50 milyon eski parayla ne kadar / Benim Koleksiyonum Türk Lirası Eski Para Fiyatı - Trendyol

50 Milyon Eski Parayla Ne Kadar

50 milyon eski parayla ne kadar

Eski TL Yeni TL Çevirme Hesaplama

Yeni Türk Lirası ve Eski Türk Lirası Çevirme

1 ocak tarihi itibariyle paramızdan altı sıfır atılarak YTL (Yeni Türk Lirası) olarak değiştirildi. Aşağıdaki formdan eski TL’yi yeni Türk Lirasına ve Yeni TL’den eski TL’ye çevirme hesaplamasını yapabilirsiniz. itibariyle de YTL ismi TL olarak değiştirilmiştir.

Eski ve Yeni Türk Lirası Karşılaştırma

Şimdi çok kullanılan eski TL’nin yeni karşılıklarını yazalım;

• Eski 1 milyon () yeni 1 TL,
  • Eski 10 milyon () yeni 10 TL,
  • Eski milyon () yeni TL,
  • Eski 1 milyar () yeni 1 milyon TL (),
  • Eski 10 milyar () yeni 10 milyon TL (),
  • Eski milyar () yeni milyon TL (),
  • Eski 1 katrilyon () yeni 1 milyar TL () eder.
\n

Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen deprem için ortak yayınla ekranlarda ve radyolarda gerçekleştirilen \"Türkiye Tek Yürek\" kampanyasına yaptığı bağışla gündeme gelen Yeni Çamoluk Otomotiv sahibi Hamit Duras, \"Telefonlarımız susmadı. İsmimiz geçmeye başladı reklam yapıyoruz diye. Bizim böyle bir reklama ihtiyacımız yok. Yardımımı bin TL'ye çıkardım\" dedi.

\n

AA muhabirinin sorularını yanıtlayan Duras, deprem bölgesinde vefat eden vatandaşlara Allah'tan rahmet yaralılara acil şifalar dilediğini söyledi. \"Türkiye Tek Yürek\" kampanyasına destek olmak üzere televizyon ekranlarına telefon açtığını belirten Duras, \"Telefonlardan ulaşım sağlayamayınca Mustafa Karataş hocamı telefonundan aradım. Hocam telefonumu açtı. '50 milyar bağışlıyorum' dedim hocama. Hocam, şu an canlı yayındasın dedi o an spikerlere seslendi. 'Komşum Hamit Duras 50 milyar bağışlıyor' diye söyledi. Telefon kapandıktan sonra benim telefonumu çok fazla sayıda insan aradı. Arayanlar beni uyardılar\" dedi.

\n

\"Reklama ihtiyacımız yok\"

\n

Duras, daha sonra Mustafa Karataş hocayı arayarak gerekli düzeltmeyi yaptığını vurgulayarak, \"Mustafa hocam yayından çıkmıştı. Acun Bey, programa devam ediyordu. Mustafa hocam, rejiyi uyaracağını söyledi. Acun Ilıcalı, bu rakamı 50 milyon TL olarak söylemiş. Telefonlarımız gece ’lere kadar susmadı. Sadece benim değil oğullarımın da telefonu çaldı. Daha sonra Facebook ve Twitter’da bizim ismimiz geçmeye başladı reklam yapıyoruz diye. Bizim böyle bir reklama ihtiyacımız yok. Allah rızası için bir yardım yaptık\" diye konuştu.

\n

\"Yardımımı bin TL’ye çıkardım\"

\n

Gelen yoğun çağrılardan sonra telefonunu kapatmak zorunda kaldığını belirten Duras, \"Sabah olunca iş yerime geldim. Biz olayı düzelttik. Burada bir yanlış anlaşılma var. Biz eski hesap olarak milyar olarak konuşuyoruz. Burada bir araba soruluyor örneğin milyar diyorum şahsen öyle alıştım. Bu sebeple bunun düzeltilmesini rica ettim. Yardımımı bin TL’ye çıkardım\" ifadelerini kullandı.

\n

Duras, dünyanın dört bir yanından telefon aldığını dile getirerek, \"Amerika, Fransa, Almanya’dan Kıbrıs’tan yine Güneydoğu’dan insanlar tebrik, teşekkür için arayanlar var. Az önce Malatya’dan bir telefon aldım, özellikle teşekkür ediyor. Bizi anlayanlar anlıyor. İnsanlar kesinlikle emin olsunlar biz reklam amaçlı değiliz\" diye konuştu.

\n

Deprem bölgesine gidecek

\n

Önümüzdeki dönemde deprem bölgesini ziyaret edeceğini ifade eden Duras, sözlerini şöyle sürdürdü:

\n

\"Deprem bölgesine gitmek istiyorum. Yenice Derneği olarak deprem bölgesine araba gönderdik. yaşlarında bir torunum var. Akşam babasına, 'benim bir hırkam var ben bunu oraya göndereceğim' diyor. Annesine, 'ipliğimiz varsa onu ver öreyim bir tane daha göndereyim' diyor. Onun haricinde sabah babasına kumbarasını veriyor. Babasına, 'bu kumbarayı dernek başkanına ver' diyor. Benim torunum kumbarasını veriyorsa ben 50 bin TL, bin TL niye vermeyeyim. Biz Türk milletiyiz, verenlerden Allah razı olsun.\"

\n

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası