hocalara geldik video indir / Tyt Turkce Ses Bilgisi Konu Anlatimi Hocalara Geldik mp3 mp4 flv webm m4a hd video indir

Hocalara Geldik Video Indir

hocalara geldik video indir

TYT 2023 ONLINE PAKET

2023 başarı paketi

Tüm TYT içeriklerine sınırsız erişim sağlayabileceğiniz benzersiz içeriklerimiz için hemen indirimli üye olabilirsiniz. Yeni içerikler ve yenilenen arayüzümüzle kolayca ders çalışabileceksin.

TYT AYT Sayısal set

2023 Tüm TYT ve AYT Sayısal ders içeriklerine sınırsız erişebileceğin bu paket ile sınavlara eksiksiz hazırlanabileceksin. Yeni içerikler ve yenilenen arayüzümüzle kolayca ders çalışabileceksin. Hemen indirimli üye olabilirsin.

2023 başarı paketi

2023 Tüm TYT ve AYT Eşit Ağırlık - Sözel ders içeriklerine sınırsız erişebileceğin bu paket ile sınavlara eksiksiz hazırlanabileceksin. Yeni içerikler ve yenilenen arayüzümüzle kolayca ders çalışabileceksin. Hemen indirimli üye olabilirsin.

LGS 2023

LGS 2023 için yeni içeriklerimiz ve yenilenen arayüzümüzle sınava eksiksiz hazırlanabilirsin. Hemen indirimli üye olabilirsin.

TÜM DİJİTAL İÇERİKLERİN KULLANIM SÜRESİ 2023 HAZİRAN SONUNA KADARDIR.

Öğrenci Yorumları

Y. Tufan

Hocam 12 yil sonra yeniden girdigim sinavdan, okul puanimla 500puan aldim. Eski bir sayisalci olarak ömrümce tarih dinleyememistim sevememistim. Sizlerin sayesinde tarih dinlemenin, bilmenin, yorumlamanın keyfini yaşadım. Emeklerinize saglik. Yaptiginiz isin kiymetini bilenlere denk gelin insallah. Tesekkur ederim hersey icin. Sevgiler 🤗

H.Uzun

Merhabalar, Öncelikle kısa, öz ve oldukça nitelikli ders vidyolarınız için sonsuz teşekkürler, bu kadar kısa sürede aldığım yolu ve çözebildiğim sorulara ben bile şaşırıyorum bunlar hep siz değerli öğretmenlerimin ve emeği geçenlerin sayesinde. Her şey için tekrar çok çok teşekkür ederim. Saygılarımla,

Deniz

Sizin yardımınızla coğrafyayı full çıkardım. Bu süreçte konu anlatımlarınızla yanımızda olduğunuz için teşekkürler.

Yağmur

Hocam sanırım AYT'deki tek şansım sizi izlemekti. Sene başı biyoloji hakkında en ufak şey bilmezken son 4 ay kala sizinle çalışmaya başladım. Tüm AYT videolarınızı izledim. Sınavda tek yapabildiğim biyoloji sorularıydı ve 2 yanlış 11 doğru yapmışım size minnettarım. Çok teşekkürler.

Berk Hasar

Hocam sınava son 2 ay kala eşit ağırlık çalışmaya başladım ve bu videolardan notlar çıkararak edebiyattan 22 net yaptım emeklerine sağlık çok teşekkürler...

Biyolagiya

Men azerbeynaclıyam sizin derslerinizden de faydalanıram çox teşekkür edirem. Teşekkürler Hocam.

İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Hocalara Geldik uygulaması ile ortaokul, lise ve üniversiteye hazırlıkta size yardımcı olacak ders videolarını ücretsiz izleyebilirsiniz.

Volkan Yılmaz

Volkan Yılmaz -

Hocalara Geldik uygulaması ile ortaokul, lise, TEOG ve üniversiteye giriş sınavlarına Android cihazlarınız üzerinden hazırlanabilirsiniz.

Ortaokul öğrencilerinden üniversiteye hazırlanan öğrencilere kadar geniş bir kitleye hitap eden Hocalara Geldik uygulaması ile öğrenciler okulda derslerine yardımcı olacak anlatımları inceleyebiliyor ve sınavlara hazırlanırken takıldıkları konuları anlaşılır ve özenle hazırlanmış videoları izleyerek çalışabiliyorlar. Tamamen ücretsiz olarak sunulan videolu dersler sunan uygulamada görebileceğiniz tüm dersler güncel ve müfredata uygun bir şekilde hazırlanıyor, bu sayede öğrenciler yardımcı kaynaklara yüzlerce lira harcamadan ücretsiz olarak derslerine çalışabiliyorlar.

Duvar bölümü ile uygulamayı kullanan diğer kullanıcılarla iletişim kurabileceğiniz uygulamada Takipçi Ligi bölümüyle uygulama üzerindeki aktivitelerinizde puanlar kazanarak şampiyon olabiliyorsunuz. Duyurular bölümünde ise canlı dersler, motive edici sözler ve diğer duyuruları takip ederek her şeyden anında haberdar olabilirsiniz.

Tüm eğitim ihtiyaçların

TONGUÇ PLUS’TA

Güncel MEB müfredatına uygun olarak hazırladığımız eğitimlerin tamamı 3. sınıftan 11. sınıfa kadar tüm seviyedeki öğrencilerin; dersleri öğrenme, tekrar etme ve pekiştirme ihtiyaçlarını karşılayacak şekildedir. Eğitim videoları, test ve deneme soruları alanında uzman hocalarımız tarafından hazırlanır. Bu sayede eğitim içeriklerinin tamamı MEB kazanımlarına bağlı kalarak en akılda kalıcı öğretim yöntemleriyle ve öğrencinin dikkatini dağıtacak unsurlara yer verilmeden üretilir. Böylece tüm öğrencilerimize her zamanki Tonguç Akademi kalitesi ile eğitim imkânı sunulur.

Her Sınıfa Uygun
Eğitim Paketleri

Sınıfına özel eğitim paketleriyle, eğitim hayatında mutlak başarıyı hedefle! MEB sınıf kazanımlarıyla hazırlanmış programlar, konu anlatımları, soru çözümleri, tekrar eğitimleri, yazılı provaları, testler ve denemelerle tüm eğitim ihtiyaçların bir arada.

Paketleri İncele

DUYDUN MU?

2024 LGS DERSHANESİ'nde
Erken Kayıt Dönemi Başladı!

TONGUÇ'TAN

HABERLER

• Bursluluk Sınavı Sonuçları Açıklandı!
    BURSLULUK SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI!

OKU

• Yeni Sınıfına YouTube Yaz Kampı'yla Hazırlan!
    YENİ SINIFINA YOUTUBE YAZ KAMPI'YLA HAZIRLAN!

OKU

• Yaz Tatilini Nasıl Verimli Geçirebilirsin?
    YAZ TATİLİNİ NASIL VERİMLİ GEÇİREBİLİRSİN?

OKU

• Bursluluk Sınavı Başvuruları Başladı!
    BURSLULUK SINAVI BAŞVURULARI BAŞLADI!

OKU

• 7’den 8’e Hazırlık Yaz Kampı Başlıyor!
    7’DEN 8’E HAZIRLIK YAZ KAMPI BAŞLIYOR!

OKU

• LGS'de Başarılar!
    LGS'DE BAŞARILAR!

OKU

• 2024 LGS DERSHANESİ’nde Erken Kayıt Fırsatı!
    2024 LGS DERSHANESİ’NDE ERKEN KAYIT FIRSATI!

OKU

• LGS'ye 1 Hafta Kala Yapılması Gerekenler
    LGS'YE 1 HAFTA KALA YAPILMASI GEREKENLER

OKU

TÜM HABERLER

TONGUÇ PLUS'TA
NELER VAR?

Tonguç Akademi tecrübesi ile hazırlanmış sana özel eğitim adımlarını takip et. Eğitim hayatında fark yarat!

Beceri Temelli Soru Çözümleri

Sınav Tarzı Soru Çözümleri

Konu Öncesi ve Sonu Testler

Yazılı Hazırlık Provaları

Neden Tonguç Akademi

Tonguç Akademi ailesi olarak Türkiye’nin dört bir yanına ulaşarak tüm öğrencilerimize eşit eğitim imkânı sunuyoruz. Her öğrencinin eğitim ihtiyaçlarının aynı olmadığını biliyoruz. Bu yüzden farklı seviyelerdeki öğrencilerimize uygun eğitim metotlarını kullanıyoruz. Görsellerle desteklenmiş örnek video anlatımlarımızı inceleyerek seni neler bekliyor keşfet.

Tonguç Akademi Whatsapp İletişim Hattı

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır