nazmi arıkanı kim öldürdü / Eğitimci Nazmi Arıkan cinayetinde düğüm çözüldü! - Çanakkale Haberleri

Nazmi Arıkanı Kim Öldürdü

nazmi arıkanı kim öldürdü

Eğitimci Nazmi Arıkan cinayetinde düğüm çözüldü!

Nazmi Arıkan'ın olay gecesi son telefon görüşmesini sıralarında kardeşi ile yaptığı öğrenildi. Şoförü ise en son 'te whatsappta göründü. İddiaya göre eve girip önce Arıkan'ı öldüren şüpheli, daha sonra seslere koşan şoförü de defalarca bıçaklayarak öldürdü.

TAKSİCİ KİLİT ROL OYNADI

Sabah'ın haberine göre, olayın ardından aile, Ufuk Akçekaya tarafından tehdit edildiklerini adli makamlara bildirdi. Yapılan kamera görüntüleri incelemesinde bir kişinin otobüsle şehre geldiği ve köye taksi ile gittiği belirlendi. Kameralara yansıyan kişi ailenin de husumetlileri olarak bildirdiği Tokatspor kulübü başkanı ve aynı zamanda eğitim kurumları sahibi Ufuk Akçekaya'ya benzetildi.

Katilin Gelibolu merkezden çiftliğe taksi ile geldiği belirlenince taksinin şoförüne ulaşılıp teşhis yaptırıldı. Taksici olaydan kısa süre önce Akçekaya'yı çiftlik yakınlarına bıraktığını belirtti ve teşhis yaptı. Adresi tespit edilen şüpheli Çanakkale Başsavcılığı'nın talimatı ile Etiler'deki adresinde kıskıvrak yakalandı.

TAKSİCİ KONUŞTU: SAKİNDİ

Taksi şoförü evli ve 2 çocuk babası Ayhan Kütükçüler (57), o gece yaşananları şöyle anlattı: "internet üzerinden numaramı bulup ulaşmış. Eceabat'tan almamı istedi. Gelibolu minibüsüyle Eceabat'ın Kilitbahir kavşağından saat 'de aldım. Üzerinde siyah bir tişört ve siyah bir pantolon vardı. Bir kol çantası taşıyordu. Sakindi. Daha önce de ilçeye geldiğini söyledi. Olay yerine gitmek istediğini söyledi. Bigalı, Kumköy ve Yolağzı'ndan sonra olayın olduğu Karainebey köyüne ulaştık."

"Köyü 1 kilometre geçtikten sonra hayvan çiftliğinin orada indi. TL taksi ücretini verdi. Sabahtan ise Muğla'nın Bodrum ilçesine gitmek istediğini ne kadar tutacağını sordu. '4 bin TL tutar' dedim. Ben ayrıldım. Ancak gece tekrar aradı, 'te yanına gittim. Bodrum'a değil, Gelibolu'ya gitmek istediğini söyledi. Saat 'te Gelibolu garajına götürdüm. TL tuttu. Cebinde TL olduğunu söyledi. Helalleştik. Ayrıldı"

İSTANBUL'DA TOPRAĞA VERİLDİ

Öldürülen şoför Şerif Eker (46), İstanbul'da son yolculuğuna uğurlandı. Eker için Beykoz Selam Camisi'nde cuma namazının ardından cenaze namazı kılındı. Eker'in ailesinin ve yakınlarının katıldığı namazda, dua okundu. Cenaze namazının ardından Eker'in cenazesi, Mahmut Şevket Paşa Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Çanakkale'deki sır cinayette yeni gelişme! Nazmi Arıkan'ın katil zanlısı yakalandı

Eğitimci Nazmi Arıkan ve şoförü Çanakkale'deki çiftlik evinde öldürüldü

Nazmi Arıkan'ın katil zanlısı Ufuk Akçekaya cinayetten sonra canlı yayın yapmış!

Fen Bilimleri Eğitim Kurumları'nın kurucusu Nazmi Arıkan ile şoförü, Çanakkale'nin Gelibolu ilçesindeki çiftlik evinde bıçaklanarak öldürülmüş bulundu. İlçeye bağlı Karainebeyli köyünde küçükbaş ve büyükbaş hayvan çiftliği bulunan Arıkan'dan haber alamayan çalışanları, çiftlik evine gitti.

Nazmi Arıkan ve Şerif Eker'in cesetleri, otopsi için Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

KATİL ZANLISI DÜN ETİLER'DE GÖZALTINA ALINDI

Arıkan ile şoförünün, Çanakkale'nin Gelibolu ilçesindeki çiftlik evinde bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili soruşturma kapsamında dün Etiler'de özel okul ve kurs işletmecisi Tokatspor Kulübü Başkanı Ufuk Akçekaya gözaltına alındı.

İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı Jandarma Suç Araştırma Timi'nce (JASAT) İstanbul'da yakalanan Akçekaya, Çanakkale'ye getirildi.

ARIKAN'A AİT ÇİFTLİĞE GİTTİĞİ BELİRLENDİ

Jandarmadaki sorgusu devam eden Ufuk Akçekaya'nın suçlamaları kabul etmediği öğrenildi. Jandarma, olay günü U.A.'nın İstanbul'dan otobüsle Gelibolu ilçesine geldiğini, ardından taksiyle Karainebeyli köyündeki Nazmi Arıkan'a ait çiftliğe gittiğini belirledi.

OTOPSİ İŞLEMLERİ TAMAMLANDI

Nazmi Arıkan ve şoförü Şerif Eker'in naaşı, tamamlanan otopsilerinin ardından cenaze araçlarıyla İstanbul'a götürülmek üzere yola çıktı. Nazmi Arıkan'ın oğlu Kurtuluş Arıkan, gazetecilere yaptığı açıklamada, cenazenin yarın Zincirlikuyu Mezarlığı'nda ikindi namazının ardından defnedileceğini söyledi. Arıkan, ayrıca Ataşehir Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Okulları'nda da tören yapacaklarını belirterek, başsağlığı dilemek isteyenleri burada ağırlayacaklarını ifade etti. Şoför Şerif Eker'in cenazesi ise yarın öğle namazının ardından Beykoz ilçesinde toprağa verilecek. 

CİNAYET SONRASI INSTAGRAM HESABINDAN CANLI YAYIN YAPMIŞ

Cinayet zanlısı olarak gözaltına alınan Akçekaya'nın dün Instagram hesabından Nazmi Arıkan cinayetine ilişkin canlı yayın yaptığı ortaya çıktı. 

Akçekaya, Nazmi Arıkan’ın bir yıl önce kendisini bıçaklattığını öne sürerek, kendisini bıçaklayan kişilerin ceza alınca Arıkan’ı öldürdüklerini iddia etti.

“Nazmi Arıkan kurban seçilmiştir. Fakat beni bıçaklaması için adamlar tutmuştur” diyen Akçekaya, “Nazmi Arıkan olayı müthiş bir kumpastır. 18 Ekim ’de ben bıçaklandım. Beni bıçaklayan şahıslar Nazmi Arıkan ve A. Ç. bağlantılı şahıslardı. Bu kişiler, bıçaklama olayı nedeni ile geçen 21 Nisan’da 5 yıl ceza aldılar. Bu kişiler ceza alınca, sabıkaları da olduğu için panik oldular. Olayın içinde kişi var. Olaydan sonra bana garip garip mesajlar atanlar var. Ölmüş gitmiş adam ne yapalım. Olay çok büyük bir olay. Adi bir öldürme olayından ziyade ülkede kaos olması amaçlanıyor” dedi.

Akçekaya, 6 dakikaya yakın süren yayının sonunda ise AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına hazırlanmış bir formayı ekrana taşıdı.

Öte yandan Ufuk Akçekaya’nın Instagram hesabında AKP’li siyasetçiler, sanat ve spor dünyasından isimlerle çektirdiği fotoğraflar öne çıkıyor.

İşte o fotoğraflar

Nazmi ArıkanTFFUfuk AkçekayaRecep Tayyip Erdoğan

Tokatspor Başkanı Ufuk Akçekaya ifadesi ortaya çıktı

Eğitimci Nazmi Arıkan'ı ve şoförü Şerif Eker'i öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Tokatspor Başkanı Akçekaya, cinayet günü evde maskeli bir kişi daha olduğunu öne sürdü. Savcılık ifadesinde ikna edici yanıtlar veremediği belirtilen zanlının evinde cinayet bıçağının aynısından 10 tane bulundu.

-

Son Güncelleme : -

Haberler - &#x;HA

Ünlü eğitimci Nazmi Arıkan cinayetinin bir numaralı şüphelisi Ufuk Akçekaya'nın savcılık ifadesi ortaya çıktı. 

Akçekaya, davet üzerine 10 milyon dolar almak için çiftliğe gittiğini, ses çıkarmamak için eve balkondan girdiğini söyleyerek suçlamaları kabul etmedi. Ancak şüphelinin evinden cinayet bıçağının aynısından 10 tane bulundu. 

Gelibolu ilçesi Karainebeyli köyündeki çiftlik evinde öldürülen Fen Bilimleri Eğitim Kurumları kurucusu Nazmi Arıkan ile şoförü Şerif Eker'in cinayet zanlısı olan Tokatspor Kulübü Başkanı Ufuk Akçekaya’nın ifadesi ortaya çıktı.

Ufuk Akçekaya, Nazmi Arıkan'dan 10 milyon dolar alacağı olduğunu cinayet günü bu nedenle çiftliğe gittiğini söyledi. Zanlı çiftliğe onu Nazmi Arıkan'ın bir tanıdığının davet ettiğini öne sürdü.

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.