sokak dövüşü / Sokak Kavgası Oyunu Oyna

Sokak Dövüşü

sokak dövüşü

Sokak Dövüşü

• Piksel Sokak Dövüşü
    Piksel Sokak DövüşüPiksel Sokak Dövüşü, bir sokakta karşımıza çıkan düşmanlarla dövüşerek yok ettiğimiz eğlenceli bir oyundur.
  • Sokak Dövüşü 2
    Sokak Dövüşü 2Sokak Dövüşü 2, yanımıza bir arkadaşımızı da alarak bir sokakta birbirinden farklı dövüşçüler ile dövüşebileceğimiz eğlenceli bir oyundur.
  • Sokak Kavgası 3
    Sokak Kavgası 3Gerçekçi Sokak Dövüşü, bir sokakta karşımıza çıkan düşmanların tamamıyla dövüşerek hayatta kalmaya çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • Gerçekçi Sokak Dövüşü
    Gerçekçi Sokak DövüşüGerçekçi Sokak Dövüşü, bir sokakta karşımıza çıkan düşmanların tamamıyla dövüşerek hayatta kalmaya çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • Efsane Sokak Dövüşçüsü
    Efsane Sokak DövüşçüsüEfsane Sokak Dövüşçüsü, efsaneleşmiş bir dövüşçü ile sokakta karşımıza çıkan bıçaklı düşmanları alt etmeye çalıştığımız bir oyundur.
  • Sokak Dövüşü Kralı
    Sokak Dövüşü KralıSokak Dövüşü Kralı, dövüşçü rakiplerimiz ile sokakta dövüşerek onları yenmeye çalıştığımız bir oyundur.
  • Sokak Dövüşü Çılgınlığı
    Sokak Dövüşü ÇılgınlığıSokak Dövüşü Çılgınlığı, intikam dolu bir dövüşçü ile sokaklarda düşmanlarımızdan intikam almaya çalıştığımız bir oyundur.
  • Kick Boks
    Kick BoksKick Boks oyununda sokakta karşımıza çıkan dövüşcülere karşı kendimizi korumaya çalışıyoruz. Sokakta karşımıza hem profesyonel hem de amatör dövüşçüler çıkabilir, amacımız kendimizi onların saldırılarından korumak.
  • Mükemmel Dövüş
    Mükemmel Dövüşİsmi kadar muhteşem bir dövüş oyunu olan Mükemmel Dövüş oyunu Flash tabanlı olmasına rağmen 3D görsel özelliklerle harika bir dövüş oyunu. Street Fighter ve Mortal Kombat tarzı oyunlara çok az denk geldiğimiz şu günlerde Mükemmel Dövüş oyununda gerçekten
  • Tehlikeli Sokak Kavgası
    Tehlikeli Sokak KavgasıÇok seveceğiniz bir dövüş oyunu sizlerle tehlikeli sokak kavgası oyunu. Bu süper dövüş oyununda çok sayıda düşmanınız size karşı koyacak&#;
  • Sokak Kavgası 2
    Sokak Kavgası 2Bugüne kadar en güzel aksiyon ve savaş oyunlarında yer almış savaşçıların hepsini bir arada toplayan Sokak Kavgası 2 oyununda ölümcül&#;
  • Dövüşçü Panda
    Dövüşçü PandaSuper Hero Panda oyununda sinirli bir panda ayısı şehrin sokaklarını ele geçirmiş çetelere karşı savaşıyor. Silah ve sopalar ile üzerinize&#;
  • Dövüş Kulübü
    Dövüş Kulübü
  • Mario Sokak Dövüşü
    Mario Sokak Dövüşü Çok sevilen bir Mario Oyunu ile daha ekranlarınızın karşısındayız. funduszeue.info ziyaretçilerinin Mario Oyunları arasında ilgisini çeken ve beğenisini alan Mario&#;
  • Sokak Dövüşleri
    Sokak DövüşleriHerkesin çok severek oynadığı dövüş oyunlarına bir yenisi daha eklendi. Sokak Dövüşleri oyununda kullanacağınız tuşlar şunlardır: A S D W&#;
  • Dev Sokak Kavgacısı
    Dev Sokak KavgacısıÇok müthiş bir dövüş oyunu hemde ilerlemeli cok güzel bir oyun. Karşınıza çıkan herşeyi yok etme zamanı. Size engel olmaya&#;
  • Sokak Dövüşcüsü
    Sokak DövüşcüsüSeçtiğiniz adam ile dövüşe başladıktan çok çabuk akıllı hareket edip rakibinizi yenmeye çalışmalısınız. OyunKolu iyi eğlenceler diler.
  • Street Fighter Alpha
    Street Fighter AlphaHepimizin çok sevdiği street fighter oyunu değişik ve yeni bir sürümü ile kaarşınızda. İster 2 kişi ister yanlıvede ister antreman&#;
  • Süper Savaşçı 2
    Süper Savaşçı 2Süper savaşçı oyununun bir başka versiyonu Oyunkolu'nda sizlerle buluşuyor. Oyunda yine aksiyona doyamayacaksınız.
  • Sokak Dövüşü
    Sokak DövüşüKural ve sınır tanımayan sokak dövüşleri kaldığı yerden devam ediyor. Birbirinden acımasız dövüşçülerden biri seçenerek dövüşe başlayabilir, karakterinizi E, S,&#;
  • Ateşli Karate
    Ateşli KarateAtari salonlarından çıkıp bilgisayarımıza gelmiş eski bir dövüş oyunu. Oyunda hem ilerleyip bölüm geçip hem de sizin için gelenleri dövmelisiniz.&#;
  • Kralların Dövüşü
    Kralların DövüşüEfsane dövüş oyun "Street Fighter" benzeri bir dövüş oyunu. Oyuu bir arkadaşınızla karşılıklı veya teka başınızı bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. Oyun&#;
  • Street Fighter
    Street FighterDünya'nın en büyük sokak dövüşçüleri yine karşınızda. Oyun açıldıktan sonra çıkan yazıya tıklayarak dövüşe başlayabilirsiniz. A,S,D yumruk tuşları ve Z,X,C&#;

Size daha iyi bir web sitesi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Ziyaretinizi varsayılan ayarlarla gerçekleştirerek, çerez kullanımına izin vermiş oluyorsunuz.x

Ankara Sokak Dövüşü

Sokak Dövüşü Ankara Spor Merkezleri

ANKARA SOKAK DÖVÜŞÜ

İnsanların birçok spor dalına ilgi gösterip bu alanda çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Özellikle gençler tarafından günümüzde dövüş sporlarına olan ilgi gittikçe artmaktadır. Erkeklerde bayanlarda bu tarz sporlara oldukça fazla ilgi göstermektedir.

Dövüş sporları dediğimizde aklımıza gelen spor dalları başlıca; karate, taekwando, aikido, kungfu, kickbox, taibox, boks, aikido'dur. Bu spor dalları dışarıdan her ne kadar sert ve estetikten uzak görünse de çoğu uzak doğu ülke temellidir. Bu sporlar ço
devamı

Sokak Dövüşü Ankara Spor Merkezleri

ANKARA SOKAK DÖVÜŞÜ

İnsanların birçok spor dalına ilgi gösterip bu alanda çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Özellikle gençler tarafından günümüzde dövüş sporlarına olan ilgi gittikçe artmaktadır. Erkeklerde bayanlarda bu tarz sporlara oldukça fazla ilgi göstermektedir.

Dövüş sporları dediğimizde aklımıza gelen spor dalları başlıca; karate, taekwando, aikido, kungfu, kickbox, taibox, boks, aikido'dur. Bu spor dalları dışarıdan her ne kadar sert ve estetikten uzak görünse de çoğu uzak doğu ülke temellidir. Bu sporlar çok ayrıntılı ve özel bir felsefeye sahiptir. Her biri çok teknik ve yıllarca üzerinde uzmanlaşma gerektiren hareketler ve disiplinler içerir.

Bu sporlar içinde sokak dövüşü ayrı bir öneme sahiptir. Sokak dövüşü dendiğinde ilk aklımıza gelen spor dalları; kickbox, taibox tur. Bu sporlara sokak dövüşü denmesinin nedeni, dövüş ve hareket esnasında kısıtlayıcı ve sınırlandırıcı kuralların çok az olmasıdır.

Daha serbest bir hareket ve çalışma alanı sunarak tamamen karşıdaki rakibi en kısa yoldan etkisiz hale getirmeyi amaçlamıştır. Günümüzde gençlerin, hatta bayanların bu sporlara ilgi duymasının nedenleri başında, sokaklarda başlarına gelebilecek çeşitli insan faktörlü tehlikeli durumlarda, kendilerini koruyabilecekleri donanıma sahip olmak, zarar görmeden tehlikeli durumdan kurtulabilmek gelmektedir.

Uzun süre disiplinli bir şekilde sokak dövüşü konusunda ciddi eğitim alan ve çalışan kişiler, kesinlikle sokaklarda kendilerini rahatlıkla koruyabilmektedir. Çok yoğun ve ağır geçen antrenmanlar sonucunda insan bedeni inanılmaz bir güç ve kondisyon kazanmaktadır. Vücudun dayanıklılığı ve çevikliği, esnekliği artmaktadır.

Bu sporlar sadece savunma ve korunma açısından önemli olması ile birlikte, insanların yaşam tarzlarını da olumlu yönde etkilemesinden ve yaşam kalitesini artırması açısından da son derece önemlidir.

Sağlıklı bir uyku düzeni ve beslenme alışkanlığı kazanılmakta, yağ yakımı çok fazla olduğu için sağlıklı bir vücuda sahip olunmaktadır. Özellikle küçük yaşta başlanıldığında bu sporun faydası çok daha fazla olmakta ve adeta bir yaşam biçimi haline gelmektedir.

Ankara gibi gelişmiş büyük şehirlerimiz başta olmak üzere günümüzde artık birçok ilde bu sporun yapıldığı spor merkezi olarak çalışan yerler vardır.

Biraz geç geldi ama kusura bakmay&#x;n arkadaşlar. Özür diliyor ve hemen bölümle sizi  baş başa b&#x;rak&#x;yorum :)

Sabah uyand&#x;ğ&#x;mda bir an dün gece olanlar&#x;n hepsi rüyaym&#x;ş gibi hissettim. Ama yatakta soldan sağa dönerken çürüklerimi tüm gerçekçiliğiyle hissediyordum.

Banyodan ç&#x;km&#x;şt&#x;m ki odam&#x;n kapas&#x; çal&#x;nd&#x;.

"Gelebilirsiniz."

Bir hizmetçi göründü;

"Kahvalt&#x;ya çağ&#x;r&#x;l&#x;yorsunuz Deniz han&#x;m."

"Gelmeyeceğim söylersiniz ben kahvalt&#x; sevmem."

"Şey baban&#x;z özellikle rica etti efendim. Bir görünseniz güzel olur."

"&#x;yi tamam geliyorum." dedim ve formam&#x; giymeye başlad&#x;m.

Bu sabah kendimi baya iyi hissediyordum.

Göz kalemi ve pembe bir ruj bile sempatik göründü. Aynaya bakt&#x;m. Vay be minik de olsa uzun süredir ilk defa bu kadar makyajl&#x; görüyordum kendimi.

Kahvalt&#x;ya indiğimde babam ve Ezgi kare masada karş&#x;l&#x;kl&#x; oturuyorlard&#x;.

"Günayd&#x;n." deyip ikisinin aras&#x;nda ayarlanm&#x;ş olan yerime geçtim.

&#x;kisi de birer günayd&#x;nla cevap verdiler.

"Eee nas&#x;l buldun yeni okulunu?" diye sordu babam.

"Fena değil."

"Kafana göre arkadaşlar buldun mu?" dedi bu kez Ezgi.

"Evet."

Babam olduğu yerde biraz doğruldu ve boğaz&#x;n&#x; temizledi;
"Deniz'cim. Biliyorum tüm bu olanlar sana zor geliyor ama Nas&#x;l desem. Biz, ben ve Ezgiyle daha çok vakit geçirmeni istiyoruz."

"Ayn&#x; evdeyiz ya işte."

"Evet tabi ama aile olduğumuzu daha iyi hissettirecek bir şeyler."

Oynad&#x;ğ&#x;m çatal&#x;m&#x; masaya b&#x;rak&#x;p gözlerimi babama diktim;
"Aile falan değiliz biz."

Ayağa kalkt&#x;m ve kap&#x;dan ç&#x;kmadan önce sözümü bitirdim;
"Siz sadece beraber yaşamak zorunda olduğum insanlars&#x;n&#x;z."

Okuldan içeri girerken tekrar eski neşemi kazanm&#x;şt&#x;m. Ali'yi görme umuduyla çevreme bak&#x;nd&#x;m sonra yine kendime ç&#x;k&#x;şt&#x;m "Aptal Deniz, hastanede ya çocuk!"

"Aa kim hastanede?"

Emre yan&#x;mda belirmişti. Elinde kask&#x; saçlar&#x;n&#x; düzeltiyordu.

"Ay yok ya kendi kendime konuşuyodum ben takma beni." dedim.

"Ahaha çok tuhaf bir k&#x;zs&#x;n Deniz."

"Ya ama"

"Al&#x;nma k&#x;z&#x;m iyi anlamda tuhaf."

"O nas&#x;l oluyormuş?"

Derken &#x;pek koşarak yan&#x;m&#x;za geldi.

"Can&#x;m ben Deniz'i al&#x;yorum iki dakikaaaa."

Koluma girdi ve ilerlemeye başlad&#x;k. Arkam&#x;zda Emre ikimize de şaşk&#x;n şaşk&#x;n bakarak kald&#x;.

"Noluyor &#x;pek?"

"Ay ben de bilmiyorum ki Büşra mesaj att&#x; Deniz'i de kap kantine gel diye."

Yürüyüp kantinden içeri girdik. Büşra masalardan birinden bize el sallad&#x;. Yan&#x;nda başka oturanlar da vard&#x;. Yaklaş&#x;nca bunlardan birinin dün yemekhanede k&#x;zlar&#x;n bana bakt&#x;ğ&#x;n&#x; söyledikleri çocuk Kerem de vard&#x;.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası