güven hastanesi çayyolu fizik tedavi / ABAYS - Ankara Barosu Avukatları Yardımlaşma Sandığı

Güven Hastanesi Çayyolu Fizik Tedavi

güven hastanesi çayyolu fizik tedavi

Özel Güven Çayyolu Tıp Merkezi

Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Diyetisyen (beslenme uzmanı), Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Dermatolog, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Gastroenterolog, Geriatri uzmanı, İç hastalıkları uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Psikolog, Ürolog, Kardiyolog, Fizik tedavi uzmanı, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Radyolog, Psikiyatrist, Acil tıp doktoru, Göz doktoru daha fazla

26 görüş Çankaya, Alacaatlı Cad. No Çayyolu

Profilinizin kontrolünü alın

Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Diyetisyen (beslenme uzmanı), Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Dermatolog, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Gastroenterolog, Geriatri uzmanı, İç hastalıkları uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Psikolog, Ürolog, Kardiyolog, Fizik tedavi uzmanı, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Radyolog, Psikiyatrist, Acil tıp doktoru, Göz doktoru daha fazla

26 görüş Çankaya, Alacaatlı Cad. No Çayyolu

Profilinizin kontrolünü alın

Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (26)

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Onur Uysal • Diğer

22 Mayıs tarihinde takdire şayan bir şekilde düşerek burnumu kırdım.. Yaşadığım panik ve şokun etkisiyle Güven Hastanesi Çayyolu Polikliniği Acilden giriş yaptım.. Benimle çok güzel bir şekilde ilgilenen tüm acil çalışanlarına ve ameliyatımı sorunsuz gerçekleştirip, tüm sorularıma büyük bir sabırla cevap vererek bana bu süreci daha güvende atlatmama vesile olan Onur Uysal hocama teşekkürü bir borç bilirim.. Ellerinize, emeğinize sağlık..
    Emine Sevgi Barbaros

S

Doğrulanmış

Değerli doktorumuz ONUR BEY e yüksek ateş ve ağrı şikayeti ile başfunduszeue.info ve tedavisi ile hiçbir sıkıntı yaşamadan influenzayı atlattım. Uzun zamandır ameliyat korkusu nedeniyle erteledigim operasyonu doktorumun sayesinde yaptırmaya karar funduszeue.info nedeniyle burnumdan nefes alamıfunduszeue.info eti, sinüs ve küçük dil ameliyat i funduszeue.info kadar rahat ve konforlu olacağını funduszeue.info daha önce karşılaşıp, ameliyat funduszeue.infoe emeğinize sağlık hocam Guleryuzu, bilgisi, sabrı, ilgisi,hastasiyla iletişimi,her daim ulasilabilirligiyle muhteşem bir funduszeue.info için çok değfunduszeue.infolariniz daim olsun

B

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Fatih Yalçın • Diğer

Septum deviyasyonu ameliyatımı Fatih Hocam gerçekleştirdi.
    Üzerinden oldukça zaman geçmesine rağmen hala ilk günkü rahatlıkla nefes alabiliyorum. Ameliyat sayesinde günlük hayatımda iyileşmelerin yanında sporda da olumlu etkilerini gözlemledim.
    Kendisine gösterdiği ilgi ve başarılı operasyonu için teşekkürlerimi sunarım.

U

Doğrulanmış

Guven Cayyolu hastanesinde deviasyon ameliyati oldum. Nefes almamda ve koku almada zorluk cekiyordum. Onur hoca ameliyattan once yapilacak islemleri gayet guzel bir dille anlatti. Ameliyattan sonra da karsilasacagim zorluklara karsi beni uyardi ve yapmam gerekenleri detaylica anlatti. Ameilayatim gayet basarili gecti. Ameliyattan bir kac gun sonra normal hayata dondum. 10 gun sonra da sislik indi cok memnun kaldim. Onur hocama tesekkur ediyorum

E

Doğrulanmış

Fatih hocaya gidene kadar bir burun spreyini kullanılması gerekenden çok fazla kullanıyordum. Zararı çok fazla olan bir ilaç ve normalde doktorlar günlük hastalık döneminde günde iki kez önerdiği halde ben 5 sene boyunca günde defa kullandım. Daha sonrasında öneriyle Fatih hocaya gittim. Kendisi burun ameliyatı yaptı ve artık bahsettiğim ilacı kullanmıyorum. Ameliyat sonrasında burnumun ilaçsız bir şekilde açılmasıyla birlikte aslında 20 yıl boyunca hiç nefes alamadığımı fark ettim. Şu anda 2 yıldır burun tıkanıklığından bir şikayetim yok. Ayrıca kendisi şu anda alerjim için de tedavi uyguluyor ve çok memnunum. Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz, son derece pozitif, kibar ve oldukça da başarılı bir doktor.

T

Doğrulanmış

Septum deviyasyonu ameliyatımı yapan iyi insan, iyi hekim Fatih YALÇIN.

5 yıldan fazla oldu. Uyguladığı yöntem sayesinde (sanırım kendi septumunuzu kullanarak, mozaik gibi geri yerleştireren) hala ilk aylardaki gibi. Bende 4 gün tampon durmuştu, garaticiyimdir.
    Ameliyat sırasında rayofrekans ile konka küçültmesi de yapıldı. İhtiyacı olanlara şiddetle tavsiye ederim.

F

Doğrulanmış

Bundan 1 yıl önce gözüm için doktora başvurduk gözümün kanalları kapalı olduğu için gözüm sürekli akıyordu sürekli de sildiğim için gözüm artık alerjide olmaya başladı ve göz doktoruna gittim ve orda KBB doktoru Fatih hocam ile karşılaştım göz ve KBB ne alaka diyeceksiniz ama Fatih hocam burundan girerek göz kanalımı açtı gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz ne bi çizik ne bi morarma hiç bişey yok 1 yıl oldu çok rahatım teşekkür ediyorum Fatih hocama da. (Ve çok tatlı bir insan)

A

Doğrulanmış

2 yasinda cocugumuzu kulak iltihabi ve oksuruk icin goturduk, hastalik oykusunu anlatirken beni kesti, sureci dinlemedi. oksuruk icin cocuk doktoruna gitmemizi onerdi, ben isteyince ancak cocugun bogazina bakti, faranjit var dedi. oksuruk bundan olabilir mi dedim, evet dedi.
    Cocugun bogazina bakacaginda direk kafasini tutup agzini actirdi. 2 yasinda cocuga bu sekilde yaklasilmamali diye dusunuyorum.
    Ben hic memnun kalmadim, hastaligin oykusunu anlatamadim, aciklama alamadim, bilgilendirilmedim.

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

M

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Ufuk Hamurcu • Diğer

Hocama psikolojik hastalığım için funduszeue.infoan kopmuşfunduszeue.infoa yaklaşımı müfunduszeue.info ince ayrıntısı na kadar dinleyerek teşhisi funduszeue.info verdiği ilaç sayesinde hayata olumlu yönde tekrar bağlandıfunduszeue.info razı olsun funduszeue.info zaman arasam mesaj atsam hızlı bir şekilde geri dönüş yapıfunduszeue.infoan çok funduszeue.info funduszeue.infoe tavsiye ederim.

A

Doğrulanmış

Burnumdan nefes alamadığım, daha önce , büyük korkularla gidip, şifa bulduğum, işinin ehli, eskilerin tabiriyle ve her hâliyle bunu dolduran,hak eden "Hekim". Ameliyat öncesi ve sonrası ilgisini bir an olsun ilgisini esirgemeyen, ameliyat sonrası tamponsuz uygulama sayesinde , morarma -şişme olmadan sonraki gün, günlük yaşama dönme şansını bulduğum başarılı tedavimi yapan Doktorum. Ayrıca, kibir ve kapris gibi iletişim engellerini aşmış, her türlü sıkıntıyı paylaşabilmeniz nedeniyle daha kolay sonuca ulaştığınız, soranlara gönül rahatlığıyla tavsiye edebildiğim, dürüst ve işine gönül vermiş Hekim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Tümünü göster  

İletişim

Güven Hastanesi yılında büyümeye devam ediyor. Güçlü akademik kadrosu, ileri klinik tıp bilimi uygulamaları, sürekli yenilenen teknolojik donanımı, sayısı bin yüzü aşan tecrübeli personeli ile ülkemizin önde gelen hastanelerinden olan Güven Hastanesi, Çayyolu Sağlık Kampüsü’nü açıyor.

Çayyolu Sağlık Kampüsümüzde Tıp Merkezi, funduszeue.info Küçükel İkinci Bahar Geriatri Merkezi ve Palyatif Bakım Merkezimiz yer alacaktır. Kampüsümüz sağlığa yepyeni bir bakış açısı kazandıracak ve o bölgenin aktif bir yaşam alanı olmasını sağlayacak.

Tıp Merkezimizde hastalarımızın artan talepleri ve genişleyen ihtiyaçlar sebebiyle polikliniklerimizin bir bölümünü taşıyarak büyüteceğimiz hizmetlerimiz, Çayyolu Kampüsü’nde on bin metrekare üzerinde kapalı alana sahip yeni modern binalarımızda yer alacak. 25 poliklinik, modern laboratuarı, Multislice Bilgisayarlı Tomografi ve yeni sistem 1, 5 tesla AERA Magnetik Rezonans Üniteleri, yeni sistem Elastografic USG, Digital Aistem Tomosentezli Mamografi ve Radyoloji Üniteleri, Endoskopi Ünitesi, Cilt Analiz Bakım ve Yenileme ünitesi, Fraksiyonel Cilt Yenileme, Dövme Silme, Damar Lazeri ve Ben Takip Ünitesi ile hizmetinizdeyiz.

Hasta dostu, düz, geniş yerleşimli, kullanım kolaylığı sağlayan, modern ve ferah mekânları ile kolay ulaşılabilir, kısa zamanda sonuçlanabilir ayaktan teşhis ve tedavi hizmetleri ile günübirlik tedaviler sunabilecek yeni birimlerimizde misafirlerimizin maksimum memnuniyetini hedeflemekteyiz.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)

TIP MERKEZİ BÖLÜMLERİ

• Acil Servis
  • Anestezi ve Reanimasyon
  • Beyin ve Sinir Cerrahisi
  • Çocuk Sağlığı
  • Dermatoloji
  • Endokrinoloji ve Metabolik Hastalıklar
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Gastroenteroloji
  • Genel Cerrahi
  • Geriatri
  • Göğüs Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları
  • Kadın Sağlığı
  • Kardiyoloji
  • Kulak Burun Boğaz
  • Nöroloji
  • Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Psikiyatri
  • Radyoloji
  • Sağlıklı Beslenme ve Diyet
  • Üroloji

Özel Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü, Ankara ili Çankaya ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü

Güven Hastanesi yılında büyümeye devam ediyor. Güçlü akademik kadrosu, ileri klinik tıp bilimi uygulamaları, sürekli yenilenen teknolojik donanımı, sayısı bin yüzü aşan tecrübeli personeli ile ülkemizin önde gelen hastanelerinden olan Güven Hastanesi, Çayyolu Sağlık Kampüsü’nü açıyor.

Çayyolu Sağlık Kampüsümüzde Tıp Merkezi, funduszeue.info Küçükel İkinci Bahar Geriatri Merkezi ve Palyatif Bakım Merkezimiz yer alacaktır. Kampüsümüz sağlığa yepyeni bir bakış açısı kazandıracak ve o bölgenin aktif bir yaşam alanı olmasını sağlayacak.

Tıp Merkezimizde hastalarımızın artan talepleri ve genişleyen ihtiyaçlar sebebiyle polikliniklerimizin bir bölümünü taşıyarak büyüteceğimiz hizmetlerimiz, Çayyolu Kampüsü’nde on bin metrekare üzerinde kapalı alana sahip yeni modern binalarımızda yer alacak. 25 poliklinik, modern laboratuarı, Multislice Bilgisayarlı Tomografi ve yeni sistem 1, 5 tesla AERA Magnetik Rezonans Üniteleri, yeni sistem Elastografic USG, Digital Aistem Tomosentezli Mamografi ve Radyoloji Üniteleri, Endoskopi Ünitesi, Cilt Analiz Bakım ve Yenileme ünitesi, Fraksiyonel Cilt Yenileme, Dövme Silme, Damar Lazeri ve Ben Takip Ünitesi ile hizmetinizdeyiz.

Hasta dostu, düz, geniş yerleşimli, kullanım kolaylığı sağlayan, modern ve ferah mekânları ile kolay ulaşılabilir, kısa zamanda sonuçlanabilir ayaktan teşhis ve tedavi hizmetleri ile günübirlik tedaviler sunabilecek yeni birimlerimizde misafirlerimizin maksimum memnuniyetini hedeflemekteyiz.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)

TIP MERKEZİ BÖLÜMLERİ

• Acil Servis
  • Anestezi ve Reanimasyon
  • Beyin ve Sinir Cerrahisi
  • Çocuk Sağlığı
  • Dermatoloji
  • Endokrinoloji ve Metabolik Hastalıklar
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Gastroenteroloji
  • Genel Cerrahi
  • Geriatri
  • Göğüs Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları
  • Kadın Sağlığı
  • Kardiyoloji
  • Kulak Burun Boğaz
  • Nöroloji
  • Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Psikiyatri
  • Radyoloji
  • Sağlıklı Beslenme ve Diyet
  • Üroloji

Özel Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü, Ankara ili Çankaya ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Ankara Barosu Avukatları Yardımlaşma Sandığı

ANLAŞMALI KURUMLAR
KARDİYOLOJİ, ONKOLOJİ, ACİL SERVİS BÖLÜMLERİ VE DİŞ TEDAVİLERİ ANLAŞMA KAPSAMINDA DEĞİLDİR.

ÖZEL DEMİRTEPE LİFE HASTANESİ

Özveren Sokak No Maltepe Çankaya-ANKARA

0 50 70

ÖZEL DEMİRTEPE LİFE HASTANESİ

Ankara

“ABAYS'ın size sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmak için ”

Tıklayınız

GÜVEN HASTANESİ

Kavaklıdere, Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Şimşek Sk. No, Çankaya/Ankara Alacaatlı Caddesi No,Çayyolu Ankara

94 94

GÜVEN HASTANESİ

Ankara

Tıklayınız

DÜNYA GÖZ HASTANESİ

Kavaklıdere, Tunus Cd. No: 28, Çankaya/Ankara

4

DÜNYA GÖZ HASTANESİ

Ankara

Tıklayınız

TOBB ETÜ HASTANESİ

Beştepe, Yaşam Cd. No:5, Yenimahalle/Ankara

0 99 00

TOBB ETÜ HASTANESİ

Ankara

Tıklayınız

LÖSANTE ÇOCUK VE YETİŞKİN HASTANESİ

Kızılcaşar, 23 Nisan Cd. No, Gölbaşı/Ankara

0 76 66

LÖSANTE ÇOCUK VE YETİŞKİN HASTANESİ

Ankara

Tıklayınız

ÖZEL A LİFE HOSPİTAL

Elvan Mahallesi Sokak No:5 Etimesgut/ANKARA

0 54 33

ÖZEL A LİFE HOSPİTAL

Ankara

Tıklayınız

BAYINDIR HASTANESİ

Söğütözü, Kızılırmak Mahallesi, Cd. No, Kavaklıdere, Atatürk Blv No, Çankaya/Ankara

BAYINDIR HASTANESİ

Ankara

Tıklayınız

ATAKULE DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

AZİZİYE MAH. AHENK SK. 7/B CİNNAH/ÇANKAYA/ANKARA

0 33 68

ATAKULE DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Ankara

Tıklayınız

İNDİRİM UYGULAYAN SAĞLIK KURULUŞLARI

ÖZEL TIP MERKEZLERİ

Özel MEDSENTEZ Polikliniği

Büyükelçi sok. No/A Kavaklıdere/ANKARA

0 () 18 28

Özel MEDSENTEZ Polikliniği

Ankara

Tıklayınız

DERMATOLOJİ/DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLAR

Dr.Ş.Deniz Arsan Sir

Tunalı Hilmi cad. No: 94/ 5 kavaklıdere / ANKARA

0 () 62 92

Dr.Ş.Deniz Arsan Sir

Ankara

Tıklayınız

funduszeue.info ÖNDER

Abidin Daver sok. 5/2 Çankaya/ANKARA

0 () 04 43

funduszeue.info ÖNDER

Ankara

Tıklayınız

FİZİK TEDAVİ

Özel funduszeue.infoşar Kahraman Fizik Tedavi ve funduszeue.infoi

Oğuzlar mah. sok. No:1 Balgat/ANKARA

57 00 - 10 10

Özel funduszeue.infoşar Kahraman Fizik Tedavi ve funduszeue.infoi

Ankara

Tıklayınız

Fonksiyon Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı No:3/A D Çankaya/ANKARA

18 85

Fonksiyon Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Merkezi

Ankara

Tıklayınız

REFLEKS FİZİK TEDAVİ VE TIP MERKEZİ

MERKEZ MAH. ALİ GALİP BEY CAD. NO:4/1 G.O.P./İSTANBUL

0 01 01

REFLEKS FİZİK TEDAVİ VE TIP MERKEZİ

Ankara

Tıklayınız

PSİKİYATRİ VE PSİKOTERAPİ
ABAYS ÖDEME KAPSAMINDA DEĞİLDİR

PLASTİK REKONSTRUKTİF VE ESTETİK CERRAHİ
ABAYS ÖDEME KAPSAMINDA DEĞİLDİR

funduszeue.infoHüseyin BORMAN

Ziaur Rahman Cad. 27/2 G.O.P.,Çankaya/ANKARA

07 34

funduszeue.infoHüseyin BORMAN

Ankara

Tıklayınız

ÜROLOJİ

funduszeue.info Dayanç Üroloji/Çocuk Üroloji Uzmanı

Tunalı Hilmi Cad. 90/ 7 Kavaklıdere/ANKARA

59 59 - 64 39

Hafta İçi - Hafta Sonu

funduszeue.info Dayanç Üroloji/Çocuk Üroloji Uzmanı

Ankara

Tıklayınız

İÇ HASTALIKLARI

funduszeue.info ŞENER İç hastalıkları ve allerji-immunoloji uzmanı

Yüzüncü Yıl İşçi Blokları mah. cad. Gül Apt. 58/3 Çankaya ANKARA

31 20 - 0 66 04

funduszeue.info ŞENER İç hastalıkları ve allerji-immunoloji uzmanı

Ankara

Tıklayınız

GASTROENTEROLOJİ VE HEPATOLOJİ UZMANI

funduszeue.info ÇELİKBİLEK

Yüzüncü Yıl İşçi Blokları Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Regnum Sky Tower No/71 Çankaya/Ankara

0

funduszeue.info ÇELİKBİLEK

Ankara

Tıklayınız

GASTROENTEROLOJİ VE İÇ HASTALIKLARI UZMANI

funduszeue.info SÖZEN

Kızılırmak mah. Ufuk Üniversitesi caddesi Paragon Tower K:3 No Çukurambar/ANKARA

95 97 - 0 95 97

funduszeue.info SÖZEN

Ankara

Tıklayınız

GÖZ HASTALIKLARI

funduszeue.infoGüler ZİLELİOĞLU

Ataç 2 Sok. no/9(Meşrutiyet cad. sonu) Kızılay/ANKARA

08 36 - 15 69

funduszeue.infoGüler ZİLELİOĞLU

Ankara

Tıklayınız

Dr. Orhan ZİLELİOĞLU

Ataç 2 Sok. no/9(Meşrutiyet cad. sonu) Kızılay/ANKARA

08 36 - 15 69

Dr. Orhan ZİLELİOĞLU

Ankara

Tıklayınız

funduszeue.info BEYATLI

Karanfil Sok. No:4/87 Kızılay/ANKARA

61 51 - 15 69

funduszeue.info BEYATLI

Ankara

Tıklayınız

funduszeue.info ŞALVARLI

Atatürk Bulvarı Atayurt İşhanı /59 Kavaklıdere/ANKARA

90 00

funduszeue.info ŞALVARLI

Ankara

Tıklayınız

KADIN HASTALIKLARI

Doç.Dr. Ömer Ferit Saraçoğlu

Cinnah cad. No: 12/5 Çankaya / ANKARA

45 94 - 90 55

Doç.Dr. Ömer Ferit Saraçoğlu

Ankara

Tıklayınız

funduszeue.info Tülay AKÇAY

Tunus cad. 61/4 Kavaklıdere / ANKARA

58 96

funduszeue.info Tülay AKÇAY

Ankara

Tıklayınız

SAKURA Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi

Mutlukent mah. Angora Bulvarı No Çankaya/Ankara

66 11

SAKURA Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi

Ankara

Tıklayınız

Dr. Şenol KALYONCU

Tunalı Hilmi Cad. Kuğulu İş Merkezi B Blok / Kavaklıdere/ANKARA

06 66

Dr. Şenol KALYONCU

Ankara

Tıklayınız

Doç.Dr. Deniz ULAŞ

Kızılırmak mah. Ankara Ticaret Merkezi B Blok K:1 No:4 Çukuambar-ANKARA

43 99

Doç.Dr. Deniz ULAŞ

Ankara

Tıklayınız

funduszeue.info BİLENSOY

Akplaza (TOBB ETÜ Hastanesi yanı) Yaşam Caddesi No:7 Kat:4 No, Söğütözü, Çankaya/ANKARA

05 32

funduszeue.info BİLENSOY

Ankara

Tıklayınız

Doç.Dr. Türkan ÖRNEK GÜLPINAR

Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı No:3A/17 funduszeue.info (Next Level AVM) Çankaya / Ankara

46 84

Doç.Dr. Türkan ÖRNEK GÜLPINAR

Ankara

Tıklayınız

Doçfunduszeue.info Fırat MUTLU

Kızılırmak mah. sokak Ankara Ticaret Merkezi A Blok No:3/3 Çankaya/ANKARA

Doçfunduszeue.info Fırat MUTLU

Ankara

Tıklayınız

funduszeue.infoıhan YAZICIOĞLU

Beştepe Mah. Yaşam Caddesi Neorama İş Merkezi Kat: 9 No: 43 Çankaya / Ankara

35 39

funduszeue.infoıhan YAZICIOĞLU

Ankara

Tıklayınız

KARDİYOLOJİ

funduszeue.info Hüseyin Murat ÖZDEMİR

Büyükelçi funduszeue.info: 12/ 8 Kavaklıdere / ANKARA

44 44

funduszeue.info Hüseyin Murat ÖZDEMİR

Ankara

Tıklayınız

Dr. Rahşan TURAN

cd.Çamlıca Bulvar sitesi B Blok funduszeue.info No:7 Ümitköy ANKARA

14 53 - 32 55

Dr. Rahşan TURAN

Ankara

Tıklayınız

KULAK BURUN BOĞAZ

funduszeue.info Haldun OĞUZ

Ulusoy Plaza Kızılırmak Cad. sok. 9/59 Çukurambar-ANKARA

28 88 - 0 06 94

funduszeue.info Haldun OĞUZ

Ankara

Tıklayınız

funduszeue.info İsmet BAYRAMOĞLU

Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi No:2 Kat Ofis No Çukurambar / ANKARA

48 58

funduszeue.info İsmet BAYRAMOĞLU

Ankara

Tıklayınız

funduszeue.info Muharrem GERÇEKER

Yüksel cad/7 Kızılay / ANKARA

77 66

funduszeue.info Muharrem GERÇEKER

Ankara

Tıklayınız

funduszeue.info Mehmet ATAMAN

Kavaklıdere Mahallesi, Tunalı Hilmi Cad. /15, Çankaya/Ankara

37 37

funduszeue.info Mehmet ATAMAN

Ankara

Tıklayınız

LABORATUVARLAR

Özel Viromed

Atatürk Bulvarı Uğurlu İşhanı Kat : 1 No/ Kavaklıdere/ANKARA

85 85

Özel Viromed

Ankara

Tıklayınız

Doğa Laboratuvarları

Sakarya cad. Ali Nazmi İşhanı No:1/ K:4 kızılay/ANKARA

44 02

Doğa Laboratuvarları

Ankara

Tıklayınız

Denge Tıp Laboratuvarı ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Cinnah Caddesi No: 36 Çankaya/Ankara

39 29 - 70 45 - 77 03

Denge Tıp Laboratuvarı ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Ankara

Tıklayınız

NÖROLOJİ VE ALGOLOJİ

funduszeue.info Atilla İLHAN

Hekim Center(Ulusoy Plaza) Kızılırmak mah. funduszeue.info:9/ Çukurambar-ANKARA

0 90 03

funduszeue.info Atilla İLHAN

Ankara

Tıklayınız

ODYOLOJİ

Ankara Odyoloji İşitme Ürün ve Cihazları

Selanik 2 cad. No: 55/ 12 kat: Kızılay/ ANKARA

27 21

(funduszeue.info Seben)

Ankara Odyoloji İşitme Ürün ve Cihazları

Ankara

Tıklayınız

OPTİK

Mor Optik

Kumrular cad. şehit Adem Yavuz Sok. No/A Kızılay/ANKARA

66 80

Mor Optik

Ankara

Tıklayınız

Ecem Optik

Meşrutiyet cad. No/D Kızılay/ANKARA

04 05

Ecem Optik

Ankara

Tıklayınız

Gören Optik

Atatürk Bulvarı /3 ANKARA

15 15 16

Gören Optik

Ankara

Tıklayınız

Etap Optik

Meşrutiyet Cad. 2/88 Kızılay/ANKARA

32 58

Etap Optik

Ankara

Tıklayınız

Emir Optik

Kavaklıdere Atayurt İşhanı Tunus cad. No/1 Çankaya/ANKARA

36 47

Emir Optik

Ankara

Tıklayınız

Özdeniz Optik

GAMA Zafir İş Merkezi No:4/31 Kızılay/ANKARA

37 47

Özdeniz Optik

Ankara

Tıklayınız

Dikmen Optik

Dikmen cad/C Dikmen ANKARA

08 60

Dikmen Optik

Ankara

Tıklayınız

Uğrak Optik

Korkut Reis Mah. Strazburg Cad. No/A Sıhhiye/ANKARA

79 76

Uğrak Optik

Ankara

Tıklayınız

Lünet Optik

Çankaya Mahallesi, Tunalı Hilmi Cd. 56/A, Çankaya/Ankara

00 00

Lünet Optik

Ankara

Tıklayınız

Güngör Optik

Atatürk Bulvarı /31 Kızılay ANKARA

78 74

Güngör Optik

Ankara

Tıklayınız

Umut Optik

Meşrutiyet cad.Kök çarşısı No Çankaya ANKARA

18 27

Umut Optik

Ankara

Tıklayınız

Runo Optik

Yukarıbahçelievler mah.Şehit funduszeue.info Kuğuoğlu cad/A Çankaya/ANKARA

00 36

Runo Optik

Ankara

Tıklayınız

Zoom OPTİK

Tunalı Hilmi cad. 65/F Kavaklıdere Çankaya / ANKARA

0 27 28

Zoom OPTİK

Ankara

Tıklayınız

ORTOPEDİ

Özel Duçe Fizik Tedavi Merkezi

Simon Bolivar funduszeue.infoah Cevdet funduszeue.info : -1 , - 2 Çankaya/ ANKARA

28 11

Özel Duçe Fizik Tedavi Merkezi

Ankara

Tıklayınız

RADYOLOJİ

Özel Ultrasonografi ve Renkli Doppler Tanı Merkezi

Selanik Cad. No/14 K:3 Kızılay/ANKARA

05 34

Özel Ultrasonografi ve Renkli Doppler Tanı Merkezi

Ankara

Tıklayınız

İdeal Tanı Görüntüleme Merkezi

Tunalıhilmi cad. Kuğulu İş Merkezi A Blok /36 Çankaya ANKARA

87 86

İdeal Tanı Görüntüleme Merkezi

Ankara

Tıklayınız

DİŞ HASTALIKLARI

DENTAPROS AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Tunalı Hilmi Cad. No/12 Çankaya / ANKARA

0 03 06

DENTAPROS AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Ankara

Tıklayınız

ÖZEL AKADENTİA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Mustafa Kemal Mahallesi, Sokak No. 20/B Casanita Plaza Çankaya / Ankara

33 21

ÖZEL AKADENTİA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Ankara

Tıklayınız

ÖZEL DENTAL ANK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ-ÇUKURAMBAR

Çukurambar mahallesi cadde No:5/A Çankaya ANKARA

0 44 44 99

ÖZEL DENTAL ANK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ-ÇUKURAMBAR

Ankara

Tıklayınız

ÖZEL DENTAL ANK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ-ÜMİTKÖY

Ümit mah. cad. No:8 Çankaya ANKARA

0 40 04 - 0 37 98

ÖZEL DENTAL ANK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ-ÜMİTKÖY

Ankara

Tıklayınız

Özel Beştepe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Beştepe Mah. Alparslan Türkeş Cad., Çakıroğlu İş Merkezi, No 61B/D, Yenimahalle/Ankara

/

funduszeue.info

Özel Beştepe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Ankara

Tıklayınız

Ortodonti Uzmanı Diş Hekimi Özlem SANCAKTAR

Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulvarı No Mahall F Blok K:2 No ANKARA

73 48 - 04 94

Ortodonti Uzmanı Diş Hekimi Özlem SANCAKTAR

Ankara

Tıklayınız

ÖZEL CANDENT ÜMİTKÖY AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

Ümit Mah Cad. No Çankaya ANKARA

0 19 03

funduszeue.info

ÖZEL CANDENT ÜMİTKÖY AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

Ankara

Tıklayınız

ÖZEL FORUM DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Yayla funduszeue.info Eliz Kule Keçiören/ANKARA

0 88 87

ÖZEL FORUM DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Ankara

Tıklayınız

HOSPİTADENT DENTAL GROUP

Çfunduszeue.info Ahmet Taner Kışlalı Mah. Alacaatlı Cad. Anchor İş Merkezi D3 Blok Çankaya/ANKARA TUNALI-Remzi Oğuz Arık, Tunalı Hilmi Cd. No Kat:1, Çankaya/Ankara

ÇAYYOLU-0 41 44 TUNALI-0 73 53

HOSPİTADENT DENTAL GROUP

Ankara

Tıklayınız

ÖZEL FLYDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Beştepe Mah. Nergiz Sk. No: 7 A İç Kapı No: 56, Yenimahalle/Ankara

0 30 10

ÖZEL FLYDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Ankara

Tıklayınız

ECZANELER

SARAY ECZANESİ

TOROS SOKAK NO:5/A ÇANKAYA/ANKARA

0 64 57

SARAY ECZANESİ

Ankara

Tıklayınız

İŞİTME CİHAZLARI SATIŞ MERKEZLERİ

Sİ-SER İŞİTME CİHAZLARI SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZLERİ

Mithatpaşa Caddesi No Kat:1 (Akbank Üstü) Kızılay / ANKARA Atatürk Mah. Ankara Cad. No/18 (Erbağ Pasajı) Güngörmüşler Konağı Yanı Sincan/Ankara

1

Sİ-SER İŞİTME CİHAZLARI SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZLERİ

Ankara

Tıklayınız

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası