metin2 aynı anda 2 çar açma / 2 tane metin 2 açmak | DonanımHaber Forum

Metin2 Aynı Anda 2 Çar Açma

metin2 aynı anda 2 çar açma

STEAM
Aynı anda 2 hesap açabilicek miyiz ?
Bi arkadaş başlığında bir bilgisayardan bir hesap açabiliceğimizden söz etmiş. Bu demek oluyorki yanımıza ekstra bilgisayar koymadan şaman açamıyıcaz. E ne anladım ben bu işten.
Doğruluğu ne kadardır bilmiyorum fakat bir bilgisayardan bir hesap açmamız demek pazar açıkken oynayamamız, oynarken pazar kuramamamız, kasılırken yanımıza şaman alamamamız, ve asıl hesabımızla yan hesap kasamamamız anlamına geliyor. Ki bu da çok sıkıntılı bir iş olur. Konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ? Veya tek bilgisayar tek hesap olayı doğru mudur ?
Close

Report this post

Note: This is ONLY to be used to report spam, advertising, and problematic (harassment, fighting, or rude) posts.

GF Client Hesapları Birleştirme

• Sizce farklı Clientte bulunan bir hesap başka cliente eklenebilmeli mi ? 93

Yıllar önce benim gibi birçok oyuncu istemeyerek hesaplarının hepsini ya aynı clientte birleştirdi ya da farklı clientlere taşıdı. Örneğin ben tüm hesaplarım için 5 farklı gmail ve şifre girerek hepsi için tek tek client açmak zorunda kalıyorum. Clienti kapatıyorum diğer hesabımı açmak istiyorum bu kez açtığım hesap kapanıyor böyle bir kısır döngü oluşuyor. 5 hesabımı aynı anda oyuna girdirmek için 1saate yakın vaktim gidiyor. Hesaplarımı tek clientte birleştirmek istiyorum ve benim gibi çok mağdurun olduğunu düşünüyorum. Sizlerin de görüşlerini merak ediyorum.

funduszeue.info

1. İstemcilerin 1 defaya mahsus düzenlenme hakkı mutlaka tanınmalı.Gf istemci uygulaması ilk çıktığında avantaj/dezavantajları düşünemeden çoğumuz her hesabı ya tek istemciye bağladık yada her hesaba ayrı istemci açtık.Özellikle her hesaba ayrı istemci açanlar geçişleri yaparken devamlı istemci açıp kapamaya maruz kalıyor ve ikili doğrulamada telefonda hesap kalabalığıyla karşılaşıfunduszeue.infoğer yandan hesabı olupta tek istemciye bağlayanlarımız funduszeue.info arkadaşlarda ıd kalabalığından funduszeue.info depo hesaplarını ayrı istemciye bağlarız diye yakınanlar var.Çözüm isteyen bir konu olduğu muhakkak.

2. İstemcilerin 1 defaya mahsus düzenlenme hakkı mutlaka tanınmalı.Gf istemci uygulaması ilk çıktığında avantaj/dezavantajları düşünemeden çoğumuz her hesabı ya tek istemciye bağladık yada her hesaba ayrı istemci açtık.Özellikle her hesaba ayrı istemci açanlar geçişleri yaparken devamlı istemci açıp kapamaya maruz kalıyor ve ikili doğrulamada telefonda hesap kalabalığıyla karşılaşıfunduszeue.infoğer yandan hesabı olupta tek istemciye bağlayanlarımız funduszeue.info arkadaşlarda ıd kalabalığından funduszeue.info depo hesaplarını ayrı istemciye bağlarız diye yakınanlar var.Çözüm isteyen bir konu olduğu muhakkak.

Kesinlikle katılıyorum size.

funduszeue.info

3. Oyun senin için mevcut değil hatasının masum oyuncuları etkilemesinin büyük oranda önüne geçeceğini düşünüyorum destekliyorum.

29 yıldır kullanıyorum bu ruhu, bir hayli yıprandı. Fazla ciddiye almayın:hail:

funduszeue.info

4. İstemcilerin 1 defaya mahsus düzenlenme hakkı mutlaka tanınmalı.Gf istemci uygulaması ilk çıktığında avantaj/dezavantajları düşünemeden çoğumuz her hesabı ya tek istemciye bağladık yada her hesaba ayrı istemci açtık.Özellikle her hesaba ayrı istemci açanlar geçişleri yaparken devamlı istemci açıp kapamaya maruz kalıyor ve ikili doğrulamada telefonda hesap kalabalığıyla karşılaşıfunduszeue.infoğer yandan hesabı olupta tek istemciye bağlayanlarımız funduszeue.info arkadaşlarda ıd kalabalığından funduszeue.info depo hesaplarını ayrı istemciye bağlarız diye yakınanlar var.Çözüm isteyen bir konu olduğu muhakkak.

Katılıyorum. Eski yönetimin oyuncuları bu konuda boşlukta bıraktığını düşünüyorum. Daha o zaman hesap ekleme/çıkarma gelmeyeceği söylenseydi şuan hiçbirimiz mağdur olmazdık.

funduszeue.info

5. Katılıyorum. Eski yönetimin oyuncuları bu konuda boşlukta bıraktığını düşünüyorum. Daha o zaman hesap ekleme/çıkarma gelmeyeceği söylenseydi şuan hiçbirimiz mağdur olmazdık.

6. Tüm meley çarlarını tek epostada toplarız güzel olur

7. Tamamen katılıyorum. Umarım böyle bir öneri dikkate alınır.

8. Öncelikle bilmenizi isterim ki ben de olsun isterdim(linçlemeyin pls, bu durumun bana bi faydası yok), ben de farklı farklı maillerle uğraşmak istemezdim ama eğer doğru tanıdıysam Gameforge böyle bir değişikliğe gitmez. Üzülerek, genel kullanım şartlarındaki bir maddeyi size aktarıyorum.

4
      Çevrimiçi oyunların kullanımı için özel şartlar

Kullanıcı, bir çevrimiçi oyunun her bir oyun aşamasına (örneğin dünyada, evrende v.s.), oyun kuralları istisnai bir durum öngörmüyorsa sadece bir kullanıcı hesabı ile katılabilir. Birden fazla kullanıcı hesabının ("Çoklu Hesap") kullanılmasına izin verilmemektedir. ‪‬ çoklu hesapları kendi takdirine göre istediği zaman silebilir veya bloke edebilir.

:borg: basic.

9. Kesinlikle katılıyorum. Yeni sistem geldiğinde neredeyse hepimiz acemi bir şekilde hesaplarımızı tek mailde birleştirdik veya ayrı ayrı maillere kaydettik. Tek mailde olması sorun değil fakat o zamanlar oyun senin için mevcut değil hatasından habersiz olduğumuzdan ayrı ayrı maillere birçok hesap kaydettiğimizde oldu ve bu durum çok can sıkıcı. Şahsen benim farklı maillerde birçok hesabım var ve bu hata yüzünden giriş yapamıyorum o hesaplara olurda o hatayı alırsam diye. Arkadaşın bu konuyu açması iyi olmuş benimde aklımda vardı bu konuyu açmak. Düşüncem şu yönde bize belli bi süre tanınsa örneğin 1 ay gibi ve bu süre içerisinde herkes hesaplarını istediği gibi derleyip toparlasa gayet yararlı olur.

10. Öncelikle bilmenizi isterim ki ben de olsun isterdim(linçlemeyin pls, bu durumun bana bi faydası yok), ben de farklı farklı maillerle uğraşmak istemezdim ama eğer doğru tanıdıysam Gameforge böyle bir değişikliğe gitmez. Üzülerek, genel kullanım şartlarındaki bir maddeyi size aktarıyorum.

4
      Çevrimiçi oyunların kullanımı için özel şartlar

Kullanıcı, bir çevrimiçi oyunun her bir oyun aşamasına (örneğin dünyada, evrende v.s.), oyun kuralları istisnai bir durum öngörmüyorsa sadece bir kullanıcı hesabı ile katılabilir. Birden fazla kullanıcı hesabının ("Çoklu Hesap") kullanılmasına izin verilmemektedir. ‪‬ çoklu hesapları kendi takdirine göre istediği zaman silebilir veya bloke edebilir.

İşte bu durumu gf sistemi geldiğinde oyun takımının net bir şekilde açıklamasi lazımdı ancak o zamanki oyun takımımızın derdi Uralın çaldıklarını saklamak olduğu için aktarılmadı. Metin2 oyuncusu Gf ile yanlış tanıştırıldı. Var olan ve benimsenen düzen bir anda terk edilip yerine tamamen farklı bir düzen getirildi. Ve biz ingilizce videolardan öğrendik. Gf nin kendi sunduğu kuralları uygulaması için öncelikle oyuncuya eksiksiz hizmet mermesi gerekmekte. Ülkemizde resmi bir şirketleri olmadığı için kafaları rahat da olsa hukuksal alanda yapılan toplu davalar sonucu ülkede oyunun yasaklanmasına kadar gidebilir bu durumda zararda çıkacak olan gf olur. Linç ya da başka bir şey için yazmıyorum fakat bu kural gf nin uyguladığı anda Türkiye deki işini bitirip gittiği an olur.

funduszeue.info

11. İşte bu durumu gf sistemi geldiğinde oyun takımının net bir şekilde açıklamasi lazımdı ancak o zamanki oyun takımımızın derdi Uralın çaldıklarını saklamak olduğu için aktarılmadı. Metin2 oyuncusu Gf ile yanlış tanıştırıldı. Var olan ve benimsenen düzen bir anda terk edilip yerine tamamen farklı bir düzen getirildi. Ve biz ingilizce videolardan öğrendik. Gf nin kendi sunduğu kuralları uygulaması için öncelikle oyuncuya eksiksiz hizmet mermesi gerekmekte. Ülkemizde resmi bir şirketleri olmadığı için kafaları rahat da olsa hukuksal alanda yapılan toplu davalar sonucu ülkede oyunun yasaklanmasına kadar gidebilir bu durumda zararda çıkacak olan gf olur. Linç ya da başka bir şey için yazmıyorum fakat bu kural gf nin uyguladığı anda Türkiye deki işini bitirip gittiği an olur.

Söylediklerine katılıyorum ama sen de biliyorsun işlerine geldikleri gibi davranıyor insanlar.. Umarım güzel gelişmeler olur.

:borg: basic.

12. Bu kadar zor olmaması gerek gf birleştirmenin oyunda kronikleşmiş olan client kapanması, client çökmesi, karakterin elinin havada kalması gibi sorunlar varken ve bu sorunlara çare bulmak bir yana dursun her gecen gün yeni sorunları icat edip duran bir metin2 bilişim ekibi var valla alıştık çürük elma yemeye yeter ki kolaylaştırın şu gf işini tićketle sizin gozetiminizde birleşsin hesaplar yeter ki birleşsin. Hem ticketle olursa çar satımı felan olaylarını tak diye yakalamış olursunuz bakarsiniz gf nin biri adanada digeri ığdırda kullanılıyor adama sorarsınız ne karşılığında aldın hesabı hesaptako detayları onaylamadığınız çar devir olaylarıda biter. Oyuncunun ihtiyacına bu kadar duyarsız bir oyun firması olmaz olmamalı

funduszeue.info

13. Arkadaşımın hesabına ilk ben giriş yapmıştım ve hesap bana eklenmişti. Bu durumda olan bir sürü insan olduğunu düşünüyorum. Keşke gelse de hesabını geri verebilsem:)

14. İstemcilerin 1 defaya mahsus düzenlenme hakkı mutlaka tanınmalı. Gf istemci uygulaması ilk çıktığında avantaj/dezavantajları düşünemeden çoğumuz her hesabı ya tek istemciye bağladık yada her hesaba ayrı istemci açtık.Özellikle her hesaba ayrı istemci açanlar geçişleri yaparken devamlı istemci açıp kapamaya maruz kalıyor ve ikili doğrulamada telefonda hesap kalabalığıyla karşılaşıyor. Çözüm isteyen bir konu olduğu muhakkak.

Harika olur.

15. Kesinlikle dikkate alınması gereken bir öneri . Bu konuda haddinden fazla muzdarip olan kişilerden birisiyim bende . Bir defaya mahsus bu hak bizlere tanınmalı diye düşünüyorum .

funduszeue.info

16. Yıllar önce benim gibi birçok oyuncu istemeyerek hesaplarının hepsini ya aynı clientte birleştirdi ya da farklı clientlere taşıdı. Örneğin ben tüm hesaplarım için 5 farklı gmail ve şifre girerek hepsi için tek tek client açmak zorunda kalıyorum. Clienti kapatıyorum diğer hesabımı açmak istiyorum bu kez açtığım hesap kapanıyor böyle bir kısır döngü oluşuyor. 5 hesabımı aynı anda oyuna girdirmek için 1saate yakın vaktim gidiyor. Hesaplarımı tek clientte birleştirmek istiyorum ve benim gibi çok mağdurun olduğunu düşünüyorum. Sizlerin de görüşlerini merak ediyorum.

Özellikle açılan oyunların sebepsizce sonlanması ve hesaplar arası geçmek zorunda kalınması gerçekten sinir bozucu. Tek hesaba aktarım veya aynı şekilde hesapların mail adresinden ayrılması gibi özellikler ekstra güvenlik önlemleri alınarak uygulanabilir.

Cheat Blocker, yendik seni :halay

17. Kesinlikle bu hak tanınmalı,

GameForge istemcisine ilk geçtiğimizde çoğumuz her çarını farklı bir maile ekledi. Ancak oyunun gidişatı farklı maillere bağlı hesapları aynı anda oynamaya müsade etmeyecek gibi.

O yüzden sahip olduğumuz Metin2 hesaplarını tek bir GameForge hesabı içinde toplamamıza izin verilmelidir.

Ben dahil herkes bazen Metin2’nin sadece bir oyun olduğunu ve eğlenmek, vakit geçirmek amacıyla burada olduğumuzu unutuyoruz. İsteyerek veya istemeden birine yanlış bir şey söylersem veya kırırsam şimdiden özür dilerim. :stalk

18. Gf hesabın birinden çıkıp ötekine girmene izin vermiyor bazen madem tek gf hesabı kullanmamız isteniyor birleştirme gelsin de tek hesapta toplayabilelim bari. Konu önemli, destekliyorum.

… Varlıklı, zengin millet üzerine oturmadım. İçte aşsız, dışta elbisesiz; düşkün, perişan millet üzerine oturdum. Küçük kardeşim Kül Tigin ile konuştuk.

Babamızın, amcamızın kazanmış olduğu milletin adı sanı yok olmasın diye, Türk milleti için gece uyuyamadım, gündüz oturmadım.

Bilge Kağan (M.S. )

19. Herkeste birden fazla kullandığı Çar olduğunu varsayaraktan bende öneriye destek veriyorum.

Umarım dikkate alınır da zaman kaybının önüne geçilir.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası