kürtçe kelimeler seni seviyorum / Kürtçe Sözler | Güzel, Anlamlı ve Resimli Kürtçe Sözler

Kürtçe Kelimeler Seni Seviyorum

kürtçe kelimeler seni seviyorum

Kürtçe Seni Seviyorum Nasıl Söylenir

Kürtçe yıllardır yasaklanan bir dildir.Türkiye&#;de 90 yıla yakın zaman diliminde yasaklı kalmıştır.Kürtçe konuştuğunuz zaman hemen &#;Türkçe konuş burası Türkiye&#; diyen kafatasçılar çıkmaktadıfunduszeue.info Türkiye&#;yi sadece onlar kurmuş gibi bilinçsizce konuşabilmektedirler.

Bir milleti millet yapan en önemli unsur dilidir.Dilini unutan birinin millet bilincide zayıf olur.Onun için lütfen çocuklarımıza kendi ana dillerini yani Kürtçe&#;yi öğretelim.Kürtçe&#;yi aile ortamında öğrenemeyenler bir daha öğrenemiyorlar funduszeue.info için herkes nerde olursa olsun kendi ana dilini öğretmesi şarttır.

Kürtçe Seni Seviyorum Cümleleri Nasıl Yazılır

Seni Seviyorum= Ez jı té Hezdıkım

Seni Çok Seviyorum= Ez té pır Hezdıkım

Sende Beni Seviyormusun ?=  Tu ji min hez dikî?

Evet Bende Seni Seviyorum= Eré Eji Té Hezdıkım

"seni seviyorum" kelimesinin Kürtçe'e çevirisi

min tu divê, Ez te hezdıkım, aşiqê te me , "seni seviyorum" ifadesinin Kürtçe içine en iyi çevirileridir. Çevrilmiş örnek cümle: Lê delalê, ez ji te hez dikim ↔ Ey güzel, seni seviyorum.

+Çeviri ekleEkleseni seviyorum

• Dbnary: Wiktionary as Linguistic Linked Open Data

• Dbnary: Wiktionary as Linguistic Linked Open Data

• evîndarê te me
    • hez ji te dikim
    • te dievînim
    • Ez ji te hez dikim
    • aşiqa te me
    • bende seni ck seviyorum aşkmm
    • evîndara te me
    • ez hej te dikim
    • ji te hez dikim
    • nasılsın
    • seni ck seviyorum
    • seviyorum
  • Glosbe
  • Google

+Çeviri ekleEkleSeni Seviyorum

• Abid Mert Yedikardeş

Örnek ekleEkle

Ve siz de dersiniz ki, "Seni ben seviyorum, seni karın seviyor, seni annen seviyor."

زۆرجار ئەڵێن، "کەس خۆشی ناوێم ،ئینجا تۆش ئەڵێیت، "من خۆشم ئەوێیت ژنەکەت خۆشی دەوێیت ".

ted

Seni seviyorum!

Ez ji te hez dikim.

Tatoeba

Seni seviyorum.

Ez ji te hez dikim.

Tatoeba

Seni seviyorum.

خۆشم ئەوێیت.

ted

Aynı zamanda savaş başlatabilen veya "Seni seviyorum" diyebilen tek ses.

ئەو تەنها شتە کە جەنگ هەڵبگیرسێنێت یان بڵێت خۆشم دەوێیت.

ted

Seni seviyorum.

Ji te hez dikim.

Tatoeba

O seni seviyor.

Ew ji te hez dike.

Tatoeba

AP: Ve seni seviyorum.

ئانی: خۆشم ئەوێیت.

ted

anlayisli kocam benim seni seviyorum

anlayisli kocam benim

Nazli Can

Gönüllü bir şekilde 'Seni seviyorum'u ilk defa demekten bahsettiler, hiçbir garantisi yokken bir şeyi yapmaya gönüllü olmaktan, mamogram yaptırdıktan sonra doktorun aramasını beklerken nefes alıp vermeye gönüllü olmaktan.

تەنها باسی ئارەزومەندانەیان دەکرد کەیەکەم جار بڵێی من تۆم خۆش ئەوێت ئامادەبوون بۆ کردنی شتێک لەکاتێکدا هیچ گرەنتییەک نیە ئارەزوو بۆ هەناسەدان لەکاتی چاوەڕوانی پەیوەندی دکتۆر دا لەدوای تیشکە سەروو بنەوشەییەکە

ted

Seni tanıyorum, günahlarını da biliyorum, ama yüreğindekileri de görüyorum ve seni çok seviyorum.’”

Ez te nas dikim û ez sûcên te dizanim, lê ez hundirê dilê te dibînim û ez ji te hez dikim.’

jw

“Ne söyleyeceğimizi gerçekten bilmiyoruz. Fakat şunu bil ki seni çok seviyoruz.

“Em nizanin çi bibêjin, lê em ji te hez dikin.

jw

Gillis o dönem boyunca Mattias’a “Seni çok seviyoruz, bu nedenle sana anlayış vermesi için Yehova’ya her zamankinden daha yoğun dua ediyoruz” dediğini hatırlıyor.

Gillis wisa dibêje: “Min gelek caran ji Mattias re got ku em ji wî pir hez dikin û seba vê hezkirinê, me ji dil dua dikir ku Yehowa fehmdariyê bide wî.”

jw

O, Yehova’nın adeta şöyle dediğini hissetti: “Seni yalnızca öncü olduğun için değil, kızım olduğun ve kendini Bana adadığın için seviyorum.

Wekî ku Yehowa jê re wisa got: “Ez ji te hez dikim, ne tenê ji bo ku tu pêşeng î, lê çimkî tu qîza min î û te ji min re xizmet dikî.

jw

En kullanışlı sorgu listesi: 1K, ~2K, ~3K, ~4K, ~5K, ~K, ~K, ~K, ~K, ~kK, ~K, ~1M
  Okunuşu: Ez ji jı te hezdıkım

5-) Seni Çok Seviyorum

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası