bir garip aşk 54 bölümü / Bir Garip Aşk bölüm yayınlandı - Haber 7 Televizyon

Bir Garip Aşk 54 Bölümü

bir garip aşk 54 bölümü

Bir Garip Aşk - Bölüm

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük Hint dizisi Bir Garip Aşk yeniden izleyicisiyle buluştu. Birbirleriyle olamayan fakat ayrı da kalamayan iki aşığın hikayesi ‘Bir Garip Aşk’ yeniden Kanal 7 ekranlarındaki yerini aldı. Kanal 7'nin çok sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 3 Ocak Salı günü yayınlanan bölümüyle seafoodplus.info'da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturdu. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan

Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra

Yapımcı:4 Lions Films

Diğer Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?

İzle

Bir Garip Aşk Bölüm Özetleri Fragmanı
Bir Garip Aşk Bölüm Özeti:
Bir Garip aşk bölümde; Anjeli dinsel tören için herkesi toplar tabi khushide gelir ama herkes çok ters bakar khushiye manorama laflarıyla ezer geçer
Sonra ananenin olmadığı anlaşılır telaşla odasına gidilir kapılar kilitlidir ananne o gece hasta olmuş ateşi yükselmiş öylece yatmaktadır.
Arnav gelir kapıyı kırarlar anannenin  durumunu görürler anjeli arnava çok yükleniz hep senin yüzünden der doktoru Arnavın armasına izin vermez Akaş arasın der sonra ananne çok ağır bir laf söyler Arnava babanın oğlu olduğunu kanıtladın der
Arnavın yüreğine oturur bu laf ziraa babasını hiç anmamaktadıseafoodplus.info ordan çıkar ama anjeli yanına gider yine çok ağır konuşur okadarki Arnav en sonun da bu evliliği kabul etmek zorundasınız eğer etmezseniz Khushi ve ben bu evden ayrılmak zorunda kalacaz diye ablasının yüzüne söyleyiverir
Anjeli düşünür ve bi karar alır şıyama herkesi aşağıda topla der. Herkes toplanır khushide gelir. seafoodplus.info Anjeli khushiye biz seni böyle eve kabul edemeyiz der. Raizadaların evine böyle giremessin der şıyamın yüzü güler

Anjeli Arnava annesinin bileziklerini neden khushiye vermediğini sorar Arnavda unuttum der&#;. Khushi Anjelinin verdiği elbiseyi giyer ama kolu sökülür dikmek için arnavın gömleğini giyer elbiseyi hızla dikmeye başlar&#;. Arnav gelir khushi perdenin arkasına saklanır ama Arnav onu bulur tam bağıracakken bi bakar manorama dürbinle onları göseafoodplus.info khuhiye tatlı tatlı bakarak "bunumu giymek istedin, daha gömlek giymesini bilmiyorsun"der ve yakalarını düzeltir sonra elinde tutarak koltuğa oturtur. Khushi şaşkınlıktan baka kalır. Aynı tatlılıkla ablsının verdiği bilezikleri khushiye takar khushi hemen ayağa kalkar ama Arnav kolundan tutup kendine çeker bana kızgınmısın? sana söz veriyorum bu akşam selen havuzun kenarında yıldızları sayacağım &#;. der sora bi bakar manorama gitmiş hemen kuşiyi iter bunları yengem şüpheleniyo diye yaptım der&#;. Sonra gelin görme merasimi başlar ama komşu kadınlar iki gelin görünce khushi hakkında sorular sorarlar vede ileri geri konuşurlar .Biraz ağır konuşmalar ve sorular sorarken Arnav yeter diye bağırır merdivenlerden.
 [post_ad]

Arnav merdivenlerden dinler ve çok üzülür Hala payalı alır gider khushi heycanla iner ama hala onu almadan gitmiştir kahrolur ağlayarak Arnavın yanından geçer Arnavın içi parçalanır ama bişey yapmaz . Khushi odaya çıkar havuzun köşesine oturur sürekli ağlar Arnav onu görür daha çok kahrolur ama nefreti ağır basar tam dışarı çıkarken anjeli gelir ve Arnav khushiyi al ve halasına götür ben öyle istiyorum der seafoodplus.info ARNAV alır khushiyi halasına götürür sokağın başında bırakır KHUSHİ KAPIYI ÇALAR AMA HİÇ . İYİ KARŞILANMAZ Hala ve annesi ağzına geleni sayarlar kıza, ağlar Arnavı arıyomuş gibi yapar gel beni al: der güya ama yalan: öylece evden ağlayarak çıkar gider Payal Arnavı arar khushi seni aramıştı bir saat oldu eve vardınızmı khushinin teline ulaşamıyorum ondan seni aradım derArnav şaşırır payal Khushi yemekte yemedi çok üzgündü merak ettim der ARNAV BOZUNTUYA VERMEZ PANİKLER VE HEMEN KALKAR KHUSHİYİ HERYERDE ARAR ama bulamaz Telefonla arar cevap yok çok perişan olur Arnav delircekmiş gibi olur herkese sorar Sonra mabetin önünden geçerken sesleri duyar ve ordadı diye tahmin eder ken bir oh çeker Khushi mebette bir köşeye sinmiş kendi kendine konuşmaktadır seafoodplus.info Arnav onu orda görür khushide arnavı görür ama kaçar Arnav ne kadar seslendiyse cevap vermez en sonunda bir bağırır ortalık inlerHerkes susar onlara bakar Arnav khushiye neyapmaya çalışıyorsun cabuk arabaya bin der ama khushide söylenmeye başlar kavga çıkar ordakiler mudahale eder ama Arnav BENİM KARIM VE EVE GÖTÜRMEYE ÇALIŞIYORUM Bİ SORUNMMU VAR? BENİ DURDURCAK OLAN VARMI? DİYE BAĞIRIR KHUSHİYİ KUCAKLAYIP ARABAYA GÖTÜRÜR Sonra eve giderler odada bi kavga daha çıkarırlar ama bu defa kavgada Arnav ağzından sen benim karımsın bena nasıl bi acı verdiğinden haberin varmı diye çıkıveiri ağzından KHUSHİ ben seni incitcek ne yaptım nasıl bu kadar canını yaktım söylermisin der ama arnav cvp vermez .KHUSHİ bunun cevabını almak için kendine söz verir.

Ekranların ilgiyle izlenen Hint dizisi ‘Bir Garip Aşk’ta bugün, Khushi ve Arnav arasındaki evliliğin bir anlaşmaya dayandığından şüphelenen Shyam onları gizlice izlemeye karar verir. Khushi ve Arnav arasında başlayan tartışma Khushi’nin Raizada malikanesinden ayrılmak istediğini söylemesiyle daha da kızışır. Diğer yandan gece Khushi ve Arnav’ın yatak odasına giden Shyam onların farklı yataklarda uyuduğunu görür.

Bölüm

Shyam, Khushi ve Arnav arasındaki evliliğin bir oyun olduğundan şüphelenmektedir ve Khusi’ye konu hakkında soru sormaya karar verir ancak o Shyam’a bu konu hakkında konuşmak istemediğini söyler. Ancak Shyam’ın işin peşini bırakmaya niyeti yoktur. Gece herkes uyurken kalkar ve Khushi ile Arnav’ın yatak odasına giderek kapıyı sessizce aralar. Khushi ve Arnav’ın farklı yataklarda yattığını görünce şüphelenmekte haklı olduğunu anlar. Shyam gördüklerini Raizada malikanesindekilere anlatmaya karar verir bu durumu haber alan Khushi ve Arnav kendi aralarında tartışmaya başlarlar. Khushi Raizada’dan gitmek istediğini söyleyince Arnav buna izin veremeyeceğini açıklar.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir