adanada okullar ne zaman açılacak / Adana'da okullar açıldı mı? Adana'da okullar ne zaman açılacak ?

Adanada Okullar Ne Zaman Açılacak

adanada okullar ne zaman açılacak

Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Kilis'te okullar ne zaman a&#;ılacak? 1 Mart'ta hangi ildeki okullar a&#;ılacak, Adana ve Diyarbakır'da okullar a&#;ılacak mı?

Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Kilis'te okulların açılacağı tarih belli oldu. Deprem bölgesindeki okulların açılma tarihini Bakan Özer duyurdu. Bakan Özer, deprem bölgesindeki okulların farklı zamanlarda başlayacağını belirtti. Deprem bölgesindeki olan Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Kilis'teki okulların açılış tarihi ve 1 Mart'ta açılacak okullar merak konusu oldu. Peki Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Kilis'te okullar ne zaman açılacak?

• 20 Şubat - • Son Güncelleme:

1Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Kiliste okullar ne zaman açılacak 1 Martta hangi ildeki okullar açılacak, Adana ve Diyarbakırda okullar açılacak mı
2ADANA, DİYARBAKIR, ŞANLIURFA VE DİYARBAKIRDA OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK

MEB duyurdu: Deprem b&#;lgesinde okullar ne zaman a&#;ılacak? Kahramanmaraş, Hatay, Malatya, Adana'da okulların a&#;ılış tarihi

HaberlerBilgi Rehberi Haberleri MEB duyurdu: Deprem b&#;lgesinde okullar ne zaman a&#;ılacak? Kahramanmaraş, Hatay, Malatya, Adana'da okulların a&#;ılış tarihi

Kahramanmaraş depreminin etkiledi 10 ilde okullarda eğitim ve öğretime ara verilmişti. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer okulların açılış tarihinin ertelendiği ve illerin üç gruba ayrıldığını duyurmuştu. Peki, deprem bölgesindeki okullar ne zaman açılacak? İşte okulların açılacağı tarih.

• 08 Mart - • Son Güncelleme:
1MEB duyurdu: Deprem bölgesinde okullar ne zaman açılacak Kahramanmaraş, Hatay, Malatya, Adanada okulların açılış tarihi
2DEPREM BÖLGESİNDEKİ İLLERDE OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK

Adana'da okullar ne zaman açılacak? son dakika Adana'da okullar açılıyor mu?

Kahramanmaraş depreminin ardından, Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye ve Şanlıurfa da eğitimin hangi tarihte başlayacağı merak ediliyor. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, deprem bölgesindeki eğitim sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu. Deprem bölgeleri üç kategoriye ayrıldığını ifade eden Bakan Özer Adana'da okulların açılacağı tarihi de paylaştı. Peki, Deprem bölgesi Adana'da okullar ne zaman açılacak? 

ADANA'DA OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK? 

Milli Eğitim Bakanı Özer, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Adana'da eğitim ve öğretime başlama tarihinin 13 Mart'a ertelendiğini açıkladı.
Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 40 bini aşkın can kaybına neden olan Kahramanmaraş merkezli depremlerin yıkıcı şekilde etkilediği 10 ilde eğitim öğretime ne zaman başlanacağına ilişkin açıklama yaptı.
Depremin can ve mal kaybına neden olduğu 10 ilde ise okulların kademeli olarak açılması kararlaştırıldı. Yapılan açıklamaya göre, 10 ilde okullar üç kategoride açılacak.

Özer, Kilis, Diyarbakır ve Şanlıurfa'da eğitim ve öğretime 1 Mart'ta başlanacağını, eğitim ve öğretime verilen arayı Gaziantep ve Osmaniye'de 13 Mart'a, Adıyaman, Malatya, Kahramanmaraş ve Hatay'da ise 27 Mart'a kadar uzattıklarını bildirdi.

DEPREM BÖLGESİNDEKİ İLLERDE OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK?

Deprem bölgesindeki okullar şehirlere göre farklı tarihlerde açılacak. 3 kategoride tarih belirlendi.

Bakan Özer şu açıklamaları yaptı;

"10 ilimizde eğitim öğretime geçişi il bazlı değil ilçe ve okul bazlı sürdüreceğiz. 3 ayrı kategoride yer alan illerimizde okullarımızın sağlamlık raporlarına göre farklı zamanlarda eğitim öğretime başlayacağız.

Birinci kategoride, Kilis, Diyarbakır ve Şanlıurfa yer alıyor. Bu illerimizde 1 Mart itibariyle eğitime başlıyoruz.

Adana'da ise okullar 13 Mart'ta açılacak.

İkinci kategoride Gaziantep ve Osmaniye. Verilen arayı 13 Mart'a kadar uzatıyoruz.

Üçüncü kategoride ise; Adıyaman, Malatya, Kahramanmaraş ve Hatay yer alıyor. Bu illerimizde de 1 Mart tarihine kadar vermiş olduğumuz ertelemeyi 27 Mart tarihine kadar uzatıyoruz."

ADANA'DA OKULLARIN AÇILIŞ TARİHİ ERTELENDİ

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Adana'da eğitim ve öğretime başlama tarihinin 13 Mart'a ertelendiğini duyurdu.

Adana'da eğtimin 1 Mart'ta başlayacağı açıklanmıştı.

Haber ile daha fazlasına ulaşın:

Adana

Gündem

Adana’da okullar ne zaman açılacak? Deprem bölgesi Adana’da okullar açılacak mı? MEB duyurdu

Okullar&#;n ne zaman aç&#;laca&#;&#; merak ediliyor. Kahramanmara&#; merkezli iki büyük depremin ard&#;ndan tüm ülkede okullar 20 &#;ubat’a kadar tatil olmu&#;tu. Deprem bölgesi olmayan illerde e&#;itim ö&#;retim ba&#;larken, deprem bölgesindeki iller üç kategoriye ayr&#;ld&#;. &#;kinci kategoride Adana, Osmaniye ve Gaziantep yer al&#;yor. Peki, Adana’da okullar ne zaman aç&#;lacak? Deprem bölgesi Adana’da okullar aç&#;lacak m&#;?

ADANA’DA OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK?

Adana’da okullar 13 Mart Pazartesi günü aç&#;lacak. Gaziantep ve Osmaniye'de okullar 13 Mart'ta e&#;itime ba&#;layacak.

adana-okullar

Üçüncü kategoride yer alan Ad&#;yaman, Malatya, Kahramanmara&#; ve Hatay illeri için de aç&#;klama yap&#;ld&#;. Bu illerde ise e&#;itim ve ö&#;retim 27 Mart'ta ba&#;layacak.

ANASAYFAYA DÖNMEK &#;Ç&#;N TIKLAYINIZ

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası