malatya aksa doğalgaz müdürü kim / VALİ KAMÇI, TAHSİLAT MERKEZİ AÇILIŞINA KATILDI

Malatya Aksa Doğalgaz Müdürü Kim

malatya aksa doğalgaz müdürü kim

kaynağı değiştir]

ALPER KONYALI İGDAŞ bünyesinde ağırlıklı olarak; yatırım süreçlerinin iyileştirilmesi ve re-organizasyonu, kurumsal stratejik planların hazırlanması ve malzeme yönetim sistemi kurulması konularında çalışmalar yürüten Alper Konyalı, yılında AksaDoğalgaz'da Genel Müdürolarak göreve başladı.

İçindekiler

Aksa Genel Müdürü kim?

Cüneyt Uygun Aksa Enerji Genel Müdürü oldu! Aksa Enerji Üretim A.Ş. tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre Serdar Nişli'nin Aksa Enerji Genel Müdürlük görevini devretmesi üzerine Cüneyt Uygun Aksa Enerji Genel Müdürü oldu&#;

Sertaç Uraz kimdir?

SERTAÇ URAZ &#; yılları arasında doğal gaz tesisat sektöründe Makine Mühendisi ve Firma Sahibi olarak Vizyon Mühendislik bünyesinde çalışan Uraz, yılında Aksa Doğalgaz Dağıtım A.Ş. bünyesine katıldı. Uraz, &#; yılları arasında Aksa Malatya Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Şirket Müdürü olarak çalışmıştır.

Aksa Doğalgaz kime ait?

Aksa Doğalgaz, yılında Kazancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulmuş, doğalgaz dağıtımı yapan şirket.

Alper Konyalı kimdir?

ALPER KONYALI Mesleki Yeterlilik Kurumu nezdinde hazırlanan GAZBİR Mesleki Standart Oluşturma Komisyonları'nda Komite Başkanlığı yapan Alper Konyalı, halen Aksa Doğalgaz'da Başkan Yardımcısı ve kendisine bağlı yirmi doğal gaz dağıtım şirketinin Grup Genel Müdürü ile Yönetim Kurulu Üyesi görevlerini sürdürüyor.

Murat Kirazlı kimdir?

Kirazlı, Eylül tarihinde Enerji Ticareti Direktörü olarak Aksa Enerji Grubu'na katılmış ve daha sonra Enerji Satış ve Ticaretinden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atanmıştır. Murat Kirazlı ayrıca Aksa Elektrik Grubu İcra Kurulu Üyesi ve Perakende Satış Şirketleri Genel Müdürüdür.

Serdar Nişli kimdir?

Serdar Nişli, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Makine Mühendisliği Bölümü'nden lisans ve yüksek lisans dereceleri alarak mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından ÇayırhanTermik Santrali (TEK) ve özel sektörde 18 yıl farklı görevler üstlenen Nişli, yılında Kazancı Holding bünyesine katılmıştır.

Aksa Doğalgaz kaça kadar açık?

Hizmetlerimizden yararlanmak ve ihtiyacınız olan her konuda ayrıntılı bilgi almak için 7/24 kesintisiz hizmet veren çözüm merkezimizi arayarabilirsiniz. Kaçak ve sızıntı gibi acil durumlarda Doğal Gaz Acil Hattımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Aksa özel şirket mi?

Türkiye'nin en büyük özel doğalgaz dağıtım şirketi

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir