google oturum hesabımı unuttum / Google Şifre Yöneticisi

Google Oturum Hesabımı Unuttum

google oturum hesabımı unuttum

Google Hesabı Şifresini Kurtarma

Google hesabınızın şifresini unuttuysanız hesabınıza erişebilir, şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Gmail hesabınızın şifresini unuttuysanız giriş yapmak ve şifrenizi değiştirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

1. Gmail kurtarma  linkine tıklayın.
  2. Açılan pencerede Şifremi bilmiyorum seçeneğine tıklayın ve aşağısında çıkan kutuya g-mail adresinizi yazın ve devam butonuna tıklayın.
  3. En son kullandığınız şifrelerden birini hatırlıyorsanız kutuya yazın ve devam et butonu ile onaylayın. Sorununuz kısa bir şekilde hallolacaktır. Ancak son kullandığınız şifrelerden birini hatırlamıyorsanız bilmiyorum butonuna tıklayın.
  4. Bir sonraki adımda, eğer daha önce telefon bilgilerinizi hesabınıza girdiyseniz, telefon numaranız otomatik olarak algılanacaktır. İster kısa mesaj, ister arama seçeneğini onaylayarak devam et butonuna tıklayın.
  5. Size gönderilen veya aranarak söylenen kodu penceredeki kutuya girerek devam et butonuna tıklayın ve yeni şifrenizi belirleyin.
  6. Eğer telefon bilgilerinizi daha önce girmediyseniz. Telefonuma erişemiyorum butonuna tıklayın ve yine daha önce belirlemiş olduğunuz ikincil mail adresiniz otomatik algılanacaktır. Devam butonuna tıklayın ve diğer mail adresinize gelen maile girerek şifrenizi yenileyin.
  7. Eğer daha önceden ikincil mail adresi belirlemediyseniz. Aşağıda yazan kimliğinizi doğrulayın linkine tıklayarak mail adresi belirleyin ve belirlediğiniz mail adresine gelen posta ile şifrenizi yenileyin.

Google hesabı şifrenizi unuttuysanız bu yollar ile Google hesap şifrenizi yenileyebilirsiniz. 

Gmail Şifremi Unuttum Telefon Numarası Yok

Gmail oturum açma sayfasına gidin ve “Şifremi Unuttum” bağlantısını tıklayın. Hatırladığınız son şifreyi girin. Birini hatırlamıyorsanız, &#;Farklı bir soru dene&#;yi tıklayın. Parola sıfırlama e-postası almak için Gmail hesabınızı ilk kez oluştururken kullandığınız ikinci e-posta adresini girin.

Gmail şifrenizi sık sık değiştirmeniz gerekiyor. Güvenliğiniz açısından en azından 6 ayda bir bu işlemi yapmalısınız. Ancak, bu şifre yoğunluğunda elbette ki şifrenizi unutmanızdan doğal bir şey yok. Eğer gmail şifremi unuttum diyorsanız ve şifrenizi geri nasıl alacağınızı bilmiyorsanız sizlere videolu bir şekilde makalemizde bu işlemleri anlatacağız.

Gmail Şifremi Unuttum

E posta şifremi unuttum işlemini ve Gmail şifre sıfırlama işlemini sizlere adım adım anlatmaya çalışacağız. İşlemlere geçmeden önce eski şifrenizi, eski mail adresinizi, mailinizi açtığınız tarihi veya telefon numaranızı hatırlamanız çok yardımcı olacaktır. İlk olarak aşağıdaki linke tıklayalım.

UNUTULAN [GMAİL ŞİFRESİNİ GERİ ALMA] ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYIN..

gmail şifre değiştirme

seafoodplus.info&#;a gidip hesabınızı kurtarmak için tıklayabilirsiniz

Bu aşamada mail adresinizi biliyorsanız belirlediğimiz yeşil alana mail adresinizi girin. Eğer e posta şifremi unuttum hatırlamıyorum diyorsanız E-posta adresinizi mi unuttunuz? butonuna tıklayın ve devam edin.

gmail şifremi unuttum

Bu aşamada eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız Şifrenizi mi unuttunuz? butonuna tıklayın. Eğer şifrenizi hatırlıyorsanız şifrenizi girin ve devam edin.

gmail şifremi unuttum

Doğrulama kodunu alın aşamasında kayıtlı telefon adresinizi istiyor. Bu aşamayı geçmek istiyorsanız Telefonum yanımda değil butonuna tıklayın.

gmail şifre sıfırlama

Bu aşamada ise Telefon numaranızı istiyor. Güvenlik açısından bu soruyu sorması gerekiyor. Eğer hatırlıyorsak telefon numaramızı girelim. Ayrıca numaranızın son iki rakamı resimde de görüldüğü üzere yazıyor. Hatırlamanız sizin için kolay olacaktır. Eğer bu yöntemi geçmek isterseniz Başka bir yöntem dene butonuna tıklayın.

google mail şifre değiştirme

Bu aşamada ise google mail adresinize bir doğrulama kodu gönderecektir. Eğer bu koda ulaşır ve girerseniz hesabınızı kurtarabilirsiniz. Gmail şifre unuttum işleminin sonuna geldik, bu aşamalarda hesabınızı kurtaramadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Not: Hiçbir işlem yapamayan arkadaşlar Google hesaplarla ilgili yardım merkezine ulaşabilirler:seafoodplus.info

Gmail Şifremi Unuttum Video ile Anlatım

Bu makalemizde sizlere google mail şifre değiştirme ve gmail şifre kurtarma işlemlerinden bahsettik. Umarız faydalı olur, hesabınız ile ilgili sorularınızı yorum yaparak belirtebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutlu oluruz.

EN ÇOK OKUNANLAR

Etiketler: internet

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir