hakan altun şarkıları / Hakan Altun Şarkı Sözleri

Hakan Altun Şarkıları

hakan altun şarkıları

Hakan Altun Kimdir?

Hakan Altun

Hakan Altun 13 Ağustos tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Bugün 48 yaşında olan Hakan Altun Arabesk, Fantazi, Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği türlerinde şarkılar söyleyen sanatçıdır.

Hayatı

Meral Altun ve eski bir futbolcu olan Arap Hasan lakaplı Hasan Altun’un oğludur. İlk okulu bitirdikten sonra yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet konservatuvarına girdi. İTÜ Sosyal bilimler dalında Master yaptı.

yılları arasında Edirne Türk Devlet Müziği topluluğunda ud çaldı. askerliğini Ankara’da yaptı. Seda adında bir kız kardeşi var.

yılında beyin tümörü ameliyatı geçirdi. Ameliyattan sonra 12 yıl beyin tümörü ile yaşadığı öğrenildi. Bir süre hastanede tedavi gören Hakan Altun, sosyal medyada yaptığı paylaşımda "21 Nisan Çarşamba akşamı beyin damarlarımdan birinde oluşan tıkanıklık sebebiyle kaldırıldığım hastaneden şükürler olsun ki sağlıkla taburcu oldum. Bu süreçte bizi merak edip arayan tüm dostlarıma, arkadaşlarıma, sevenlerimize ve dualarını esirgemeyen Türk halkına teşekkürlerimi sunarım. Allah sağlık çalışanlarını hiçbir zaman başımızdan eksik etmesin inşallah. Uzun bir süre daha dinlenmem gerekecek. Sağlıklı günlerde kavuşmak dileğiyle. Sevgi ve saygıyla kucaklıyorum hepinizi." dedi.

Albümleri

Aralık ayında "Hakan" adlı ilk albümünü çıkaran Altun, ilk albümünün çıkış parçası olan "Hani Bekleyecektin" ile üne kavuşmuştur. Daha sonra 'Aykut Hakan Ayşe' adında bir grup oluşturdular. Eylül ayında "Ağlamak Yok Yüreğim" adlı ikinci albümünü çıkaran Altun'un, ikinci albümünün çıkış parçası "Ağlamak Yok Yüreğim"dir. Bu albümde yer alan "Her Sevda Bir Ölümmüş" adlı şarkısına Şebnem Schaefer ile çektiği video klibi ile ses getirmiştir. 17 Mart 'de "Nefesimsin" adlı üçüncü albümünü çıkardı.

Albümün çıkış parçası "Teklif Ediyorum"dur. İkinci klibi ise "Aşkıma Son Şarkım"dır. Üçüncü klibi ise "Nefesimsin"dir. 22 Ekim tarihinde "Yaralı Bir Aşkın Öyküsü" adlı dördüncü albümünü çıkardı. Albümün çıkış parçası "Bir Telefon"dur. İkinci klibi ise "Kördüğüm"dür. Üçüncü klibi ise "Ayrılık Olmasaydı"idi. Dördüncü klibi ise "Fenalardayım"dır. 7 Ocak 'te "Hediye" adlı beşinci albümünü çıkardı. 29 Mart 'da "Küstüm Aşklara" adlı altıncı albümünü çıkardı. Aşk, Adam Ve Ayrılık adlı albümünü 2 Ocak 'de çıkardı. 21 Aralık 'de "Aklın Bende Kalmasın" adlı yedinci albümünü çıkardı. 6 Nisan tarihinde 13 şarkıdan oluşan Aşk Lütfen Gel albümünü çıkardı.

HAKAN ALTUN ŞARKILARI

Hakan () (Bay Müzik)

Ağlamak Yok Yüreğim () (Sindoma Müzik)

Nefesimsin () (Sindoma Müzik/Bora Müzik)

Yaralı Bir Aşkın Öyküsü () (Esen Müzik)

Hediye () (Esen Müzik)

Küstüm Aşklara () (Esen Müzik)

Aşk, Ayrılık ve Adam () (Esen Müzik)

Aklın Bende Kalmasın () (Çınar Müzik)

Tercihimdir () (Çınar Müzik)

Senden Sonrası () (Esen Müzik)

Dedemin İlahileri () (Esen Müzik)

Aşk Lütfen Gel () (Poll Production)

Konu: Aşk () (Poll Production)

Usta Çırak (Cengiz Kurtoğlu ile birlikte) () (Poll Production)

Hakan Altun'un 'Hani Bekleyecektin' şarkısını bakın hangi ünlü için yazmış?Meğer askerdeyken

Hakan Altun&#;un &#;Hani Bekleyecektin&#; şarkısını bakın hangi ünlü için yazmış?Meğer askerdeyken

Ünlü şarkıcı Hakan Altun yıllar önce yazdığı Hani Bekleyecektin şarkısıyla ilgili dikkat çeken bir itirafta bulundu. Askerde olduğu sırada şarkıyı yazdığını belirten Altun'un kime yazdığı herkesi şoke etti. İşte o şarkıyı yazmasına sebep olan isim ve anı

Arabesk fantezi müziğinin sevilen isimlerinden bir olan Hakan Altun, yazdığı duygusal şarkılarla müzikseverlerin gönlüne taht kurmayı başardı. Aşk şarkılarıyla severek dinlenen Hakan Altun,  yılında askere gittiğinde söz konusu şarkıyı yazmasına sebep olan o anıyı anlattı.

hakan altun hani bekleyecektin şarkısı

hakan altun hani bekleyecektin şarkısı

Altun askerdeyken kendisini terk eden sevgilisi için ‘Hani Bekleyecektin’ şarkısını kaleme aldı ve hayranları tarafından uzun yıllar severek dinlendi. O şarkının hikayesi ise herkesi duygulandırdı. 

17 GÜN SIRA BEKLEMİŞ

Hakan Altun, askerliğini Ankara Etimesgut'ta yaparken sevgilisiyle konuşmak için tam 17 gün sıra beklediğini söyledi.

Altun, "O yıllarda tabii cep telefonu yoktu. Biz de ankesörlü telefonlarla konuşuyorduk. Tam 17 gün sonra sıra bana geldiğinde ailemden sonra sevgilimin sesini duymak istedim" dedi.

Altun sözlerine böyle devam etti:

"Ben askerlik dönüşü birlikte olacağımızı hayal ederken aldığım cevap karşısında kitlendim kaldım. Kız arkadaşım bana 'Şu an müsait değilim sonra arar mısın' dedi."

İCLAL AYDIN İÇİN YAZDIĞINI AÇIKLADI

Şimdilerde Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici ile ‘Şarkılar Bizi Söyler’ programını sunan Altun, 90’lı yılların sonunda İclal Aydın ile aşk yaşıyordu. Hakan Altun, yılında askere gidince Aydın’ın kendisini terk etmesi üzerine ‘Hani Bekleyecektin’ şarkısını yazdığını açıkladı.

Ünlü isim, "Ben onun için 17 gün bekledim o bana 60 saniyesini ayırmadı. Bunun üzerine oturdum bir kenara, gözyaşları içerisinde "Hani bekleyecektin bir ömür boyu" şarkısını yazdım" diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer ile olan atışması gündem oldu!

Sıla Türkoğlu&#;nun imtihanı! Instagram&#;a baş vuruyor ama bir türlü

İLİŞKİLİ HABER

Sıla Türkoğlu'nun imtihanı! Instagram'a baş vuruyor ama bir türlüDamat uğurlamasında yapılan şakanın dozu kaçınca

İLİŞKİLİ HABER

Damat uğurlamasında yapılan şakanın dozu kaçınca

Hakan Altun

YılÖdül veren organizasyonKategori Altın Kelebek ÖdülleriEn iyi fantezi müzik erkek solist 1. Müzikonair ÖdülleriEn iyi erkek arabesk-fantezi müzik sanatçısı 7. Quality Of Magazine Dergisi ÖdülleriEn quality erkek sanatçı 4. Mersin Altın Palmiye ÖdülleriYılın fantezi müzik sanatçısı Gelişim Üniversitesi Medya ÖdülleriEn iyi fantezi ve halk müziği erkek sanatçısı Altın Kelebek ÖdülleriEn iyi fantezi müzik erkek solist MGD Altın Objektif ÖdülleriYılın proje albümü (Usta Çırak) Mood ÖdülleriEn iyi fantezi erkek sanatçısı Altın Kelebek ÖdülleriEn iyi fantezi müzik erkek şarkıcı En iyi proje (Usta Çırak) Engelsiz Yaşam Vakfı ÖdülleriYılın en iyi pop fantezi müzik erkek sanatçısı Altın Kelebek ÖdülleriEn iyi fantezi müzik erkek şarkıcı Engelsiz Yaşam Vakfı ÖdülleriYılın en iyi Türk sanat müziği erkek sanatçısı

Hakan Altun, 13 Ağustos tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Meral Altun ile eski futbolcu Arap Hasan lakaplı Hasan Altun’un oğludur. Altun, İlkokul eğitimini bitirdikten sonra senesinde İstanbul Teknik &#;niversitesi T&#;rk Musikisi Devlet konservatuvarında eğitim g&#;rm&#;şt&#;r. İT&#; Sosyal bilimler dalında y&#;ksek lisans yapan sanat&#;ı ayrıca Edirne T&#;rk Devlet M&#;ziği topluluğunda yılları arasında ud &#;almıştır. Hakan Altun, Askerliğini yaptığı Ankara'da besteci y&#;n&#;n&#; keşfetmiş ve yılında "Hakan" adlı ilk alb&#;m&#;n&#; m&#;zik piyasasına sunmuştur. İlk alb&#;m&#;n&#;n &#;ıkış par&#;ası olan "Hani Bekleyecektin" ile m&#;zik d&#;nyasında adını duyurmuştur. Ardından 'Aykut Hakan Ayşe' adında bir grup kurmuşlardır. "Ağlamak Yok Y&#;reğim" adlı ikinci alb&#;m&#;n&#; yılında &#;ıkaran Altun'un, ikinci alb&#;m&#;n&#;n &#;ıkış par&#;ası "Ağlamak Yok Y&#;reğim” olmuştur. "Nefesimsin" adlı &#;&#;&#;nc&#; alb&#;m&#;n&#; 17 Mart tarihinde &#;ıkarmıştır. Alb&#;m&#;n &#;ıkış par&#;ası "Teklif Ediyorum" adlı şarkı olmuştur. 22 Ekim tarihinde "Yaralı Bir Aşkın &#;yk&#;s&#;" adlı d&#;rd&#;nc&#; alb&#;m&#;n&#; &#;ıkaran Altun’un alb&#;m&#;n&#;n &#;ıkış par&#;ası olan "Bir Telefon" dinleyiciler tarafında unutulmaz eserler arasına girmiş ve dillerden d&#;şmek bilmemiştir. İkinci klibi ise "K&#;rd&#;ğ&#;m", &#;&#;&#;nc&#; klibi ise "Ayrılık Olmasaydı” dır. D&#;rd&#;nc&#; klibi ise "Fenalardayım" olmuştur. G&#;&#;l&#; sesi ve başarısıyla b&#;y&#;k bir hayran kitlesinde sahip olan Altun, 7 Ocak yılında "Hediye" adlı beşinci alb&#;m&#;n&#; &#;ıkarmıştır. "K&#;st&#;m Aşklara" adlı altıncı alb&#;m&#;n&#; ise 29 Mart tarihinde &#;ıkarmıştır. İlerleyen zamanlarda sırasıyla “Aşk, Adam Ve Ayrılık”, "Aklın Bende Kalmasın", “Aşk L&#;tfen Gel” alb&#;mlerini &#;ıkarmıştır. yılında beyin t&#;m&#;r&#; ameliyatı ge&#;iren Hakan Altun, ameliyattan sonra 12 yıl boyunca beyin t&#;m&#;r&#; ile yaşadığını &#;ğrenmiştir. Bir&#;ok usta sanat&#;ı ile birlikte &#;alışan ve beste &#;alışmalarında bulunan Altun; ud, c&#;mb&#;ş, gitar ve klavye &#;almaktadır. M&#;zikal &#;alışmalarına devam eden sanat&#;ı Arabesk, Fantazi, T&#;rk Sanat M&#;ziği, T&#;rk Halk M&#;ziği t&#;rlerinde şarkılar s&#;ylemektedir.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası