saz ritim programı / SAZ DERSLERÝ - Arkadaşlar siz bağlama çalarken artık bilgisayarınız sizin için Ritim Atacak

Saz Ritim Programı

saz ritim programı

Bağlamacılara Süper Ritimler (Tempo Programı içinden)

Trakya Müzik-Türk Piyanist Birliği
Cevap: Bağlamacılara Süper Ritimler (Tempo Programı içinden)

iyi de yeğenim error veriyor ki. saygılar.
TEKİNOĞLU

Programı ve 80 adet ritimi ayrı ayrı upload edilmiştir önce programı indirin kurun Dil seçeneğinden Türkçe yi seçin gerisi kolay ritimleri de atın reverb falan ayarları da var en sağ tarafta bir kutu açın tempo oradadır iyi günlerde kullanın kolay gelsin Saygılarımla,
Murat Koç

Teşekkürler Elinize emeğinize sağlık
rolandEor

Teşekkür ederim
rolandEor

Virüs uyarısı veriyor indiremedim hocam, linki yenilemeniz mümkün müdür?
TEKİNOĞLU

Virüs uyarısı veriyor indiremedim hocam, linki yenilemeniz mümkün müdür?
Yok kendimde denedim ve indirdim sıkıntı yok, sadece indirmeden önce 30 saniye çalışıyor 30 saniye bekledikten sonra Download çıkıyor tıklayıp indiriyorsun. Kolay gelsin. Saygılarımla,
rolandEor

teşekkür ederim SAZGRUBU
emreyusuf55

bende de virüs uyarısı veriyor başka programa yüklemen olurmu ustad
TEKİNOĞLU

Diğer bir form da link ölmüş dileyen benim yayınladığım bu ritim ve program dan yararlanabilir. Kolay gelsin. Saygılarımla,

tşkler

teşekkürler üstad
qqww

teşekkürler emeği geçenlerin eline sağlık

Arkadaşlar emek ve paylaşım için teşekkürler. Program error veriyor. Yenilerseniz sevinirim
TEKİNOĞLU

Arkadaşlar kusuruma bakmayın lütfen sizler den uyarı geldiğinde ancak linklerin öldüğünden haberdar oluyorum biraz sanırım geciktim ama sayenizde haberdar olup yeniledim.
Tarihi itibariyle linkler yenilenmiştir. Kolay gelsin Saygılarımla,
TEKİNOĞLU

Boyutlarını düşürmedim midi vari şekilde MB lerini düşürdüm onu da PC den sık sık denedim kalite düşüklüğü falan yoktur. Öbür türlü MB yükselip MB oluyor ki yüklemek te indirmek te ayrı bir dert oluyor. Bilgilerinize,

usta link boş dosya bulunamadı diyor
TEKİNOĞLU

usta link boş dosya bulunamadı diyor
Malesef sık sık linkler gidiyor tekrar dan koontrol edip bulup yüklemeye çalışacağım bildiriminiz için sonsuz teşekkürler
TEKİNOĞLU

Arkadaşlar linkler tarihi itibariyle tarafımdan yenilenmiştir. Güle güle kullanın Saygılarımla,
  • Forumumuzdan en verimli şekilde faydalanabilmeniz adına deneyiminizi iyileştirmek, kayıt olmanız ve foruma giriş yapmanız durumunda da oturumunuzu açık tutmak amacıyla çerezler (cookies) kullanıyoruz.
    Sitemizi kullandığınız sürece çerez politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.

R-Saz, Android akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde saz (bağlama) çalabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Can Çevrim

Can Çevrim -

R-Saz, kullanıcıların Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleri üzerinde saz (bağlama) çalmalarına olanak sağlayan başarılı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Eğlenceli grafikleri ve kolay kullanılabilir yapısı sayesinde her kullanıcının hiç zorlanmadan kullanabileceği bu uygulama içerisinde 10 adet farklı ritim bulundurmaktadır.

Saz çalmaya heves duyan kullanıcıların kulak bilgisinin gelişimine yardımcı olabilecek olan R-Saz, aynı zamanda eğitim amaçlı olarak da kullanılabilir.

Oyun havası, halay havası, roman havası, ankara havası gibi birçok farklı ritmi içerisinde barındıran bu uygulama sayesinde çok keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

R-Saz Android uygulamasıyla sizlerde birer saz (bağlama) üstadı olma yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası