gökyüzü sözleri sevgiliye / Gökyüzü İle İlgili Sözler - Hediyemen Blog

Gökyüzü Sözleri Sevgiliye

gökyüzü sözleri sevgiliye

Etiket:  Gökyüzü İle İlgili Sözler Tumblr

cookielawinfo-checkbox-analytics11 monthsThis cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics".cookielawinfo-checkbox-functional11 monthsThe cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional".cookielawinfo-checkbox-necessary11 monthsThis cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary".cookielawinfo-checkbox-others11 monthsThis cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other.cookielawinfo-checkbox-performance11 monthsThis cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance".viewed_cookie_policy11 monthsThe cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data.

Gökyüzü İle İlgili Sözler

Sayfa İçeriği:Gökyüzü İle İlgili Güzel Sözler, Gökyüzü İle İlgili Anlamlı Sözler, Gökyüzü İle İlgili Sözler Kısa, Gökyüzü İle İlgili Yazılar, Gökyüzü İle İlgili Sözler Facebook, Gökyüzü İle İlgili Sözler Tumblr

Tüm kelime ile ilgili en güzel sözü sizin için hazır ettiğimiz bu anlamlı sözler sitesinde sizler için şimdi de gökyüzü ile ilgili sözler hazır ettik. Bu güzel gökyüzü sözlerini sosyal medyada paylaşın ya da kısa mesajla yollayın.

GÖKYÜZÜ İLE İLGİLİ GÜZEL SÖZLER

Çok şükür ki gökyüzü henüz hiçbir cüzdana sığmıyor. Farid Farjad

Bulutlar gider. Sen gökyüzü ol. Hiç gitme.

Beyin gökyüzünden daha geniştir. Emly Dickinson

Gökyüzü kırışıksa kuşların işi. Edip Cansever

Bütün yerler gökten aynı uzaklıktadır. Robert Burton

Gök ağlamayınca yer gülmez. Arap Özdeyişi

Değil yıldız gökyüzü de kaysa nasibinde yoksa nafile.

Sen benim gökyüzündeki en güzel yıldızısın.

Göklerin damına çıktığında merdiven aranmaz. Mevlâna

Sevişi gökyüzü olanın ne işi olur metreyle mesafeyle.

Mesafeler umurumda değil çünkü hala aynı gökyüzüne bakıyoruz.

Denize karşı evimiz yok ama gökyüzüne karşı hayallerimiz var.

Gökte ki kuş bulutu elde ki tek kuştan daha somuttur. Japon Özdeyişi

Semaların derinliği ulûhiyetin bir nişanesidir. Hz. Muhammed

Göklere yükselmeyen fikir yerde sürünmeye mahkumdur. Beaconsfield

Gökyüzü bizim olmasın. Biz gökyüzü olalım. Kuş olalım bulut olalım.

Gök kubbenin altında güzel olduğunu sanmayan kişi yoktur. Charles Perrault

Gökyüzü gibi bir şey bu çocukluk. Hiçbir yere gitmiyor. Edip Cansever

Gökten düşenin parçası bulunur gönülden düşenin parçası bulunmaz. Amiş Efendi

Gök gürültüsü iyidir ve görkemlidir ancak işi bitiren yıldırımdır. Mark Twain

Göğün her yerde mavi olduğunu anlamak için dünyayı dolaşmanız gerekmez. Goethe

Göğü yırtan siklonun ortasında daima bir sükûn merkezi bulunur. E. Markham

Yeryüzünün öğretmeni olabilmek için gökyüzünün öğrencisi olmak lazım. Aliya İzzetbegoviç

Sorsan ikimiz de maviydik ama birimiz deniz birimiz gökyüzü. Anlatabildim mi?

Aynı gökte uçarlar ama kuzgunun dünyası başka şahinin dünyası başkadır. Muhammed İkbal

Bir papatyanın acısını dinliyorum. Gökyüzü gitgide genişliyor. Ataol Behramoğlu

İşim gücüm budur benim gökyüzünü boyarım her sabah hepiniz uykudayken. Uyanır bakarsınız ki mavi. Orhan Veli Kanık

Eğer gökyüzü bir parça kâğıt deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi.

Gökyüzünün krallığı gözle görülecek bir şey değildir. İnsanlar işte şurada ya da burada diyemezler. O sizin içinizdedir. Hz. İsa

Göklere giden yolu bulmak isteyenler Allah’ın elçisinin yerdeki ayak izlerini takip etsin. M. Selahattin Şimşek

Gökkuşağı ve prizma bize gösterdiği için uyum var dememeliyiz! Bu andığımız fenomenler yasalarına uydukları daha yüksek genel bir ahenk var olduğu için ahenklidir. Goethe

Bazen durgun bazen öfkeli bazen sessiz bazen gürültülü. Göğün ne kadar da çabuk değiştiğine bakın onu insanların yaptığını sanacaksınız. Ruskin

Semanın funduszeue.info krallığı senin içinde ve etrafındadır taş ve tahta yığınları arasında değil. Etrafa ağaç dalları serptim. Taşı kaldır beni bulacaksın. Hz. İsa

Gökyüzü İle İlgili Sözler

Gökyüzü İle İlgili En Güzel Sözler Kısa

Gökyüzü Sözleri

"Hayatım ne kadar zor olursa olsun, her zaman gökyüzüne bakıp iyi şeyler diledim."
- Mahira Han

Gök ağlamayınca yer gülmez.

Gökyüzü insan ruhunun bir yansımasıdır. Bizleri en iyi o anlatır.

Yan yana olamasan da aynı gökyüzüne bakarsın.

"Birlikte okyanus kadar derin ve gökyüzü kadar yüksek tüm zorluklara göğüs gerebiliriz."
- Sonya Gandi

"Yaralı kalpler, gökyüzündeki ağır bulutlar gibidir." 
- Christopher Morley

Gökyüzü inadına mavi, yaşamak inadına güzel.

Dünyayı tüm pisliğine rağmen mavi gösterir gökyüzü.

Sınırı gökyüzü olan insanın güler hep yüzü.

Karanlık gökyüzünün ışıkları yıldızlardır.

Gökyüzü Sözleri

Güneşimsin gökyüzümde. Ya da gök senin yüzünde aşkım.

Gökyüzü gibi bir şey bu çocukluk. Hiçbir yere gitmiyor.

Gökyüzü Sözleri

Belki de gökyüzü, insanlardan uzak olduğu için bu kadar güzel.

Gökyüzünün genişliği insan gözünü doyuran tek olguydu.

Gökyüzüne her baktığımda seni hatırlıyorum, bu yüzden hiç aklımdan çıkmıyorsun.

Gökyüzü sabırlıdır, yüzyıllardır ordadır ama biraz daha hor kullanırsak intikamı çok ağır olacaktır.

Gökyüzü Sözleri

Kısa Gökyüzü Sözleri

Yıldızsız gökyüzüne benziyorum bu sıralar.

Gökyüzüne bak! Gökyüzüne bakmayı unutuyoruz!

Belki de gökyüzü kuşların hapsidir.

Gökyüzü aşktır. Her haliyle insanı anlatır. İnsanı en iyi Gökyüzü tanır.

Gökyüzü Sözleri

Ben seni gökyüzü mavisi kadar seviyorum bir düşün istersen

Gökyüzü, sanatın yükseklerdeki evidir.

Gökyüzü bir olsa da her bakanın aklında başka bir hayal oluşur.

Bir tek gökyüzünün mavisi gözle beraber ruha da hitap edebilir.

Pembe gökyüzü ve mavi bulutlar düşlüyorum ikimiz için

Gökyüzü bile gece olduğunda karanlığa mahkumdur.

Gökyüzü Sözleri

Aynı gökyüzünün altında farklı farklı hayatlar yatar.

Güneşle ay gökyüzüne aşık mıdır, yoksa gökyüzünün esiri midir?

Göğün hüznü bile yeryüzünde ki ağaçlar sevinsin diyedir.

Kafasını kaldırıp göğe hiç bakmayan insanın hayalleri renksiz, umutları kısıtlıdır.

Erişemediğimiz şeyin aşığı olduğumuz, gökyüzüne yazdığımız övgülerden belli.

Mavi gökyüzünü saran yıldızlar gibidir umutlar.

Gökyüzü Sözleri

Sen benim geceleyin gökyüzünde parlayan ayım, gündüz içimi ısıtan güneşimsin, sen benim canım kadar sevdiğim bitanemsin.

Sonra cumartesi günleri gelir, sonra gökyüzü gelir hemen kurtulurum. Bir yağmur yağsa da, beraber ıslansak.

Etkileyici Gökyüzü Sözleri

Denize uzaksan, onun gökteki yansıması daima seninle.

Ruhumuz böyle gökyüzlerinde uçup dururken birdenbire yere inip insan küçüklüğü ile karşılaşmak ne tuhaf oluyor.

Güzel havanın tadını bir sigara yakarak kutlayan insanlar var.

En karanlık gökyüzü, yıldızların en iyi şekilde göründüğü yerdir.

Gökyüzü Sözleri

Bizden hiç bir varlığını esirgemeyen göğü zehirliyoruz fütursuzca.

Gökyüzünün lütfu sıcak, soğuk, yağmur güneşten ibaret değildir; aynı zamanda bir çok sanatçıya ücretsiz ilham kaynağıdır.

Mesafeler çok uzak olsa da aynı gökyüzünün altında olmak mutluluk veriyor.

Gökyüzünde parlayan yıldızlar aynı gözlerin gibi parlıyor.

Bayrakların gökte dalgalanması gurur verir çünkü gök her varlık için yüce ve kıymetlidir.

Gökyüzü Sözleri

Eğer ki umuda bir renk verilse idi kesinlikle o renk mavi olurdu. Tıpkı denizin ve gökyüzünün mavisi gibi sonsuzluğa uzanan…

Gökyüzünün genişliği insan gözünü doyuran tek olguydu.

Gökyüzüne her baktığımda seni hatırlıyorum, bu yüzden hiç aklımdan çıkmıyorsun.

Gökyüzü sabırlıdır, yüzyıllardır ordadır ama biraz daha hor kullanırsak intikamı çok ağır olacaktır.

Peki, sen, özleminden hiç sıkıştın mı, gökyüzüyle deniz arasında?

Gökyüzü Sözleri

Farklı gemilerin insanları olsak da çatımız bir.

Denizi kaybeden, gökyüzüyle teselli olurmuş.

Gökyüzü ve denizin kesiştiği yere gitmek isterdim, her şeyi geride bırakmak, her şeyden uzakta olmak için.

O kadar güzelsin ki gökyüzünü süsleyecek tek güneş sen olabilirsin.

Gökyüzüne emanet edilen her dua bir yıldız olarak parlar ay ışığında.

Gökyüzü merhametlidir. yağdırsa da yağmurunu yine de açtırır gökkuşağını.

Gökyüzü Sözleri

Dünyaya düşman olan hiç bir insanın gökyüzüne garezi yoktur, mavinin her insanda yeri aynıdır.

Mavi her zaman sonsuzluğu çağrıştırır, senin mavi gözlerin gibi.

Şimdi bir güvercinin uçuşunu bölüşüyoruz, gökyüzünün o meşhur maviliğinde

Peki sen, özleminden hiç sıkıştın mı, gökyüzüyle deniz arasında?

Gökyüzü Sözleri

Erişemediğimiz her şeye âşık olursak gökyüzünün milyarlarca âşığı olması gerekirdi.

Bir öfkeli, bir güneşli, bir ağlak; sanırsın ki gökyüzünün içinde mavi gözlü bir çocuk var.

Gökyüzü evsizlerin yorganıdır.

Dört duvar arasında kalanların ilk hasreti gökyüzünün mavisidir.

Gece uyuduğumuzda bizi terk etmeyeceğine emin olduğumuz tek şey gökyüzüdür.

Gökyüzü Sözleri

Gökyüzünün, yeryüzüne selamıdır bu yağmurlar.

Farklı annelerden doğan aynı semaların çocuklarıyız.

Bir gökyüzü çiz sadece sen ve ben olayım.

Gökyüzü Sözleri

Mavi Gökyüzü İle İlgili Sözler

Hedefini gökyüzü yaparsan yeryüzünde hiçbir şeyi umursamazsın.

Gökyüzünün yaşları yeryüzünde rahmet diye anılır.

Somut olmasına rağmen elimizle değil de kalbimizle dokunduğumuz tek şey gökyüzüdür.

Dünyayı tüm pisliğine rağmen mavi gösterir gökyüzü.

Sınırları olan insanlar gökyüzünün ne kadar büyük olduğunu hiç anlayamazlar.

Güneş, gökyüzünün gül yüzüdür.

Gökyüzü Sözleri

Bir öfkeli, bir güneşli, bir ağlak; sanırsın ki gökyüzünün içinde mavi gözlü bir çocuk var.

Gökyüzü bizim olmasın. Biz gökyüzü olalım. Kuş olalım bulut olalım.

Sınırı gökyüzü olan insanın güler hep yüzü.

Başka annelere sahip olsak da hep aynı gökyüzünün altındayız.

Herkes gülerken bir kenara çekilip gökyüzünü izlemekti yalnızlık

Gökyüzü tüm insanların ortak çatısıdır.

Dünyaya karşı olan vefası ve sadakati bitmeyen tek şey gökyüzüdür.

Gökyüzü Sözleri

Gökyüzünün maviliğidir senin gözlerine yansıyan renkler.

Güneş yine aynı, ben bir eksiğim ama seninle aynı gökyüzüne bakmakta güzel

Biz yeryüzüne, gökyüzü de bize sahip çıkar.

Gökyüzü insana umudu öğretir, karanlığın ardından güneşin çıktığını, aydınlığın açtığını…

Tüm yerler gökyüzünden aynı uzaklıkta olmaktadır.

Dünyaya düşman olan hiç bir insanın gökyüzüne garezi yoktur, mavinin her insanda yeri aynıdır.

Aynı yaşadığımız gökyüzü, aynı keder ve aynı rüyalar.

Gökyüzü insanı sınıflara ayırmaz, herkese hem güneşini hem yağmurunu tattırır. Ondandır ki güzel gökyüzünün altında beter insanlar da yaşar.

Gökyüzü Sözleri

Bütün yerler gökten aynı uzaklıktadır.

Gece uyuduğumuzda bizi terk etmeyeceğine emin olduğumuz tek şey gökyüzüdür.

En karanlık gökyüzünün bile ışık saçan yıldızları var.

Anlamlı Gökyüzü Sözleri

Bir tek gökyüzünün mavisi gözle beraber ruha da hitap edebilir.

Aynı gökyüzünün altında farklı farklı hayatlar yatar.

Toprağa ektiğini biçersin ama gökyüzü beklentisizdir, küsse bile güneşini eksik etmez.

Gökyüzünün mavisi ve ışığı bir ihtiyaç olmasa perdeler ve pencereler hiç açılmazdı.

Gökyüzü Sözleri

Tapulanamayacak tek şeydir belki de gökyüzü.

Hiç bir yere sığamadığında gökyüzünün sonsuzluğunu anımsa.

Sevgisini gökyüzüne benzeten insanların sırt dönüşleri, çekip gidişleri olmaz zira gökyüzü hep aynı yerdedir.

Gök kendine yapılan her kötülüğe göz yumar ama sabrı taşınca yıldırımı nereye düşüreceği belli olmaz.

Gökyüzünün lütfu sıcak, soğuk, yağmur güneşten ibaret değildir; aynı zamanda bir çok sanatçıya ücretsiz ilham kaynağıdır.

Bayrakların gökte dalgalanması gurur verir çünkü gök her varlık için yüce ve kıymetlidir.

Gökyüzü Sözleri

Yıldız gökyüzünden şikayet edip kayarken, yeryüzünde dibe çakılacağını bilmez. Gökyüzü yıldızları sever, yeryüzü ise siler.

Gökyüzü kendi karanlığı ile barışıktır çünkü bilir ki o karanlığın sebebi olan güneş aydınlığın da sebebidir.

Gökyüzü kendisine şiirler, şarkılar yazıldığını bilse yine de estirir miydi fırtına, ayaz? Dumanla onu zehirlediğimizi bilse yine de getirir miydi yaz?

Daraldığında kafanı kaldırıp yukarıya bak, gökyüzü ruhların özgürlük timsalidir.

Gökyüzünün her hali bir insana hitap eder, kimi geceye aşıktır kimi gün ışığına gülümser.

Gökyüzü Sözleri

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası