askere gidecek kardeşe sözler / Asker Uğurlama Sözleri | igrus

Askere Gidecek Kardeşe Sözler

askere gidecek kardeşe sözler

En güzel asker sözleri! Etkileyici Türk sözleri! Askere sözler!

Çevrenizi etkilemek ve etrafınızdaki insanların motivasyon seviyesini artırmak için asker sözleri, Türk sözleri, başarı sözleri, güven sözleri ve motivasyon sözlerini kullanabilirsiniz. Sözlü ifade olarak kullanabileceğiniz Türk sözleri, başarı sözleri, güven sözleri ve motivasyon sözlerini aynı zamanda sosyal medya mecralarında paylaşarak da etki oluşturabilirsiniz.

Askerdeyseniz ya da askere giden dostunuz, sevdiğiniz varsa asker sözleri, asker yareni sözleri, duygusal asker sözleri, asker sevgiliye sözler, askeri sözler, asker sözleri komik, askere sözler, güzel asker sözleri, asker sözleri araba arkası, asker sözleri kısa, asker uğurlama sözleri, asker şafak sözleri, askerim sözleri, ukte askerim sözleri, asker forma sözleri ve askere söylenecek en güzel sözleri kullanarak etkileyici ifadeler kullanabilirsiniz. İşte en güzel sözleri…

Aramasın gözler o şimdi asker.

Güneydoğuda oyunlar bozar, şehir şehir sokak sokak destanlar yazar Özel Harekat

Türk askeri eğer savaşa girerse siz anca mezara girersiniz.

Ağaç kırılır gövdesi kalır, Dedeniz Mehmet gider namı kalır.

Hainlere korku salan, cephelerde kelle alan, vatan için şehit olan Özel Harekat…

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor. Lütfen gün sonra tekrar deneyiniz.

Biz denizci değiliz ki her limanda bir sevgilimiz olsun, biz komandoyuz dağlar sağ olsun.

Ne şehitler verdik vatan uğruna bizde bitmez Mehmetçik bu vatan uğruna.

Bu vatan bizimdir ferman gerekmez. Askerin olduğu yere yabancı giremez.

Öyle bir toplum var ki çığlık atsan duymayan öyle bir kalbim var ki kurşunlara doymayan.

Doğan her güneş gençliğimin kaybıysa, batan her güneş şafağımın kaybıdır.

Ezanla geldik salayla gideriz. Bu vatan için kanımızı şerbet diye içeriz.

Dağların tepesine, eşkıyanın alnına, kızların kabine ölümsüz Mehmetçik yazacağım.

Her erkek bir gün asker olacak fakat her asker bu vatanı koruyamayacak.

Spora gidememekten yakınıyordun ya. Al işte spor senin ayağına geldi, iyi değerlendir.

Her sabah mercimek yemeyi çatalla hoşaf içmeyi elbise yerine çuval giymeyi asker ol da gör arkadaş.

Hakkını helal et anam. Vatan için canımı vermeye gidiyorum.

Onlar bayrakta al, yıldızlar da hilaller. Dönmeyeceklerini bilerek gidiyor. Arkaların da öksüz bırakarak.

Vatan diye bir hastalığa tutulduk. Allah şifa mifa vermesin.

Bayran solmasın diyerek kanlarını döken koca yiğitler var.

Vatanımda gözün varsa eğer mezarın derin olur bunu unutma.

Gece nöbetlerinde beni aklına getirmemeye çalış. Uyurken üstlerine yakalanmanı istemem.

Bize vatan delisi diyorlar, kafayı vatanla bozmuşsunuz diyorlar. Çok şükür kafamız bozuk, kanımız değil.

Bir Türk askerinin göz yaşı dağı taşı duman edecek.

Asker olmak o kadar gurur ve onur verici bir duygudur ki; Vatanı korumak her gencin elinde olmayan bir anahtardır.

Askere dua edin, teröre lanet edin. Nöbet sırası bende hakkınızı helal edin.

Öfkemiz sarsın her yanı Türk askeri yürüye yürüye… Dökülsün düşmanın kanı, yaşasın güçlü Türkiye.

Dünya üzerinde bir yere Türk ili denildiği anda gözümüz bayrağımızı, kulağımız ise ezan sesini duymak ister.

Yarına türkü olur bizim gülümsemelerimiz. Asla bitmeyecek ölüşlerimiz.

Zume eğilmeyenler, güce boyun bükmeyen tek soylular Türk askeridir.

Türk sözleri, Türk marşı sözleri, sayın Türk sözleri, Türk kahvesi sözleri, Türk bayrağı sözleri ile etkileyici ve motive edici sözler söyleyebilirsiniz. İşte en güzel Türk sözleri…

Kılıcı insafsız bir beceriyle kullanan Türk'ün eli, yendiği insanların yarasını sarmakta da ustadır.

Türkler kahramandırlar, dostlarına zarar vermezler. Yüce Türk milleti tuttuğu eli bırakmaz, sözünden dönmez, iyi ve kötü günlerde dostundan ayrılmaz. Böyle bir ulusla el ele vermek yeryüzünde her zorluğu yenmek için sonsuz bir güç ve yetenek kazanmak demektir.

Hüküm sürerdi Türk töresi, gerek duymazdı günlere kadınların hiçbiri.

Türkler ölmeyi biliyorlar, hem de iyi biliyorlar. Ben de ölmeyi bilen bir milletin yenilmeyeceğini bilecek kadar tecrübeliyim. Burada hiç yoktan ordular kurmak ve bu orduları ölüme sürüklemek mümkün. Bu imkanlardan bol bol faydalanıyorum. Fakat, meydana getirdiğim orduları sendeleten bir engel var: Türklerin yaşayan hatıraları! Üç-dört yüzyıl önce her kudreti ve her milleti yenen Türkler, şimdi de silinmez hatıralarıyla her teşebbüsü sendeletiyorlar. Hemen her yürekte bu korkuyu seziyorum. Demek ki yalnız Türkleri değil, onların tarihini de yenmek lazım. Bu durumda ben, Türklerin düzinelerle milleti idare etmelerindeki sırrı da anlıyorum. Onlar milletleri bir kere yeniyor fakat kazandıkları zaferleri ruhlara ve nesillere nakşedebiliyorlar.

Yakarım şu dünyayı da asla Türk'ü ezdirmem. Tanrı şahidim olsun ki sizi bu sakakta rahatça gezdirmem.

Biz milliyetçiliğimizi Balkanlarda katledip, Filistin'de pusuya düşürülüp öğrenebildik. Milliyetçilik bize hak olmuyorsa kimseye hak olmaz.

Türk'e dünya yetmeyecektir. Dört yön ile yedi kıta asla yetmez. Aya çıksak bile ay da gitmez. Güneşi yakacağız biz!

Türk'ten başkasını biz asla sevmeyeceğiz. Bir Türk kadar kimseyi de düşünmeyeceğiz.

Ey büyük yüce Türk insanı! Devşirme seni devşirmeye kalkmadan, sen aklını başına getir! Çoklar diye korkmamalısın, az olsak bile çekinmemelisin.

Türkçeyi öğrenmek benim için büyük bir mutluluk oldu. Çünkü Türk'ü anlamak için kendisiyle mutlaka tercümansız konuşmalıdır. Tercüman, ışığı örten zevksiz bir perde oluyor.

Silahlı milletin en canlı örneği Türklerdir. Bu diyar köylüsünün orak, katibinin kalem ve hatta kadınlarının etek tutuşunda silaha sarılmış bir pençe kıvraklığı vardır. Türk ata biner gibi oturur, keşfe yollanan asker gibi uyanık yürür.

Bir milleti yok etmeyi istiyorsanız askeri istilaya lüzum bulunmuyordur. Onlara tarihini unutturabilmek, dilini bozabilmek, dininden soğutmak ve dolayısı ile manevi değerini ahlakını soysuzlaştırabilmek yeterli olacaktır.

Türk milletinin yaratılış nedeni cihana hakim olmasıdır.

Bu dünya iki padişaha yetecek kadar büyük değiIdir. Yavuz SuItan SeIim

DeniIdi mi bir yerin adına Türk beIdesi; gözüm aI bayrak arar, kuIağım ezan sesi. Necip FazıI Kısakürek

Zevk, sefa ve rahatı kendimize haram eyIemişizdir. II. Mustafa

Türk'ü kolu asla bükülmez. Türk'ün gücünün biteceğini düşünürseniz yanılırsınız! Bir defa kalkan bayrak bir daha asla yere inmeyecektir.

Türk korkmaz, korkutur. Bir şey isterse onu yapmadıkça vazgeçmez. Hangi işe eI atarsa başarır. Semame İbn-i Eşref

Bir yeri eIde tutmak, o yeri fethetmekten daha zordur. Osman Gazi

AIIah, peygamber korkusu biImez aIçakIar! Unutmayın ki, intikam gecikir ama asIa yaşIanmaz! SuItan IV. Murad

Yardım aImaya aIışan, emir aImayada aIışır! SuItan IV. Murad

DevIetIeri yıkan tüm hatanın aItında, nice gururun gafIeti yatar. Yavuz SuItan SeIim

Eski Türk'ün bugün de milli gelenekselleriyle devam eden sözü namustur. Telakkisini ahlaki bir meziyet olup ortaya koyar. Türklerin dikkat çekici olan ahlaki bir özelliği ise utangaç bir millet olmasından kaynaklıdır.

Türk'ün ahlaki seviyesi çocukluğunda almış olduğu iyilik telkinleri ile değil çevresinde fenalık görmemek sureti ile oluşmaktadır.

Türk gibi ölüme güler yüzle bakan bir eri başka bir ülkede bulamazsın. Sadece ona iyi bir komutan gerekmektedir.

Türklerden başka bir yerde dini ve vatanı uğruna düşünmeden canını vermeye hazır bir asker bulunmamaktadır.

Dünyanın neresinde olursa olsun Türklerden başka bir devlet bu kadar uzun bir süre ayakta duramamaktadır.

Türklük ile ilgili sözler paylaştığımız Türklük sözleri yazımızın sonuna geldik.

Türk'e karşı kim oluyorsa olsun arş ileri, arş ileri, arşımız var. Bu ülkemizde Türk İstiklal marşımız var. Ay yıldızlı bayrağımız var! Biz Türk milletiyiz Türk.

Türk bayrağı gökte dalgalanabilecek bir sancaktır. Biz Türkler ise yalnızca Allah'ın önünde eğilebiliriz!

Türk milleti asla kahpe olup arkadan vurmaz! Biz hain de değiliz vatanı satmayız. Biz Türk milletiyiz bırakın bizi vatanımızı ve bayrağımızı namusumuz sayalım.

Denildi mi bir yere Türk Beldesi. Gözüm al bayraktan başkasını aramaz kulağım da sadece ezan sesini!

Dünyada iki bilinmeyen vardır; biri Kutuplar, diğeri Türkler…

Türk'ü anlamamak için tarihe göz yummak gerekir. Haksız saldırılar ve adi iftiralar önünde Türk'ün vakur kalışı, kuşku yok ki körlerin gerçeği, eşyayı anlamadıklarını düşündüklerinden ve körlere acıdıklarındandır. Bu soylu davranış o adi iftiralara ne açık bir cevap oluyor.

Eğer kendilerini tanımış olsaydınız, Türklere hayran olurdunuz.

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lakin mağlup edilemezler.

Türkler pek farkında değil ama Avrupalılar şu gerçeğin farkındadır. Tarihten Türkler çıkarılırsa ortada tarih diye bir şey kalmaz.

Türklerden bahsediyorum. Düşmanına saldırırken amansız bir kasırgaya, korkunç bir denize ve insafsız bir yıldırıma benzeyen Türk; dost yanında ve silahsız düşman karşısında bir seher yelidir, berrak bir göldür. Gönül açan bu yeli yıldırma, göz kamaştıran bu gölü coşkun bir denize çevirmek tabiatı da inciten bir gaflet olur.

Irk ve millet olarak Türkler, bence geniş imparatorluklar içinde yaşayan kavimlerin en asili ve başta gelendir. Dini, sosyal ve örfi faziletleri,tarafsız kimseler için birer takdir ve hayranlık kaynağıdır.

En güzel asker sözleri! Etkileyici Türk sözler! Başarı sözleri, güven sözleri, motivasyon sözleri

Motivasyon sözleri ve başarı sözleri motivasyon ile motive edici konuşmalar yapabilirsiniz. İşte en güzel motive edici sözler…

Elde edebileceğiniz en büyük ilham kaynağı, başkaları için ilham kaynağı olduğunuzu bilmektir. Uyanın ve bugün ilham verici bir hayat yaşamaya başlayın. Günaydın

Kalkın, taze bir başlangıç yapın ve parlayan fırsatları yakalayın.

Dün başaramadığınız şeylerden pişmanlık duyarak uyanmayın. Bugün neleri başaracağınızı düşünerek uyanın. Günaydın.

Ne kadar ileri gidebileceğini, ancak çok uzağa gitmeye cesaret edenler keşfedebilir.

Mucize, enerjinizi korkularınıza değil, rüyalarınıza verdiğiniz zaman başlar.

En güzel asker sözleri! Etkileyici Türk sözler! Başarı sözleri, güven sözleri, motivasyon sözleri

Başarı sözleri, başarı ile ilgili sözler, başarı sözleri motivasyon başarıyla ilgili sözler ile çok farklı alanlarda insanları başarıya motive edebilir, yüksek motivasyon sağlayabilirsiniz.

İşte en güzel başarı sözleri…

İnsan sahip olduklarının toplamı değil, fakat henüz gerçekleştiremediklerinin toplamıdır. Jean-Paul Sartre

İnsanın yaşam düzeyini bilinçli bir çabayla yükseltme konusundaki tartışma götürmez yeteneğinden daha cesaret verici bir gerçek bilmiyorum. Henry David Thoreau

Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil. Ben Sweetland

Baş+arı: "Baş" olmak için "arı" gibi çalışmak gerekir. Mümin Sekman

Ahlak konusunda en önemli dersler kitaplardan değil, yaşanan deneyimlerden alınır.

İyi bir başlangıç, yarı yarıya başarı demektir. Andre Gide

Kişisel başarı için televizyonunuzu öldürün. Steve Chandler

Para asıl parayı çekerse, başarı da başarıyı çeker. Chamfort

İnsanlar öğrenme dürtüsüyle doğarlar. Öğrenmeye karşı merak ve bundan duyulan zevk insanın doğasında vardır. Bunlar bebeklikten başlayarak zamanla yok edilir. funduszeue.info

Coşku, zekadan daha önemlidir. Albert Einstein

Düşünmek ve söylemek kolay, fakat yaşamak, hele başarı ile sonuçlandırmak çok zordur. - Ziya Gökalp

Başarının sırlarından biri, geçici başarısızlıkların bizi yenmesine izin vermemektir. - Shelton Skelton

Dünyanın acı ile dolu olduğu doğrudur ama bir çok insan da bunun üstesinden gelmektedir. - Helen Keller

Büyük düşler kuranlar düşlerini gerçekleştirmez, aşarlar. -Alfred North Whitehead

Arzu varsa çözüm de vardır. - Anonim

Olumsuz düşünceleri zihinsel canavarlar halini almadan önce yok edin. -Anonim

Sizi korkutan her deyim size güç, cesaret ve güven kazandırır. Kendinize "Ben bu dehşeti yaşadım. Bundan sonra gelecek şeylere hazırım" dersiniz.- Eleanor Roosevelt

Kimi insanlar yaşamımıza girer ve çıkarlar. Kimileride bir süre yaşamamızda kalır ve kalbimizde ayak izlerini bırakırlar, o zaman bir daha asla aynı insan olamayız. - Anonim

İnsanın ruhu felç olmaz. Soluk alabiliyorsanız, düş de kurabilirsiniz.

Yeterince sevginiz varsa dünyada ki en mutlu ve en güçlü insan olursunuz.- Dr. Emmet Fox

Hata değil çare bulun. - Henry Ford

Yapabildiğimiz her şeyi yapsaydık, buna kendimiz bile şaşardık. - Thomas Edison

Kafesten çıkınca değil, kafesi içimizden çıkarınca özgürleşiriz. - Mümin Sekman

Başkaları için duyduğun kaygı, kendin için duyduğun kaygıların önüne geçtiği zaman olgunlaşmışsın demektir. - John Mac Noughton

Zenginlik ve güzellikle birlikte bulunan ihtişam geçicidir ve kolay zedelenebilir. Erdemse muhteşem ve ölümsüz bir servettir. - Sallust

Başkaları yararına iyi bir şey yapmak görev değil, zevktir. Çünkü sizin sağlık ve mutluluğunuzu artırır. - Zoroaster

Bir şey biliyorum, o da hiçbir şey bilmediğimdir.- Sokrates

Oğlum, bütün hayatımı kolların ve ayakların belirlemeyecek. Hayatına asıl yön verecek olan beynin ve kalbindir. Bir şeyi gerçekten istiyorsan, bütün engelleri yenip ona ulaşabilirsin.

Güven sözleri, güven ile ilgili sözler, güvenle ilgili sözler, güven sözlerle güven verici şekilde hitap edebilirsiniz. İşte en güzel güven sözleri

Hayatta iki şeye güveniyorum. Biri aynaya baktığımda gördüğüme, diğeri yukarı baktığımda göremediğime.

Kendine güvenen bir adamı avlamak ne kadar kolaydır. (Fr?ncesco P?tr?rcu)

Her zaman güvensizlik göstermek, her zaman güvenmek kadar büyük bir yanlışlıktır. (Goethe)

Kendine güven kazanmanın biricik yolu, başarısızlığa yer vermeyecek derecede bir şeye iyi hazırlanmaktır. (Lockwood Thorpe)

Bir insana zorla sevdiremezsin kendini. Bana güven diyemezsin. O bunu hissetmiyorsa, tek bir söz söyleyebilirsin: Sen bilirsin.

Güven, tek kullanımlıktır.

Güvenme vefasızın tekine bugün över yarın söver.

En güzel insan güven verendir.

Güvenilmek, sevilmekten iyidir. George Macdonald

Yarına güvendim bugün beni sattı.

Unutma, her ten haz verebilir ama her omuz güven vermez.

Yeneceklerine inananlar, yenerler. Vergilius

Güven, gözyaşı gibidir gözden düştümü bir daha geri gelmez.

Dostluğu öldüren en tehlikeli silah, güvensizliktir.

"Hiç kimseye güvenmiyorum" diye bir şey yoktur, "Zamanında o'na güvendiğim için, artık kimseye güvenmiyorum" diye bir şey vardır.

Güvensizlik başlayınca dostluk kaybolur. (Epicure)

Çok güvenirseniz aldatılırsınız, ama hiç güvenmezseniz hayatınız azapla geçer. (Frank Cr?ne)

Güvensiz kalplerimizi, karaktersiz insanlara borçluyuz.

DOST PartisiGündemGüncelHaberler

Askere gidene mesajlar nasıl yazılır ve sevgiliye asker sözleri nelerdir sizleri bilgilendiriyoruz. Duygusal asker sözleri ve kısa asker sözlerini gelin birlikte inceleyelim.

Ülkemizde yaşayan her erkeğin vatani görevi olan askere gitmeleri gerekmektedir. Askere gitmek için hazırlanan kişileri gururlandırmak, onurlandırmak ve onlara destek olmak için söyleyebileceğiniz asker sözlerini sizler için derledik. Askere gitmek gurur verici bir durum olurken askerlik oldukça zordur. Asker uğurlama törenlerinde askere giden kişiye moral olmak için bazı güzel sözler söylenmelidir. Askere gitmek için hazırlanan sevdiklerinize destek olmak için sizler için hazırladığımız sözlerden birkaç tanesini seçebilirsiniz.

Kısa Asker Sözleri

Askere gidecek sevdikleriniz için söyleyebileceğiniz kısa ve anlamlı asker sözlerini sizler için bir araya getirdik. Kısa asker sözleri şu şekildedir;

• Asker arkadaşı ölümüne arkadaşın olur, ölüm arkadaşı ise senin can arkadaşındır.
  • Yatağın aşkın, yorganın sevgin, yastığın yüreğin, can yoldaşın silahın olsun.
  • Senin sayende biz evlerde rahatça uyuyabiliyoruz. Sen tek bir evi değil tüm ülkede evlere huzur getiriyorsun.
  • Sevdanın adı vatansa dile Elhamdülillah yakışmaktadır.
  • Askerin bileği bükülmez, kurşun yese bile kanı asla yere dökülmez.
  • İstediğiniz gibi bizden çok daha fazla olun. Bizim Türk askeri olduğumuzu unutuyorsunuz.
  • Yolumuz gaza, sonumuz şehadet ve vatanımızı mamur eyle Ey Allah’ım.
  • Asker vurulduğunda değil unutulduğu zaman ölür.
  • Türk askerinin gözyaşı dağı ve taşı duman etmeye yeter.
  • Dönersek vatan bizimdir, dönmezsek cennet bizi beklemektedir.
  • Uğrunda ölemeyeceğimiz vatanın bayrağının gölgesine sığınmayın.
  • Aşk karşılıklı olursa çok güzel bir duygudur. Ama karşılıksız da güzel aşklar vardır adı vatansa.
  • Türk askeri yerlerin aslanıdır, göklerin kartalı.
  • Türk askeri var oldukça bayrak asla inmez, bu vatan bölünemez.
  • Canımızı versek de bu yolda vatan sağ olsun yeter.
  • Bizim dirimizin ismi asker ölümünüz ismi ise şehittir.
  • Türk askeri vazgeçmenin ne demek olduğunu bilmez.
  • Ölümü içinde öldürmüş olan bir askeri Allah’tan başka kimse korkutamaz.

Asker Uğurlama Sözleri

Askere gidecek olan bir kişiyi uğurlama anı çok özeldir. Uğurlama anında hem mutluluk gurur duyguları yaşanırken bir yanımız üzüntü dolar. Askere giden sevdiklerini geride bırakan kişiler için en anlamlı uğurlama sözlerini söylemek istersiniz. Sizler için en anlamlı ve en güzel asker uğurlama sözlerini bir araya getirdik.

• Aslan parçası artık bir aslan oldu şimdi de vatanını korumaya gidiyor.
  • Vatanın koruyucusu artık sensin, bundan sonra senin adın Mehmetçiktir.
  • Sen vatanını korudukça ailen huzurla uyuyacak.
  • Türk askeri var oldukça bu bayrak yere inmez, vatan bölünmez.
  • Hainlere korku salan, cephelerde kelle alan vatanı için şehit olan askerlerden ol.
  • Git, gel ve o güzel askerlik anılarını anlatacağın günü sabırsızlıkla bekliyor olacağız.
  • Seni birkaç ay beklemek önemli değil ben seni bir ömür beklemeyi göze aldım askerim.
  • Vatan için git, bizim için dön.
  • Sen Atatürk’ün askerisin vatan sana emanet.
  • Asker olmak gurur ve onur verici bir duygudur her gencin elinde olamayan bir anahtardır.
  • Ezanla gelir, sela ile gideriz bu bayrak için kendi kanımızı şerbet diye içeriz.
  • Yolun açık olsun, elin tetikte gözlerin ise kartal gibi olsun.

Kafiyeli Şafak Sözleri

Asker olmak en gurur duyulan anlardan bir tanesidir. Sevdiklerinizin huzurla uyuması için bu vatanı koruyan kişi olmak tarif edilemez bir duygudur. Asker olan kişi için şafak çok önemlidir. Asker olan sevdikleriniz için söyleyeceğiniz kafiyeli şafak sözlerini sizler için derledik. İşte kafiyeli şafak sözleri;

• Şafak benim canımı acıtmıyor benim canımı sensizlik yakıyor.
  • Şerefim, gururum, her şeyim senin için gün sayıyorum.
  • Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen gün sonra tekrar deneyiniz.
  • Şafak sayar gelin evde, asker eşini hayal eder gözleri, biter elbet bu hasretlik, vatan senin elinde askerim.
  • Bitmez diyorlar askerliğin varsın bitmesin. Ben senin için 6 ay değil bir ömür beklemeye razıyım.
  • Dağlara çizilmiş resmin, Mehmetçik koymuşlar ismini şafak beklemek bizlere farz oldu gözlerim arıyor gözlerini.
  • Seni sevmek özelse günde gizlisin.
  • Doğan her güneş gençliğinden bir kayıp olurken batan her güneş şafağın bir kaybıdır.

Abladan Kardeşe Asker Sözleri

Asker olmak gurur verici olduğu gibi sevdiğin kişinin asker olması onur vericidir. Kardeşi askerde olan bir ablanın söyleyeceği her söz kardeşi için motivasyon kaynağı olacaktır. Abladan kardeşe söylenecek asker sözlerini sizler için derledik.

• Dağların aslanı kardeşim gecen gündüz gibi olsun dualarım her daim seninle.
  • Eğitimde ter dökmeyen savaşta kan dökermiş bu vatan sana emanet kardeşim.
  • Benim kardeşim tanıdığım en güçlü adamlardan biri çünkü o vatanını korumak için ölümü göze aldı.
  • Bir dava ve uğruna ölünecek bir vatan, bu vatanı koruyan ise benim değerli aslan kardeşim.
  • Masum gecelerin masum rüyaları seninle daim olsun.
  • Bir ulusun kuvvetini belirleyen en önemli etmenlerden birisi askerlerdir. Ulusumuz, vatanımız sana emanet kardeşim.
  • Vatanına görevini yap ve geri gel başımın belası olarak.
  • Güzel askerlik anılarını anlatacağın beraber oturup sohbet edeceğimiz günleri sabırsızlıkla bekliyorum.

Duygusal Asker Sözleri

Ülkemizde her erkeğin vatani görevi askerlik yapmaktır. Erkekler için en önemli görevlerden biridir. Vatani görevini yerine getiren kişiler toplumda gurur duyulurken saygınlık kazanmıştır. Sevdiklerinden aylarca uzak kalmak oldukça zordur. Sevdiğiniz kişilere duygusal asker sözlerini yollamak istiyorsanız yazımızda bulabilirsiniz.

• Asker vurulunca değil, unutulunca ölürmüş.
  • Bayrağımız dalgalandığı süre, bu vatanı koruyan aslanlar olduğu sürece, bu vatan asla bölünmeyecektir.
  • Sen Atatürk’ün askerisin vatanda bayrakta sana emanettir.
  • Canımızsa canımız feda olsun, kansa kanımız feda olsun yeter ki bayrağımız dalgalansın.
  • Bu vatan bizimdir, Türk askeri var olduğu sürece buraya yabancı kimse giremez.
  • Ezanla geldik biz bu dünyaya, sela ile de gideriz. Vatan için kendi kanımızı şerbet niyetine içeriz.
  • Benim kanım bu vatana toprak olur, ruhum cennetin bekçisi olur canım bu vatan feda olur.
  • Bize kafayı vatanla bozmuşlar diyorlar, biz kafamızı bozduk ama kanımız bozuk değil.
  • Vatanını korursun gecenin koynunda sen olmasan huzurla uyuyamayacağız bu gecenin karanlığında.

Asker Sözleri, Şafak

Askerlerimiz vatanımızı korumak ve bizler huzurla uyuyalım diye canlarınızı ortaya koyan kişilerdir. Askerlerimize söylenecek söz yoktur. Onları tarif edecek bir cümle yoktur. Bayrağımız, vatanımız onlar sayesinde hala dimdik ayaktadırlar. Askerlikte şafak sayan ve görevini tam anlamıyla yerini getiren sevdikleriniz için en güzel sözleri bulmak istersiniz. Asker için söyleyebileceğiniz sözleri sizler için derledik.

• Bir insan günleri sayıyorsa ya mahkum olmuştur ya da vatani görevini yerine getiriyordur.
  • Eğer benim şafağım için doğacak güneş teröristlerin içini ısıtacaksa bırakın o güneş hiç doğmasın.
  • Sizden ayrıldım 23 yaşında, kendimi gördüm nöbet başında, ismimi mezar taşında görürsen sakın ağlama annem ben cennette seni bekliyor olacağım.
  • Şafak ne kadar zengin olursa olsun bir gün fakirleşecektir.
  • Kaç gün kaldı yerine kaç gün geçti diye say.
  • Vatan bize, kozan size, ailem ise Allah’a emanet.
  • Doğan her güneş benim şafağım, batan her güneş ise gençliğimi temsil etmektedir.

Whatsapp Asker Sözleri

Asker vatani görevini tamamlamak için bu şanlı göreve giden her erkeğe denmektedir. Vatanını korumak, bayrağını ve milletini korumak oldukça gurur verici bir duygudur. Askerler için Whatsapp sözlerini sizler için derledik.

• Canımsa canım, kanımsa kanım yeter ki sen dalgalan bayrağım.
  • Vatan dediler canımızı verdik, bayrak dediler kanımızı verdik, boyun eğ dediler Allah huzurunda secdeye gittik.
  • Dağların aslanları gecemiz gündüzümüzdür.
  • Al bayrak dalgalandığı sürece bu vatan ayakta kalacaktır.
  • Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen gün sonra geri arayınız.
  • Ne şehitler verdik biz bu vatan uğruna bizde bitmez vatan uğruna ölecek Mehmetçik.
  • Ya vatan ya da cennet fark etmez bize vatan sağ olsun yeter.
  • Bir tane canım var oda vatanım için feda olsun.
  • Ülkem için bir can feda edilecekse kendimi canımı düşünmeden feda ederim.
  • Vatan görev bekliyor o şerefli göreve gidiyorum.

Askere Gidene Ne Denir – Asker Yakınlarına Hangi Cümleler Kurulur?

Askere Gidecek Sevgiliye Uzun Mesaj

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası