fenomen videolar / İnternette fenomen olan videolar - Dailymotion Video

Fenomen Videolar

fenomen videolar

Bir Psikopat Gibi Ev Düzenlediği Videolar ile Fenomen Haline Gelen Mackenzie Sosyal Medyanın Gündeminde

Haberler

Yaşam

Bir Psikopat Gibi Ev Düzenlediği Videolar ile Fenomen Haline Gelen Mackenzie Sosyal Medyanın Gündeminde

Sosyal medyada izlemeyi en çok sevdiğimiz içeriklerden biri de ev düzenleme videoları olabilir. TikTok içerik üreticisi Mackenzie William, zamanla ev düzenlemesi ile ilgili yaratıcı videolar çeken bir fenomen haline geldi. Ancak onun tarzı diğerlerinden biraz farklı…

Titiz ve dikkatli tavırlarla çektiği videolar sosyal medyanın diline düştü. Adeta bir psikopat gibi ev düzenliyor, dedirtti.

Mackenzie William Toronto'da yaşayan bir TikToker

Mackenzie William Toronto'da yaşayan bir TikToker
funduszeue.info

Ev düzenlemesi alanında çektiği videolar TikTok kullanıcıları tarafından çok beğenildi.

Ev düzenlemesi alanında çektiği videolar TikTok kullanıcıları tarafından çok beğenildi.

Ev düzenleme videolarının yanı sıra eğlenceli içerikler de çekiyor.

Ev düzenleme videolarının yanı sıra eğlenceli içerikler de çekiyor.

Mackenzie'nin gerçekten düzenli bir hayatı var beslenme, spor ve yaşam tarzına oldukça dikkat ediyor.

Mackenzie'nin gerçekten düzenli bir hayatı var beslenme, spor ve yaşam tarzına oldukça dikkat ediyor.

Evinin her köşesini her an titiz ve tertipli tutan bu adamın neredeyse her eşyası beyaz ve krem tonlarında.

Evinin her köşesini her an titiz ve tertipli tutan bu adamın neredeyse her eşyası beyaz ve krem tonlarında.

Mackenzie'nin bu videolarından biri sosyal medya kullanıcılarının gündemine düşünce, "Güzel abim sen ne yapıyorsun?" minvalinde yorumlar geldi.

Mackenzie'nin bu videolarından biri sosyal medya kullanıcılarının gündemine düşünce, "Güzel abim sen ne yapıyorsun?" minvalinde yorumlar geldi.

İşte o video:

Mackenzie'nin videosunu paylaşarak bu soruyu soran bir hesaba bakın, hangi yorumlar yapıldı.

Mackenzie'nin videosunu paylaşarak bu soruyu soran bir hesaba bakın, hangi yorumlar yapıldı.
funduszeue.info

Ütü konusunda usta olduğu fark ediliyor😅

Ütü konusunda usta olduğu fark ediliyor😅
funduszeue.info

Kesin Başak burcu!

Kesin Başak burcu!
funduszeue.info

😅

😅
funduszeue.info

Ünlü fenomenin beğenilen videoları👇🏻

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Hatay'da enkaz altındaki fenomen Taha Duymaz'ın duygulandıran videosu ortaya çıktı! "Az yaşayacağımı düşünüyorum"

Giriş Tarihi: Güncelleme Tarihi:

Çektiği yemek videoları ile ünlenen fenomen Taha Duymaz'ın Hatay'da göçük altında kaldığı haberini ablası Semiha Duymaz gözyaşlarıyla duyurmuş ve yardım istemişti. Hatay'da akrabalarının evinde enkaz altında kalan genç fenomen Taha Duymaz'ı bulmak için Dilan Polat adeta seferber oldu. Depremin yıktığı kentlerden olan Hatay'da enkaz altında kalan Taha Duymaz'ın akıbeti de sevenleri tarafından merak ediliyor. Sosyal medya fenomeni Ümran Avcu, herkesin merakla enkazdan çıkması için seferber olduğu Taha Duymaz'ın duygulandıran videosunu yayınladı. İşte 1 milyonu aşkın kişinin takip ettiği Taha Duymaz'ın yürek sızlatan videosu.

Hatay’da enkaz altındaki fenomen Taha Duymaz’ın duygulandıran videosu ortaya çıktı! Az yaşayacağımı düşünüyorum
Hatay’da enkaz altındaki fenomen Taha Duymaz’ın duygulandıran videosu ortaya çıktı! Az yaşayacağımı düşünüyorum
SON DAKİKA

Babasıyla çektiği videolar viral olmuştu! Ünlü fenomen Alişen Olucak trafikte kavga etti O anlar kameralara yansıdı

Olay, geçti&#;imiz günlerde Pendik’te meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sosyal medyada babas&#;yla çekti&#;i videolar ile tan&#;nan sosyal medya fenomeni Ali&#;en Olucak, Pendik’te trafikte seyir halindeyken iddiaya göre kendisine laf atan iki ki&#;iyle tart&#;&#;maya ba&#;lad&#;. Tart&#;&#;ma küfürlerin havada uçu&#;mas&#;yla kavgaya dönü&#;tü. Sinirlerine hakim olamayan sosyal medya fenomeni, kendisine laf atan iki ki&#;iye tekme ve yumruklarla sald&#;rd&#;. Ya&#;anan olay nedeniyle trafik durma noktas&#;na gelirken, tekme yumruklar&#;n havada uçu&#;tu&#;u kavga çevredeki vatanda&#;lar&#;n araya girmesiyle son buldu. Korku dolu o anlar cep telefonu kameras&#;na yans&#;d&#;.

aa

'BIÇAK ÇEKEREK SALDIRDILAR'

Sosyal medya fenomeni Ali&#;en Olucak, olay sonras&#; yapt&#;&#;&#; aç&#;klamada “Babamla içeriklerimiz bu &#;ekilde olabilir ama ben sokakta kavga edecek bir adam de&#;ilim. Pendik çar&#;&#;da trafikte seyir halinde arac&#;mla müzik dinlerken iki ki&#;i atarl&#; bir &#;ekilde 'Karde&#; o teybi kapat, ben yan&#;mdaki arkada&#;&#;m&#; duyam&#;yorum' diye ba&#;&#;rd&#;. Ben araçtan indi&#;imde bana sald&#;rd&#;lar. Biz de Karamürsel sepeti miyiz? Bize vuran adama kucak m&#; açal&#;m, sar&#;lal&#;m m&#;? Onlar bana vurunca ben de ikisinin hakk&#;n&#; verdim. &#;çlerinden bir tanesi b&#;çak çekti. Ben yeti&#;ti&#;im mahalleye göre, semte göre gere&#;ini yapt&#;m” ifadelerini kulland&#;.

ANASAYFAYA DÖNMEK &#;Ç&#;N TIKLAYINIZ

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası