tdc 4052 / Navitech - Navigasyon, Tablet, Ses ve Görüntü Sistemleri | Navitech, TDC RADYO,SD/USB ,BT

Tdc 4052

tdc 4052

Navitech Navitech Tdc, Radyo, Sd, Usb, Bt Navitech Tdc, Radyo, Sd, Usb, Bt

Eller Serbest Fonksiyonu

Navitech paylaşımlar arasındaki engelleri bir bir kaldırıyor! Eller serbest teknolojisi ile kablosuz bağlantı ağınızın tadını çıkarın. Eller serbest özelliğine sahip cihazınıza yüklediğiniz şarkıları TDC &#;de dinleyebilir, ayrıca cihazınızın eller serbest özelliğinden faydalanarak handsfree telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

Harici USB Bellek ve SD Kart Okuyabilme Özelliği

Ne dinlemeyi arzu edersiniz? TDC ile müzikler hep yanınızda ! 32 GB a kadar kart desteği.

Tam Fonksiyonlu UZAKTAN KUMANDA ile Kolay Erişim İmkanı

TDC ile işlevler arasındaki tüm geçişler elinizin altında. Kolay kullanım olanağı sağlayan kumanda ile dikkatiniz dağılmadan işlem gerçekleştirebilirsiniz.

4x50W Maksimum Çıkış Gücü

TDC&#;nin 4X50W&#;lık gücü ile şartlar ne olursa olsun yüksek ve kaliteli ses düzeyine ulaşın!

navitech tdc r usb-cd çalar önerirmisniz.

• Binbaşı
    evet hocam, hepsiburada da &#;ok iyi yorumlar yapılmış. tabii bi pioneer bi sony kadar değildir ama , fiyatına g&#;re &#;okda kalite farkı yoksa gayet iyi
    deneyimlerini bekliyorum hocam ;)
  • Binbaşı

Orijinalden alıntı: PunJhieR

ben d&#;n aldım. bugun montaj ettiricem. aldıgım duyumlar &#;ok iyi. hic k&#;t&#; bir şey duymadım.

Acaba mp3 klas&#;rlerinin isimlerini g&#;steriyor mu?
  • Teğmen

Orijinalden alıntı: hass&#;yn

evet hocam, hepsiburada da &#;ok iyi yorumlar yapılmış. tabii bi pioneer bi sony kadar değildir ama , fiyatına g&#;re &#;okda kalite farkı yoksa gayet iyi
    deneyimlerini bekliyorum hocam ;)

valla pioneer 10 ise abartmadan s&#;yl&#;yorum bu da 9 dur.8 puan haksızlık olur.g&#;mb&#;r g&#;mb&#;r bir funduszeue.info de tl sıfırı daha ne olsun
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    Bu &#;r&#;n &#;ok abartılmış bende hb den aldım taktırdım arabamın &#;st&#;ndeki 10 yıllık teybin ekranı bile bu teyb e g&#;re &#;ok daha net ve frekans ge&#;işleri &#;ok daha hızlı. USB den şarkı se&#;erken dosyayı g&#;rmek lazım dimi &#;nce ekranda, geceyse problem yok ama g&#;nd&#;z ekrana burnunuzu değdirmeniz lazım. Yani fırsat felan yok ortada aletin bana g&#;re ederi bu fiyat zaten.
  • Yüzbaşı
    Teybi hb den aldım .İki g&#;n &#;nce taktırdım &#;ok funduszeue.info&#;ekten funduszeue.infoyonel bir sistem amacınız funduszeue.info kaliteli ses olsun istiyorsanız kesinlikle tavsiye funduszeue.infoa birlikte aynı markanın iki tane de hoparl&#;r&#;n&#; aldım. Beklentilerimin &#;st&#;nde sonu&#;larla karşılaştım.
  • Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: ringstar

evet kumandanın &#;st&#;ndeki AMS tuşuna basarsanız klas&#;r isimlerini g&#;rebilirsiniz.

Hocam buna benzer , işe yarar başka p&#;f noktalar var mı?
  • Çavuş
    71 Mesaj
    aydır kullanıyorum, usb/radyo tarzı teypler i&#;inde en kalitelisidir, aynı fiyat aralıklarında bir&#;ok marka var kamasonic vs. ama bunu kesinlikle tavsiye ederim. ekranı g&#;nd&#;z g&#;rmek biraz zahmetli olabiliyor en b&#;y&#;k kusuru bence bu. Kapatıp a&#;tığınızda mp3 kaldığı yerden devam ediyor, klas&#;r se&#;ebiliosunuz, kafanın arkasında kart girişide mevcut, kısaca bu fiyata alınacak en iyi teyp budur. Aracınızın soketleri uyumluysa montajını kendiniz bile yapabilirsiniz.
  • Yarbay
    Arkadaşlar bu navitech ten bizde aldık ancak radyoda problem var, otomatik arama sinyal yakalayamıyor. Kısaca radyo &#;ekmiyor farklı antenle falan da denedik olmadı bir iki istasyon zor buluyor oda &#;ok yakın yerdeyse
  • Teğmen
    hocam daha &#;nce kullaığım tepte radyoyla ilgili bir ayar vardı.local yapınca sadece yakındaki kanalı buluyor diğer kanalları g&#;rm&#;funduszeue.infoğiştirince cızırtılı bile olsa birs&#;r&#; kanal buluyordu.eğer cihazınız arızalı değilse sanırım sizin sorununuz bu olsa funduszeue.infoırım bu teypte de var &#;le bir &#;zellik ama kullanmadığım i&#;in ayarı şu an aklımda değil.
  • Teğmen

Orijinalden alıntı: fyilmaz

Arkadaşlar bu navitech ten bizde aldık ancak radyoda problem var, otomatik arama sinyal yakalayamıyor. Kısaca radyo &#;ekmiyor farklı antenle falan da denedik olmadı bir iki istasyon zor buluyor oda &#;ok yakın yerdeyse

hocam daha &#;nce kullaığım tepte radyoyla ilgili bir ayar vardı.local yapınca sadece yakındaki kanalı buluyor diğer kanalları g&#;rm&#;funduszeue.infoğiştirince cızırtılı bile olsa birs&#;r&#; kanal buluyordu.eğer cihazınız arızalı değilse sanırım sizin sorununuz bu olsa funduszeue.infoırım bu teypte de var &#;le bir &#;zellik ama kullanmadığım i&#;in ayarı şu an aklımda değil.
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    ben daha yeni montaj yaptırdım
    MP3 &#;alarken ekranda numara olarak g&#;z&#;k&#;yor par&#;a isimler yazı olarak g&#;stermiyor bir ayarımımı var acaba ?
    BAND tuşuna birka&#; kez basınca yazı olarak 3 saniye g&#;z&#;k&#;yor ve yine numara olarak kalıyor
    bunun ayarını bilen paylaşırsa sevinirim
  • Binbaşı
    arkadaşlar sd kartımdan şarkı dinlerken, mesela sonlardaki bir şarkıyı dinleyeceğim. sonlardaki şarkıya nasıl ge&#;iş yapıcaz ? &#;r&#;n&#; aldım &#;ok kaliteli ses veriyor bu arada, internette g&#;r&#;nd&#;ğ&#; gibi dandik değil resimlere aldanmayın, orjinal hali &#;ok g&#;zel ve kaliteli.
  • Binbaşı

Orijinalden alıntı: hass&#;yn

arkadaşlar sd kartımdan şarkı dinlerken, mesela sonlardaki bir şarkıyı dinleyeceğim. sonlardaki şarkıya nasıl ge&#;iş yapıcaz ? &#;r&#;n&#; aldım &#;ok kaliteli ses veriyor bu arada, internette g&#;r&#;nd&#;ğ&#; gibi dandik değil resimlere aldanmayın, orjinal hali &#;ok g&#;zel ve kaliteli.

Selam..

Cihaz hakkında @babunta nın sorusuna ne diyeceksiniz.. Ben de bu cihazdan d&#;ş&#;n&#;yorum.. Şarkı isimleri yazmıyor mu ekranda.. Bir de bu cihaz ile birlikte hangi hoparl&#;rleri ka&#;a aldınız biraz bilgi verirmisiniz?
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    ben hala m&#;zikleri ekranda yazı olarak g&#;remiyorum sadece BAND tuşu ile 3 sn kadar g&#;r&#;yorum
    ve sorunu Navitech sitesine sordum gelen cevap şu

Merhabalar;
    Cd &#;zerine kaydetmiş olduğunuz dosyaları adı ile kaydetmeniz numara &#;ıkmasını engelleyecektir. Onun dışında bu problemi d&#;zeltmeniz i&#;in başka bir ayar yoktur.
    Teşekk&#;rler.
  • Teğmen
    ekranda sayı g&#;stermesi bana g&#;re bir dezavantaj değil aksine kolaylık.&#;&#;nk&#; bazı sevdiğim par&#;alar var ve bunların sayısını bildiğim i&#;in anında ulaşıfunduszeue.info taktirde bir şarkıyı b&#;yle &#;abucak bulmak i&#;in music browser şeklinde bir yazılım gerekirdi.
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

Yustda 4-PİN 20 V AC/DC Adaptörü Değiştirme ıçin HIPRO HP-ANE43 HPANE43 Güç besleme kablosu kablosu pil

Yustda 4-PİN 20 V AC/DC Adaptörü Değiştirme ıçin HIPRO HP-ANE43 HPANE43 Güç besleme kablosu kablosu pil şarj cihazı Şebeke PSU

Dünya Çapında Giriş Voltajı VAC 50 / 60 funduszeue.info AC Adaptör / Şarj Cihazı, listelenen cihaz modeliyle % uyumludur.Şarj cihazı / Adaptör toplam 10 Ft Uzunluğunda güç kablosuna sahiptir.Güvenlik Özellikleri : Aşırı akım koruması; Toplam güç koruması; Aşırı voltaj koruması; Kısa Devre Koruması.En kaliteli malzemelerden üretilmişfunduszeue.infoikasyon : FCC, CE ve Ro HS.Sıkı kalite kontrol standartları ile Test * orijinal dizüstü bilgisayarlar ile devre koruma * Tam uyumlu * Kısa daha iyi Yalıtım Malzemeleri ile Anti-Parazit Özelliği * Akıllı Çip ile Koruma aşırı Isınma güvenle Satın al * /deşarj koruması şarj * Yüksek Kalite Teller ile Yustda Platin Kalite Özellikleri : * Aşırı yük Koruması. * 12 Ay Garanti * Aynı veya bir sonraki iş günü Garantili gönderim * 24 x 7 E-posta Desteği * % Yeni Bileşenler - asla yenilenmez, geri dönüştürülmez veya kullanılmaz * % OEM Uyumlu - Orijinal cihazınızın özelliklerini karşılaması garanti edilir Telif Hakkı Yustda Tüm Hakları Saklıdır.

Diğer karakterislikler

Benzer cümleler

UpBright Yeni 12 V AC/DC Adaptörü ile Uyumlu Medicool MTPULB MTPUL MTPULB MTPUL
Yeni AC Adaptör W 19 V A ADSCL G LG LED / LCD / TV 34UM88 - P 32GKG - B 34UC89G-B
Boss Ph-2 Ph2 Adaptörü UK 9V için Güç Kaynağı Değiştirme
AC / DC Adaptörü için SPEEDCLEAN CJ harici pil şarj cihazı CJ Uyar 38G (Varil Yuvarlak Fiş ucu ile)
MyVolts 12 V Güç Kaynağı Adaptörü Değiştirme için I. T. E HK-BA12 PSU Bölüm-ABD Plug
AC Adaptörü 15 V 2A AC V Hz DC 15 V 2A 30 W DC Güç Kaynağı Şarj 15 V 30 W 2A Ac Adaptör Şarj ile
[UL Listelenen] 8 Ayak Uzun Omnihil AC / DC Güç Adaptörü 12 V 2A (mA) x milimetre WD My Book WDBAAUHBK
UpBright Yeni 48 V AC/DC Adaptörü için Cisco Aironet i HAVA-SAPE-A-K9 HAVA-CAPE-A-K9 HAVA-SAPE-T
UL Listelenen GOOKYO 12 V 2A Güç Kaynağı 12VDC mA Duvar Şarj Çok İpucu Anahtarlama Yedek AC Adaptörü Fit
Ibanez Ad99 Analog Gecikme Adaptörü 9 V için güç Kaynağı Değiştirme
Blackweb BWA17AA Taşınabilir Hoparlör için AC Adaptör DC Güç Kaynağı Şarj Kablosu Kablosu, 5 Ayaklar, Uyumlu
Yustda 4-PİN 20 V AC/DC Adaptörü Değiştirme ıçin HIPRO HP-ANE43 HPANE43 Güç besleme kablosu kablosu pil şarj cihazı Şebeke PSU

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası