolda milletvekilinin kemiklerini kırdırdım. Yetmedi, bir de mahkemede kırdırdım. Pişman değilim."

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası