zeki erdem tüm şarkıları / Zeki Erdem - Gizli Yara Şarkı Sözü | Şarkı Sözüm

Zeki Erdem Tüm Şarkıları

zeki erdem tüm şarkıları

Zeki Erdem - Gizli Yara Şarkı Sözleri

Gizli bir yara sevgimiz
Soyleme gulum kimseye
Leyladan mecnundan beteriz melegim
Dillere dusmeyelim
Leyladan mecnundan beteriz melegim
Soyleme kimseye dillere dusmeyelim

Sen benim yaban gul dalim
Bagrimin yarasi sevdalim
Ayrilik olmasan
Gunlerim solmasin

Soyleme daglara
Soyleme yollara
Kimsenin diline dusmeyelim
Soyleme daglara
Soyleme yollara

Birgunum seninle bir omur
Bilki bu beden sensiz olur
Al beni koynuna
Ayrilik yoluna bir daha dusmeyelim
Al beni koynuna
Hasretim ben sana
Ayrilik yoluna bir daha dusmeyelim

Sen benim yaban gul dalim
Bagrimin yarasi sevdalim
Ayrilik olmasin
Gunlerim solmasin

Soyleme daglara
Soyleme yollara
Soyleme daglara
Soyleme yollara

Seni ben huzunlu sarkilarda
Umutsuz yarinlarda ariyorum
Bu karasevdami kime anlatiyim
Anlatamamki, kinarlar bizi, hor gorurler
Oylesine caresizimki
Bir yanimda sen
Bir yanimda yuvam
Biliyorum, biliyorum donmeni
Bagrima tas basip seni terketmemi
Elveda guzel kiz
Bu yaramiz hep gizli kalsin
Soyleme kimseye
Soyleme daglara
Soyleme taslara
Soyleme hic kimseye

Zeki Erdem - Müzik

CD

Millennium Fantazi - 3 (CD)
Cengiz Kurto&#;lu, Gülden Karaböcek, Emral, Sinan Özen, Esra Özmen, Murat Teky&#;ld&#;z, &#;a&#;lar 46, Gülben Ergen, Zeki Erdem, Hakan Altun, Grup Atlantik

CD

Powertürk En İyiler (2 CD)
AYDIN KURTO&#;LU, TU&#;BA YURT, ZEYNEP BASTIK, ECE SE&#;K&#;N, S&#;NAN CECEL&#;, S&#;MGE, SEZEN AKSU, ONYED&#;, SERTAB ERENER, MURAT DALKILI&#;, MEHMET ERDEM, &#;REM DER&#;C&#;, GÖKHAN TOPRAK, GÖKCAN SANLIMAN, FUNDA ARAR, FETTAH CAN, ERDEM KINAY , DERYA ULU&#;, BAHADIR TATLIÖZ, BARAN BAYRAKTAR, BENG&#;SU, B&#;LGE N&#;HAN

CD

Alaturka İstanbul 3 (CD)
Amir Ate&#;, Sadettin Öktenay, Co&#;kun Erdem, Yusuf Nalkesen, Sadettin Kaynak, Selahattin Erköse, &#;ekip Ayhan Öz&#;&#;&#;k, Erol Sayan, Kamuran Yark&#;n, Avni An&#;l

CD

Türkçe 20 Hit
Nazan Öncel, Ajda Pekkan, Mustafa Sandal, Emrah Karaduman, Demet Akal&#;n, Simge, Tu&#;ba Yurt, Sinan Ak&#;&#;l, Ece Se&#;kin, Melis Kar, Tuvana Türkay, Sibel Can, Cem Belevi, Enbe Orkestras&#;, Haydar Y&#;lmaz, Ay&#;egül Aldin&#;, Murat Dalk&#;l&#;&#;, Zeynep Bast&#;k, Reyhan Karaca, Selen Erkmen, Ece Gürsel, Bar&#;&#; Erdem, Ay&#;e Özy&#;lmazel

CD

Pop Hit
Ajda Pekkan, Nazan Öncel, Sertab Erener, Sibel Can, Mustafa Sandal, Murat Boz, Simge, Emrah Karaduman Ft Demet Akal&#;n, Tu&#;ba Yurt , Sinan Ak&#;&#;l, Ece Se&#;kin, Melis Kar, Tuvana Türkay, Cem Belevi, Enbe Orkestras&#; & Haydar Y&#;lmaz, Ay&#;egül Aldin&#;,Murat Dalk&#;l&#;&#; Ft Zeynep Bast&#;k, Reyhan Karaca, Selen Erkmen, Ece Gürsel, Bar&#;&#; Erdem, Ay&#;e Özy&#;lmazel, Ozan Do&#;ulu Ft. Ece Se&#;kin, Ayd&#;n Kurto&#;lu, Simge Sa&#;&#;n, Ayshe&Cem Belevi, Harun Erkezen Ft. Nihan Ak&#;n, Bekir Ünlüataer, Bar&#;&#; Erdem, Cemil Demirbakan, Karnaval, Sertab Erener, Emre Ayd&#;n Ft. Model-Bir, &#;lyas Yal&#;&#;nta&#; & Bü&#;ra Periz, Muazzez Ersoy, Ferah Zeydan, Bengü Ft. Emre Ayd&#;n, Pinhani, Do&#;ukan Medeto&#;lu, Mavi-Savd&#;m

CD

Hit
Murat Boz, Sibel Can, Burhan Tüzer, Ozan Do&#;ulu, Ece Se&#;kin, Ayd&#;n Kurto&#;lu, Simge Sa&#;&#;n, Ayshe, Cem Belevi, Harun Erkezen, Nihan Ak&#;n, Bekir Ünlüataer, Sinan Ak&#;&#;l, Bar&#;&#; Erdem, Cemil Demirbakan, Karnaval, Sertab Erener, Emre Ayd&#;n Ft. Model, Sezen Aksu, Murat Dalk&#;l&#;&#;, Emre Kaya, &#;lyas Yal&#;&#;nta&#; & Bü&#;ra Periz, Muazzez Ersoy, Ferah Zeydan, Bengü, Pinhani, Mavi, Do&#;ukan Medeto&#;lu

CD

Yıldız&#;ın Şarkıları Vol.1
Y&#;ld&#;z Tilbe, Niran Ünsal, Mustafa Ceceli, Bahad&#;r Tatl&#;öz, Berkay, Emrah Karaduman, Asil Gök, Demet Akal&#;n, Cem Belevi, Ceylan Ertem, Murat Dalk&#;l&#;&#;, Derya Ulu&#;, Deniz Seki, Merve Özbey, Mabel Matiz, Kutsi, Koray Avc&#;, Ece Se&#;kin, Ozan Do&#;ulu, &#;ntizar, Aleyna Tilki, &#;rem Derici

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası