metin ışık yetmedimi zalim / topal yavuz yetmedimi zalim by damarabeskci bedava indir, mp3 indir

Metin Işık Yetmedimi Zalim

metin ışık yetmedimi zalim

Kullanıcı Yorumları (Metin Işık - Yetmedimi Zalim Yetmedimi )

Yetmedimi Zalim Yetmedimi Şarkı Sözü

Merhaba güzel gözlüm!

Sana bu mektubu gözlerim yaşlı,yüreğim sancılı bir halde yazdım

Sitemlerimi hoş gör kara saçlım,efkarlı kederli bir başla yazdım..

Bana kızıp sakın bu mektubu yırtıp atma yar

Satır aralarında gözyaşlarım var

Hangi yana dönsem bin hatıran var

Bana bıraktığın kalemle yazdım..

Nerden başlıyacağımı nerde bitireceğimi bilmiyorum

Hasret kokan türküleri dinliyorum seni bana anlatsın diye

Evi sevdiğin renklere boyadım Yerden halıları kaldırmadım ayak izlerin kaybolmasın diye..

Siyah ile beyazım karışmış son günlerde

Herşey inatla seni hatırlatıyor bu yerlerde

Dostlarlada arayı bozdum bu günlerde..

Sen nasılsın mutlumusun bilmiyorum hayatını

Umutla kaç kez bekledim yollarını

Şimdi çıkıp gelsen karşılıksız ve çıkarsız vermeye hazırım ömrümün geri kalan yıllarını..

Yaşlı gözlerimde aşk perde perde

Ben hep seninleyim görüşmesekte

Sende seviyorsun inkar etsende

Ben senin aşkını kalbime yazdım.. Yetmedi mi yar yetmedi mi ağladığım ..dön artık?

Yetmedi mi zalım yetmedi mi?

çektiklerim yetmedi mi

Gel vefasız güldür beni

Ağlattığın yetmedimi..

Aslında bu zarfın içine kalbimi koyup sana göndermek isterdim

Nasılsa bana bir hayrı yok yaramaz bir çocuk misali söz dinlemiyor artık

Sensizlik öfkeye, kedere dönüştü bu gün,ayrılık isyanı başlattı bu gün

Bütün gece seni düşünüp kalemi canıma batırıp yazdım..

Dilimde sözler sitemkar,kalbimde hüzün

Hayalimde kara gözlerin ay parçasıdır yüzün

Nasıl kurtulacağım nedir çözüm

Bu gece bütün yeminleri bozdum..

Doktora gideceğim yarın sabah Ameliyat olacağım uyarsa hesaba

Kalbimi yerinden söküp çıkarsın Dayanamıyorum artık bu acıya bu sancıya..

Güzel gözlüm hoşça kal demeden önce Birkaç satır yazmak istersen bana

Zarfın içine kömür karası saçlarından bir tel koy Hatıra kalsın bana..

Ellerimi yüzümü sürüp koklamak istiyorum

Yıllardır hasretim sana Nerde yaşarsan yaşa Sen ne kadar uzaksan bana Ben o kadar yakınım sana

Aklımla barışık değilim ama Gönlüm hep senden yana

İlk gün gibi hala aşığım sana..

Bizimle iletişime geçmek, telif hakları, şikayet bildirimi, kaldırma isteği. Mp3 Eklemek, şarkı göndermek ve diğer tüm konularda iletişime geçmek için mp3kulisi @ funduszeue.info maili üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Sitemap

Metin Işık Yetmedi Mi Mp3 İndir, Yetmedi Mi Müzik İndir Dinle

Yetmedi Mi

Metin Işık - Yetmedi Mi

Sanatçı

: Metin Işık

Albüm

: Karışık

Şarkı

: Yetmedi Mi

Boyut

: MB

İndirme

: Toplam İndirme

Tarihinde eklendi, Toplam İndirme

Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri

Kullanıcı Yorumları (Metin Işık - Yetmedi Mi )

Yetmedi Mi Şarkı Sözü

Yetmedi Mi İçin şarkı sözü eklenmemiş. Yetmedi Mi Şarkı sözlerini biliyorsanız bize gönderebilirsiniz.

Yetmedi Mi Anahtar Kelimeler

Metin Işık Yetmedi Mi Mp3 İndir Dinle , Metin Işık Yetmedi Mi Şarkı Sözleri , Metin Işık Albümleri , Metin Işık Yetmedi Mi Cep Telefonuna Mp3 İndir,Yetmedi Mi bedava mp3 indir ,Yetmedi Mi cepten ücretsiz indir

Sanatçı'nın Son Eklenen Mp3leri

Şuan Dinlenen Mp3'ler

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası