hoş geldin hüsnü arkan / Hüsnü Arkan - Hoşgeldin (Birsen Tezer) - Akor (Kolay ve Orjinal Ton)

Hoş Geldin Hüsnü Arkan

hoş geldin hüsnü arkan

Bugün dağların dumanı aralandı, hoş geldin
Ah ışıklar içinde kaldım, yandım efendim

Sen bana yangın ol efendim, ben sana rüzgar
Tutuşsun gün, yansın geceler, zamanımız dar

Sen bana geç geldin, ben sana erken
Tutuşsun gün, yansın geceler, vaktimiz varken

Bugün günlerden güzellik, sefa geldin, hoş geldin
Ah bu yağmur yalnızlığımmış, dindim efendim

Sen bana yangın ol efendim, ben sana rüzgar
Tutuşsun gün, yansın geceler, zamanımız dar

Sen bana geç kaldın, ben sana erken
Soyunsun gün, sarsın geceler, vaktimiz varken

5 Mayıs

5 Mayıs

Ben bu bahar çok değiştim be anne Yüreğim durup durup rüzgarlanıyor Ben bu bahar bir tiryaki gibi aydınlık içtim Unutmak istedim ama olmuyorBeni eski sokaklardan bir ses çağırıyor Gidince kaybedecek

Adile Hanım

Adile Hanım

aslında adile hanım, siz gittikten sonra hiç gülmedik sevmedik adam gibi hiç, sevmedik bir daha öyle yangın görmedik bir gün dönersiniz diye bekledik belki dönersiniz diye bekledik ürperdik titredik isminiz

Anıların Yüzünden

Anıların Yüzünden

Şu Varna’da uyumanın yolu yok geceleri Uyumanın yolu yok Yıldızların bolluğundan Yakınlığından, parlaklığındanKumlukta hışırtısından ölü dalgaların Sedefleriyle Çakıllarıyla Tuzlu yosunlarıyla hışırtısıDenizde bir yürek gibi atan motor sesinden İstanbul’dan çıkıp Boğazı

Aşk Ayazı

Aşk Ayazı

Bu gece karanlık sussun İçim konuşsun dursun İflah olmayan yalancı Bir kere sözünü tutsunDenizin mavisi essin la la la Fırtına dinsin Sol yanı kurumuş kalpsiz Bir kere sevsinAnacım alsın başımı

Aşkı Gördüm

Aşkı Gördüm

A gızım ben aşkı gördüm Badem dalında açtı gördüm Sabahın 5’inde gördüm Yalnızın düşünde gördüm Şaşırdım deniz koktu hep A gözüm ben aşkı gördümUyandım bir dağ başında Yeşil oldum, ahlat

655119111297784689810643344221128631134935547533425556353435761086671375101553448142342497993107586781023568627872735

Testi di Hoşgeldin - Hüsnü Arkan, Birsen Tezer

Il fumo delle montagne oggi si è schiarito, benvenuto Oh, sono bloccato nelle luci, sono esausto, signore Sii fuoco per me, signore, io sono vento per te Bruci il giorno, bruci le notti, il nostro tempo è breve Sei venuto da me tardi, io sono venuto da te presto Lascia che bruci il giorno, lascia che brucino le notti, finché abbiamo tempo Oggi è il giorno della bellezza, sei arrivato al piacere, benvenuto Ah questa pioggia è la mia solitudine, mi sono calmato signore Sii fuoco per me, signore, io sono vento per te Bruci il giorno, bruci le notti, il nostro tempo è breve Sei in ritardo per me, sono in anticipo per te Lascia che il giorno si spogli, che le notti scorrano, finché abbiamo tempo Sii fuoco per me, signore, io sono vento per te Bruci il giorno, bruci le notti, il nostro tempo è breve Sei in ritardo per me, sono in anticipo per te Lascia che il giorno si spogli, che le notti scorrano, finché abbiamo tempo Che il giorno si spogli, che brucino le notti, finché abbiamo tempo

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası