ece ronay eski görüntüleri / Ece Ronay estetiksiz hali

Ece Ronay Eski Görüntüleri

ece ronay eski görüntüleri

Ece Ronay&#;ın polislere küfür ettiği videosu ortaya çıktı! Mehmet Ali Erbil&#;i ifşa etmişti

Mehmet Ali Erbil&#;in skandal yazışmalarını ifşalayan Ece Ronay&#;ın polislere hakaret ettiği görüntüler yeniden gündem oldu. Arkadaşı ile yaptığı canlı yayında ağza alınmayacak küfürler savuran Ronay, sosyal medyada büyük tepki çekmişti.

Video payla&#;&#;m sitesi TikTok'ta sahilde karpuz yerken çekti&#;i videosunu payla&#;an ve bu &#;ekilde 'fenomen' olan Ece Ronay, arkada&#;&#; ile birlikte canl&#; yay&#;n yapm&#;&#;t&#;. Yapt&#;&#;&#; canl&#; yay&#;nda a&#;za al&#;nmayacak sözler kullanan Ronay, askerleri sevdi&#;ini ancak polisleri sevmedi&#;ini söylemi&#;ti.. Sözlerinin devam&#;nda polislere yönelik küfürler savuran Ronay, sosyal medya kullan&#;c&#;lar&#;n&#;n tepkisini çekmi&#;ti. Sosyal medyay&#; ayakland&#;ran görüntüyü görenler Emniyet Genel Müdürlü&#;ü'nü etiketleyerek Ronay'&#; &#;ikayet etmi&#;ti.

Ece Ronay estetiksiz hali

seafoodplus.info

TikTok fenomeni Ece Ronay, olaylı yözel hayatıyla gündemden düşmeyen bir isim.

Genç yaşına rağmen yaptırdığı estetik operasyonlara başka birine dönen Ronay, estetiksiz haliyle herkesi şaşırttı.

Henüz 29 yaşında olan Ronay, geçirdiği estetik operasyonlar sonucu bambaşka birine dönüştü.

1 çocuk annesi

Ece Ronay eşi Mehmet Bilir'den geçtiğimiz aylarda boşanmıştı. Olaylı bir boşanma süreci geçiren TikTok fenomeninin Bilir'den Miran isimli bir oğlu bulunuyor.

Diyarbakırlı

Aslen Diyarbakırlı olan fenomenin TikTok'ta Milyon, Instagram'da ise Milyon takipçisi bulunmaktadır.

Tacizestetikşarkıcıece ronay

Google News ile Takip Et

Ece Ronay

Ece Ronay

Son dakika Ece Ronay haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ece Ronay gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ece Ronay haber sayfamızda

Daha Fazla

Ece Ronay

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 59 ece ronay haberi bulunmuştur.

Mehmet Ali Erbil'in &#;apkınlık gecesi!

Mehmet Ali Erbil'in &#;apkınlık gecesi!Sağlığına kavuştuktan sonra adeta her adımı olay olan, özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Mehmet Ali Erbil, önceki akşam Karaköy'de görüntülendi. İş insanı arkadaşının doğum gününe katılan şovmen, yanındaki güzellerle eski günlerini hatırlattı.

Cadde

Mehmet Ali Erbil'den tepki &#;eken Aleyna Tilki a&#;ıklaması!

Mehmet Ali Erbil'den tepki &#;eken Aleyna Tilki a&#;ıklaması!Geçtiğimiz aylarda manken Çağla Şıkel hakkında söyledikleriyle çok konuşulan şovmen Mehmet Ali Erbil, tepki çeken bir açıklamaya daha imza attı. Geçtiğimiz akşam iftar sonrası görüntülenen ünlü isim, dizilerdeki öpüşme sahneleriyle ilgili soruya verdiği 'Aleyna Tiki' cevabıyla eleştiri oklarının hedefi oldu.

Cadde

'Taciz' iddiasıyla yargılanan Mehmet Ali Erbil'e hapis cezası!

'Taciz' iddiasıyla yargılanan Mehmet Ali Erbil'e hapis cezası!Klibinde rol aldığı sosyal medya fenomeni Ece Ronay Bilir'i 'taciz' ve 'tehdit' ettiği iddiasıyla yargılanan şovmen Mehmet Ali Erbil (66), 13 bin TL adli para cezası ve 4 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı. Ünlü isim, savunmasında, "Bu yaşıma kadar dört evlilik ve ilişkiler yaşadım ancak hiçbir şekilde taciz ve şiddet söz konusu olmadı. Tuzağa geldim" demişti.

Magazin

'Taciz' iddiasıyla yargılanan Mehmet Ali Erbil'e hapis cezası!

'Taciz' iddiasıyla yargılanan Mehmet Ali Erbil'e hapis cezası!Klibinde rol aldığı sosyal medya fenomeni Ece Ronay Bilir'i 'taciz' ve 'tehdit' ettiği iddiasıyla yargılanan şovmen Mehmet Ali Erbil (66), 13 bin TL adli para cezası ve 4 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı. Ünlü isim, savunmasında, "Bu yaşıma kadar dört evlilik ve ilişkiler yaşadım ancak hiçbir şekilde taciz ve şiddet söz konusu olmadı. Tuzağa geldim" demişti.

Cadde

Kısa Kısa Cadde

Kısa Kısa CaddeAmerika’ya ziyaretNG Kütahya Seramik Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, eşi Yelda Hanım ve kızı Sare’yle, Amerika’da eğitim gören oğulları Umut’u ziyaret etti

Cadde

Tacizle su&#;lanan Mehmet Ali Erbil hakkında 7 yıl 3 ay hapis istemi!

Tacizle su&#;lanan Mehmet Ali Erbil hakkında 7 yıl 3 ay hapis istemi!Mehmet Ali Erbil, klibinde oynadığı şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Ece Ronay Bilir'i taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla yargılanıyor. Mütalaasını açıklayan savcı, ünlü şovmen hakkında iki suçtan toplam 7 yıl 3 ay hapis cezası istedi. Mütalaa Erbil'in, gönderdiği mesaj ile Ronay'a cinsel tacizde bulunduğu belirtildi.

Cadde

Mehmet Ali Erbil taciz iddiasıyla hakim karşısında! 'Tuzağa geldim'

Mehmet Ali Erbil taciz iddiasıyla hakim karşısında! 'Tuzağa geldim'Şovmen Mehmet Ali Erbil, klibinde rol aldığı fenomen Ece Ronay Bilir'i 'taciz' ve 'tehdit' ettiği iddiasıyla 8 yıl 10 aya kadar hapis cezası talebiyle yargılandığı davada hakim karşısına çıktı. Savunma yapan 65 yaşındaki sanatçı, "Bu yaşıma kadar dört evlilik ve ilişkiler yaşadım, hiçbir şekilde taciz ve şiddet söz konusu olmadı" dedi. Erbil, duruşmada aylık gelirini de beyan etti.

Cadde

Fenomen Ece Ronay ile Mehmet Bilir boşanıyor!

Fenomen Ece Ronay ile Mehmet Bilir boşanıyor!Klibinde rol alan Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığını iddia ettiği mesajları yayınlayan, ünlü şovmen ile 'taciz' ve 'hakaret' iddiasıyla mahkemelik olan sosyal medya fenomeni Ece Ronay, Ocak 'de nikâh masasına oturduğu eşi ve çocuğunun babası Mehmet Bilir'den boşanacağını duyurdu.

Cadde

Mehmet Ali Erbil: 10 g&#;nd&#;r Tiktok paraları yatmıyor!

Mehmet Ali Erbil: 10 g&#;nd&#;r Tiktok paraları yatmıyor!Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz haftalarda TikTok’a hızlı bir giriş yapmış, canlı yayındaki hareketleriyle çok konuşulmuştu. Ünlü şovmen, önceki günlerde ise sosyal medya platformunda dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo ile konuştuğunu sanmasıyla adından söz ettirmişti. Son olarak Asmalımescit'te bir mekanda görüntülenen Erbil, Tiktok ile ilgili konuşurken, davalık olduğu Ece Ronay'a da göndermede bulundu.

Cadde

Ece Ronay ile davalık olan Mehmet Ali Erbil hakkında 'zorla getirme' kararı!

Ece Ronay ile davalık olan Mehmet Ali Erbil hakkında 'zorla getirme' kararı!Klibinde rol aldığı şarkıcı Ece Ronay Bilir'i taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla toplamda 8 yıl 10 aya kadar hapsi istenen ve hakkında 'zorla getirme' kararı bulunan sanatçı Mehmet Ali Erbil, sağlık sorunlarını mazeret göstererek, bir kez daha duruşmaya katılmadı. Mahkeme ara kararını açıkladı. Duruşmada 'sosyal medyada canlı yayın' detayı dikkat çekti.

Cadde

Mehmet Ali Erbil: Para işleriyle hi&#; ilgilenmiyorum!

Mehmet Ali Erbil: Para işleriyle hi&#; ilgilenmiyorum!Geçtiğimiz aylarda kendine bir TikTok hesabı açan Mehmet Ali Erbil, bu hesap üzerinden akşamları canlı yayın yaparak gelir elde etmesi tartışma konusu oldu. Ünlü şovmen, bu konuda davalık olduğu şarkıcı Ece Ronay'ın çok konuşulan iddiasına cevap verdi. Ayrıca bu yayınlar sırasında bir hanımefendi ile tanıştığını söyleyen Erbil'in itirafı dikkat çekti.

Cadde

Ece Ronay: Mehmet Ali Erbil'in g&#;nl&#;k kazancı bin TL

Ece Ronay: Mehmet Ali Erbil'in g&#;nl&#;k kazancı bin TLŞovmen Mehmet Ali Erbil, son günlerde TikTok videolarıyla gündemden düşmüyor. Ece Ronay, geçtiğimiz yıl klibinde rol alan Erbil hakkında şikayetçi olmuştu. Mahkemelik olduğu Erbil’e ‘dilenci’ yorumunda bulunan Ronay'ın, '2. Sayfa' programındaki açıklamaları olay yarattı. 23 yaşındaki şarkıcı, Mehmet Ali Erbil’in sosyal medyada günlük kazancını açıkladı.

Cadde

Mehmet Ali Erbil'den Ece Ronay'a dava!

Mehmet Ali Erbil'den Ece Ronay'a dava!Mehmet Ali Erbil taciz ettiği iddiasıyla yargılandığı sosyal medya fenomeni Ece Ronay’la yeniden mahkemelik oldu. Ünlü isim, Ronay'ın kendisine 'dilenci' demesinden dolayı saygınlığının zedelendiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

Cadde

Mehmet Ali Erbil ve 40 yaş k&#;&#;&#;k Melike &#;amlıoğlu aşk yaşıyor

Mehmet Ali Erbil ve 40 yaş k&#;&#;&#;k Melike &#;amlıoğlu aşk yaşıyorUzun zaman sağlık problemleri yüzünden zor günler geçiren ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, eski günlerine geri döndü. Erbil, son günlerde TikTok videoları ve taciz iddialarıyla gündemdeydi. Ünlü şovmen kendisinden 40 yaş küçük Melike Çamlıoğlu ile sevgili olduğunu katıldığı yayında açıkladı. İkili birlikte yayına bağlanıp yaş farkını da tiye aldı.

Cadde

Mehmet Ali Erbil hakkında 'zorla getirme' kararı!

Mehmet Ali Erbil hakkında 'zorla getirme' kararı!Klibinde rol alığı şarkıcı Ece Ronay Bilir'i taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla toplamda 8 yıl 10 aya kadar hapis istemiyle dava açılan Mehmet Ali Erbil hakkında duruşmaya katılmadığı gerekçesiyle 'zorla getirilme' kararı çıkartıldı. Duruşmada ünlü şovmenin ağabeyi Mustafa Erbil ve asistanı Nuray Kaya tanık olarak dinlendi.

Cadde

Mehmet Ali Erbil: Biz hi&#;bir yerimizi a&#;mıyoruz!

Mehmet Ali Erbil: Biz hi&#;bir yerimizi a&#;mıyoruz!Mehmet Ali Erbil hakkında, klibinde oynadığı sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Ece Ronay Bilir'i tehdit ettiği iddiasıyla üç ayrı suçtan 8 yıl 10 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açılmıştı. 'Karpuz' isimli şarkısı ile popüler olan Ronay, Ekim 'de ünlü şovmenin kendisine attığı mesajları ifşa etmişti. Yeniköy'de görüntülenen Erbil, kendisine Ece Ronay'la ilgili sorular yöneltilince sert tepki gösterdi.

Cadde

Mehmet Ali Erbil hakkında 8 yıl 10 aya kadar hapis istemi!

Mehmet Ali Erbil hakkında 8 yıl 10 aya kadar hapis istemi!Şovmen Mehmet Ali Erbil (65) hakkında, klibinde de oynadığı sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Ece Ronay Bilir'i (23) tehdit ettiği iddiasıyla, üç ayrı suçtan 8 yıl 10 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. 'Karpuz' isimli şarkısı ile popüler olan Ronay, Ekim 'de Erbil'in kendisine attığı mesajları ifşa etmişti.

Cadde

Ece Ronay hukuk m&#;cadelesini kazandı!

Ece Ronay hukuk m&#;cadelesini kazandı!Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil ile olan davası süresinde kendisi hakkında yapılan ‘hakaret’ içeren videoların kaldırılması için verdiği hukuk mücadelesini kazandı. Ece Ronay’ın avukatı Oğuzhan Yeni, “En kısa sürede videoların kaldırılmasını bekliyoruz, eğer kalkmazsa tekrardan hukuki sürecimiz devam edecek” dedi.

Cadde

Ece Ronay'ın son hali tartışma yarattı resmen bambaşka biri oldu! Mehmet Ali Erbil'in tacizini ifşalamıştı g&#;renler: "Bu kim tanıyamadım"

Ece Ronay'ın son hali tartışma yarattı resmen bambaşka biri oldu! Mehmet Ali Erbil'in tacizini ifşalamıştı Ece Ronay'ın değişimini g&#;renler, "Bu kim tanıyamadım" , "&#;ok g&#;zel olmuş" , "Olmamış" yorumları yapıyor. TikTok fenomeni Ece Ronay imajında b&#;y&#;k bir değişikliğe gitti. Mehmet Ali Erbil'le yaşadığı polemikle g&#;ndemden d&#;şmeyen Ronay'ın son halini g&#;renler tanıyamadı. Sa&#;larını bakır renge boyatıp, gri lens takan Ronay'ın dudağına yaptırdığı estetik m&#;dahale de dikkatlerden ka&#;madı.

- Son Güncelleme:

BU GALERİYİ PAYLAŞ
Ece Ronay’ın son hali tartışma yarattı resmen bambaşka biri oldu! Mehmet Ali Erbil’in tacizini ifşalamıştı görenler: Bu kim tanıyamadım

"BU KİM TANIYAMADIM"

Ece Ronay'ın son hali tartışma yarattı resmen bambaşka biri oldu! Mehmet Ali Erbil'in tacizini ifşalamıştı görenler, "Bu kim tanıyamadım" yorumları yaptı.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Ece Ronay’ın son hali tartışma yarattı resmen bambaşka biri oldu! Mehmet Ali Erbil’in tacizini ifşalamıştı görenler: Bu kim tanıyamadım

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile davalık olan sosyal medya fenomeni Ece Ronay, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla gündem oldu. İmaj tazeleyen Ronay'ın yeni halini görenler büyük şaşkınlık yaşadı. Saç rengini ve göz rengini değiştiren Ronay dudak dolgusu da yaptırdı. Son halini ''Canım böyle olsun istedi'' notuyla takipçilerinin beğenisine sunan ünlü fenomenin yeni hali beğenilmedi.

TAMAMEN DEĞİŞTİ

Geçtiğimiz Ocak ayında nişanlısı Mehmet Bilir ile evlene ve Temmuz ayında ise oğlu Miran'ı kucağına alarak ilk kez anne olmanın heyecanını yaşayan 29 yaşındaki şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Ece Ronay, doğum sonrası verdiği kilolarıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Fazla kilolarından kurtulan ve eski haline dönen Ece Ronay şimdi de saç rengini değiştirdi.

Esmer güzeli Ronay, saçlarını kızıl renge boyattı ve gözlerine de açık mavi lens taktı.

TAKİPÇİLERİ İKİYE BÖLÜNDÜ

Ronay'ın bir kısım takipçisi, 'eski halin daha güzeldi', 'çocuğun seni tanıyamayacak', 'çok abartı olmuş', 'tamamen değişmişsin', 'eski haline dön hemen', 'Ece bu kim', 'Ece'ye haber verin hesabı çalınmış', 'Bu sen olamazsın', 'Bir saç rengi insanı bu kadar mı değiştirir' derken, bir kısmı da ünlü fenomeni, Hürrem Sultan'a benzeterek, çok güzel olduğunu dile getirdi.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir