bikini bölgesi dudaklar nasıl alınır kadınlar kulübü / Bikini bölgesi ağda(korkmayın) | Kadınlar Kulübü - Kadın Sitesi

Bikini Bölgesi Dudaklar Nasıl Alınır Kadınlar Kulübü

bikini bölgesi dudaklar nasıl alınır kadınlar kulübü

Pürüzsüz bikini bölgesi için ne yapıyorsunuz ?

bezaaa .!.:

Emla kullanmadın. Çok bi acı çekmedim ya. Benim için sorun zor olması , uzun sürmesi ve biraz sert bir yöntem olması. Ama iç taraflarda olanları başka nasıl alabilirim ki?

Genişletmek için tıkla...

Kafaya koydum 05.11.2017 pazar akşamı başladım eldivenle yolmaya, emla falan kullanmadım, dayanılamayacak bi acı değildi ama içlere giremedim çünkü ama çok sıkıcı ve uzun sürüyor gerçekten. Üstlerden başladım 1-2 parmak aldım aşağıya doğru ama vaktim kısıtlıydı bitmek bilmedi bıraktım gerisini jiletle aldım.
Bugün 15.11.2017 inanın abartmıyorum bugün 10.gün, yemin ediyorum hala 1 mm bile tüy çıkmadı, dokunduğumda sanki ince bi his var gibi ama görünürde hala hiçbir şey yok, acaba diyorum komple yok mu ettim onları :KK70:hani öyle bişe olsa, 3 saat uğraşır yolardım.

Düzenliyorum; İş yerindeyim şimdi gittim kontrol ettim tekrar, ağda yapılmış gibi pürüzsüz hala, 10. gün ve hala ilk gün ki gibi pürüzsüz, sanki yeni ağda yaptım gibi, nasıl olabiliyor anlamadım ama geniş bi vaktimde kesinlikle her yerini bitirecem

Bikini bölgesi ağda(korkmayın)

Kızlar kızlar aranıza yeni katıldım :KK15:Bende bikini bölgesine jilet vuranlardandim olmayan yerlerimde bile çıktı :KK43:Sonra kalıp ağdanın bu bölge için kullanıldığını duydum tabi durarmıyım gittim bi koşu pudralı aldım pembiş pembiş ohh miss kırdım attım kullanmadıgım bir cezveye 2 dakika da su gibi oldu sonra bekledim biraz tam kıvamına geldi sürdüm üst taraflarına aldım yavaş yavaş napalım kadın olmak kolay degil:KK51:İnanır mısınız ufak bir acı dahi olmadı sürdüm sürdüm elimle çektim minik minik tüyler kaldı onları da biraz daha uzasın alıcam :KK48:Tabi durmadan gelip gitmek zor oldu ama yapacak bir şey yok. Dudak kısımlarına yakın sürdüm orası birazcık acıdı tabi ama olsun benim gibi canı tatlı olanlar için bu da başlangıç yavaş yavaş dudak kısımlarını da halledicem. :KK54::KK68:

Genital Bölge Temizliğini Ağda İle Acısız Yapmanın Yolları

Genital bölgedeki istenmeyen tüylerden kurtulmakiçin uygulanan çeşitli yöntemler vardır. Genital bölgedeki tüylerden kurtulmak için uygulanan yöntemleri şu şekilde sıralanabilmektedir;

• Jilet ile yapılan genital bölge temizliği
  • Tüy dökücü kremler ile yapılan genital bölge temizliği
  • Epilasyon makineleri ile yapılan genital bölge temizliği
  • Sir ağda veya ağda ile yapılan genital bölge temizliği
  • Genital bölgelerin doktor eldiveni yardımı ile yolunarak yapılması
Genital bölgedeki kıllardan nasıl kurtulurum? sorusunun cevabını arayanlar için etkili olabilecek bir uygulamada özellikle kış aylarında uygulanan lazer epilasyon yöntemidir.

genital_bolge_sir_agda_kullanimi-600x400.jpg

Genital Bölge Temizliğini Ağda İle Acısız Yapmanın Yolları
Genital bölge temizliğini ağda ile yapmak kadınların gözünü korkutan oldukça sancılı bir süreçtir. Genital bölge temizliğini ağda ile yaparken acısız geçirmek için uygulanabilecek en kolay yöntemleri şu şekilde özetlenebilmektedir;

• Ağdaya başlamadan önce bölgedeki tüylerin kısaltılması sağlanmalıdır.
  • Genital bölge ağdası sonrasında bölgeye antibiyotik içerikli pudralar sürülmelidir. Uygulanan pudra genital bölgede ağda sonrasında oluşabilecek sivilceler engeller ve bakteri oluşumlarının ürememesi için alınan bir önlem olmaktadır.
  • Regl dönemi bitimi tüylerin uzamasının en az olduğu zamandır ve regl döneminden sonra 3-4 gün bekleyerek ağda yapılması daha az acı hissetmek için uygun olmaktadır.
  • Ağdaya başlamadan yarım saat kadar öncesinde alınacak aspirin ağda yaparken daha az acı hissedilmesini sağlamaktadır.
istenmeyen_tuylerden_kurtulma_yollari_dogal.jpg

Genital Bölge Tüylerinden Kurtulmak İçin Uygulanacak Doğal Karışım

Genital bölgedeki kıllardan kurtulmanın doğal yollarıevde yapılabilecek ve bölgeye uygulanacak karışımlar ile sağlanabilir. İstenmeyen tüylerdenkurtulmanızı sağlayacak ve evde kolaylıkla yapabileceğiniz doğal karışım için gerekli malzemeler şunlardır;

• Siyah merhem
  • 1 adet ateşte közlenmiş soğan
  • 1 diş rendelenmiş sarımsak
Siyah merhem ile birlikte karıştırılan sarımsak harç haline getirilir ve genital bölgeye tabaka halinde sürülür. Üzerine közlenmiş olan soğan konular uygulanan doğal tüy dokucu yöntemin etkisini görmek için bir hafta boyunca her gün uygulamak gerekmektedir.

Ahmet Maranki’den İstenmeyen Tüylere Bitkisel Çözüm Tıklayın !

Türk Kahvesi İle Bikini Bölgesindeki Tüylerden Kurtulma Tıklayın !

Boncuk Ağda Nasıl Kullanılır? Faydaları Nelerdir? Tıklayın !

İstenmeyen Tüylere Ağdasız Çözüm Tıklayın !

Dudak Üstü Tüylerinden Kurtulmanın Doğal Yolları Tıklayın !

Bikini bölgesi epilasyonu için yardım

kızlar :KK43:çok dertliyim çookkk :KK5:yıllardır bikini bölgesini jilete vurmuş biri olaraktan bıkmış bulunmaktayım.! epilasyon aletiyle almayı düşünüyorum ama nasıl korkuyorum anlatamam. hem bacak arkaları hem bikini hem de afedersiniz popo arası :KK43:çok acıcak bunu tahmin edebiliyorum ama bi yerden başlamam lazım. az da olsa acımı dindirecek önerilerde bulunur musunuz acaba :KK43::KK43:biraz cesaretlendirir msiniz? çok ihtiyacım var gerçekten

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır