yıldız tilbe kaç yaşında kaç çocuğu var / Şarkıcı Yıldız Tilbe Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nerelidir? İşte Hayat Hikayesi

Yıldız Tilbe Kaç Yaşında Kaç Çocuğu Var

yıldız tilbe kaç yaşında kaç çocuğu var

Yıldız Tilbe aslen nereli? hayatı ve müzik kariyeri ile ilgili sanat dünyasının merak edilen ünlüleri arasında yer almaktadır. Kimdir? kaç yaşında? boyu, kilosu, özgeçmiş bilgileri ve kısaca biyografisi.

yılının Temmuz ayında dünyaya gelmiş, burcu Yengeç&#;tir. Yıldız Tilbe İzmir Konak ilçesine bağlı Gültepe semtinde bir gecekondu mahallesinde 6 kardeş&#;ten en küçüğü olarak dünyaya gelmiştir. Ailesi içinde ona Yadigar takma ismi ile seslenilmiştir. Babasının ismi Ali, annesinin ise Altun&#;dur. Boyu cm, kilosu ise 52&#;dir.

18 yaşından küçük iken evlenmiştir. Gültepe Lisesi&#;nde okurken eğitimini yarıda bırakarak evlenmiş ve bu evliliğinden Sezen Burçin adında bir kızı olmuştur. Eski eşinin ismi Güngör Karahan&#;dır. yılında evlenmiş yılında boşanmıştır.

Yıldız Tilbe1
Yıldız Tilbe2
Yıldız Tilbe3

Yıldız Tilbe müzik dünyasına girişi, kariyeri;

yılında İzmir&#;de Pırlanta Pavyon adlı bir mekanın önünden geçerken içeri girmiş ve burada çalışmak istediğin belirtmiş oranın sahibi ise bir şarkı söylemesini istemiş ve anında işe alındığını belirtmiştir. Sonrasında ise usta ses Sezen Aksu&#;nun buraya geldiğini gören Yıldız Tilbe Sezen Aksu&#;ya sizi çok seviyorum bu nedenle kızımın ismini bile Sezen koydum demesi ile tanışmıştır. Sezen Aksu&#;da kendisine telefon numarasını vermiş seni İstanbul&#;a bekliyorum demiştir. Ardından müzik kariyerinin en büyük çıkışı için İstanbul&#;un yolunu tutmuştur.

senesinde ise ilk albümü Delikanlım ile tabiri caizse ortalığı yakıp kavurmuş, adından yıllarca söz ettireceği o andan itibaren belli olmuştur.

Usta sanatçı Yıldız Tilbe, anne tarafından aslen Tunceli&#;li Zaza ve Kürt asıllı, baba tarafından ise aslen Ağrı Doğubayazıt&#;lıdır.

yılında Tv8 ekranlarının sevilen yarışması O Ses Türkiye&#;de jüri üyesi olarak yer almıştır. Yarışmada sempatik tavırları, yorumları ve efsane sesi ile tüm salondaki ve ekran başındaki izleyicileri kendisine hayran bırakmıştır. Yeni sezonda O Ses Türkiye kadrosunda yer almadığı açıklanmıştır.

Yıldız Tilbe Albümleri;

Güzel, Tanıdım Seni, Papatya Baharı, Yıldızdan Türküler, Sevdiğime Hiç Pişman Olmadım, Yürü Anca Gidersin, Salla Gitsin Dertlerini, Aşkperest, Dillere Destan, Delikanlım, Yeniden Eskiler Arabesk, Hastayım Sana, Şivesi Sensin Aşkın, Aşk İnsanı Değiştirir, Oynama, Haberi Olsun, Kış Gülleri&#;

Başarılı sanatçının resmi instagram sayfasında 1,6milyon civarında takipçisi bulunmaktadır.

Yıldız Tilbe4
Yıldız Tilbe5
Yıldız Tilbe6

KimNereli

Yıldız Tilbe, 16 Temmuz 'da İzmir'in Konak ilçesinde dünyaya geldi. Anne tarafından Tuncelili, baba tarafından Ağrılı'dır. Kürt ve Zaza kökenli bir aileye sahiptir. Aile içinde Yadigar ismi ile seslenilmektedir. Şimdilerde 55 yaşındadır. 

İlkokul öğrenimini tamamladıktan sonra, Mustafa Rahmi Balaban Orta Okulu'nda orta ikinci sınıftayken  okulu bırakmak zorunda kaldı. Ardından şarkı söylemeye başladı.

KÜÇÜK YAŞTA EVLENDİ

18 yaşına girmeden önce Güngör Karahan evlendi. Bu evliliğinden Sezen Burçin isminde bir kız çocuğu dünyaya geldi.

Bu evlilik 5 yıl devam ettikten sonra son buldu. 

ŞARKICILIĞA BAŞLADI

Evliliğinin sonlanmasının ardından İzmir'de çeşitli gece kulüplerinde sahne almaya başladı. İlk kez, 'da Cengiz Özşeker'e ait bir kulüpte şarkı söylemeye başladı. 'de Tilbe'nin ismini duyarak dinlemeye gelen Sezen Aksu, kendisine vokalistlik teklif etti. Yıl Tilbe bu teklifi kabul etti ve Sezen Aksu'nun vokalistliğini yapmaya başladı. 

Bu dönemde Sezen Aksu'nun evine taşındı ve büyük bir dostluk kurdu. Bir süre vokalistliğe devam eden Tilbe, bu işinden ayrıldıktan sonra İstanbul'da gece kulüplerinde şarkı söylemeye başladı. Bu kez de Cem Özer'in Laf Lafı Açıyor programı için solistlik teklif edildi. Teklife olumlu yanıt veren Tilbe bu program sayesine seyirci tarafından tanınır hale gelmeye başladı. 

ALBÜM ÇIKARDI 

Daha sonra albüm teklifi alan Tilbe, ilk kez 'te Delikanlım isimli albümünü yayınladı. Ayrıca bu dönemde çok sayıda sanatçıya şarkılarını verdi ve vokaller yaptı. 

'un sonlarına doğru, İstanbul, Bursa ve Eskişehir'de sahneye çıktı. 'de çıkarı  çıkardığı 'Gülüm' adlı albümü ile popülerliği arttı.

YILDIZ TİLBE ŞARKILARI

İlerleyen yıllarda da çok sayıda albüme ve popüler şarkıya imza attı. İşte yetenekli sanatçının çıkardığı albümler:

• - Delikanlım

• - Dillere Destan

• - Aşkperest

• - Salla Gitsin Dertlerini

• - Gülüm

• - Haberi Olsun

• - Yürü Anca Gidersin

• - Yıldız'dan Türküler

• - Sevdiğime Hiç Pişman Olmadım

• - Papatya Baharı

• - Tanıdım Seni

• - Güzel

• - Aşk İnsanı Değiştirir

• - Hastayım Sana

• - Oynama

• - Yeniden Eskiler Arabesk

• - Şivesi Sensin Aşkın

• - Yıldız Tilbe

• - Oynat

• - Sevgililer Günü

• - Bir Seni Tanırım

• - Kış Gülleri

ÇOK SAYIDA ÖDÜL ALDI 

• - Yılın Keşfi (Hürriyet Ödülleri)

•  - En Çok Satan Albüm (MÜ-YAP Ödülleri)

• - Yılın En Çok Satan Albümü (MÜ-YAP Ödülleri)

• -Yılın En İyi Pop Sanatçısı ( MGD Altın Objektif Ödülleri)

• - Yılın Albümü (Yürü Anca Gidersin) ( MGD Altın Objektif Ödülleri )

• - Yılın En İyi Şarkısı (Çabuk Olalım Aşkım) ( MGD Altın Objektif Ödülleri )

• - En İyi Pop Müzik Kadın SanatçıKazandı ( Kral TV Video Müzik Ödülleri )

• - En Çok Satan Albüm (Yürü Anca Gidersin) ( Kral TV Video Müzik Ödülleri )

• - En İyi Türk Pop Müziği Kadın Solist ( Altın Kelebek Ödülleri )

•  - Altın ÖdülKazandı (MÜ-YAP Ödülleri )

• - En İyi Türk Halk Müziği Kadın Sanatçı ( Kral TV Video Müzik Ödülleri )

•  - En İyi Türk Halk Müziği Kadın solist ( Altın Kelebek Ödülleri )

• - En İyi Pop Kadın Sanatçı (İstanbul Fm Altın Ödülleri )

• - Altın Ödül (MÜ-YAP Ödülleri )

• - Yılın Sanatçısı ( Siyaset Dergisi Ödülleri )

• - Yılın Kadın Sanatçısı (İstanbul Taksiciler Odası Ödülleri )

•  - Yılın En İyi Fantezi Müzik Kadın Yorumcusu ( funduszeue.info İnternet Medyası (En İyiler) )

AZER BÜLBÜL EVLENME TEKLİFİ ETTİ

Bir dönemin arabesk denilince akla gelen isimlerinden biri olan Azer Bülbül, Yıldız Tilbe'ye evlilik teklifi etti. Ancak yetenekli sanatçı Tilbe bu teklifi geri çevirdi.

GÖZALTINA ALINDI 

'da narkotik şube ekiplerince Yıldız Tilbe'nin evine baskın yapıldı. Polis ekipleri bir miktar esrar ele geçirdikten sonra Tilbe'yi üç gün gözaltında aldı.

3 günün ardından serbest bırakılan ünlü sanatçı, esrardan arınmak için bir süre Balıklı Rum Hastanesinde tedavi gördü. 

KANSERE YAKALANDI

Yıldız Tilbe, 'te rahim kanserine yakalandı.  Ankara Hacettepe Tıp Fakültesi'nde tedavi gören ve ameliyat olan sanatçı,  hastalığı yendi. 

O SES TÜRKİYE'DE JÜRİ OLDU 

Yıldız Tilbe 'de TV8 ekranında yayınlana  O Ses Türkiye'nin jüri koltuğunda oturdu. 

Sık sık gündem olan şarkıcı Yıldız Tilbe biyografisiyle en çok merak edilen isimler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Peki, Yıldız Tilbe kimdir? Yıldız Tilbe nereli ve kaç yaşında? Merak edilen soruların detaylarını haberimizde İşte, Yıldız Tilbe'nin biyografisi

Türkiye’nin en güçlü sesleri arasında yer alan Yıldız Tilbe Sosyal medya paylaşımları ile sık sık gündemde yer alıyor. Peki Yıldız Tilbe Kimdir? İşte tüm detaylar

Yıldız Tilbe'nin Hayat Hikayesi

Yıldız Tilbe doğum tarihi 16 Temmuz olarak bilinir. İzmir’in Gültepe semtinde doğan Yıldız Tilbe aslen Zaza ve Kürt kökenlidir. Maddi zorluklar içerisinde yaşayan 8 kişilik bir ailenin en küçük çocuğu olan Yıldız Tilbe çocukluğu boyunca Yadigar ismini kullanmıştır. Ailesi tarafından Yadigar olarak hitap edilen Yıldız Tilbe bu ismi sevmediği için hayatı boyunca bir daha asla tercih etmemiştir.

Yıldız Tilbe annesi Altun sayesinde Tunceli ve Zaza kökenini alırken; Yıldız Tilbe babası Ali vesilesiyle de Ağrı ve Kürt kökenini sahiptir. Çocukluk dönemlerinde maddi sıkıntılar yaşayan Yıldız Tilbe’nin babası Ali mevsimlik işçi olarak bir tekstil fabrikasında çalışmıştır. Yıldız Tilbe’nin annesi ise mahalle arasında küçük bir bakkal dükkanı işletmiştir. Yıldız Tilbe yaptığı röportajlarında sessiz sakin ve içine kapanık bir çocuk olduğunu söyler. Ders çalışmayı sevmediğini ve bir türlü dikkatini toplayamadığını belirten Yıldız Tilbe, çocukluğunda da hep şarkı söylemiştir. Çalışmak zorunda olduğu için orta ikinci sınıftayken Mustafa Rahmi Balaban Okulu’nda gördüğü eğitimi yarım bırakmıştır. Küçük yaşlardan itibaren şarkı söylemeye başlayan Yıldız Tilbe, şöhret olmadan önce bir evlilik geçirmiştir.

Yıldız Tilbe'nin Eşi ve Kızı Kimdir?

Yıldız Tilbe ünlü olmadan önce küçük yaşta bir evlilik geçirdi. 18 yaşından küçükken yaptığı ilk ve tek evlilği oldu. Yıldız Tilbe'nin eşinin ismi Güngör Karahan. yılında Güngör Karahan ile evlenen Yıldız Tilbe 5 yıl sonra senesinde boşanmıştı. Yıldız Tilbe'nin bu evliliğinden ilk ve tek çocuğu dünyaya geldi.

Yıldız Tilbe'nin medyanın gündeminden uzak duran kızının ismi Sezen Burçin. Yıldız Tilbe'nin ilk eşi ile olan evliliğini yürütemedi ve boşandı. İkinci evliliğinden sonra teşettüre giren Sezen Burçin Karahan'ın şu an bu evlilikten 2 çocuğu var. Yıldız Tilbe kendisinden 17 yaş küçük olan kızı Sezen Burçin Karahan ile erken yaşta torun sahibi de oldu.

Yıldız Tilbe'nin Müzik Kariyeri

Yıldız Tilbe eşinden boşandıktan sonra İzmir'de çeşitli gece kulüplerinde şarkıcılık yapmaya başlamıştır. Sahneye ilk olarak yılında Cengiz Özşeker'in patronu olduğu bir kulüpte başlamıştır. yılının sonlarında Sezen Aksu, Yıldız Tilbe'nin ismini duyup kendisini dinlemeye gitmiş ve vokalistlik teklif etmiştir.

Sezen Aksu'nun teklifini kabul eden Yıldız Tilbe İstanbul'a gelmiş ve ünlü sanatçının evine yerleşip bir süre onun yanında yaşamıştı. Sezen Aksu'nun bir süre vokalistliğini yapan Yıldız Tilbe 'Delikanlım' şarkısı ile müzik dünyasında unutulmayacak bir çıkış yaptı yılında çıkardığı bu albüm ile şöhret olan Yıldız Tilbe, bir çok hit şarkıya imza attı.

Yıldız Tilbe'nin Kanser Hastalığı

Yıldız Tilbe yılında rahim kanserine yakalandı. Ankara Hacettepe Tıp Fakültesi'nde tedavi gören Yıldız Tilbe ameliyat olmuş ve rahmi alınmıştı. Yıldız Tilbe, hastalığıyla ilgili şunları söylemişti:

“Bunu ailem dışında kimseye söylemedim. Çok şükür ki daha önceden çocuğum olmuş. Yoksa bu durum beni yıpratabilirdi. Hastalığım döneminde büyük bir aşk yaşadım, çok aşıktım. Sadece onu düşünüyordum. Sürekli aklımdaydı. İnsanın bir derdi olunca o vücudunda bir sorun olarak çıkabiliyor. Hastalandıktan sonra kendisini tamamen unuttum. Şimdi her şeyin o kadar kafaya takılmaya değer olmadığını, gereksiz şeylerle üzülmemem gerektiğini öğrendim.”

Yıldız Tilbe'nin Albümleri

Dillere Destan, Aşkperest, Salla Gitsin Dertlerini

Gülüm, Haberi Olsun, Yürü Anca Gidersin

Yıldız'dan Türküler

Sevdiğime Hiç Pişman Olmadım, Papatya Baharı

Tanıdım Seni, Güzel, Aşk İnsanı Değiştirir

Hastayım Sana, Oynama, Yeniden Eskiler Arabesk

Şivesi Sensin Aşkın, Yıldız Tilbe, Oynat

Sevgililer Günü 

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası