www arkadasariyorum gen tr / Arkadaş Arıyorum | erkek, bayan ücretsiz arkadaşlık arayanlar sitesi

Www Arkadasariyorum Gen Tr

www arkadasariyorum gen tr

erkek, bayan ücretsiz arkadaşlık arayanlar sitesi

Arkadaş arıyorum ücretsiz ve çok kolay ciddi seviyeli mobil arkadaşlık ilanları bulma sitesi mesajlaşmak bedava.

Keywords:

kız arkadaş, bayan arkadaş, arkadaş, arkadaş arıyorum, arkadaşlık siteleri, arkadas sohbet, arkadaş arıyorum sitesi

funduszeue.info
  • Server location

Bulgaria

• Domain Created

7 years ago

• Latest check

1 month ago

MYWOT

Child safety

Trustworthiness

funduszeue.info most likely does not offer any malicious content.

• Safety status

Safe

• Safety status

Safe

• Safety status

N/A

Secure connection support

funduszeue.info provides SSL-encrypted connection.

funduszeue.info most likely does not offer any adult content.

Audience

Popular pages

• Arkadaş Arıyorum

funduszeue.info Yardım Sayfası

Biz Kimiz ?
      Nasıl Profil Yayınlarım ?
      Profilimi, Nasıl Silebilirim, Nasıl Değiştirebilirim?
      Profilim Neden Yayınlanmıyor, Yayınlanan Profilimi Nasıl Bulabilirim ?

İstediğimi Bu Sayfada Bulamadım ?

BİZ KİMİZ ?
      funduszeue.info yayına girdiği tarihten itibaren çok hızlı bir şekilde büyüyen Türkiye'nin ilk dürüst, gerçek, seviyeli, ciddi ve en önemlisi ÜCRETSİZ arkadaşlık sitesidir,

NASIL PROFİL YAYINLAYABİLİRİM ?
      funduszeue.info'da Profil yayınlamak çok kolay ve ücretsiz sitemizin sağ üst köşesinde bulunan PROFİL YAYINLA linkine tıklamanız gerekmektedir ve açılan sayfada sizden istenilen bilgileri girmeniz yeterli olacaktır.Lütfen profiliniz oluşturuken açıklama bölümüne kendiniz hakkında  bilgileri, okunaklı, noktalama işaretlerine uygun, düzenli ve mümkün olduğunca uzun bir anlatımla yazınız. Bu sizin profilinizin daha fazla görülmesini sağlayacaktır. Başlığa telefon numarası yazmayınız.
      Bilgileri doldururken sizden Email adresi istenecek size gelecek mesajlar funduszeue.info aracılığı ile vermiş olduğunuz Email adresine direkt olarak gelecektir, o yüzden sürekli kullandığınız Email adresinizi vermeye özen gösteriniz. ( TARAFIMIZDAN İLK GELEN MAİLİ ÖNEMLİ OLARAK İŞARETLEMEYİ UNUTMAYINIZ )

Profilinizde Email Adresiniz Gizli Tutulacak ve kimse göremeyecektir !
       Profiliniz onaylandığından itibaren funduszeue.info sayesinde binlerce kişi sizin profilinizi görecek sizin profilinizden etkilenen kişiler Email mesaj yolu veya telefonunuzu verdiyseniz telefon aracılığı ile size ulaşacak ve aradığınız arkadaşa funduszeue.info sayesinde kavuşacaksınız.  Sayfa Başına Dön

PROFİLİMİ, NASIL SİLEBİLİRİM, NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM ?
      funduszeue.info'da profilinizi yayınlarken onay işlemi bittikten hemen sonra kullanmış olduğunuz email adresinize tarafımızdan gelen Emailden profilinizi dilediğiniz an onaylanmadan ve onaylandıktan sonra profilinizi silme hakkına sürekli sahipsiniz. Profilinizi değiştirmek için, profilinizi sildikten sonra, tekrar profil oluşturarak editör onayını bekleyiniz.

Tarafımızdan gelen email'i yanlışlıkla sildiyseniz iletişim sayfamımızdan profil NUMARANIZI ve profilinizi yayınlarken kullanmış olduğunuz EMAİL ADRESİNİZ ile beraber bize ileterek profilinizi silme linki 3 iş günü içerinde profilinizi yayınlarken kullanmış olduğunuz EMAİL ADRESİNİZE tekrardan gönderilecektir. PROFİL NUMARASI yazılmayan mesajlar dikkate alınmaz. Bunların dışında kesinlikle profil silme işlemi yapılamamaktadır. Sayfa Başına Dön

PROFİLİM NEDEN YAYINLANMIYOR, YAYINLANAN PROFİLİMİ NASIL BULABİLİRİM ?
      funduszeue.info'da profil yayınlanmama sebebleri,

1- Çok kısa açıklamalı olan profiller yayına alınmamaktadır. En az kelime açıklama ile profilinizi oluşturunuz. 2 gün içinde onay verilmeyen profiller için, daha uzun açıklamayla tekrar başvuruda bulunabilirsiniz. Hatalı ve yazım kurallarına uyulmadan yazılan profiller dikkate alınmaz.

2- Daha önce verilmiş aynı kişiye ait profil tespit edildiğinde. ( funduszeue.info'da 1 kişiye ait 1 profil olabilir )

3- Argo ve cinsel içerikli kelimeler veya resimler bulunduğundan.

4- Maddi destekte bulunacağım, evli bayan arıyorum vb. sözcüklerin geçtiği profiller.

5- Şüpheli inandırıcı olmayan profiller.

6- DOLANDIRICILIK ŞİKAYETLERİNDEN DOLAYI ! Bulgaristan ve Yunanistan vb ülkelerine ait ( Bayan Profilleri ) Şikayet etmek istediğiniz profilin mutlaka PROFİL NUMARASINI bize yazınız. Aksi halde şikayetiniz işleme alıfunduszeue.info tür profiller editörlerimiz tarafımızdan kesinlikle onaylanmamaktadır,

Yayınlanan profilinizi bulmak için, arama bölümüne, Başlığınızda yazdığınız kelimeleri hatasız ve eksiksiz büyükse büyük harf, küçükse küçük harf yazarak aratınız. Aynı şekilde arama bölümüne Açıklamada yazdığınız birkaç kelimeyi yazarak arama yaptığınızda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Arama sonuçlarınızda profilinizi göremiyorsanız, profiliniz onaylanmamıştır veya hatalı, eksik bir arama yapmış olabilirsiniz.

DOLANDIRICILIK HAKKINDA DUYURU:

Bazı kişiler sizi kandırmak için birçok yöntem deneyebilir. Sonunda amacına ulaştıklarında, bir daha aramayacaklardır. Hiçbir zaman para, kontor, v.s. taleplerine yanıt vermeyin ve kesinlikle göndermeyin.

Bize gelen şikayetler doğrultusunda, sizleri kandırmak için kullanılan hikayeleri, funduszeue.info ekibi olarak, burada her zaman duyuracağız. Bunlardan bazıları:

- Annem, babam yok kimsesizim ve Türkiye’ye gelip evlenmek istiyorum,

- Beni zorla istemediğim biriyle evlendirecekler yardım et!

- Başım dertte buradan kurtulmam lazım..

- Ben bir şekilde ve senin yardımınla Türkiye’ye geleceğim. Bana yardım et ki geleyim!

-Genellikle yurtdışından aramalarda rastlanan bu gibi durumlarda, bazıları o kadar gerçekçi olurlarki telefonda ağlarlar. Bunlara bile kesinlikle güvenmeyin.

-Sizinle bir süre konuştuktan sonra, ''uçak parası gönder yanına geleyim'' mazeretiyle sizden para isterler. Kesinlikle bu durumlarda para göndermeyin.  Gönderirseniz, ''Gümrükte sorun çıktı daha para gönder''. gibi başka mazeretler öne sürerek tekrardan para isterler ve sonunda tabi ki de gelmezler.

Sizlerden ricamız böyle durumlar bize hemen bilgi veriniz. İLETİŞİM bölümünden  profil numarasını veya profil linkini yazarsanız 24 saat içinde ilan yayından kalkacaktır.

ArkadasAriyorum sizi telefonla aramaz! funduszeue.info ismini kullanıp sizi arayanlara kesinlikle cevap vermeyiniz!

PROFİL VERİRKEN:

Profilinizi verirken, UZUN VE DETAYLI bir anlatımla, karşı tarafı etkileyecek şekilde vermeniz sizin menfaatinize olacaktır. Kendinizi, hayatınızı, ailenizi, hayat felsefenizi, buradaki amacınızı, ileriye yönelik düşüncelerinizi, eğitiminizi, işinizi, iyi kötü anılarınızı, bulunduğunuz yerleri anlatınız. Karşı tarafı nasıl etkileyebilirim ? Karşı tarafı etkilemek için yalan dolan açıklama yapmanız sizin zararınıza olacaktır, GERÇEKTE NEYSENİZ, GERÇEĞİ BELİRTMENİZ SİZİNLE AYNI GERÇEĞİ PAYLAŞAN KARŞI CİNSİNİZ BİNLERCE PROFİL ARASINDAN, SİZİN PROFİLİNİZİ BULMASINA YARDIMCI OLACAKTIR. Hiç birşey aklınıza gelmediyse kısaca kendinizi tanıtıp güzel bir şiir veya güzel bir söz ile karşı tarafı etkileyebilirsiniz. Sayfa Başına Dön

İSTEDİĞİM BU SAYFADA BULAMADIM ?
      Size bu sayfada yardımcı olamadıysak bizimle iletişime geçebilir, sormak istediğiniz farklı konuları İLETİŞİM sayfamızdan tarafımıza iletebilirsiniz en geç 24 saat içerisinde sorularınız, iletişim formunda yazmış olduğunuz e-mail adresine yanıtlanacaktır. Lütfen sık kullandığınız gerçek e-mail adresinizi yazınız. Gönderdiğimiz mesaj e-mail adresinizin gereksiz klasörüne düşmüş olabilir. Tüm klasörleri kontrol etmeyi unutmayınız.  Sayfa Başına Dön

Saygılarımızla

funduszeue.info

düzgün arkadaşlık siteleri tavsiyesi istiyorum (2. sayfa)

• Yüzbaşı
        22 Mesaj
        benim bildiğim t&#;m arkadaşlık siteleri &#;cret istiyor, bunun dışın &#;cretsiz ger&#;ekten başarılıfunduszeue.info sitesi var gold &#;yelik normal &#;yelik falan istemiyor %80 t&#;m profil yayınlayanlarında telefon numaraları g&#;z&#;k&#;yor tabi her profil g&#;venli değil ama bunların i&#;inde iyi kalpli insanlarda mevcut.
      • Yüzbaşı
        Tanışma siteleri her ge&#;en g&#;n &#;oğalıyor iyi site bulmak zor olsada gerek &#;yelerden para tırtıklayacak kurnazlıklar yapmaması ve profillerin ciddi şekilde incelendiğini d&#;ş&#;nd&#;ğ&#;mden dolayı (a&#;tığım sahte iki profili sildiler. )funduszeue.info sitesini tavsiye edebilirim. &#;yelik oluştuturduktan sonra kullanımıda olduk&#;a basit. Anlık mesajlaşma i&#;in herhangi bir &#;cret de talep etmiyorlar ve mesajlaşma limiti de olmaması g&#;zel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikizmert -- 26 Mart ; >
      • Teğmen
        >>>>Arkadaşım ş&#;yle bir site var funduszeue.info sitedeki sistem ise ş&#;yle işfunduszeue.infoe uygun adayları se&#;iyorsun ve onlarla cep telefonu veya kamera &#;zerinden g&#;r&#;ş&#;yorsun fakat olayın g&#;zel yanı şu:Kullanılan sistem ağı sayesinde cep telefonun karşıdakine g&#;r&#;nm&#;yor ve telefon g&#;&#;şmen faturana yansımıfunduszeue.infoıca yine sistemdeki bir &#;zellik sayesinde sana telefon sadece senin istediğin saatlerde gelebiliyor. Yani sen dersen ki beni sadece 16,,00 arası uygun adaylar arayabilir,sana sadece o saatler arası telefon geliyor diğer saatlerde telefonun aramalara bloke oluyo &#;&#;nk&#;. Tabi sen istediğin saatte arayabilirsin insanları eğer onlar da bloke koymamışfunduszeue.info anlamda ger&#;ekten profesyonel bir hizmet olmuş ben de bunu kullanan arkadaşlarımdan duymuştum gayet memnunlar. İnternetteki bir ton &#;&#;p siteden millete gına gelmiş funduszeue.info otomatik mesaj atmalar,bayan ağzıyla sahte konuşmalar falan. Bunda &#;yle birşey yok telde veya kameradasın karşındakini g&#;r&#;yorsun.G&#;venlikleri de bayağı iyi ş&#;yle bi araştırdım d&#;nya &#;apında kullanılan bir sistemmiş bu. T&#;rkiye de de onaylı yaklaşık yarım milyon &#;yesi varmış.Elit bir platform.1 yıla yakındır kullanıyor arkadaşlarım hi&#;bir sorun da yaşamadılar herkese tavsiye ediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercinato88 -- 11 Temmuz ; >

• Teğmen
        0 Mesaj
        quote:

Orijinalden alıntı: sercinato88

funduszeue.info>>>>Arkadaşım ş&#;yle bir site var funduszeue.info sitedeki sistem ise ş&#;yle işfunduszeue.infoe uygun adayları se&#;iyorsun ve onlarla cep telefonu veya kamera &#;zerinden g&#;r&#;ş&#;yorsun fakat olayın g&#;zel yanı şu:Kullanılan sistem ağı sayesinde cep telefonun karşıdakine g&#;r&#;nm&#;yor ve telefon g&#;&#;şmen faturana yansımıfunduszeue.infoıca yine sistemdeki bir &#;zellik sayesinde sana telefon sadece senin istediğin saatlerde gelebiliyor. Yani sen dersen ki beni sadece 16,,00 arası uygun adaylar arayabilir,sana sadece o saatler arası telefon geliyor diğer saatlerde telefonun aramalara bloke oluyo &#;&#;nk&#;. Tabi sen istediğin saatte arayabilirsin insanları eğer onlar da bloke koymamışfunduszeue.info anlamda ger&#;ekten profesyonel bir hizmet olmuş ben de bunu kullanan arkadaşlarımdan duymuştum gayet memnunlar. İnternetteki bir ton &#;&#;p siteden millete gına gelmiş funduszeue.info otomatik mesaj atmalar,bayan ağzıyla sahte konuşmalar falan. Bunda &#;yle birşey yok telde veya kameradasın karşındakini g&#;r&#;yorsun.G&#;venlikleri de bayağı iyi ş&#;yle bi araştırdım d&#;nya &#;apında kullanılan bir sistemmiş bu. T&#;rkiye de de onaylı yaklaşık yarım milyon &#;yesi varmış.Elit bir platform.1 yıla yakındır kullanıyor arkadaşlarım hi&#;bir sorun da yaşamadılar herkese tavsiye ediyorlar.

bu olayı tuttum

• Teğmen
        4 Mesaj
      • Yarbay
        B&#;brekleri kargoya veriyorum alıcı &#;der.

Akciğerleri elden teslim edeceğim. Dalak da i&#;inde. Teşekk&#;rler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      • Yüzbaşı
        1 Mesaj
      • Er
        0 Mesaj
      • Er
        4 Mesaj
        ben bu arkadaşlık sitesinefunduszeue.info profilimi yayınladım, profilim &#;stte durduğu s&#;rece ilk zamanlar g&#;nde en az 5 bayan &#;ağrı attı profil aşağılara d&#;şt&#;ğ&#; zaman 5 g&#;nde 1 bayan &#;ağrı atıyor, bence g&#;zel site ben bayan bile ayarladım. bir ka&#; hafta g&#;r&#;şm&#;şl&#;ğ&#;m bile oldu
      • Er
        2 Mesaj
      • Onbaşı
        22 Mesaj
      • Yüzbaşı
        ciddi misim funduszeue.info de funduszeue.infocek kızlar vardır değil mi?pek eğlendiremem malum
      • Er
        4 Mesaj
      • Er
        4 Mesaj
      • yeni mesaja gitYeni mesaj

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.