izmir güzelbahçe halk eğitim kursları / Güzelbahçe Halk Eğitim Merkezi | Halk Eğitim Merkezi ve Kursları

Izmir Güzelbahçe Halk Eğitim Kursları

izmir güzelbahçe halk eğitim kursları

Güzelbahçe Halk Eğitim Merkezi Kursları İzmir Hem Kurs Kayıtları

İzmir Güzelbahçe Halk Eğitim Merkezi Kursları

İzmir Hem Halk Eğitim Merkezleri İletişim Adresleri, İzmir Güzelbahçe Halk Eğitim Merkezi Kursları, Kurumun İletişim Adresi Ve Telefon Numarası, Kurs Ön Kayıtları.
Adres: Kahramandere Mahallesi Sokak No: 5 Güzelbahçe İzmir
Telefon Numarası: 0 10 15
Faks: 0 28 51
Halk Eğitim Harita Konumu.

Kurslar Nasıl Açılır: Açılacak Kurslar Halkın Taleplerine, Kurum Tarafından Yapılan Alan Taramalarına Göre Belirlenir. Kursların Açılabilmesi İçin En Az 12 Kişilik Grup Oluşması, Usta Öğretici Temin Edilmesi, Uygun Sınıf Bulunması Şartları Aranır. Unutulmaya Yüz Tutmuş Geleneksel Sanatlar Kursları, Okuma Yazma Kursları Ve Engellilere Yönelik Olarak Açılacak Kurs Programlarında 12 Kişilik Kursiyer Sayısı Aranmaz. Açılan Tüm Kurs Programları İçin Devam Zorunludur. Kursun Toplam Eğitim Süresinin 5/1&#;inden Fazla Devamsızlık Yapanlar Sertifika Alamaz. Kursa Devam Eden Kursiyer Sayısının Yedinin Altına Düşmesi Durumunda Kursiyerlerin İstemesi Durumunda Başka Bir Kurumdaki Programa Nakledilebilir Yada Kurum Müdürünün Teklifi Ve Milli Eğitim Müdürü Onayı İle Eğitime Devam Edilebilir.

Kurslara Kayıt Tarihleri: Kurslar Yılın 12 Ayında Açılabilmektedir. Talep Edilen Kurs İçin Yıl Boyunca Ön Kayıt Olunabilir. Ön Kayıt Olunan Kurs Açılırsa Kısa Mesaj İle Bilgi Verilir. Kurs Günleri Kursiyer Talepleri , Usta Öğretici Uygunluğu İle Uygun Sınıf Durumuna Göre Belirlenir. Kurs Programlarında Belirlenen Bir Yaş Sınırı Yoktur, Ancak Kursun Özelliğine Göre Yaş Ve Eğitim Seviyesi Aranabilir. Birden Fazla Kursa Kayıt Olunabilir. Kurslara Sayfanın Altındaki Linkten Ön Kayıt Olunabilir.

Kurslarda Geçme Notu: Kurslarda Geçme Notu 50&#;dir. Kurs Sonunda Başarılı Olan Kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika Verilir. Sertifikanızı E-Devlet Sisteminden İndirebilirsiniz.

İzmir Güzelbahçe Halk Eğitim MerkeziKurslara Kayıt İçin Gerekli Belgeler:
Kimlik Fotokopisi (TC Kimlik No)
Kursun Özelliğine Göre Öğrenim Belgesi Ve Diğer Belgeler (Sağlık Raporu Vb.)
18 Yaşından Küçükler İçin Veli Yazılı İzni
Yabancı Uyruklular İçin Yabancı Kimlik Numarası Yada Geçici Yabancı Tanıtma Belgesi

Kurslar Nerelerde Açılır: Kurslar Öncelikle Kurumun Merkez Binasında, Ek Binada, Eğitim Öğretim Kurumlarında, Bakanlıklar İle Kamu Kurumlarının Binalarında, Sağlık Kurumlarında, Özel Sektör İş Yerlerinde, Mahallerde, Köylerde, Ceza Ve Tutukevlerinde, Sivil Toplum Kuruluşlarına Ait Binalarda, Mobil Eğitim Araçlarında, Uygun Yerlerde Talepler Doğrultusunda Hafta İçi Ve Hafta Sonu Olarak Açılabilir.

İzmir Güzelbahçe Halk Eğitim Merkezi Tarafından Açılabilecek Kurslar

Muhasebe Ve Finansman Alanı Kursları
Muhasebe Yardımcısı ( Saat Eğitim Süresi)
Genel Muhasebe ( Saat)
Bilgisayar Destekli Muhasebe ( Saat)
Ön Muhasebe ( Saat)

Yabancı Dil Alanı Kursları
Arapça Seviye A1 Kursu ( Saat)
İngilizce Seviye A1 ( Saat)
İngilizce Seviye A2 ( Saat)
Mesleki İngilizce (Denizcilik) (64 Saat)
Almanca Seviye A1 Kursu ( Saat)
İtalyanca Seviye A1 ( Saat)

Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri Alanı Kursları
Cilt Bakımı Ve Epilasyon ( Saat)
Temel Makyaj Kursu ( Saat)
Makyaj Yapma Teknikleri ( Saat)
Cilt Bakımı Ve Temel Makyaj ( Saat)
Protez Tırnak Kursu (80 Saat Eğitim Süresi)

Bilişim Teknolojileri Alanı Kursları
Grafik Ve Animasyon ( Saat)
Web Tasarım ( Saat)
Bilgisayar Sistem Bakım Onarım Ve Arıza Giderme ( Saat)
Bilgisayar İşletmenliği ( Saat)
Ofis Programları Kullanımı (72 Saat)
Sayısal İşleme Photoshop Geliştirme Ve Uyum Eğitimi (64 Saat)

Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı Kursları
Aşçı Yardımcısı Kursu ( Saat)
Pasta Yapımı Ve Sunumu ( Saat)
Pastacı Yardımcısı ( Saat)

Güzelbahçe Halk Eğitim Mesleki Ve Genel Kurslar
Hasta Ve Yaşlı Öz Bakımına Destek Olacakların Eğitimi Kurs Programı ( Saat)
Reçel Ve Marmelat Yapım Elemanı ( Saat)
Bahçe Bakımı ( Saat)
Diksiyon (40 Saat)
Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim (72 Saat)
Emlak Danışmanlığı Kursu ( Saat)
Senaryo Yazarlığı ( Saat)
Fotoğraf Çekimi ( Saat)
Arıcılık Kursu (84 Saat)
Türk İşaret Dili ( Saat)
Yağlı Boya Resim ( Saat)
Üç Boyutlu Resim Kursu
Sürü Yönetim Elemanı ( Saat)
Plastik Çamur Ve Alçı Şekillendirme ( Saat)
Tıbbi Ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği (72 Saat)
Osmanlıcada Türkçe Kelimelerin İmlası (64 Saat)
Amatör Denizcilik Sınavlarına Hazırlık Kursu
Kalorifer Ateşçiliği Kursları (Katı, Sıvı, Doğalgaz Yakıtlı) ( Saat)
Ev Ve Kurum Temizliği ( Saat)
Çocuk Bakım Elemanı ( Saat)
Meyve Ağaçlarında Budama (48 Saat)
Bağlama Eğitimi Bağlama Düzeni ( Saat)
Klasik Gitar Eğitimi ( Saat)
Kabak Kemane Eğitimi ( Saat)
Uygulamalı Tiyatro ( Saat)
Bağlama Eğitimi Bağlama Düzeni ( Saat)
Türk Halk Oyunları
Türk Halk Müziği Korosu
Heykel Yapımı ( Saat)
İlk Yardım (18 Saat)
Cenaze Hizmetleri Kursu (32 Saat)
Step Aerobik Eğitimi Aerobik ( Saat)
Plates Eğitimi 1. Seviye ( Saat)
Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi Kurs Programı ( Saat)
Güreş
Atletizm
Judo
Tekvando
Okuma Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı
Yetişkinler I. Kademe Okuma Yazma Öğretimi Ve Temel Eğitim Programı ( Saat)
Yetişkinler II. Kademe Temel Eğitim Programı (20 Saat)
Destekleme Ve Yetiştirme Kursları DYK
Etkili Ve Hızlı Okuma (32 Saat)
İş Güvenliği Ve Sağlığı (24 Saat)
Sandık Kurulu Görevlilerinin Eğitimi (8 Saat)
Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi (8 Saat)
Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı (80 Saat)
Salgın Döneminde Hijyen Kuralları (8 Saat)

El Sanatları Teknolojisi Alanı Kursları

Ev Tekstil Ürünleri Hazırlama Kursu
Elde Çin İğnesi
Dekoratif Ahşap Süsleme
Örme Ve Düğümlü Takı Yapma
Makinede Dantel Sarma ve Piko Yapma
Kadın Gecelik Dikimi
Çini İşleme Çinici
Tel Kırma Yapımı
İğne Oyası
Filografi Tekniği
Kadın İç Giysileri Dikimi (Badi-Atlet-Kombinezon/Jüpon)
Keçe Aksesuarları Hazırlama
Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama
Takı Tasarım
Ebru
Dantel Anglez Yapımı
Kırkyama
Salon Takımları Dikimi
Şal Etol Dikimi
Dekoratif Tablo Yapımı
Kanaviçe Ev Aksesuarları Yapımı
Nevresim Takımları Dikimi
Kadın Üst Giysileri Dikimi
Şiş Örgü Şal Örme
Oyalar
Elde Kurdele İşi
Hazır Gereçlerle Yapılan Nakışlar
Kat&#;ı
Yatak Odası Tekstili Hazırlama
Seramik Biçimlendirme

İlginizi Çekebilir:İzmir Karabağlar Halk Eğitim

Yılında Hizmete Açılan İzmir Güzelbahçe Halk Eğitim Merkezi Yılın 12 Ayında Halkın Taleplerine Göre Mesleki Ve Teknik, Sosyal Ve Kültürel Ve Okuma Yazma Kursları Açmaktadır. Kurslar Merkez Bina, Okullar, Mahalle Ve Köylerde Uygun Yerlerde Talepler Doğrultusunda Açılabilir. Kurs Programlarına Yıl Boyunca Ön Kayıt Olunabilir. Kurslara Online Ön Kayıt Olmak İçin Tıklayın. Güzelbahçe Hem Açık Öğretim Açık Ortaokul Ve Açık Lise Yeni Kayıt, Kayıt Yenileme, Kitap Dağıtımı İşlemlerini Yapmaktadır.

Güzelbahçe Halk Eğitimi Merkezi Hakkında

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Halk Eğitim Merkezleri’nde dilediğiniz kurs programına kayıt olarak kendinizi geliştirebilirsiniz. El sanatları, yüzme, okuma yazma, bilgisayar, aşçılık, okçuluk, kaynakçılık, müzik, giyim üretim ve birçok farklı alanda açılan kurs programları ile eğitim alabilirsiniz. Devamsızlık sınırını geçmeden dersleri başarıyla tamamladığınızda MEB onaylı kursiyer sertifikanızı alabilirsiniz.

Kurslara Kayıt Olma

E-yaygın sistemi üzerinden aşağıdaki adımları takip ederek açılan kurslara ön kayıt işleminizi internet üzerinden yapabilirsiniz:

• Aşağıda bulunan "Kursa Ön Başvuru Yap" butonuna tıklayarak Milli Eğitim Bakanlığı’nın E-Yaygın sistemine geçiş yapın.
  • E-devlet ile sisteme giriş yaptıktan sonra menüde bulunan "Başvurular>Kursa Ön Başvuru Yap" bölümüne giriş yapın.
  • İl, ilçe seçimi yaparak Ara butonuna bastıktan sonra tüm kursların; yapılacağı yer, eğitim şekli, başlangıç ve bitiş tarihleri, kontenjan ve ders planı detaylarını gösteren listeye ulaşın.
  • Katılmak istediğiniz kursu seçtikten sonra "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak ön başvuru işleminizi tamamlayın.

Kurslara yeterli sayıda başvuru olması durumunda kurslar açılır ve ilgili kurum tarafından size telefon veya SMS ile bilgilendirme sağlanır.

Asıl kayıt için gerekli evraklarla birlikte kurs başlamadan önce size bildirilecek olan tarihlerde kuruma müracaat etmeniz gerekmektedir.

Kurs şartları, ilk toplantı tarihi, kurs kaydı için gerekli belgeler hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim bilgileri bölümünden kurumdan bilgi alabilirsiniz.

Kursa Ön Başvuru Yap

Güzelbahçe Halk Eğitimi Merkezi İletişim Bilgileri

Güzelbahçe Halk Eğitimi Merkezi Adres

Kahramandere Mahallesi Sokak No: 5 - Güzelbahçe / İzmir

Güzelbahçe Halk Eğitimi Merkezi Telefon

0 () 10 15

Güzelbahçe Halk Eğitimi Merkezi

Güzelbahçe Halk Eğitimi Merkezi telefon numarası, adresi, açılış kapanış saatleri ve Haziran iletişim bilgileri Nerede'da!

İzmir şehrinde Güzelbahçe ilçesinde bulunan Güzelbahçe Halk Eğitimi Merkezi nerede ve nasıl gidilir öğrenebilir, yol tarifi alabilirsiniz.

0 () 10 15 numaralı telefondan Güzelbahçe Halk Eğitimi Merkezi ile iletişime geçebilir, güncel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Güzelbahçe Halk Eğitimi Merkezi Yorumlar (0 Değerlendirme)

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası