sarıhan gurme zeytinburnu numarasi / Login • Instagram

Sarıhan Gurme Zeytinburnu Numarasi

sarıhan gurme zeytinburnu numarasi

Sarıhan Gurme

Pilaqi

Türkiye'deki muhteşem mekanları ve restoranları ziyaret edin.
Hadi başlayalım.

Gökalp Mahallesi, 58. Bulvar, No 11/1-A, Zeytinburnu, İstanbul
  • Gel-Al
  • Akşam yemeği uygun.
  • Paket Servisi
  • Alkol bulunmaz.
  • Nakit Ödeme
  • Banka kartı
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Kredi Kartı
  • Metropol Card
  • Setcard
  • Multinet
  • Ticket
  • Klimalı
  • Sodexo
  • Çocuklar için uygun.
  • Kapalı alan var.
  • Wi-Fi
D.... D....
Online sipariş vermiştim. Lahmacunu sonradan midemi rahatsız etmedi, iyiydi ve tavuk pirzolası da güzel doyurucuydu.
D.... D....
iş yerine sipariş veriyoruz arada lezzetli olmakla birlikte biraz pahali bir yer. Menu güncel değil.
Ş..... Ş.....
Karışık ızgarasını denedim sunum ve lezzet olarak gayet güzeldi. Zaten civarda gidilebilecek düzgün yerlerden biri.
A.... O...
Şiş porsiyonda 6 küçük parça kaç gram olduğunu çıkaramadım 33 tl ayıp diyorum başka birşey demiyorum parça derken yanlış anlaşılmasın minik tane ve bir o kadar kötü lastik gibi ????
A.... O...
Şiş porsiyonda 6 küçük parça kaç gram olduğunu çıkaramadım 33 tl ayıp diyorum başka birşey demiyorum parça derken yanlış anlaşılmasın minik tane ve bir o kadar kötü lastik gibi
K.............. K..............
Tavuk, lahmacun siparişi vermiştik eve. Fiyat / lezzet oranı olarak ideal bir yer. Tek olumsuz yapabileceğim yorum; piliç çevirmenin iç kısımlarının kuru kalmasıdır. Onun dışında lezzeti ve servis hızı iyidir.
E... C.....
İşkembe ve kelle paça çorbaları ile aram yoktur sadece tadına baktım. Ancak ailem İstanbul'a geldiklerinde işkembe için  tercih ettikleri bir yer.  Çorbaları ağır ve fazla yağlıydı.
Daha fazla göster
Sarıhan Gurme, Gökalp, Zeytinburnu, İstanbul

Sarıhan Gurme

0 (212) 546 52 30 , 0 (212) 664 20 58
Gökalp Mah 58. Bul. Cad. No:11/A Telsiz Zeytinburnu, İstanbul
İstanbul Zeytinburnu mekanları arasında yer alan Sarıhan Gurme, adresi, yorumları, resimleri ve menüsü ile mekan.com'da. Kampanya ve duyurularından haberdar olmak için mekanı takip edin, yorum yazın ve puan verin.
  • Pazartesi08:00 - 00:00
  • Salı08:00 - 00:00
  • Çarşamba08:00 - 00:00
  • Perşembe08:00 - 00:00
  • Cuma08:00 - 00:00
  • Cumartesi08:00 - 00:00
  • Pazar08:00 - 00:00

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir