opel insignia 1.6 t lpg fiyatları / Bosch Opel Insignia A 1.6 Turbo 2009-2013 Lpg Iridyum Buji 4 Adet Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Opel Insignia 1.6 T Lpg Fiyatları

opel insignia 1.6 t lpg fiyatları

Lpg opel insignia istanbul

1. mitula

2.   >  
  3. opel

4.   >  lpg opel insignia istanbul
10 araba ilanı bulundu
Opel insignia 2010 benzin lpg 2010 model 1 6 edition benzi n lpg kazasiz opel insignia 1 6...
Opel insignia 2011 benzin lpg sahibinden 2011 opel insignia 1 6 t 180 ps
İstanbul Merkez, İstanbul
Aracım temiz ve bakımlı kullanılmıştır. Sigara kullanmadığımdan i̇çinde sigara dahi içilmedi. 7 yılı aşkın kullanmaktayım ve tüm bakımları yetkili serviste...
Opel insignia 2009 benzin lpg 2009 model 2 el opel insignia 1 6 edition 146000 km
İstanbul Merkez, İstanbul
2009 model 2. El opelinsignia 1.6 edition - 146000 kmsedandüz vitesbenzin/lpg1301-1600 cc101-125 bggri...
"lpg opel insignia istanbul" ile alâkalı benzer ilanlar

OPEL INSIGNIA 1.6 180 HP 2011 MODEL LPG ONERINIZ NEDIR ACABA ?

• Çavuş
    48 Mesaj
    Konu Sahibi
    BASLIKTA DA YAZDIGIM GIBI OPEL INSIGNIA 1.6 180 HP 2011 MODEL LPG ONERINIZ NEDIR ACABA BODRUMDA YASIYORUM İZMİRE KADAR GIDE BILIRIM . OZELLIKLE GARANTI BENIM ICIN ONEMLI VE KALITELI VE SORUNSUZ BIR SERVIS OLURSA TESEKKUR EDERIM SIMIDIDEN HERKESE IYI CALISMALAR DILERIM

• Onbaşı
    37 Mesaj
  • Çavuş
    48 Mesaj
    Konu Sahibi
    kardos ole dıyonda bır araba parası verecegım tup dedıgın ve kucumsedıgın seye kardes
  • Yüzbaşı
    397 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: muratgungormez

2011 model opel insignian var ve lpg taktırmak istiyorsun, vallahi bravo. Ama yinede jiplere tüp taktıranlara göre bi kademe idare eder.

artık şu anlayıştan vazgeçmek lazım arabaya verilen para ile onu yürütmek icin yakıta verilen para arasında nasıl bir bag kuruluyor dahası neden kurulma ihtiyacı hissediliyor neticede satın alınan arac milyon euro ya satılan bir arac degil bildigimiz d sınıfı bir arac(yani iktisat jargonunda lüks mallar tüketimi olarak görülemez) dolayısıyla insanın ekonomik olana yönelmesinden daha doğal birşey yok kaldı ki amaç a noktasından b noktasına gitmek ise bu amacı en verimli/ekonomik hangi şekilde gerçekleştiriyorsak o şekilde aracı kullanmak mantıklı olanı, asıl lpg taktırmayarak benzinde ısrarcı olmanın rasyonel bir tarafı yok tabi burada asıl mesele aracın motorunun lpg ile uyum saglayıp saglamadıgı insignia turbo ile ilgili olumsuz tecrübeler okumustum en son gelişmeleri sanırım lpg ustaları verecektir

• Çavuş
    48 Mesaj
    Konu Sahibi
    kadirbilir kardes prins genel mudurlugunde herturlu garantı konusunda teyıl aldım uzun zamandır arastırıyorum sıvı puskurtmelı denıyecektım onlar garantı vermıyor alesef telexflexgfi de garantı vermedı brc garantı vermedı ondan otede artık taktırmam garım
  • Yüzbaşı
    397 Mesaj
    sizin yerinizde olsam ince eler sık dokurdum yani prins garanti veriyorsa bu olumlu bir gelişme demektir en azından ürünün arkasında durdugunu/güvendigini gösterir yalnız hiç olmazsa aynı araca prins taktırmış olan tüketicilerle irtibata geçip izlenimlerini/tavsiyelerini alırsanız daha iyi olur (en azından 10-20 bin km yapmış olanlarla konuşursanız daha güvenilir bilgiler elde edersiniz diye düşünüyorum)

işin doğrusu ben de opel insignia 1.6 180 hp + lpg seçeneğini aklımın bir köşesinde tutuyorum (primeradan sonraki adaylar arasında yer alıyor) o yüzden bu konuyu ara sıra takip ederim, umarım sorunsuz bir şekilde lpg montajını gerçekleştirirsiniz
  • Çavuş
    48 Mesaj
    Konu Sahibi
    arac cok basarılı ben 13/09/2011 de satın aldım sıfır bır ıkı kucuk eksıgın dısında mukemmel bır arac
  • Yüzbaşı
    552 Mesaj
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Merhaba
    Opel Insignia Araçlara Valve Care Sistem Sart. Kullanmadığımız Ve Çalışan Araçlarımız Var Sonucları
    30.000km'yi Gördü Anda sübap ayarlarını bozuyor Motordan İnce Bir Ses Geliyor Bu Ses Fark Edilmedi Anda Aracın Motoruna Zarar Veriyor ciddi anlamda Ankara'da Reis Otomotiv Opel Brc Bayi Brc Montajlardan Sonra Opel Insignia
    Motorları Kaç Tane Yaptı Brc Bayilini Bırakdı Kayseride İnciroğlu Otomotiv Prins Vsı Montajları 5 Adet Motor Yapıldı
    Yani Burda Cıkıp İnsanlara Yanlış Bilgi Vermek Dogru Deyil Benim Fikrim.

Benim yapmış olduğum Opel Insignia ilk 2 Tanesi subapları Yakdı Hata Benimdi Motorlarını Yapdım.. Ve Nerde Hata Yapdımı Araşdırdım Türkiyede Yapdığım Araşdırma Sonucu Hiç Bir Şey Bulamadım Yurt Dışındaki Arkadaslarımla Paylaşdıgımda Arkadaslarım Yanlış Ayar Ve Montajı Hatalı Yapdımı Söylediler Ve Montaj İçin (Prins Vsi Dedicated manual Parameters Catalog,) İstedim Ve Montajları Öyle Yapmaya Başladım Ve 25 30 Tane Araç Montajı Yapdık Hiç Birinden Sorun Cıkmadı Ve Tabi Bu Birazda Kullanıcıya Baglı İnsanlar Lpg Takıldı Zaman Benzinde Kullanmadı Şekilde Lpg'de Aracı Kullanmaya Çalışıyorlar.

( "İnnovation,quality and customer care it is in our nature" )

Saygılar

Sayın,toprak otogaz01

Lovato Easy Fast OBD II Çalışma Özeliklerini Ve Montaj İçin Ek Ne Gibi Parcalar Kullandınız Anlatırmısınız ?

Saygılarla...
    Evet Lovato Bayisiyim Size Lovato Easy Fast OBD II Çalışma Özeliklerini Acıklamalı Anlatırmısınız ?

Lovato Easy Fast Montajı Yapdınız opel insıgnıa Ek Bir Parca Kullandınızmı?

Lovato Easy Fast OBD II Yapıyorum Yapdım Baya.
    Toprak Otogaz Abi Bu Parcayı Bütün Opel Insignia Araçlara Montajını Yap Tek Tek

Pracanın İsm Lovato Autogas Reheater Damlada Mustafa Beyden Gerekli Net Bilgi Ondan Alabilirsin
    Lovato Mustafa Beyi Tek Gecerim No Veriyim Abi 0530 280 93 08 Görüş İstersen..

• Çavuş
    48 Mesaj
    Konu Sahibi
    Lovato Autogas Reheater Damlada recep usta bu parca ne ıcın kulanılıyor acaba bırde bızede acıklarsanız sevınırım sımdı prıns den daha mı ıyı bu lavoto yada daha verımlımı
    quote:

Orijinalden alıntı: recepotogaz

Toprak Otogaz Abi Bu Parcayı Bütün Opel Insignia Araçlara Montajını Yap Tek Tek

Pracanın İsm Lovato Autogas Reheater Damlada Mustafa Beyden Gerekli Net Bilgi Ondan Alabilirsin
    Lovato Mustafa Beyi Tek Gecerim No Veriyim Abi 0530 280 93 08 Görüş İstersen..

Sayın,arsen.lupen
    Lovato Reheater Kısaca Motora Soğuk Gaz Gitmesini Engelliyor Kısaca..
    Uzun Yolda Lpg Regülatör Soğuk Olabilir Ve Araç Arızaya Geciyor Bunu Engelliyor.

Ben Baya Opel Insignia Montajım Var Genelde Prins Lovato Yapdım İtalyan Sistemlerde Benzin Takviyesi Yapmak Sorundasınız Prins Öyle Bir Konu Yokdur.

Sizin Kafanıza Takılan Ne Varsa Yazınız Ben Cvplayım ? Garanti Olarak Ne Gibi Beklentileriniz Var ?

• Çavuş
    48 Mesaj
    Konu Sahibi
    1. sızce ınsıgnıaya lovato mu prıns mı takılmalı
    2. yaglama sıstemıde lpg ye eklenırse subop konusunda sıkıntı yasar mı arac
    3. olakı subop konusunda sorun cıktı garantıye gırıyormu pekı
    4.ve hangı sıstemı onerıyosanız fıyat alabılırmıyım acaba
    5. prıns ve lovato da dıger sıstemler gbı 10.000 km bakım varmı
    6. bakım gıderlerı nedır .
    7. yaglama sıstemınde kulanılan yag markası ve fıyatı ıle ılgılı fıkrıız varmıdır
    8. bodrumda yasıyorum onerdıgınız sıstemın montajını profesyonel bır sekılde yapabılecek bır servıs ızmırde nerde verdır

tesekkur ederım ıyı calısmalar dılıyorum
  • Çavuş
    48 Mesaj
  • Yarbay
    4168 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: arsen.lupen

kadirbilir kardes prins genel mudurlugunde herturlu garantı konusunda teyıl aldım uzun zamandır arastırıyorum sıvı puskurtmelı denıyecektım onlar garantı vermıyor alesef telexflexgfi de garantı vermedı brc garantı vermedı ondan otede artık taktırmam garım

malesefki bu araca hiçbir firma artık garanti vermiyor.. bu araçlar sorunlu olduğundan montajı dört dörtlük olamlı.. kesinlikle 1. şart hatta şarttan çıktı kanun yağlama sistemi takılması lazım..( valve care.. süpap koruyucu özel yağ) 2. şart manifold sökülüp delme işlemi yapılması lazım.. 3. şart elektronik enjektörlü sistem.. 4. işlem süper regülatür( 400 hp ) 5. şart 8 mm lik bakır boru ve şamandra..

bide kullanıcının uyması gereken kullanım koşulları var tabi... araç tek kullanılacak.. bakımları aksatılmayacak. yüğksek devirlerde kesinlikle arac benzine alınacak. (200 km ve üstü de )

istanbulda özsoy mühendislik var çokta takıyor.. ( recep usta 0538 982 41 41) garantiyi bilmem ama onunlada görüşün derim:)))

• yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır