teknofem matematik fonksiyonlar / FONKSİYONLAR HAKKINDA | DonanımHaber Forum

Teknofem Matematik Fonksiyonlar

teknofem matematik fonksiyonlar

FONKSİYONLAR HAKKINDA

• Er
    5 Mesaj
    Konu Sahibi
    bu konuyu nasıl halledebileceğimi bilmiyorum, video a&#;ıyorum sa&#;ma sapan şeyler anlatıyorlar en temelden almış hepsi, soru bankasına ge&#;eyim diyorum video ile alakası yok soruların, konu anlatımlı kitaplara bakıyorum oradan hi&#; hi&#; anlayamıyorum, bu konuyu nasıl &#;ğrenecem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yüzbaşı
    Aynen aga benim de belam bu ya. Ortaokulda kartezyen koordinatı yapamazdım lisede funduszeue.infoı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    5 Mesaj
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    hocam benim de &#;yleydi mezuna kaldım :D &#;yle hocalara geldikle olacak iş değil fasik&#;l bitirmekle de olmuyor &#;zel ders de aldım yine olmadı en son &#;are kaf fonksiyonları aldım &#;neririm en temelden en &#;ste anlatmış hoca ben tamamını aldım ama siz kaf fonksiyon kısmını alın kesinlikle
  • Çavuş
    64 Mesaj
  • Çavuş
    42 Mesaj
    Korkulu r&#;yaydı benim i&#;funduszeue.info rasulinin 25 liralık (20 saat soru) fonksiyon dersini almanı &#;neririm.
  • Er
    5 Mesaj
    Konu Sahibi
    behzat rasuli &#;ok itici geliyor o adamın dersine 10 dakika bile dayanabileceğimi sanmıyorum yok mu başka hoca ya da &#;ok iyi diyeceğiniz kaynak

• Er
    5 Mesaj
    Konu Sahibi
    up matematikten iyi netler yapan arkadaşlar yazarsa &#;ok sevinirim yoksa konudan tamamen soğumak &#;zereyim :(

• Er
    5 Mesaj
  • Er
    1 Mesaj
  • Er
    5 Mesaj
  • Er
    6 Mesaj
  • Er
    6 Mesaj
  • Er
    5 Mesaj
  • Er
    1 Mesaj
  • Yarbay
    &#;ap fonksiyon fasik&#;l&#; nasıl ben ondan gitmeyi d&#;ş&#;n&#;yorum?

• Er
    1 Mesaj
  • Teğmen
    Apotemi fonksiyonu tavsiye ederim,konu anlatım olarak teknofem olabilir,youtubeda Ali Nesin'in fonksiyonlar dersi var ona da funduszeue.info apoteminin konu anlatımıyla da ilerleyebilirsiniz.(tabi apotemi fonksiyon,apoteminin fasik&#;lleri arasında bile en zor,kapsamlısı yanılmıyorsam,onu da bilerek alın.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocodale10 -- 19 Eylül ; >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    5 Mesaj
    Konu Sahibi
    ocodale10o kullanıcısına yanıt
    hocam ali nesini dinledim ama &#;ok basit şeyleri &#;ok uzum s&#;rede anlatıyor bu da sıkıyor bir s&#;re sonra atlaya atlaya da izlemek istemiyorum, apotemi veya &#;ap fasik&#;l&#;ne bakarım kitap&#;ıya gittiğimde saolun

• yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

x ∈ E ve x ∉ A}

Bir kümenin eleman sayısı ile tümleyeninin eleman sayıları toplamı Evrensel kümenin eleman sayısına eşittir.

Örnek: A = {x: 10&#;dan küçük çift sayma sayıları} kümesi, E = {1, 2 ,3, 4, 5, 6, 7, 8, 9} evrensel kümesinin alt kümesidir. Buna göre A&#; kümesini bulunuz.
Çözüm
: 10&#;dan küçük çift sayma sayıları kümesi A = {2, 4, 6, 8} dir.  A&#;kümesi, A kümesinde olmayıp Evrensel kümede olan elemanların oluşturduğu küme olduğu için  A&#; = {1, 3, 5, 7, 9} olur.

De Morgan kuralları konu anlatımı ve çözümlü örnekler için tıklayın.

Kümelerde Tümleme işlemi çözümlü örnekler

Kümeler Online Test ve Soru Çözümleri

Kümelerde Tümleme işlemi konu anlatımı videosu Teknofem

Kümelerde Tümleme işlemi konu anlatımı videosu Mehmet Hoca

Kümelerde Tümleme işlemi konu anlatımı videosu Yılmaz Hoca

Kümelerde Tümleme işlemi konu anlatımı

E evrensel küme ve A kümesi E evrensel kümesinin alt kümesi olmak üzere, A kümesinde olmayıp Evrensel kümede olan elemanların oluşturduğu kümeye A&#;nın tümleyeni denir ve A&#;ile gösterilir. A&#; = { x

Polinom,Fonks,Parabol

• Onbaşı
    35 Mesaj
    Konu Sahibi
    Bu 3 konuyu b&#;yle temizce halledebileceğim bir kaynak &#;neriniz var mı? Fasik&#;l, video vs? BR hari&#;.

• Teğmen
    fonksiyon ve polinom i&#;in teknofem &#;neririm, parabol'deki &#;nerim analitik geometriden sonra (şart değil) parabole ge&#;ersen konu &#;ok tatlı oluyor, parabol i&#;inde hg yetmezse yine teknofem.
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    Konu Sahibi
    quote:

Orijinalden alıntı: GuestB0EEEB6

fonksiyon ve polinom i&#;in teknofem &#;neririm, parabol'deki &#;nerim analitik geometriden sonra (şart değil) parabole ge&#;ersen konu &#;ok tatlı oluyor, parabol i&#;inde hg yetmezse yine teknofem.
    Teşekk&#;r ederim hocam. Apotemi fonksiyonlar i&#;in fikriniz nedir?
  • Teğmen
    35 Mesaj
  • Er
    0 Mesaj
  • Er
    6 Mesaj
    Sınıf konuları bunlar, Antremanlarla Matematik 3 &#;&#;zebilirsin tam olarak sınıf konularını kapsıyor bunlar da i&#;inde var.
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    Konu Sahibi
    quote:

Orijinalden alıntı: mockingbirdi

apotemi fonksiyonları ge&#;en yıl almıştım. gerek yok bence ona hocam.
    simetri falan varsa oradan konuyu &#;alış ardından sb tararsın yeterli bence
    Eyvallah hocam teşekk&#;r ederim. Simetri yok ama sanırım Hocalara Geldik + SB giderim.

@Sheldon Lee Cooper
    Eyvallah hocm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İTÜinş -- 7 Ekim ; >
  • Er
    0 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: İTÜinş

Hocam fonk,parabol,polinom kısımları hari&#; MAT 1'im tamam. KAREK&#;K TYT SB'den gidiyorum bitince sonra da zaman kalırsa Acil'e ge&#;erim. Anladım hocam teşekk&#;rler.

Alıntıları Göster
    konuyu ben a&#;mışım gibi hissettim. mezun musun?
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    Konu Sahibi
    quote:

Orijinalden alıntı: Gök-börü21

konuyu ben a&#;mışım gibi hissettim. mezun musun?

Alıntıları Göster
    Evet hocam.
  • Er
    3 Mesaj
    Ge&#;en yıl karek&#;k fonks sıfır kitabıyla başlamıştım herkes bana yav bide mezunsun nasıl iş bu sıfır mı &#;&#;z&#;l&#;r demişti (2. Mezunluğuma kaldım) bir g&#;nde bitmişti sadece ona yoğunlaştım ama &#;tf falan vardı i&#;inde . Sonra bilfen karek&#;k ve apotemi fonk &#;&#;zm&#;şt&#;m . Bu yıl yeniden d&#;nledikten sonra hatırladım sorun yaşamadım. Sıfır deyip ge&#;meyin g&#;zel temel attırır

• Binbaşı
    49 Mesaj
  • Teğmen

Orijinalden alıntı: profmezun

Ge&#;en yıl karek&#;k fonks sıfır kitabıyla başlamıştım herkes bana yav bide mezunsun nasıl iş bu sıfır mı &#;&#;z&#;l&#;r demişti (2. Mezunluğuma kaldım) bir g&#;nde bitmişti sadece ona yoğunlaştım ama &#;tf falan vardı i&#;inde . Sonra bilfen karek&#;k ve apotemi fonk &#;&#;zm&#;şt&#;m . Bu yıl yeniden d&#;nledikten sonra hatırladım sorun yaşamadım. Sıfır deyip ge&#;meyin g&#;zel temel attırır
    hocam genel olarak fonks parabol ve diger 0 kitapları &#;ğretici ben o seriyi almayı d&#;ş&#;n&#;yorum
  • Er
    3 Mesaj
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    Konu Sahibi
    quote:

Eyvallah hocam teşekk&#;rler. Hedefiniz nedir?

@Navy Blue
    &#;yleymiş hocam herkes o kadar kasmak gereksiz diyor.

@Tartarusxd
    Eyvallah hocam teşekk&#;rler.
  • Er
    3 Mesaj
  • Onbaşı
    35 Mesaj
  • Er
    3 Mesaj
  • Teğmen

Pratiklik kazanmak istiyorsan isabet olur hocam
    aynen hocam bide sıfırım alacam hayırlısıyla :) baska mat2 i&#;in kaynak almayı d&#;s&#;nm&#;yorum sb alırım
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası