passat comfortline highline çevirme / Volkswagen Passat B8 Gizli Özellik Acma - İstanbul Gizli Özellik Açma Kapatma

Passat Comfortline Highline Çevirme

passat comfortline highline çevirme

Trendline Paket Aracı Comfortline Paket Diye Satmaya Çalışmak.

• O kadar &#;ok b&#;yle ilanlara denk geliyorum ki hocam. Artık acaba hinlik i&#;in değilde ger&#;ekten mi bilmiyorlar . Benim aracın kaskosunda bile Comfort Plus diye birşey yazıyor. &#;yle bir donanım yok yani bırakın yanlış yazmayı.

He yok mu var. Aracın birka&#; apr&#;asını kroma &#;evirip, O modelin replica jantını takıp 2 tane sis farı tampon ekleyerek o paketmiş gibi satmaya &#;alışanda bi d&#;nya kişi var. Bazıları o kadar işi abartmış ki boş paket pert aracı almış. Dolu paketin bej rengi &#;n g&#;ğ&#;sle falan komple değiştirip satmaya &#;alışıyor. Aracın &#;n g&#;ğ&#;s krem rengi i&#;i siyah sa&#;ma salak damalı eşek gibi.
  • Teğmen
    Aracın resmi kayıtlarda tam ismi b&#;yle g&#;z&#;k&#;yorsa yazabilir.

Kendi aracımdan &#;rnek vereyim. Normalde Ateca Style paket ge&#;mekte aldığım ara&#; fakat excelance donanımdan farkı yok şuanda ilerleyen vakitlerde donanımdan kıstıkları i&#;in. Şimdi ben aracımı style olarak satacak olsam nasıl satmalıyım? Tabiki resmiyette nasıl ise &#;yle olmalı.

Jettada donanım olarak trend-comfort farkını bilmediğim i&#;in k&#;t&#; niyetli yorum yapmak istemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: kerotobil

Aracın resmi kayıtlarda tam ismi b&#;yle g&#;z&#;k&#;yorsa yazabilir.

Kendi aracımdan &#;rnek vereyim. Normalde Ateca Style paket ge&#;mekte aldığım ara&#; fakat excelance donanımdan farkı yok şuanda ilerleyen vakitlerde donanımdan kıstıkları i&#;in. Şimdi ben aracımı style olarak satacak olsam nasıl satmalıyım? Tabiki resmiyette nasıl ise &#;yle olmalı.

Jettada donanım olarak trend-comfort farkını bilmediğim i&#;in k&#;t&#; niyetli yorum yapmak istemedim.
    Ruhsatta donanım seviyesi yazmaz. Şahin/doğan da aslında model değil, donanım seviyesi olduğundan murat yazardı. Hi&#;bir aracımda ruhsatta donanım seviyesi g&#;rmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyinsis -- 16 Mart ; >
  • Konu Sahibi
    quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

Ruhsatta donanım seviyesi yazmaz. Şahin/doğan da aslında model değil, donanım seviyesi olduğundan murat yazardı. Hi&#;bir aracımda ruhsatta donanım seviyesi g&#;rmedim.

Alıntıları Göster
    Ruhsatında donanım seviyesi yazan &#;ok ara&#; g&#;rd&#;m , &#;zellikle eskiden yazılırdı.
    son yıldır yazılmıyor her ne hikmetse.
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: SXR

Ruhsatında donanım seviyesi yazan &#;ok ara&#; g&#;rd&#;m , &#;zellikle eskiden yazılırdı.
    son yıldır yazılmıyor her ne hikmetse.

Alıntıları Göster
    25 yıldır ara&#; değiştirdim, hi&#; g&#;rmedim, &#;yle bir hane yok ruhsatta.

• Yarbay
    Comf donanımın koltukları yeter anlamak i&#;in.

Kişi kendince eksik olan g&#;zle g&#;r&#;lebilir birşeyler eklemiştir al sana comf :) direksiyon tuş takımına dokunamış pahalı oldugundan :)
    Yani kısaca comf g&#;r&#;n&#;ml&#; trendline.

Artık m&#;şteriler neyin ne oldugunun bilincinde.
    Ufak bir detay donanımı zaten ele veriyor.

Arayanlarada yedirecek comf donanımdaki eksiklikleri giderdim diye.

Herzaman s&#;ylerim, sıfırdan alınan bir arabayı
    Misal vakti zamanında lerin higline donanımı yoktu.
    Adam opsiyon ekleye ekleye higline yapıyor :)
    İlan verirken comf donanım :) donanımlarda &#;&#;p olup gidiyor.

ikiside higline olsa deki bagımsız s&#;spansiyonu ne yapcagız :)

Arkadaşım alıyorsan b&#;tcenin yettiğini al, opsiyon ekliyorsan zorunlu ihtiya&#;ları al.

Orta donanım golf alsam ışık paket tl, konfor paket tl
    Karartılmış cam tl yapar &#;ıkarım. &#;ok &#;ok gerekliyse jant tasarımı begenir eklerim.

2. Elde standart donanımın &#;st&#;ne &#;ıkıldıgında kimse demiyor bu arabada bu var 3 bin 5 bin fazla verelim.
    Zaten adamın b&#;tcesi belliki comf donanıma bakıyor,
    Extralı araca kimse kolay kolay para vermez.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

Alıntıları Göster
    Bazı modeller direk o şekilde işleniyor sanırım ve ruhsata işleyen kişilerin belki de donanım olduğundan haberleri yok. Mesela şu anki aracımda yazmıyor ama Astra'da Enjoy yazıyordu Cosmo yazan vardı.
  • Konu Sahibi
    quote:

Orijinalden alıntı: leon_

Comf donanımın koltukları yeter anlamak i&#;in.

Kişi kendince eksik olan g&#;zle g&#;r&#;lebilir birşeyler eklemiştir al sana comf :) direksiyon tuş takımına dokunamış pahalı oldugundan :)
    Yani kısaca comf g&#;r&#;n&#;ml&#; trendline.

Artık m&#;şteriler neyin ne oldugunun bilincinde.
    Ufak bir detay donanımı zaten ele veriyor.

Arayanlarada yedirecek comf donanımdaki eksiklikleri giderdim diye.

Herzaman s&#;ylerim, sıfırdan alınan bir arabayı
    Misal vakti zamanında lerin higline donanımı yoktu.
    Adam opsiyon ekleye ekleye higline yapıyor :)
    İlan verirken comf donanım :) donanımlarda &#;&#;p olup gidiyor.

ikiside higline olsa deki bagımsız s&#;spansiyonu ne yapcagız :)

Arkadaşım alıyorsan b&#;tcenin yettiğini al, opsiyon ekliyorsan zorunlu ihtiya&#;ları al.

Orta donanım golf alsam ışık paket tl, konfor paket tl
    Karartılmış cam tl yapar &#;ıkarım. &#;ok &#;ok gerekliyse jant tasarımı begenir eklerim.

2. Elde standart donanımın &#;st&#;ne &#;ıkıldıgında kimse demiyor bu arabada bu var 3 bin 5 bin fazla verelim.
    Zaten adamın b&#;tcesi belliki comf donanıma bakıyor,
    Extralı araca kimse kolay kolay para vermez.
    '' Comfortline g&#;r&#;n&#;ml&#; trendline '' c&#;mlenize malesef katılamıyorum.
    Comfortline Panjuru nikelajlı &#;ıtalar sahip, bu d&#;z plastik.
    &#;n park sens&#;r&#; yok.

Comfortline makyajlı kasa Janltarı
    Trendline Paket Aracı Comfortline Paket Diye Satmaya Çalışmak.
    bu şekilde olur aracın jantları makyajsız kasanın jantları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SXR -- 16 Mart ; >

• 99 Golf, ibiza, megane, Focus
    &#;&#;&#;nde de ruhsatta donanım seviyesi yazıyordu.
    Hatta Golfle ibiza boş olmasına rağmen bi &#;st paket yazmışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay

Ruhsatta yazmıyor fakat en son ikinci el bir ara&#; almak i&#;in noterde işlem yaparken veznedeki eleman plakayı girince teyit etmek i&#;in aracın modelini okudu. Ara&#; toyota yaristi ve fun special + multimedia paketi kelimesine kadar okuyup doğru mu diye sordu. Dediğiniz gibi anlamayanlar i&#;in k&#;t&#; bir durum.

Bu kadar konuşmak yerine aslında biri arayıp sorsa sıkıntı olmayacak.

• comfortline jantı takıp aracın comfortline olduğunu sanmış sivri zeka tıpkı invite asx'e intense paket jantı takıp intense diye satmak gibi.
  • Teğmen

Orijinalden alıntı: SXR

Şimdi G&#;rm&#;ş oldunuz , umarım ikna olmuşsunuzdur.

Alıntıları Göster
    demek ki memurun kafasına ne eserse o.

• Yarbay

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bazı modeller direk o şekilde işleniyor sanırım ve ruhsata işleyen kişilerin belki de donanım olduğundan haberleri yok. Mesela şu anki aracımda yazmıyor ama Astra'da Enjoy yazıyordu Cosmo yazan vardı.

Alıntıları Göster
    kafalarına g&#;re yazıyorlar sanırım. suv ara&#;larda ara&#; tipine cip, hblerde de he&#;bek yazıldığını g&#;rd&#;m ben. model yazıldığı bana hi&#; denk gelmemişti.
  • yeni mesaja gitYeni mesaj
    Bilgi ikonYeni mesajları sizin için sürekli kontrol ediyoruz, bir mesaj yazılırsa otomatik yükleyeceğiz.Bir Daha Gösterme

Benzer içerikler

Volkswagen Passat B8 Gizli Özellik Acma

Açıklama

Volkswagen Passat Gizli Özellik Açma, Volkswagen Passat B8 Gizli Özellikler hakkında detaylı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gizli özellik harici olarak carPlay aktivasyonu işlemine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İletişim : 00 39

Kadran ile ilgili özellikler :

Kadran Selamlama,
Ek yakıt Göstergesi,
Kadran temasının değişimi, ( üzeri destekleyen highline araçlarda )
Emniyet kemeri uyarı sesinin iptali,
Sürüş modu bulunan araçlarda kullanılan modun yol bilgisayarında gözükmesi,
Bakım – muayene uyarılarının silinmesi,

Genel Özellikler :

Kapıları kilitlerken korna ile uyarı sesinin aktifleştirilmesi,
Kapıları açarken korna ile uyarı sesinin aktifleştirilmesi,
Alarm kodlaması,
Geri viteste sağ aynanın aşağıya inmesi,
Spor gaz tepkimesi & performans kodlaması (Extra işlem ücreti mevcuttur. +tl),
XDS elektronik diferansiyel kilidinin aktifleştirilmesi,
Torque Steer Compensation “TSC” sisteminin aktifleştirilmesi,
TSC: Ani kalkışlarda direksiyonda oluşan titreşimin engellenmesi,
Sürüş modu bulunmayan araçlarda direksiyonun sertliğinin ayarlanması,
Yokuş kalkış desteğinin güçlendirilmesi,
Ani frende dörtlülerin yanması,
Anahtarsız giriş ve çalıştırma olan araçlarda araç çalışırken araç kumandasından kilitleyip açabilme,
Amerikan Park aktivasyonu, (Ön sinyal lambalarının sabit olarak yanması)
Amerikan Stop aktivasyonu, (Arka sinyal lambalarının sabit olarak yanması)
Halojen stopa sahip araçlarda frene basıldığında iç stop lambalarınında yanması,
Sinyallerin gündüz farı ile birlikte veya da ters yanıp sönmesi,
Sinyallerin sis farı ile birlikte veya da ters yanıp sönmesi,
Sinyallerin stoplarla birlikte veya da ters yanıp sönmesi,
Sinyallerin geri vites & arka sis lambası ile birlikte veya da ters yanıp sönmesi,
Arka sinyal lambalarının iptal edilip sadece stopların sinyal vermesi,(Corvette tarzı)
Stopların gündüz farı olarak tanımlanması,
Ön gündüz farının sürekli olarak yanması,
Sis farı olmayan araçlarda , gündüz farı sis lambası olarak tanımlanır ve alttaki işlemler yapılabilir :
Uzunları attığınızda sislerin yanması,
Uzunları attığınızda kısa farlarınızda yanması,
Uzunları attığınız zaman iç içe çakar yanması,
Uzunları attığınızda ledlerin & gündüz farının kapanması,
km üzerine çıkıldığında farların otomatik yanması,(Auto konumlu far anahtarı olması gerekmektedir.)
Direksiyonu çevirdiğiniz yönün sis lambasının yanması,
Geri vitese taktığınızda ön veya da arka sis lambasının yanması,
Gündüz farı & U ledlerin parlaklık seviyesinin kişiye özel ayarlanması,
Coming – Leaving home fonksiyonuna istenilen aydınlatmanın eklenmesi,
(Ön veya arka sis lambaları, arka sinyal lambası, funduszeue.info lambası gibi istediğiniz aydınlatmalar eklenebilir.)
İsterseniz aracınızı karşılama ışıklarını park ve sis lambası olarak yapabiliriz,
Auto far sensörü bulunmayan araçlarda kapıyı kilitleyip – açarken istenilen aydınlatmaların eklenmesi,
Auto far sensörü bulunan araçlarda araçtan indikten sonra istenilen aydınlatmaların belirli bir süre yanık kalması,
Şerit değiştirirken verilen sinyalin 3 ila 5 arasında ayarlanması,
Katlanır ayna olan araçlarda tek basış yerine uzun basımda aynaların katlanması,
Klimanın auto konumunda çalışma hızının gösterilmesi,
Start – stop iptalinin yapılabilmesi,
Destekleyen araçlarda sunroofun kumandadan tam açılması,
Destekleyen araçlarda iç ambiyans lambalarının ve multimedia ışıklarının soft kapanıp – açılması ,
Destekleyen araçlarda start – stop butonunun animasyonlu hale getirilmesi,
Destekleyen araçlarda &#;Easy Entry&#; özelliğinin aktifleştirilmesi,(Hafızalı koltuk olması gerekmektedir,aracınıza inerken ve binerken koltuk otomatik olarak hareket eder. Extra işlem ücreti vardır.)
Sonradan takılan led ampullerin (Far,Stop veya da Sis Lambası) sisteme tanımlanması,(Extra işlem ücreti vardır)
Sonradan takılan katlanır aynaların sisteme tanımlanması,
Plaka aydınlatmasının led olarak tanımlanması.

Multimedia ile ilgili özellikler :

Multimedia açılış logosunun isteğe dayalı olarak değişimi, (Gti, R , R-line , Bluemotion animasyonlarından istenilenin eklenmesi)
Sürüş eğitim modunun aktifleştirilmesi,
Multimedia da sinyal verdiğiniz yönler ve hız göstergesi aktifleştirilir,
Offroad menüsünün aktifleştirilmesi,
Gündüz farının multimediaya eklenen menüden istenildiği zaman kapatılıp – açılması,
Destekleyen ünitelerde karbonfiber arka temanın eklenmesi,
Destekleyen araçlarda ESC Spor &#; ESC Kapalı kodlaması,
Geri görüş kamerası takılan araçlarda aktivasyonun yapılması(Extra işlem ücreti mevcuttur.),
Discovery Pro sahip araçlarda hareket halinde video izlemenin aktifleştirilmesi (Extra işlem ücreti mevcuttur.)
Appconnect(Android Auto,Apple Carplay, MirrorLink), Sesli Komut ve Performans Ekranı gizli özellik harici olarak açılmaktadır,aracınızın destekleyip desteklemediği ve yapılacak işlemler hakkında detaylı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hayalet ekrana sahip araçlarda bu özelliklere ek olarak: (Extra +tl işlem ücreti mevcuttur.)

Kadran son hızının km veya da km olarak değişimi,
Ara hızlanmanların eklenmesi ( model ve sonrası ),
Açılış animasyonunun eklenmesi,
Ambiyans aydınlatması, (Size özel olarak kodlanır ekran ve multimediaki çizgilerin renklerini istediğiniz gibi değiştirirsiniz , kapı ledleri değişmez.)
&#;Laptimer&#; Kronometrenin aktifleştirilmesi,

* Aracınızın model ve donanım seviyesine göre aktifleştirilecek özellikler değişiklik gösterebilmektedir.
* Farklı firmalarda özellik aktivasyonu yapılmış ve kodlaması hatası olan araçlarda ( Aracınızın orijinalinde bulunan bir fonksiyonunun çalışmaması & yanlış çalışması ) arıza tespit ve çözüm hizmetimiz mevcuttur.
* Listeye eklemeyi unuttuğumuz veya da sizin istediğiniz farklı kodlamalar var ise iletişime geçebilirsiniz.

Aracınıza Gizli Özellik Aktivasyonu Harici Olarak Neler Yapabiliriz ?

* Online Kodlama Hizmeti,
* Chiptuning & Performans Yazılımları,
* Appconnect Aktivasyonu,
* Bileşen Koruma Kaldırma,
* Far,Stop ve Aracınıza Özel Body Kit, Aksesuar Uygulamaları,
* Eibach & Apexi Spor Yay ve Soğuk Press Uygulaması,
* Cam Filmi & Araç Kaplama Uygulamaları,
* Ses Sistemi,
* Smartbox ve İnterface Temini,
* Jant & Lastik Temini,
* Far ve Yağmur Sensörü, Geri Görüş Kamerası, Adaptif Hız Sabitleme, Katlanır Ayna, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma, Hayalet Ekran, Koltuk Isıtma, Şerit Takip, Tabela Okuma, Uzun Far Asistanı,
* MİB2 ve MİB Multimedia Uygulamaları gibi tüm Retrofit işlemlerinizi sorunsuzca yapabiliriz.

Kısacası aracınızda eksik gördüğünüz ve sizin tekrardan aracınızı sevmenizi sağlayacak tüm işlemleri % müşteri memnuniyeti ile birlikte tecrübelerimiz ile yapabiliriz.

Konu: B8 Passat nasıl bilirsiniz ? Tavsiye , eleştiri vs

• , #1

phoenixs çevrimdışı
    phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

B8 Passat nasıl bilirsiniz ? Tavsiye , eleştiri vs

İyi günler tech ailesi.

ÖTV indirimden araç almak üzereyiz hafta içinde siparişi geçeceğiz.

Daha önce konu açmıştım ve en son b8 iç dışr line + spor paket + discovery pro (Hayalet gösterge artık standart) + panoramik cam tavan + 19 verona jant olarak siparişi geçmek üzereyiz.

Aracı 5 sene satamayacağız uzun zamandır passat kullananlardan ve b8 sahibi olanlar yorum yazarsa çok sevinirim.

Araç dizel dsg olacak .

• , #2

mahmut çevrimdışı

Bir türlü sevemedim bu aracı . Araç kötü olduğundan yazmıyorum tamamen zevkler renkler .

• , #3

Suleyman çevrimdışı
    Suleyman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aynı şekilde kuzenlerim aldı, hatta yazılım yaptırmaları için x firmaya da götürdüm, sürdüğüm ve gördüğüm kadarıyla tatmin edici. Özellikle yazılımdan sonra baya keyifli oldu.

• , #4

AliDogukan çevrimdışı
    AliDogukan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Anlattığınıza göre düşündüğünüz Passat bayağı bir dolu olacak.

Abi gidin F10 i alın 8-ZF nin keyfini sürün ne Doğuşla DSG sorunuyla uğraşacaksıfunduszeue.info B8 in en belirgin özelliği gerçekten güzel yol tutuyor direksiyonu çevirdiğiniz yere kafayı uzatıveriyor B7 Passat gibi uyuşuk kafadan kaymaya meyilli değil.Rüzgar sesi alıyor,süspansiyonları ses yapıfunduszeue.info 5 yıl satamayacağım diyorsunuz biraz bütçeyi zorlayın arabaya bindiğinizi hissedin,değsin.

• , #5

AlıntıAliDogukanNickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Anlattığınıza göre düşündüğünüz Passat bayağı bir dolu olacak.

Abi gidin F10 i alın 8-ZF nin keyfini sürün ne Doğuşla DSG sorunuyla uğraşacaksıfunduszeue.info B8 in en belirgin özelliği gerçekten güzel yol tutuyor direksiyonu çevirdiğiniz yere kafayı uzatıveriyor B7 Passat gibi uyuşuk kafadan kaymaya meyilli değil.Rüzgar sesi alıyor,süspansiyonları ses yapıfunduszeue.info 5 yıl satamayacağım diyorsunuz biraz bütçeyi zorlayın arabaya bindiğinizi hissedin,değsin.

şu devirde yakıtla kıyaslarsan bmw den çok daha iyi bir seçim yaptıklarını düşünüyorum. 5 yıl satamayacaklar. i lerde sorunsuz araç değilki. çok şikayet var. üstüne birde yakıt masrafı hayli fazla olur.

It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction (Grant)

• , #6

academian97 çevrimdışı
    academian97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Madem ÖTV ödemeyeceksiniz, araç siparişle gelecek, yani ay bekleyecekseniz doğuş denen firmaya söyleyin, hatta bastırın; bağımsız kalorifer (webasto) eklesinler arabaya, ne kadar isterler bilmem ama liraya kadar her kuruşu hakeden bir sistem, kış günlerinde bana da dua edersiniz Ankara'nın soğuğunda. metreye kadar çeken kumandası, zaman ayarlama olayı falan da var

İthal ettiğim B7'mde mevcut. Avrupa'da opsiyon fiyatı € civarında idi ben aldığımda.

Passat TDI ile; BUDAPEŞTE-Viyana-Bratislava-Prag-Münih-Stuttgart-Frankfurt-Luxemburg-Paris-Saraybosna-Zagreb-Podgorica-Tiran-Belgrad-Sofya-Üsküp-Venedik-Milano-Cenova-Roma

• , #7

AliDogukan çevrimdışı
    AliDogukan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AlıntıGokhanRSNickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

şu devirde yakıtla kıyaslarsan bmw den çok daha iyi bir seçim yaptıklarını düşünüyorum. 5 yıl satamayacaklar. i lerde sorunsuz araç değilki. çok şikayet var. üstüne birde yakıt masrafı hayli fazla olur.

Abi benzinli-dizel fiyat makası gitgide daraldı.Dizelin de yavaş yavaş avantajını yitirdiğini düşünüfunduszeue.info şu kış günlerinde tdi motor ile 5 km yol yapıyorum motor hala buz gibi oluyor,benzinli çok daha çabuk ısınıyor benim için araç alımında bu da önemli bir unsuri motor şanzıman açısından funduszeue.info ise 7 ileri dq ne zaman yolda bırakacağı belli değfunduszeue.info ısındı yok trafikte kaldı yan yattı çamura battı sıkıntı funduszeue.infoçbir araç sorunsuz değil tabi de F10 hem segment olarak üstün hem premium sonuçta BMW yani külfetli olsa da ben olsam alırdım.

• , #8

• , #9

MK çevrimdışı

Konuyla alakalı tecrübeli kardeşimiz @Mehmetmert ' i buraya bekliyorum . Kendisi bu kasa ile kar küremeden tutun bagajında bayan arkadaşlarla ahlaksız münasebetlere kadar aracın limitlerini her konuda denemiş semtten sevdiğimiz bir kardeşimizdir .

• , #10

Anıl E. çevrimdışı
    Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bütçe dahilinde sizin için en mantıklısı passat sanırım ama superb için de fiyat alabilirsiniz hem daha geniş hem de ufak ücretle opsiyonlayarak o paralara TR'de tek denilebilecek dolulukta araç alabilirsiniz . Bmw premium bir marka 5 sene de satmayacağını düşünüyorsunuz evet markanın arkasında dururlar ama sizin de cebinizden iyi paralar çıkar serviste 99 bora ile başlayan serüvenimiz hâla devam ediyor hiçbir sorun yaşamadık vw servis anlamında . Dsg'de herhangi bir problem yok . Ben de olsam kararsız kalırdım aklım premium modellere giderdi ama çok üstüne düştüğünüz kolay para kazanmadığınız belli o yüzden mantıklı hareket etmek istiyorsunuz. İç dış rline highline dizel uzun ömürlü olur ancak önceki konuda dediğim gibi vw nin dolu dediği arabada emin olun çok eksiklik vardır. Teklif listesinde aracın tüm özelliklerine bakın

• , #11

westalim çevrimdışı
    westalim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ufacık bi rampada durun kalkarken gaza yumuşak hamlelerde durduğu yerde devir alıyo ve bi anda sarıyo gereksiz yere illet etmiştim bu huyundan dsg için

• , #12

phoenixs çevrimdışı

Bmw m paket i bin tl ötv siz hali arkadaşlar ve bu araba benzinli gaza basmaya korkar olurum daha öncede yazdım benzinli araç alacak olsam e beklerdim bayıldım aşık funduszeue.info amg arası indirimli hali
    Ben almışken dolu bi araç almak istiyorum ve gaza korkarak basmak istemiyorum .Benzin li araç beni aşıyor hocam gidip motora sahip ve alan hiç kimse gönül rahatlığı ile dibine kadar gaza basıyorum diyemez ama şu anda elimde golf dizel dsg ön arka gti tampon difüzör golf var bi kere korkarak çok yakıyor diye gaza basmamazlık yapmadım.

Daha önce de yazmıştım kendi garajım da. Şu anda gsxr duruyor beni o tatmin ediyor bunun karşılığı m4 ona da param yetmiyor :-)

Galiba bize en mantıklı b8 passat

Superb gittik baktık açıkcası passat dan sonra içimize sinmedi diyebilirim

• , #13

Nightfish çevrimdışı
    Uzaklaştırılmış Kullanıcı

Niye kimse yazmıyor, kimse mi fark etmedi çözemedim. B8 Passat'ta km/h sonrası rüzgar sesinden kafayı yemek üzere olan yalnızca ben miyim ?

Yakıt tüketimi, donanımı gayet güzel. Sokakta hayır kurumları dağıtıyor kadar bol olması kötü. 2. el piyasası harika ancak rüzgar sesi ?

Bildiğin delirtti beni, serviste de kesemiyorlar.

• , #14

phoenixs çevrimdışı
    AlıntıNightfishNickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Niye kimse yazmıyor, kimse mi fark etmedi çözemedim. B8 Passat'ta km/h sonrası rüzgar sesinden kafayı yemek üzere olan yalnızca ben miyim ?

Yakıt tüketimi, donanımı gayet güzel. Sokakta hayır kurumları dağıtıyor kadar bol olması kötü. 2. el piyasası harika ancak rüzgar sesi ?

Bildiğin delirtti beni, serviste de kesemiyorlar.

Hocam ses yalıtım lı camlar opsiyon olarak satılıyor galiba sebebi de bu olsa gerek

• , #15

Octane çevrimdışı
    Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AlıntıphoenixsNickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hocam ses yalıtım lı camlar opsiyon olarak satılıyor galiba sebebi de bu olsa gerek

Önceki konuda da yazdım. Yine yazayım, sakalım da var halbuki, niye kaale alınmıyorum anlamıyorum.
    tdia bişey diyemem ama dsgden uzak durun. Ayrıca d segmenti araçta rüzgar sesi de tahammül edilir şey değil. Bizdekinde çok rahatsız etmiyor, ben öyle bir sorun algılamadım yani. Sadece yazın cam açık giderken 'eko öneri: camı kapa' demesi delirtiyor beni. Kapatıyorum bluemotion bilmemneyini ortadaki ekrandan her kontak açılınca yine geliyor üstelik.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver (meali: kasko yok muska var )

• , #16

tylan çevrimdışı
    tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende 10 gün once tdı dsg comfortline aldım gayet memnunum hos suan sadece km deyiz ama beni gerçekten tatmin etti yok tutuş şahane rüzgar sesi o kadar fazla yok bundan onceki crv m den alıştım belki bilmiyorum ama ben almadım iç kalitesi muazzam güzel dsg biraz şans işi sanırsa. Aynı model arkadaşımda var de o hiç bi sorun yaşamadı bende onu referans görüp aldım zaten yakıtı güzel şehir içi 7 litre yakıyorum

Alıntıfree-hifiNickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur

• , #17

phoenixs çevrimdışı
    AlıntıOctaneNickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Önceki konuda da yazdım. Yine yazayım, sakalım da var halbuki, niye kaale alınmıyorum anlamıyorum.
    tdia bişey diyemem ama dsgden uzak durun. Ayrıca d segmenti araçta rüzgar sesi de tahammül edilir şey değil. Bizdekinde çok rahatsız etmiyor, ben öyle bir sorun algılamadım yani. Sadece yazın cam açık giderken 'eko öneri: camı kapa' demesi delirtiyor beni. Kapatıyorum bluemotion bilmemneyini ortadaki ekrandan her kontak açılınca yine geliyor üstelik.

aslında kesinlikle haklısınız hocam ama f/p olarak da önümüzde çok seçenek kalmıyor.5sene sonra şu anda bin tl olan aracı ben şimdi alıp 5 sene sonra sattığım zaman istediğim bütün araçları alacak duurmua geleceğim ve tekrar sipariş geçeceğim

Bende golf var ve şimdi 60 bin bakımına KM kaldı her seferinde bakıma bin km kala tıkır tıkır ses geliyor uyuz oluyorum.

Eko öneri sürekli karşıma çıkıyor onu yap bunu yapma beni de deli ediyor.

start stop sürekli kapatırıfunduszeue.info hold da kemeri takmadan çalışmıyor.

alacağım passat ta da yukarıda yaptıklarımı ve yaşadıklarımı yaşayacağım.

• , #18

Berkan çevrimdışı
    Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Passaton yakıt durumi ne olur normal ve opsiyon 19jantlarla

• , #19

academian97 çevrimdışı
    academian97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@phoenixs
    B8 hakkında bişey yazmadım çünkü hiç kullanmadım.
    B7 Passatımla da bu Mart ayının 26'sında 5 yılı bitirmiş olacağım, km binde. Sen de 5 yıl kullanmayı düşünüyorsun;
    Özet olarak ben arabamdan memnun kaldım ve bir 5 sene daha kullanacağımı söyleyebilirim Allah'tan bir mani olmazsa.
    Performansından (hp) hoşnut olmadığım için kmde iken soft bi yazılım yaptırdım; gayet tatminkar oldu, düz vites, yukarıda yazdığım gibi webastolu, solar sunrooflu, DCC özellikli, bi-xenon, geri kamera vs olan TRde emsali az bulunur bir B7 benimki.
    Şu webasto olayı aklına yatıyorsa değerlendir derim; en azından bi sor soruştur; ben de merak ediyorum, doğuş oto ekleyecek mi böyle bi opsiyonu? Ne kadar isteyecek?
    Yorumunu bekliyorum kardeşim.

Passat TDI ile; BUDAPEŞTE-Viyana-Bratislava-Prag-Münih-Stuttgart-Frankfurt-Luxemburg-Paris-Saraybosna-Zagreb-Podgorica-Tiran-Belgrad-Sofya-Üsküp-Venedik-Milano-Cenova-Roma

• B8 Passat Trendline'dan Highline'a Dönüşüm

Herkese güzel düşünceleri için teşekkür ederim hep birlikte kazasız belasız sürüşler dilerim
    Xenon farların ve gündüz farlarının markasını şuan hatırlamıyorum ama kutusu evde akşam gidince fotograflarla çekip atarım
    Ahşap kaplama için;
    Kullanmadığımız kredi kartıyla ilk olarak üstteki(ahşap kaplanacak parçayı) söküyoruzDişleri çok sağlam sökerken sanki hiç çıkmayacakmış çıkarsa da kırılacakmış gibi geliyor
    Daha sonra radyonun bulunduğu bölüm gene aynı şekilde yanlardan kart sokarak çıkarıyoruz
    Klima paneline gelince bu sefer radyo parçalarının oradan sökmeye başıypruz yani üsttenBunlar kolay olan kısımdı

Küllük ve vites topuzunun orası biraz zorlayan kısım olduÖncelikle parçasını söktüğümüz klima paneli tutan 4 adet vida var onları yerinden sökerek klima panelini boşa çıkartıyoruz

Daha sonra vites topunuzun olduğu parçayı söküyoruz(bunun için trim sökme aparatı kullandım)
    Plastik parça çıktığında gri tirmlerin ve kül tablasının kapağı olan parçayı tutan iki tane vida var onları söküyoruz
    Vidalar sökülünce trimler boşa çıkıyor kaplamak için start-stop düğmesini ve küllüğün elektiğini soketlerden söküyoruz
    Sökme işlemi bitti sıra kaplama işinde
    Siyah kaplamalar için bauhuosta satılan mobilya kaplama malzemesi var (diğer konuda fotoğrafı var) onu kullandım
    Aynı şekilde ahşap kaplamalar içinde
    Kullandığım malzemeler şekile girmekte sıkıntı çekmediği için fön makinesine gerek duymadım direk elle hava boşluğu ve kırışıklık kalmayacak sekilde kapladım

Biraz uzun gelsede zor olmayan ama el becerisi isteyen bir iş antalyada görmek isteyen arkadaşlar olursa gelip görebilirler ve yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırımTabi mesuliyet kabul etmiyorum

Tarih yanlış olacaktı yıl sonu devir felan yaparken hep 31/12/ tarihi attığımdan elim gitmiş

Akşam farların, xenonların fotoğrafını atarım

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası