şampiyon bold pilot fragman / Bizim İçin Şampiyon yayını: İnternette nereden izlenir?

Şampiyon Bold Pilot Fragman

şampiyon bold pilot fragman

Bizim İçin Şampiyon

Ortalama puan

4, Puanlama

Sırala

En yararlı eleştirilerEn yenilerEn çok eleştiri yazmış üyelerEn çok takip edilen üyeler

Filtrele:
Hepsi

gerçek bir hikayeden yola çıkılarak sinemaya aktarılan çok iyi bir yapıfunduszeue.infoikle izlemeye değer 8/10

Şampiyon,Türk sinema sektöründe özellikle yılında çıkan "Ayla" filminin gişedeki devasa başarısı üzerine Mustafa Uslu başta olmak üzere birçok yönetmen tarafından bu türde örnekler çoğalmaya başladı.Bazıları çok akılda kalıcı örnekler teşkil eden bazıları ise formülize bir anlatımdan halliceydi.Şampiyon ise bu türe verilmiş en iyi ve en akılda kalıcı örneklerden birini teşkil funduszeue.info merkezine çok ünlü bir yarış atı olan "Bold Pilot"'ı alıp hikayeyi onun üzerine kuruyor.Özellikle dram ve komedi öğelerini,umut dolu pozitif mesajlarını bu At ve Jokeyi Halis Karataş ilişkisi üzerinden vermesi oldukça iyi bir çerçeve oluşturmasına sebep funduszeue.info Pilot filmde o kadar iyi anlatılmış ki,adeta filmin başrolünü üstleniyor.Yönetmenin elinde adeta epikleştirilmiş yarış sahneleri izlerken tüyleri diken diken ediyor ve koltuğa adeta çivilenmenizi sağlıyor.Özellikle ses ve görüntü kullanımı çok başarılı ele alınıfunduszeue.info performansları oldukça üst düzey ve özellikle kırılma noktalarında Farah Zeynep Abdullah'ın gerçekçi performansı taktir edilesi.Şampiyon,her yönüyle çok iyi bir biyografi filmi ve bu açıdan türk sinemasının akılda kalıcı örneklerinden biri olacaktıfunduszeue.info seyirler

Çocukluğumda pistte gördüğüm atın ve jokeyin filmini görünce daha film başlamadan duygulanmıştım. Bold Pilot'dan böylesine bir hikaye çıkmasını, sıkı takip etmeme rağmen ben bile bilmiyordum. Hatta Halis Karataş, bana göre dünyanın en iyi jokeyi olmasına rağmen hayatını bir kez bile araştırmamıştım. Meğer hepsi, bu film içinmiş. Ancak Halis Karataş'ı canlandıran Ekin Koç'un boyuna bir baksalar, çok iyi olacakmış. Film biraz daha kısa olsa, tam tadında bitirilse gerçekten harika olabilirdi. Ancak gereksiz uzatma ve sanki bir süreye tamamlamaya çalışma, filmin temposunu belli bir noktadan sonra direkt en dibe çekiyor. Tüm bunlara rağmen bir atın bile profesyonel oyuncu, hatta mükemmel oyuncu olabileceğini görmemi sağlayan bir film oldu.

Son zamanlarda seyrettiğim en iyi Türk filmiydi. İzleyici sayısına aldanmayın film duygu seli. Gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız. Efsane yarış atı Bold Pilot ve yaşayan efsane Halis Karataş'ın birbirlerine alışmaları ve Gazi koşusu dahil birçok yarışı açık ara kazanmaları konu edilmiş. Ayrıca atın sahibesi Begüm Atman'ın dramatik hayatı ve Halis Karataş ile olan aşkı filmin sürükleyici konularından. yılında ölen Bold Pilot'u oğlu Ganesh ve birkaç at canlandırıyor. Ekin Koç ve Farah Zeynep Abdullah'ın oyunculukları çok iyiydi. Filmi şiddetle tavsiye ederim.

Normalde at yarışı izlemeyen biriyim ama gerçek bir hikaye ve olumlu yorumlar alınca gitmeye karar verdik ve iyi ki gitmişfunduszeue.info Karataş'ın hayat hikayesi ve özellikle eşinini hastalık süreci insanı duygulandırdı.Bold Pilot'un yarışlara en son katılması ve süreci etkileyici funduszeue.info Karataş ve eşinin Bold Pilot ile olan sahneleri etkileyici ve çok güzeldi.Güzel bir hayat hiyakesi olmuş emeği geçenlere teşekkür ederim..

O günleri çok iyi hatırlıyorum bizzat Bold Pilot'a at yarışı oynamışlığım bile vardır. Tabi ki film de her şey abartılmış, ama yine de çok nostaljikti. Hayvanların oynadığı türk filmlerinin içinde en iyisi buydu.

Genellikle filmleri tek bir ana karakter üzerinde dönerken görürüz Bu filmde o kadar çok ana karakter var ki izlerken kaybolup gidiyorsunuz Halis, Begüm, Özdemir bey, şampiyon bold pilot ve en önemlisi halk yani insanlar da filmde başrolde evet berber amca halıcı marketçi veliefendi deki seyirci hepsi filmde önemli yer kaplıfunduszeue.info oldukça duygusal yaşanmış gerçek bir hikaye oluşu duygusallık kat sayısını arttırıyor izlerken ağlamamak neredeyse imkansıfunduszeue.infomızın kilometre taşlarından biri olacağı kesin bu film çok izlenir çok konuşulur ben bayıldım hee bir de şşşşşşşşşşşşşşşşşşşştttttt

Beyazperde bu film yıldız, Aslı Gibidir 4 yıldız mı ? IMDB puanı bu filmin , Aslı Gibidir filminin ise Ya IMDB sanattan anlamıyor ya da siz Emeğe ihanet etmeyin arkadaşlar. Bir filmde gerçekten sanat var, diğerinde soytarılık. Burası ile nasıl bir organik bağı var aslı güvendik'in bilmiyorum ama izleyici gerizekalı değil ki iki film arasındaki farklı anlayamasın.

Merhaba, sinema ve dizilere dair eleştri,haber ve yorumların yapılacagı kaliteli ve seviyeli 4 yıllık kişilik whatsapp grubumuz vardır. katılmak isteyenler 88 50 nolu numaradan bana ulaşabilirler. Kurallar: kufur , cinsel içerikli paylaşım, saygısızlık yasak. 20 yaşından büyük kişiler kabul edilmektedir. din siyaset ve futbol konularında konuşmak ve paylaşım yasaktır.

Film bir umut filmi. At Yarışı ve atlar var diye değil, umut var her zaman diye izlenmeli bu film.
Filmin içinde yan hikayeler de dahil olmak üzere çok başarılı bir olay örgüsü de var.

Ancak gişe yapsın diye yapılan bazı şeyler ters tepiyor ve bu film hak ettiğinin altında kalan bir gişede kalıyor. Neden mi?

Çünkü hepimizin çevresinde bir kanser hastası var ve biz bu hastalığa bu kadar yakınken sinemada da bu kadar onunla içli dışlı olmak istemiyoruz. Hastane sahnelerinde bir an çıkasım geldi filmden.

Onun dışında film eli yüzü düzgün son dönemin bilet paranıza üzülmeden izleyebileceğiniz ender yapımlardan.

Atlarla, at yarışlarıyla en küçük bir ilgim yok inanın. Zaman geçirmek için öylesine girdiğim Şampiyon filmi son zamanların en iyi Türk filmlerinden biri olarak beni şaşırttı. Filmden çıktığımdaki ruh durumumu anlatamam. Konusu hakkında özellikle yorum yazmayacağım. Siz de benim gibi fazla okumadan gidin. Gidin ve adam gibi bir sinema salonunda izleyin arkadaşlar. Kesinlikle verdiğiniz para için pişman olmayacaksınız.

HEPİMİZ ASLINDA BİRER ŞAMPİYONUZ Ben sinema eleştirmeni değilim; kötü film izlesem, açıkçası bu filmi beğenmedim diye yorum yapmayı kendi adıma doğru bulmuyorum, nedeni ise ortada çok ciddi bir emek olduğunu biliyorum. Çocukluğumdan beri her fırsatta sinema filmi izlerim ve ölene kadar izleyeceğim. İlk defa bir film için yazma gereği duydum, ilk defa yazdıklarımın beğenilmemesinden korkmuyorum. Şampiyon filminin bende bıraktığı etkilerin startı bu aslında. Çünkü bu film; Türk Sinemasının nasıl bir güce, Türk Halkının istediğinde nasıl kenetlenebileceğine, tek yürek tek yumruk olabileceğine ve hatta olması gerektiğine eskiden annelerimizin ördüğü nakışlar gibi ruhumuza ilmek ilmek işlemesini başarıyor. En kötü, en karamsar olduğumuz zamanlarda bile ulaşmak istediğimiz hedef için sevgi ve inançla yaptığımızda bizleri nasıl mucizelerin beklediğini, “tamamen yaşanmış bir hayattan yola çıkarak” , KIRAÇ topraklar gibi çatırdayan ruhumuzun özüne bir damlacık umudu bırakıveriyor. Bence izlenmesi gereken bir film değil, YAŞANMASI gereken bir film, bence kendinize ve sevenlerinize bir iyilik yapın, ŞAMPİYON a 1 bilet alın. Sonrası zaten sessizlik, sonrası zaten şşşşşşşttttt. İyi seyirler.

Mesut AŞUT

Harika bir film.. izlediğim günden beri hep aklımda. ve hep kendi kendime tekrarlıyorum
"Gücünün yettiği son an'a kadar".
emeği geçenleri tebrik ediyorum, gerçek bir hikaye oluşu filmin etkileyici unsuru zaten

çok ama çok güzel bir film. efsaneler arasında yerini aldı.ee zaten iki efsaneyi anlatıyor. kesinlikle izlenmeli. Bold Pilot!! 9/10

30 lu yaşların sonundakiler için güzel bir nostalji, unutulmaz yarış atı ve jokeyi müthiş, biliyoruz ki hepimiz aslında birer şampiyonuz.

Daha Fazlasını Göster

• En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler

Filmin Videoları

Şampiyon Fragman
Şampiyon Fragman (2)
Bu filme dair # video

Vizyondaki En İyi Filmler

Flash
Transformers: Canavarların Yükselişi
Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş
Hızlı ve Öfkeli 10
Elemental: Doğanın Güçleri
Haile: Bir Aile Kâbusu
Vizyondaki En İyi Filmler

Son Fragmanlar

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası Altyazılı Fragman

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası Altyazılı Fragman

Disco Boy Altyazılı Fragman

Disco Boy Altyazılı Fragman

Bıcırıklar: Yeni Yuvamız Dublajlı Fragman

Bıcırıklar: Yeni Yuvamız Dublajlı Fragman
Bataklık Fragman

Kraven The Hunter Altyazılı Fragman

Kraven The Hunter Altyazılı Fragman
Challengers Fragman
Son Fragmanlar

En Çok Beklenen Filmler

• Oppenheimer
  • Barbie
  • Kraven The Hunter
  • Sisu
  • Meg 2: Çukur
  • Five Nights At Freddy&#;s
  • Mucize Uğur Böceği ve Kara Kedi
  • Genç Deniz Canavarı Ruby
  • Challengers
  • Ölümcül Çarpışma
Tüm beklenen filmler

Bizim için Şampiyon, 7 Aralık &#;de vizyona girdi. Şampiyon; bir şampiyonun, Bold Pilot&#;ın hikayesini anlatıyor. Bu filmin başrol oyuncusu bir at: Bold Pilot. Zamanının en efsane yarış atlarından. Yarıştığı 30 yarışın 21&#;ini kazanarak yarışçıların yüzünü hep güldüren Bold Pilot tüm yarış severlerin unutamadığı bir attı ve Ahmet Katıksız&#;ın yönetmenliğini yaptığı Bizim için Şampiyon ile ölümsüzleşti.

Bold Pilot yağmuru hiç sevmezdi, kum pistteyse hiç koşmadı. Önemli yarışları atıydı ve daima ciddi rakiplerle yarıştı. Gazi ve Enternasyonel yarışları kariyerinin zirvesiydi. Bold Pilot&#;ı yine anlatacağız fakat biraz Bizim için Şampiyon filminden bahsedelim.

Bizim için Şampiyon Filmi Konusu

Biz bu filme aslında ilk çıktığı zamanlar gitmiştik, neredeyse yıl oldu yani. Şampiyon filmi Bold Pilot&#;ın hayatını ve paralelinde Türkiye&#;nin şu anda en iyi jokeyi olarak bilinen Halis Karataş(Ekin Koç) ve daha sonra eşi olacak olan Begüm Atman&#;ın (Farah Zeynep Abdullah) aşkını anlatıyor. Bu iki hikaye biri olmadan düşünülemiyor. Filmde göreceksiniz; bu aşkı ateşleyen aslında Bold Pilot&#;ın gücü. Filmde yer yer anlamsızca gülecek, gözleriniz dolacak ve bir bakmışsınız kendinizi Hadi Boldi derken bulacaksınız.

&#;Taylar start hakemi emrine girdiler ve Gazi Koşusu başladı. Orta kulvardan 10 numaralı Kırboy koşunun liderliğini alıyor, en dış kulvardan 11 numaralı Nedim gelip 10 numaralı Kırboy&#;la başbaşa oluyor. 3 boy kadar gerilerinde 8 numaralı Galdi. En iç kulvarda&#;

&#;

Son &#;e doğru girilirken taylar pistte büyük bir mücadele veriyorlar.

&#;

En iç kulvarda Nedim koşunun liderliğini yapmaya çalışıyor ama şimdi en dış kulvardan 1 numaralı Bold Pilot geliyor.

&#;

Şimdi farkı 4 boya, 5 boya kadar çıkarıyor. Bold Pilot geliyor.&#;

Fragman&#;ı izleyelim öncelikle:

Hikaye  Sivas &#;ta başlıyor. Karataş&#;ın memleketinde. Babasıyla tartışarak İstanbul&#;a jokey olmaya geliyor Halis Karataş. Şanssız bir deneyim sonrası Özdemir Atman&#;la (Fikret Kuşkan) karşılaşıyor. Daha sonrasında da Halis Karataş ve Bold Pilot buluşuyor. Halis Karataş, Boldi ile beraber aynı anda Begüm Atman&#;la da tanışıyor ve hikaye gelişiyor.

Fragmandan anlatılandan yola çıkıp spoiler vermeden size Bizim için Şampiyon&#;u bu kadar anlatabildik. Film çok heyecanlı ve etkileyici, burada spoiler verip bu heyecanı etkilemek istemeyiz.

Şampiyon Bold Pilot Halis Karataş

Şampiyon Filmi fragmanı için ek not 1: Fragmanı izlediyseniz gerçek Halis Karataş&#;ı görmek için &#;e gelin. &#;te başroldeki Ekin Koç&#;un canlandırdığı Halis Karataş&#;ın hemen yanında yer alan beyaz formalı jokey filmde hayatı canlandırılan Halis Karataş. Yani Ekin Koç yanında Halis Karataş&#;la selamlaşıyor aslında. Bu da güzel bir enstantene. Onun yanında filmdeki Halis Karataş&#;la konuşan TJK&#;nin en iyi jokeylerinden Mümin Çılgın. Mümin Çılgın, gerçek hayatta olduğu gibi sağlam abilik yapıyor filmde de. Nedim&#;le adeta Bold Pilot &#; Halis Karataş ikilisini geleceğe hazırlıyor.

Şampiyon Filmi fragmanı için ek not 2: Fragmanın süresi Bu süre Bold Pilot&#;ın Gazi Koşusu&#;nu bitiriş derecesi ve Türkiye&#;nin gelmiş geçmiş en hızlı atı olduğunun kanıtı. Çünkü m çim pistte bu dereceyi geçen at henüz çıkmadı.

Bizim için Şampiyon &#; Bold Pilot Oyuncuları

Bold Pilot

Şampiyon filminin başrolü bir at: Bold Pilot. Biz de onu anlatarak başlamak istedik. Bold Pilot&#;ı onun oğlu Ganesh oynuyor. Yarışlarda birkaç at daha var, fakat harada hep Ganesh&#;i görüyorsunuz. Bold Pilot&#;ın asiliğini, asilliğini tam anlamıyla size oğlu olarak aktarıyor.

Halis Karataş Bold Pilot&#;tan: &#;Ben onu Türkiye&#;nin en iyi atı yapacaktım, ama o beni Türkiye&#;nin en iyi jokeyi yaptı.&#; diye bahseder.

Özdemir Atman bir röportaj sırasında Bold Pilot&#;ı kaça satardınız sorusuna şu yanıtı vermiştir:&#;Merkez Bankası&#;nı verseler satmam.&#;

Bold Pilot&#;ın sahibi Özdemir Atman, ama kızlarından Begüm Atman onunla çok ilgilenmiş. Hatta Esra Atman şöyle bir anısını paylaşıyor:&#;Bir gün Bold Pilot huysuzluk yapıyordu, ortama Begüm Atman gelince onun yanına gitti ve ön ayağını Begüm&#;e uzattı. Begüm hemen nalın çok sıkıştırıldığını anladı ve nalı tekrar taktı. Bold Pilot her sıkıntısında hemen Begüm&#;e koşardı.&#; Bu olgu aslında filmde de inceleniyor.

Bold Pilot&#;tan yarışseverler şöyle bahsediyor:

&#;Eğer yarışta Bold Pilot varsa, geçileceğini bilsem de onu tek atarım.&#;

&#;Yağmurda koşmayacağını bilirim, ama Bold Pilot, Özdemir Atman&#;ın değil; senin, benim atım. O varsa koşuda, Bold Pilot tek atılır.&#;

&#;Güçlü, yakışıklı bir attı. Onu pistte görmemiz yüzümüzün gülmesine yeterdi.&#;

&#;Biz aramızda konuşurken 90&#;ları, Bold Pilot koşuyordu o dönem diye anlatıyoruz. Bold Pilot sıradan bir at değildi, devire ismini veren bir attı.&#;

&#;Bold Pilot&#;ın, Tay Deneme Yarışı&#;nı hatırlıyorum. starta girmemekte direniyor. Hatta starta girip çıkıyor ve yere düşüyor. Veterinerler bir şey yok diyor ve Bold Pilot tekrar starta gidiyor. Yarış başlıyor ve starta girmekte zorlanan Bold Pilot, o yarışı büyük farkla kazanıyor.&#;

Halis Karataş

Türkiye&#;nin yaşayan en iyi jokeyi konumunda. Belki Mümin Çılgın kadar Gazi Koşusu kazanmış değil, ama yarışseverler iyi bilirler, her yarışta bir Karataş faktörü vardır. Atın en iyi saniyesini bir saniye geliştirir. Ekrem Kurt, Süleyman Akdı, Akın Özdeniz, Ertül Cankılıç, Selim Kaya, Sadettin Boyraz gibi kaliteli jokeylerinden arasından sıyrılmıştır.

Bizim için şampiyon bold pilot

Aslında Grand Ekinoks, Miramis gibi atlarla da bir sürü yarış almasına rağmen Bold Pilot&#;la özleşmiştir. Hala yarışıyor. Geçtiğimiz günlerde bir ata vurmasıyla sosyal medyada gündeme gelmişti. Daha sonra özür diledi. Dileriz atlarla ilişkileri hep Bold Pilot kadar yakın olur.

Begüm Atman

Bold Pilot&#;ın asıl sahibi. Filmde çok duygusal anlar yaşatacak, gözlerinizi dolduracak sizin. Özellikle Gazi Yarışı ve sonrasında. Çok güçlü karakterini, filme Farah Zeynep Abdullah mükemmel bir şekilde yansıtmış.

Özdemir Atman

Filmde Fikret Kuşkan&#;, Özdemir Atman olarak harikalar yaratıyor. Herkes Gazi sahnesinde en iyi rolünü oynadığını belirtse de, bizim için Halis Karataş&#;la tanışma sahnesi bir numaradır. Filmi izleyenler bilir, kartını verme olayı.

Ali Kayakıt

Filmde bahsedilecek birçok yıldız var, fakat biz son olarak Ali Kayakıt&#;a değinmek istedik. Ali Kayakıt, Gazi Koşusu&#;nu sunan, Bold Pilot geliyor sözüyle özdeşleşen bir TJK spikeri. Fakat şu sıra sanırım sadece Altılı Ganyan tahminleri veriyor.

Bold Pilot&#;ın filmi sonrası yarışsseverler tabi Taha, Sabırlı, Johny Guitar, Yavuzhan, Beretta, Thunder Bolt, Majestic Cold, Kafkaslı gibi müthiş atların da hikayesini ve Ekrem Kurt, Mümin Çılgın, Ahmet Atçı, Süleyman Akdı gibi efsane jokeylerin de yaşamını merak ediyor. Umarım bu tür filmler yakın gelecekte artar.

Kategoriler Dizi – Film İncelemeleri

Bu akşam televizyonda tam bir sinema şöleni yaşanacak. Özellikle Bizim için Şampiyon filmi merak konusu oldu.

BİZİM İÇİN ŞAMPİYON FİLMİ KONUSU NE?

Şampiyon, efsane yarış atı Bold Pilot sayesinde bir araya gelen Halis Karataş ve Begüm Atman arasındaki büyük aşkın hikayesini konu ediyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde, atçılık konusunda isim yapmış olan Özdemir Atman'ın sahibi olduğu Bold Pilot, Halis Karataş, birlikte unutulmaz başarılara imza atarlar. İkilinin yılı Gazi Koşusu'ndaki 'lik rekoru hala geçilememiştir. Bold Pilot, Halis Karataş ve Begüm Atman'ın bir araya gelmesine vesile olmuştur. Oldukça dram dolu bir aşk hikayesini anlatan Bizim İçin Şampiyon filmi büyük ilgi gördü.

BİZİM İÇİN ŞAMPİYON OYUNCULARI KİMLER?

Ekin Koç (Halis Karataş)

Farah Zeynep Abdullah (Begüm Atman)

Fikret Kuşkan (Özdemir Atman)

Sibel Taşcıoğlu (Meral Atman)

Ali Seçkiner Alıcı (Hasan Karataş)

Serkan Ercan (YaÅŸar)

Erdem Akakçe (Mümin Çılgın)

Sekvan Serinkaya (Gülağa)

Merve Altınkaya (Zeynep Atman)

Melis Sezen (Esra Atman)

Şenay Dede (Lale Atman)

Mert Denizmen (Tuncay Uşaklı)

OÄŸuz Kara (Erdi KarataÅŸ)

Nurhan Özenen (Doktor Neşe)

Burak TamdoÄŸan (Doktor Hakan)

Nalan Kuruçim (Meliha Karataş)

Bizim için Şampiyon filmi konusu nedir, Netflix'te nasıl izlenir (Bold Pilot hayatı)

Bold Pilot şampiyon at Bizim için Şampiyon filmi ile Netflix'te izleyiciyle tekrar buluşuyor. Sinemada yayınlandığı tarihte Bizim için Şampiyon filmi oldukça ilgi görmüştü ve film yeniden seyirciler için yayınlanmaya başlandı. Film konusu Bold Pilot isimli atın nasıl şampiyonluğu, sahibi Begüm Atman'ın hastalığı ve Halis Karataş ile yaşadıkları büyük aşkı anlatıyor izleyiciye. Nasıl izlemek gerekiyor ile ilgili soru ise Netflix isimli film - dizi yayıın platformuna üye olarak gerçekleşebilir. Detaylar ile ilgili haberimize göz atabilirsiniz.

Filmin oyuncu kadrosunda Farah Zeynep Abdullah, Ekin Koç ve Fikret Kuşkan gibi isimler yer alıyor. Netflix üyeliği ile ilgili detaylar film İstanbul Zeytinburnu'ndaki Veliefendi Hipodromu'nda bir kısmı çekildi.

BİZİM İÇİN ŞAMPİYON FİLM FRAGMANI

İŞTE FİLMİN AFİŞİ

BİZİM İÇİN ŞAMPİYON KONUSU CEVABI

Şampiyon, efsane yarış atı Bold Pilot sayesinde bir araya gelen Halis Karataş ve Begüm Atman arasındaki büyük aşkın hikayesini konu ediyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde, Türk atçılığının önemli ismi Özdemir Atman'ın sahibi olduğu Bold Pilot, at yarışı ile ilgilenmeyenlerin bile sevgisini kazanan bir attır. Bold Pilot ve onun daimi jokeyi Halis Karataş, birlikte unutulmaz başarılara imza attılar. İkilinin yılı Gazi Koşusu'ndaki 'lik rekoru hala geçilemedi. Bold Pilot'ın diğer bir başarısı da, Halis Karataş ve Begüm Atman'ın bir araya gelmesine vesile olması.

Ünlü jokey ve Begüm Atman arasındaki destansı aşkın konu edildiği filmin yönetmen koltuğunda, Ahmet Katıksız oturuyor. Senaryosunu Katıksız ile Serkan Yörük'ün kaleme aldığı filmde ünlü jokey Halis Karataş'a Ekin Koç, Begüm Atman'a ise Farah Zeynep Abdullah hayat veriyor. Türkiye Jokey Kulübü eski başkanlarından Özdemir Atman'ı ise usta oyuncu Fikret Kuşkan canlandırıyor.

FİLM İSTANBUL VELİEFENDİ HİPODROMU'NDA ÇEKİLDİ

Bizim İçin Şampiyon filmi çekimleri İstanbul Zeytinburnu'nda yer alan Veli Efendi Hipodramı'nda gerçekleştirilmiştir. Ayrıca filmin çekimleri Adapazarı, Bursa ve Konya gibi illerde de çekilirken filmin çekimleri 50 gün sürmüştür.

BİZİM İÇİN ŞAMPİYON FİLMİ OYUNCULARI

Ekin Koç (Halis Karataş)

Farah Zeynep Abdullah (Begüm Atman)

Fikret Kuşkan (Özdemir Atman)

Sibel Taşcıoğlu (Meral Atman)

Ali Seçkiner Alıcı (Hasan Karataş)

Serkan Ercan (Yaşar)

Erdem Akakçe (Mümin Çılgın)

Sekvan Serinkaya (Gülağa)

Merve Altınkaya (Zeynep Atman)

Melis Sezen (Esra Atman)

Şenay Dede (Lale Atman)

Mert Denizmen (Tuncay Uşaklı)

Oğuz Kara (Erdi Karataş)

Nurhan Özenen (Doktor Neşe)

Burak Tamdoğan (Doktor Hakan)

Nalan Kuruçim (Meliha Karataş)

Netflix nedir ?
Dünya çapında ve ülkemizde milyonlarca kullanıcısı bulunan Netflix, birçok ödüllü film,dizi ve belgeseli kullanıcılarla buluşturan bir platforum. Netflix Türkiye platforumunda dizi izleyen kullanıcıları cezbeden konuların başında filmleri veya dizileri izlerken karşılarına hiçbir şekilde reklam vs. çıkmamasıdır.

Netflix'te internetsiz film, dizi izlemek mümkünmüdür ?
Netflix kullananlar veya kullanmak isteyen kullanıcıların en çok merak ettiği konuların başında dizi, film izlemek gelmektedir. Bu sorunun cevabını verecek olursak bunu dolaylı yollardan gerçekleştirebileceğinizdir. Netflix'in mobil uygulamaları üzerinden izlemek istediğiniz film veya diziyi WiFi üzerinde indirebilir ve daha sonra uygulama üzerinden internete gerek duymadan istediğiniz yerde ve zamanda izleyebilirsiniz.

Netflix'e üyelik – hangi üyelik tipleri var ?
Netflix izlemek isteyen kullanıcılar için 3 farklı hesap tipi vardır. Bunlar şu şekilde;

Temel Üyelik
Standart Üyelik
Özel Üyelik

1- Paket ( TL): 1 Ekranda standart çözünürlükte izleyebilirsiniz. Videoları 1 telefon ya da tablete indirebilirsiniz.

2- Paket ( TL): Aynı anda 2 ekran üzerinde izleme. HD kullanılabilir. Videoları 2 telefon ya da tablete indirebilirsiniz.

3- Paket ( TL): Aynı anda 4 ekran üzerinde izleme. HD ve Ultra HD kullanılabilir. Videoları 4 telefon ya da tablete indirebilirsiniz.Tüm PAKETLER, istediğiniz kadar çok cihazda sınırsız sayıda televizyon programı ve film sunar. Yüksek Çözünürlük (HD) ve Ultra Yüksek Çözünürlük (Ultra HD) kullanılabilirliği İnternet hizmetinize ve cihazınızın özelliklerine bağlıdır. Tüm içerik HD veya Ultra HD olarak kullanılamaz. Ayrıca çocuklar için hem de yetişkinlerin izlemesi için ayrı hesaplar oluşturabiliyorsunuz.

Haber ile daha fazlasına ulaşın:

Gündem

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası