radyo star 98.8 dinle / ▶ Star Artı - İstanbul FM

Radyo Star 98.8 Dinle

radyo star 98.8 dinle

STAR ARTI

Ukrayna'ya destek ol. Dünya barışını koru!
STAR ARTI
Radyo Star Artı geniş arabesk müzik arşivi ile Orhan Gencebay’dan İbrahim Tatlıses’e Müslüm Gürses’ten Volkan Konağa kadar her popüler sanatçıyı frekansına taşımaktadır.

STAR ARTI değerlendirmeler

• Maldivler den selamlar ben Hüsnü şahin Hüseyin altın gurbet kuşları calarmisin
  • Kadir Akyasan
    Selamün aleyküm Maltepe kapalı ceza evinde yatmakta olan kardeşim Veysel erbaş aslan kardeşim uzun zaman oldu hala yoksun ama en kısa zamanda bizimlesin inşallah elbet bir gün özgür günlerde inşallah Allah'a emanet ol kendine çok iyi bak
  • silivri cezaevinde yatan sevgilim Kaan Küççük için selda bağcan yürüyorum dikenlerin üstünde şarkısını rica ediyorum allah kavuştursun inşallah
  • Metris t tipi cezaevinde A13 koğuşunda yatan hakan güneş nişanlım için tülay maciran saçımın akına bakma sultanım şarkısını çalarmısınız
  • Duygu esin Karapuçak
    Silivri kapalı ceza evinde 4nolu C8 koğuşunda yatan biricik sevdiğime Serkan Seçgül aynadan gelincik şarkısını çalarsınız sevinirim seni çok özledim bitanem benim kendine iyi bak seni çok seviyorum 😘😘😘😘 hasretle kucaklıyorum bitanem 😘😘😘
  • Sadasd Malasasdd
    Maltepede yatan Beytullah Güney kardeşime kucak dolusu selamlarımı iletiyorum elbet bir gün oradan çıkacaksın kardeşim inşallah sevdiklerine kavuşursun kendine iyi bak seviliyorsun Tayfun Kurt
  • istanbul mal tepe çocuk ve gençlik b11 koğunda bulunan tüm koğuş arkadaşlarıma sellamlar olsun ordan bn cıktım allah ta sizi en kısa zamanda cıkarır sırada ki şarkı azat erhan akmet kardeşme gelsin
  • Meryem Kocaoğlu
    Kandıra t tipi cezaevinde C7 de yatan dayım Taşkın Ceylan için azer bülbül duygularım şarkısını rica ediyorum seni seviyoruz dayıcım biz hepimiz çok iyiyiz kendine iyi bak kucak dolusu sevgiler
  • metriste olan babam erdoğan için ve bütün b11 koğuşuna ahmet kaya- kendine iyi bak parçasını çalar mısınız. Biz iyiyiz seni seviyoruz babacım
  • Yusuf Baskın
    Maltepe Ceza Evinde B12 De Yatan Kardeşim Beytulah Güney Doğukan Çağlar Adanalı Ayhan/Enver Yılmaz'dan Aç Kapıyı Gardiyan şarkısıni calarmisin Yusuf Baskın Sarigaziden Selamlar :)
Sayfalar:
1
2
3
4
5
69
← önceki
sonraki →

Radyo temasları

Canlı Yayın Tel: 00 17
[email&#;protected]
[email&#;protected]

İstanbul saati: ,

Star Artı Dinle

Star Artı, İstanbul merkezli Fm bandı frekansından çıkış yapan yerel radyo kanalıdır. Star Artı müzik formatı Arabesk ve Fantazi müzik ağırlıklıdır. Star Artı, İstanbul ve çevresinde en çok dinlenen arabesk müzik radyolarından biridir. Star Artı yayınlarını resmi internet sitesi funduszeue.info ve canlı radyo dinleme sitelerinden dünyada internetin bulunduğu her yerden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz. İstanbul’dan dinleyicilerine Arabesk ve Fantezi alanında dinletiler sunan Star Artı, bölge de 98,8 frekansı ile beraber yayınlarını sürdürmektedir. Yerel bir radyo kanalı olmasından dolayı frekans ayarı yapılarak sadece İstanbul’da dinlenebilen kanal, web radyomuz sayesinde Dünya’nın her yerinde dinlenebiliyor. En kaliteli dinletileri ele almak ve cazip avantajları değerlendirmek açısından hemen siz de kanala giriş yapmayı ihmal etmeyin. Star Artı, sunulan bu hizmeti ile beraber nostalji alanında isim yapmış parçaları sıralıyor, bunun yanı sıra ise yılında hit kazanmış olan parçaları doğrudan ele alma fırsatları veriyor. Her alanda sizlere kalitesi ile göz dolduran sunumlar yapan kanal türü, sunulan bu eşsiz fırsatlarla beraber dönemin en çok tercih edilen kanallarından bir tanesi konumundadır! Ebru Gündeş, Sibel Can, Cengiz Kurtoğlu, Orhan Gencebay gibi bölgede ön plana çıkan sanatçıların tüm dinletilerini ışık hızında sunan kanala hemen bağlantınızı kurun ve bu hizmetin keyfini sürün. Alanında lider olan kanal türü, her geçen gün daha fazla kişi tarafından ilgi ve rağbet görmektedir. Biz de Türkiye genelinde bir dinleti ortamı kurabilme konusunda çalışıyor, sizlere web radyosu olarak Star Artı’ya doğrudan ulaşabilme olanakları veriyoruz. Tek tıkla kanala bağlantı kurabilir, siz de arabesk ve fantezi alanına damgasını vuran tüm parçaları 24 saat boyunca hız kesmeden dinlemenin keyfini sürebilirsiniz.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası