ben efsaneyim 2 türkçe dublaj full izle / Ben Efsaneyi̇m 2 Dublaj mp4 3gp flv mp3 video indir

Ben Efsaneyim 2 Türkçe Dublaj Full Izle

ben efsaneyim 2 türkçe dublaj full izle

Ben Efsaneyim – I Am Legend Türkçe Dublaj izle Ben Efsaneyim &#; I Am Legend Türkçe Dublaj izle

Ben Efsaneyim izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, I Am Legend filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Robert Neville (Will Smith), tehlikeli bir virüsün tüm yere yayılmasına engel olamamış bir bilim adamıdır. New York&#;ta bu virüsten etkilenmemişler arasındadır. Tüm üstün tecrübe ve bilgilerine karşın bu virüsün yayılımını kesememiş ve fakat kendi bedeni ise bu virüse bağışıklık kazanmış haldedir. Bu durumda olan aslında tek kişidir. 3 sene süre ile her türlü imkanı kullanıp kendi gibi hayatta kalabilmiş başkaları var ise onlara ulaşmaya çalışacak ve gerçekte bir başına değildir. Neville&#;in direnebilme gücünü sağlamakta olan tek şey hedeflediği amacı yerine getirme tutkusudur. Kendi kanını kullanıp virüsün etkisini terse çevirmesi gerekmekte ve zaman hızla azalmaktadır.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: - ABD , Avustralya

IMDB Puanı:

Yönetmen: Francis Lawrence

Oyuncular: Will Smith , Alice Braga , Willow Smith , Charlie Tahan , Salli Richardson

google Ben Efsaneyim Türkçe Dublaj Full HD izle

Ben Efsaneyim filminin konusunda bir asker ve bir bilim adamı olan Robert Neville oldukça etkili ve bir o kadar korkunç olan bir virüsün dünyaya yayılmasına engel olamamıştır. Kendisi her ne kadar bu virüsü çabalarına karşın engelleyememiş olsa da kendi vücudu bu virüse bir şekilde bağışıklık kazanmıştır. Bir şehri kendisine mesken edinmiştir ve burada hem kendisi gibi virüse bağışıklık kazanmış kişilere ulaşmaya çalışır hemde virüs konusunda araştırmalarını sürdürmektedir. Fakat zaman geçmektedir ve tek korkusu yer yüzünde yalnız kalmak ve tüm insanların yok olmasıdır. Ben Efsaneyim Türkçe Dublaj Full HD izle monash.pw ekibi olarak iyi seyirler dileriz arkadaşlar yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım:

IMDB Puanı:

Yönetmen: Francis Lawrence

Oyuncular: Will Smith, Alice Braga, Charlie Tahan

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır