semira müge anlı / Semira Arslan'ın birlikte yaşadığı kişi canlı yayında! - Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Mart

Semira Müge Anlı

semira müge anlı

Önce Müge Anlı Sonra Fulya Öztürk: Katilleri Bulunan Semira Arslan Cinayetinin Kan Donduran Detayları

Haberler

TV

Önce Müge Anlı Sonra Fulya Öztürk: Katilleri Bulunan Semira Arslan Cinayetinin Kan Donduran Detayları

31 Mayıs 'de Hatay'da kaybolan 17 yaşındaki Semira Arslan'ın cesedi, 22 Şubat tarihinde bir su kuyusunda bulunmuştu. Mart ayında Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkan Arslan'ın ailesi bir süre sonra Anlı'nın programından ayrıldı. Geçtiğimiz haftalarda Fox TV'de yayınlanan Fulya Öztürk ile Umudun Olsun programına katılan aile, kızlarının cinayetini aydınlanmasıyla derin bir nefes aldı.

14 yaşındaki Semira, ablasının ilk eşinin 30 yaşındaki akrabası ile evlendiriliyor. Daha öncesinde istismar edildiği söylenen Semira, çıktığı evine bir daha dönemedi.

14 yaşındaki Semira, ablasının ilk eşinin 30 yaşındaki akrabası ile evlendiriliyor. Daha öncesinde istismar edildiği söylenen Semira, çıktığı evine bir daha dönemedi.

Arslan ailesi yılında kızları kaybolduktan kısa bir süre sonra Müge Anlı'nın programına çıkıp kızlarının kayıp olduğunu söyledi. Arama çalışmaları başlatılan Semira'nın ailesi 1 yıl 9 ay sonra aldıkları kara haber sonucu tekrar Müge Anlı'ya başvurdu.

Arslan ailesi yılında kızları kaybolduktan kısa bir süre sonra Müge Anlı'nın programına çıkıp kızlarının kayıp olduğunu söyledi. Arama çalışmaları başlatılan Semira'nın ailesi 1 yıl 9 ay sonra aldıkları kara haber sonucu tekrar Müge Anlı'ya başvurdu.

Tüm aile bireyleri aynı bahçeye açılan evlerde yaşıyor. 'de kaybolan Semira'ya ait olduğu iddia edilen ceset ise amca Abdülrezzak'ın evine 90 adım uzaklıktaki 10 yıldır kullanılmayan 14 metre derinliğindeki su kuyusunda bulunuyor.

Tüm aile bireyleri aynı bahçeye açılan evlerde yaşıyor. 'de kaybolan Semira'ya ait olduğu iddia edilen ceset ise amca Abdülrezzak'ın evine 90 adım uzaklıktaki 10 yıldır kullanılmayan 14 metre derinliğindeki su kuyusunda bulunuyor.

4 Mart tarihinde Müge Anlı'nın programına katılan aile, kızlarının evliliğinin iyi gittiğini ve bir sorunları olmadıklarını söylüyor. Fakat köyde çıkan dedikodular ise tam tersini söylüyor.

4 Mart tarihinde Müge Anlı'nın programına katılan aile, kızlarının evliliğinin iyi gittiğini ve bir sorunları olmadıklarını söylüyor. Fakat köyde çıkan dedikodular ise tam tersini söylüyor.

Semira'nın kaybolmadan önce gittiği son yer ise amca Abdülrezzak ve eşi Halime'nin evi oluyor. Buraya giderken babaannesi Semira'yı görüyor ve konuşuyor. Fakat Semira, tekrar eve gitmek için geçmesi gereken babaannesinin evinin önünden bir daha geçmiyor.

Semira'nın kaybolmadan önce gittiği son yer ise amca Abdülrezzak ve eşi Halime'nin evi oluyor. Buraya giderken babaannesi Semira'yı görüyor ve konuşuyor. Fakat Semira, tekrar eve gitmek için geçmesi gereken babaannesinin evinin önünden bir daha geçmiyor.

Anne Adile, hastalığı sebebiyle programa 3 gün boyunca katılmıyor. 7 Mart tarihinde ise baş şüpheli amca ve yenge, programa dahil oluyor.

Anne Adile, hastalığı sebebiyle programa 3 gün boyunca katılmıyor. 7 Mart tarihinde ise baş şüpheli amca ve yenge, programa dahil oluyor.

Aslında Semira ve İbrahim'in evliliği, Semira'nın evli ve çocuklu Selim ile çıkan dedikoduları bitirmek ve 'namus temizlemek' için aile büyükleri tarafından yaptırılıyor.

Aslında Semira ve İbrahim'in evliliği, Semira'nın evli ve çocuklu Selim ile çıkan dedikoduları bitirmek ve 'namus temizlemek' için aile büyükleri tarafından yaptırılıyor.

Amca ve yengenin iddialarının ardından anne Adile ve kız kardeş Ayşegül, programa katılmama kararı aldı. Bunun üstüne Müge Anlı ise sitemde bulundu. Amca ve yenge programa bir süre daha devam edip, iddalarını sürdürdü.

Olay 'yasak aşk/namus cinayeti' olarak kapandı diye düşünülürken Arslan ailesi, 28 Şubat tarihinde Fox TV'de yayınlanan Fulya Öztürk'ün sunduğu Fulya ile Umudun Olsun programına çıkıyor. Ve işler bu noktada biraz kızışıyor.

Olay 'yasak aşk/namus cinayeti' olarak kapandı diye düşünülürken Arslan ailesi, 28 Şubat tarihinde Fox TV'de yayınlanan Fulya Öztürk'ün sunduğu Fulya ile Umudun Olsun programına çıkıyor. Ve işler bu noktada biraz kızışıyor.

Müge Anlı'da hiçbir konu hakkında kesin konuşmayan aile, Fulya Öztürk'e kesin iddialarda bulunuyorlar. Daha önce Müge Anlı ile çalışan Kebriye Koç ise konuya dahil oluyor. Aile, 'Semira'yı yengemiz Halime altın veya para için öldürdü' diyor.

Müge Anlı'da hiçbir konu hakkında kesin konuşmayan aile, Fulya Öztürk'e kesin iddialarda bulunuyorlar. Daha önce Müge Anlı ile çalışan Kebriye Koç ise konuya dahil oluyor. Aile, 'Semira'yı yengemiz Halime altın veya para için öldürdü' diyor.

Cesedi bulunan Semira'nın, yengesi tarafından öldürüldüğü, öldürüldükten sonra derin dondurucuda bir süre beklettiği ve daha sonra ise evlerine 90 adım uzaklıktaki, 10 yıldır kullanılmayan 14 metrelik su kuyusuna atıldığını söyleyen aile, bu detayların Jandarma ekipleri tarafından verildiğini iddia ediyor.

Cesedi bulunan Semira'nın, yengesi tarafından öldürüldüğü, öldürüldükten sonra derin dondurucuda bir süre beklettiği ve daha sonra ise evlerine 90 adım uzaklıktaki, 10 yıldır kullanılmayan 14 metrelik su kuyusuna atıldığını söyleyen aile, bu detayların Jandarma ekipleri tarafından verildiğini iddia ediyor.

Hatta Fulya Öztürk, 'Derin dondurucuya insan sığar mı?' diyerek ekibinde çalışan ve olayı araştırmak için Hatay'da bulunan Gizem'i, yenge Halime'nin derin dondurucusuna sokuyor.

Hatta Fulya Öztürk, 'Derin dondurucuya insan sığar mı?' diyerek ekibinde çalışan ve olayı araştırmak için Hatay'da bulunan Gizem'i, yenge Halime'nin derin dondurucusuna sokuyor.

Olaya ait iddialar ise kan dondurucu;

Olaya ait iddialar ise kan dondurucu;

Süphelilerin arasında anne Adile, baba Enver, amcalar Abdülrezzak ve Retip, Abdülrezzak'ın karısı Halime, Retip'in karısı Retibe, Semira'nın sevgilisi Selim, babaanne Lamia ve dini nikahlı eşi İbrahim var.

Süphelilerin arasında anne Adile, baba Enver, amcalar Abdülrezzak ve Retip, Abdülrezzak'ın karısı Halime, Retip'in karısı Retibe, Semira'nın sevgilisi Selim, babaanne Lamia ve dini nikahlı eşi İbrahim var.

Yaşanan gelişmelerin ardından anne Adile ve kız kardeş Ayşegül ise canlı yayında sinir krizi geçirdi. Hemen müdahale edilen anne, bir süre kendisini toparlayamadı.

Yaşanan gelişmelerin ardından anne Adile ve kız kardeş Ayşegül ise canlı yayında sinir krizi geçirdi. Hemen müdahale edilen anne, bir süre kendisini toparlayamadı.

Geriye ise, 12 yaşında istismar edilen, 13 yaşında nişanlanan ve 14 yaşında, yaşının iki katı büyüklüğünde bir erkek ile evlendirilen Semira'nın, kına gecesinde evlenmeyi istemediği için ağladığı görüntüler kaldı.

Bir de kaybolduğu zaman 5 aylık olan, anneannesini annesi sanan, Semira'nın fotoğrafını görünce tanımayan, Semira'nın 'Umudum olsun' diyerek adını Umut koyduğu 5 yaşındaki oğlu

Bir de kaybolduğu zaman 5 aylık olan, anneannesini annesi sanan, Semira'nın fotoğrafını görünce tanımayan, Semira'nın 'Umudum olsun' diyerek adını Umut koyduğu 5 yaşındaki oğlu

Bu içerikler de dikkatinizi çekebilir;

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Altınözü ilçesinde yılında ailesi tarafından kayıp başvurusunda bulunulan Semira Arslan'ın cesedi, 'da zeytin bahçesi içindeki kullanılmayan su kuyusunda, çuval içine bulundu. Bölgede arama yapan Jandarma Suç Araştırma Timleri (JASAT) ile Altınözü İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Semira'ya ait çanta, cüzdan ve ziynet eşyalarını da buldu. Arslan'ı öldüren kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Soruşturma devam ederken, Semira Arslan'ın ailesi ise cinayete karışanların yakalanması için televizyon programlarına katıldı. Jandarma ekipleri, cinayet şüphelilerinin kimliğini tespit etti. Şüphelilerin adreslerine 14 Mart'ta operasyon düzenleyen ekipler, Semira Arslan'ın amcaları Retip A., Abdurezzak A., yengesi Halime A., komşusu Suriyeli Hasan E.A. ile birlikte yaşadığı İbrahim D. (38) ve gönül ilişkisi olduğu öne sürülen Selim Ç.'yi gözaltına aldı.

Jandarmadaki işlemleri 15 Mart'ta tamamlanan şüphelilerden İbrahim D., 'çocuğun nitelikli cinsel istismarı suçundan' çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı, Hasan E.A. ise serbest bırakıldı.

TUTUKLU SAYISI 4'E ÇIKTI

Jandarmadaki işlemlerinin dün tamamlanmasının ardından Retip A., Abdurezzak A., Halime A., ile Selim Ç. de nöbetçi hakimliğe çıkarıldı. Semira Arslan ile gönül ilişkisi olduğu öne sürülen Selim Ç., 'çocuğun nitelikli istismarı' suçundan, amcası Abdurrezzak funduszeue.info Retip A. ise cinayet suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Yengesi Halime A. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Böylece Semira Arslan'ın öldürülmesiyle ilgili tutuklu sayısı, 4'e yükseldi.

Yılında Kaybolan 17 Yaşında ki Semira Arslan'ı Kim Öldürdü?

Hatay'da Altınözü ilçesinde yılında kaybolduktan 2 yıl sonra 22 şubatta su kuyusunda cesedi bulunan Semira Arslan'ı kim neden öldürdü? Semira Arslan cinayeti ile ilgili olarak en büyük şüphe ise Semira'nın yasak aşk cinayetine kurban gitmiş olabileceği üzerinde yoğunlaşıyor.müge anlı ile tatlı sert programına telefonla bağlanan Selim Çelenk ise canlı yayında 3 çocuk babası olduğunu ve Semira ile yaşadığı yasak aşkı doğrulamıştı.

Semira Arslan'ın Babası Yaşak Aşkı Biliyordu

Canlı yayına katılan Semira'nın babası da yasak aşkı bildiğini söyleyerek “Birlikte iş yaptığımız için Selim bize gidip geliyordu. Selin bana kızını seviyorum dedi ama ben kesinlikle olmaz dedim. Birlikte çalıştığımız için kızımı sevdiği halde gelip gitmesine izin verdim. Ayrıca para konusunda bize çok yardımcı oluyordu Selim o yüzden yok diyemiyordum” açıklamalarını yaptı.

Semira Arslan'ın Cesedi Su Kuyusunda Bulundu

22 Şubat tarihinde amcasının evinin yakınındaki su kuyusunda cesedi bulunan Semira'nın imam nikahlı eşi İbrahim Demir ise şu açıklamaları yaptı: “Evliliğimizin gününde mesajı yakaladım. Annesi telefonunu bana getirdi Semira'nın ve artık telefon kullanmayacak dedi. O sırada telefon kilitlenmemişti mesaj geldi bende baktım. Mesajda ‘Bende Seni seviyorum. Bende seni unutmayacağım gibi…' tana mesaj vardı. Sonra telefonu Semira'ya götürdüm yere fırlattım yazıklar olsun sana dedim.”

Bir ara nişan atan Semira ve İbrahim tekrarda barıştırılmış zorla aynı gün imama nikahı yaptırılmıştı. İbrahim “Nikah yapılırken Selim'den haberim yoktu amca Abdulrezzak beyle konuşup tekrar aramızı düzeltip nikahı yaptık. Nikahta Semira'nın ise isteksiz olduğunu da fark ettim çok ağladı nikah sırasında.”

Semira Arslan'ın Kocası Konuştu

Semira Selin'in tüm resimlerini telefondan silmiş ancak bir tane arşivde kalmış. Ben araştırmalarım sonucunda gördüm fotoğrafı ve annesini uykudan uyandırdım. Annesi biliyormuş bana şok olmuş gibi yaptı. Ben bir kere görmüştüm orada Selin'i. Evlendikten 10 gün sonra öğrendim Selin'i. Semira vardiya gittiğim gün ayrılmak istiyorum dedi. Bende vardiyadan geleyim ne istiyorsan yaparız dedim.” açıklamalarını yaptı.

Programa ropörtaj veren akraba Sebahat Arslan ” Semira annesi kaybolduğunda gelip bana Semira'nın kaybolduğunu söyledi. Bende Adile'nin evine funduszeue.infoşe ağlamaya başladı ve ‘Semira'ın başına bir şey gelirse annem sorumlu' dedi. Biz Selin ile gittiğini düşündük çünkü Selim hep orada.”

Semira Arslan Yasak Aşk Cinayetine Mi Kurban Gitti

Yasak aşk kurbanı şüphesi ağır basan Semira'nın halası Emanet Arslan'ın programda söyledikleri ise kan dondurdu. Emanet hanım ” Biz kaybolduğu gün evdeydik akşam haberimiz oldu. Kız kaybolduktan sonra yengemi dışarıda gördüm. Her gün işe gidiyordun bu gün gitmemişsin dedim. Yengem dedi ki ; ‘Dün bana telefon geldi tanımadığım yabancı bir numara dediler ki çocuğu bırakıp işe gidiyorsun ama annesini nasıl aldık çocuğu da alırız' demişler Semira'nın annesine”

Semira Arslan Cinayeti İle Selim Çelenk Ne İlgisi Var ?

Herkesin aklındaki soru ise çocuğunun babasından ayrılmak isteyen Semira acaba bu düşüncesini Selim'e anlatmış olabilir mi? Eğer boşanma olayından Selim'in haberi var ise acaba Selim'den de kendi eşini boşanmasını istemiş olabilir mi? Bu ve buna benzer sorular hala cevap arıyor.

Semira'nın annesi ve babasının da bu yasak aşkı bildiği halde bir şey yapmaması soru işaretlerini çoğalttı. İlk canlı yayında katılan Semra'nın annesi bir daha canlı yayında katılmama kararı aldı. Pazartesi günü canlı yayına gelen babada dün programa gelmedi. Programa gelen iddiaların ise ardı arkası kesilmiyor.

İlgili

Tags:Hatay, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Semira Arslan, Yasak

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası