cipsinin içinde fare / Шорох - перевод на турецкий | русский-турецкий | translate.vc

Cipsinin Içinde Fare

cipsinin içinde fare

Шорох перевод на турецкий

Translate.vc / русский → турецкий / [ Ш ] / Шорох

47 параллельный перевод

Что со мной? Теперь меняпугает каждый шорох.

Ne oldu bana da her sesten korkuyorum?

Надо приклеить к вентилятору полоски бумаги. Ночью это напоминает шорох листьев.

Gece olunca, karanlıkta yaprakların hışırtısını duyduğunu sanacaksın.

Услышав малейший шорох ночью,

Gece vakti en ufak bir çitirtida,

Увы, наши голоса, когда мы шепчем друг другу... спокойные и невыразительные, как шелест ветра в сухой траве... или как шорох мыши, ступающей маленькими лапками на осколки битого стекла в подвале.

Yazık, kurumuş seslerimizle birbirimizle fısıldaşırken sessizce ve anlamsızca, kurumuş otlardaki rüzgar gibi veya kuru bir mahzende kırık şişeler arasında gezen bir fare gibi.

Как вдруг раздался шорох странный

Uyumak üzereydim, neredeyse başım düşüyordu ki, Bir tıkırdı geldi birden...

Но вновь услышав шорох странный

-'Kesinlikle'- - - Dedim.

Шорох опавших листьев под ногами. Сок из надрезанных деревьев. И этот запах, что так нравился мне и не нравился другим - запах каучука.

ÖIü yaprakların üstündeki ayak sesleri yaralı ağaçlardan sızan öz suyu hepsinden öte, benim çok sevdiğim ve diğerlerinin sevmediği kauçuk kokusu.

Кажется, я слышу шорох в секции Джин Крупы.

Sanırım Gene Krupa bölümünde bir hareketlilik duyuyorum.

И я услышала шорох снимаемой одежды. И вдруг он оказался на мне, он продолжал свои бредовые опыты.

Sonra kıyafetlerini çıkardığını duydum ve birden ağzından iğrenç fantezilerinin salyasını akıtarak üzerime atlayıverdi.

- Шорох крыльев порхающих птиц.

- Uçuşan kuşların kanat fısıltıları.

Слышен шорох, будет утро скоро,

Biri fısıldıyor

Я слышал шорох, наверное, это твоя мама.

Bir ses duydum. Annen olabilir.

Шорох песка

Kumun çıtırdamaları...

После нападения, меня напрягает каждый шорох...

Saldırıya uğradığımdan beri, duyduğum her seste- -

Слышу - шорох в шкафу.

Dolaptan gelen bir hışırtı duydum.

Под звёздным небом, одиноко, Под призрачный полночный шорох,

Yıldızlı göğün altında yalnız bir adam / i gecenin yalnızlığını yarıp geçiyor.

И без устали бродить туда-сюда по проспектам под шорох падающих сухих листьев.

Ve volta atacak yollarda, yorulmak bilmeden. Ve etrafında yaprak döken ağaçlar olacak.

В буйном исступленье, услышал шорох за ковром и с криком : "Крысы!", выхватив оружье, в своем бреду, не видя, убивает беднягу старика.

Tam azıttığı bir ara, perdenin arkasında bir şeyler kımıldayınca, çekti hemen kılıcını, "Bir fare, bir fare!" diye bağırdı. Ve bir deli şaşkınlığı içinde öldürdü arkada saklanan zavallı ihtiyarı.

Вторая - звуковая сигнализация, воспринимающая любой шорох.

İkincisi ; ses duyarlılığı. Fısıltının üzerindeki her ses alarmı çaldırır.

Пару лет назад, до того, как Дэнни начал наводить шорох на турнирах, перед чемпионатом Вегаса я купила ему упаковку "Fuschida".

Pekala, bak. Bir kaç yıl önce yani Danny turda adını duyurmaya başlamadan Las Vegas Açık öncesi, Danny'ye bir kutu Fuschida marka top almıştım.

Хм, нет, нет, но я слышал ее шорох наверху,

Hayır, hayır, ama yukardan gelen ayak sesleri duydum,

Мы постоянно нуждаемся в ответах. Пещерный человек, услышавший шорох в кустах и выглянувший посмотреть, что это было, прожил дольше, чем его собрат, сразу посчитавший, что это всего лишь ветер.

Sosisimin çöreğini dolduruyor olması, gün içinde hangi cipsi yiyeceğime senin karar vereceğin anlamına gelmez.

какой-то шорох.

Bir tür tıkırtı.

Мне просто послышался какой-то шорох в зарослях.

Ormanda bir şey duydum sanki.

Каждый шорох в ночи, я думала это он.

Akşamleyin duyduğum her ses, onunmuş gibi

Мы наведем адский шорох.

Ortalığı ayağa kaldıracağız.

По району шорох, что ты тут именинница.

Küçük kuş dedi ki Doğum günü kızı senmişsin

Отставить смех! Я вижу каждого шорох и слышу вас насквозь...

Hepimizin gözleri odaklanmış, kulaklarımız pür dikkat olacak.

Ќаверное, шорох твоих шагов, мерцание твоей шерсти Ч это лишь плод моего воображени €.

Muhtemelen ayak seslerini ve tüylerinin parıltısını kafamdan uyduruyorum.

Я услышал шорох.

Hışırtı duydum.

Я скрип в стропилах, шорох в дымоходе, маленькие отметины зубов в персике я Фруктовый Бэтмэн

Çatının gıcırdamasıyım bacadaki çırpınmayım şeftalideki minik diş izleriyim. Ben Meyve Yarasası Adam'ım.

Слышишь, как открывается дверь, шорох шагов.

Kapının açıldığını duyacaksın. Atılan adımları.

И я слышу тут каждый шорох.

Her şeyi duyabiliyorum.

У нее есть любопытная соседка, которая звонит копам, если услышит тут малейший шорох.

En ufak tıkırtıda bile polisi arayan meraklı bir komşusu var.

Я услышал шорох и решил, что это просто какое-то животное. Но это был этот индеец.

Bir hışırtı duydum... herhangi bir hayvan olabileceğini düşündüm ama... şu kızılderili adamdı.

Шорох травяных дюн, солёный бриз.

Kum tepeciklerindeki otların hışırtısı, tuzlu esinti.

Какой-то аскет завлёк себе последователей, шорох навёл пока Синедрион не решил с ним покончить.

Sorun çıkaran biri tarafından.. takip edilen birkaç deli var. Sanhedrin onları yok etme kararı aldı.

Вы стоите и слушаете... и если вы слышите стук - это плохо, но если вы слышите шорох зерна, это хорошо.

Durup dinliyorsunuz tıkırtı duyarsanız, kötü demektir. Ama buğday sesi duyarsanız iyidir.

Я бы сказал, что это уже порядком навело шорох в обществе.

Bayagi buyuk bir olay oldugunu soylemeliyim.

И тут я слышу, ну, шорох одежды И тишина.

Sonra kıyafetlerinin hışırtısını duydum ve sonra kesildi.

И теперь, видишь ли, Джексон считает, что любой шорох - это медведь, и он везде расставил медвежьи капканы, которые играют "Добро пожаловать в джунгли", если ты в них попадешь, а я бежала за Когбурном, нашим петухом, и вуаля!

O yüzden Jackson artık dışarıdaki her şeyi ayı sanıyor. "Welcome to the Jungle" çalan ayı tuzaklarını bütün araziye kurdu. Ben de bizim horoz Cogburn'ü kovalarken tuzağa düşüverdim!

Шелковый тревожный шорох в пурпурных портьерах, шторах.

Ve mor perdelerin ipeksi ve mutsuz hışırtıları beni heyecanlandırdı.

- Я очень чутко сплю, так что малейший шорох или запах меня разбудит.

- Tamam. - Ben çok hafif uyurum, yani en küçük ses veya koku değişikliği beni rahatsız eder.

А на каждый шорох из-под дверей кладет головку набок и прислушивается.

Ne var?

И тут я услышал шорох...

O benim ince bir ses duyduğum an.

Раздался шорох.

Bir ses vardı.

© 2017 - 2023 Translate.vc

Önerilen Gıda Üreticileri ve Tedarikçileri

YAĞ "ZHARKOFF" - 45144

Sovetskiy Maslozavod
Rusya

Fiyatı belirtin USD00

Более 15 лет наше предприятие Советский Маслозавод ООО "Базис Плюс" производит и реализует масло подсолнечное рафинированное дезодорированное и нерафинированное высшего сорта ,методом прессованния, с высоким содержанием витамина Е !!!Весь цикл производства свой, что позволяет нам производить высококачественный продукт отличного качества! Наш продукт зарекомендовал себя в таких странах как : Израиль, ОАЭ,Грузия, Палестина , Армения , Белоруссия и России.Экологически чистый продукт нашей компании не содержит пальмовых , соевых, рапсовых, экстракционных масел !!! Рады предложить масло подсолнечное рафинированное дезодорированное (вымороженное) ,нерафинированное ,расфасовках в ПЭТ бутылках объёмом 5л 3л 2л 1.8л 1л 0.9л 0.8л 0.5л , также наливом во флекситанк.Возможна доставка автотранспортом , ж/д, морем в контейнерах! Надеемся на долгосрочное взаимовыгодное сотрудничество!!! С уважением, ком.директор Советский Маслозавод ООО "Базис Плюс" Арсен Дышеков

Tedarikçiyle iletişime geçin

En yüksek kalitede rafine koku giderilmiş ayçiçek yağı - 45573

Sovetskiy Maslozavod
Rusya

USD0.77/pcs 0.77

Более 15 лет наше предприятие Советский Маслозавод ООО "Базис Плюс" производит и реализует масло подсолнечное рафинированное дезодорированное и нерафинированное высшего сорта ,методом прессованния, с высоким содержанием витамина Е !!!Весь цикл производства свой, что позволяет нам производить высококачественный продукт отличного качества! Наш продукт зарекомендовал себя в таких странах как : Израиль, ОАЭ,Грузия, Палестина , Армения , Белоруссия и России.Экологически чистый продукт нашей компании не содержит пальмовых , соевых, рапсовых, экстракционных масел !!! Рады предложить масло подсолнечное рафинированное дезодорированное (вымороженное) ,нерафинированное ,расфасовках в ПЭТ бутылках объёмом 5л 3л 2л 1.8л 1л 0.9л 0.8л 0.5л , также наливом во флекситанк.Возможна доставка автотранспортом , ж/д, морем в контейнерах! Надеемся на долгосрочное взаимовыгодное сотрудничество!!! С уважением, ком.директор Советский Маслозавод ООО "Базис Плюс" Арсен Дышеков

Fito - çay (bitki çayı). Sagan Daylya çanta (20 adet) - 66173

Your Tea Shop
Rusya

USD5.1/pcs 5.1

Fito çayı (bitki çayı). Sagan Daylya "Kireç" 20 poşet. Taze koleksiyon. Doğu Sayan Dağlarından. Sağlıklı bir diyet için. • Hasat - kıyılmış ve kekik ile harmanlanmıştır. Kolay demleme ve kullanım için. (Nakliyeden hemen önce öğütün); • Doğu Sayan Dağları'nda (Buryatia Cumhuriyeti); • 1 mm'den itibaren taşlama. 3 mm'ye kadar. Sagan Daila'nın tüm tat ve aromasını mükemmel bir şekilde ortaya çıkarır; • Tay koleksiyonu - cymbopogon ile harmanlanmıştır. Çeşitli kapanımlar olmadan temiz; • Yararlı özelliklerin maksimum düzeyde korunduğu nazik kurutma aşamasını geçmiştir. Hava geçirmez Zip - paket 20 demleme filtre torbası içerir. Toplam ağırlık 30 gr. Hiçbir koku veya renklendirici. Sadece doğal ve saf kompozisyon. Bitkisel çay Sagan Daila'nın (Sagan Dali) faydalı özellikleri. • Sagan Daila'nın (sagan dali) temel özelliklerinden biri, doğal bir enerjik olması ve bağışıklık sistemini mükemmel şekilde uyarmasıdır. • Metabolizmayı hızlandırır ve antiviral etkiye sahiptir. • Sagan Dayl'den yapılan infüzyon sağlığı geliştirici özelliklere sahiptir. İçeceğin çok hoş ve baharatlı bir aroması ve çam iğneleri, bal ve nane notaları ile harika bir tat duyusu buketi vardır ve kekik, genel bukete eşsiz tat ve aroma katar. Bitkisel çay Sagan Daila nasıl demlenir. • Bir filtre torbası alın. • 200 ml demleyin. kaynar su (kupa, çaydanlık). • 3 ila 10 dakika arasında ısrar edin . • Sabahları (sabah ve öğleden sonra) 2 kez alabilirsiniz. İnfüzyon ayrı olarak içilebilir veya herhangi bir çay türü ile demlenebilir. İstenirse biraz bal ekleyin. Filtre torbası ne kadar uzun süre demlenirse, Sagan Dail infüzyonu o kadar zengin olur. Kabul kursu 20 güne kadardır . Ardından 7 gün ara verin . Çantalarda Sagan Daylya "Kireç".

Fito - çay (bitki çayı). Sagan Daylya çanta (20 adet) - 66174

Your Tea Shop
Rusya

USD5.0/pcs 5.0

Fito çayı (bitki çayı). Sagan Daylya "Bal" 20 poşet. Taze koleksiyon. Doğu Sayan Dağlarından. Sağlıklı bir diyet için. • Hasat - kıyılmış ve kekik ile harmanlanmıştır. Kolay demleme ve kullanım için. (Nakliyeden hemen önce öğütün); • Doğu Sayan Dağları'nda (Buryatia Cumhuriyeti); • 1 mm'den itibaren taşlama. 3 mm'ye kadar. Sagan Daila'nın tüm tat ve aromasını mükemmel bir şekilde ortaya çıkarır; • Altay nane "bal" ile harmanlanmıştır. Net koleksiyon, farklı kapanım yok; • Yararlı özelliklerin maksimum düzeyde korunduğu nazik kurutma aşamasını geçmiştir. Hava geçirmez Zip - paket 20 demleme filtre torbası içerir. Toplam ağırlık 30 gr. Hiçbir koku veya renklendirici. Sadece doğal ve saf kompozisyon. Bitkisel çay Sagan Daila'nın (Sagan Dali) faydalı özellikleri. • Sagan Daila'nın (sagan dali) temel özelliklerinden biri, doğal bir enerjik olması ve bağışıklık sistemini mükemmel şekilde uyarmasıdır. • Metabolizmayı hızlandırır ve antiviral etkiye sahiptir. • Sagan Dayl'den yapılan infüzyon sağlığı geliştirici özelliklere sahiptir. İçeceğin çok hoş ve baharatlı bir aroması ve çam iğneleri, bal ve nane notaları ile harika bir tat duyusu buketi vardır ve kekik, genel bukete eşsiz tat ve aroma katar. Bitkisel çay Sagan Daila nasıl demlenir. • Bir filtre torbası alın. • 200 ml demleyin. kaynar su (kupa, çaydanlık). • 3 ila 10 dakika arasında ısrar edin . • Sabahları (sabah ve öğleden sonra) 2 kez alabilirsiniz. İnfüzyon ayrı olarak içilebilir veya herhangi bir çay türü ile demlenebilir. İstenirse biraz bal ekleyin. Filtre torbası ne kadar uzun süre demlenirse, Sagan Dail infüzyonu o kadar zengin olur. Kabul kursu 20 güne kadardır . Ardından 7 gün ara verin . Sağlıklı ve diyet yiyecekler için torbalarda "Bal" ile Sagan Daylya.

Fito çayı (bitki çayı). Frenk üzümü yaprağı ile Sagan Daylya 20'li paket - 66250

Your Tea Shop
Rusya

USD5.0/pcs 5.0

Fito çayı (bitki çayı). Frenk üzümü yaprağı ile Sagan Daylya 20 poşet. Taze koleksiyon. Doğu Sayan Dağlarından. Sağlıklı bir diyet için.   • Koleksiyon - kuş üzümü yaprağı ile harmanlanmıştır; • Doğu Sayan Dağları'nda (Buryatia Cumhuriyeti); • 1 mm'den itibaren taşlama. 3 mm'ye kadar. Sagan Dail'in tüm tadını ve aromasını ortaya çıkarır; • Yararlı özelliklerin maksimum düzeyde korunduğu nazik kurutma aşamasını geçmiştir.   ✔ Hava Geçirmez Fermuar - torba, demleme için 20 filtre torbası içerir. ✔ Toplam ağırlık 30 gr. ✔ Koku ve renklendirici içermez. ✔ Sadece doğal ve saf bileşim. Bitkisel çay Sagan Daila'nın (Sagan Dali) faydalı özellikleri. • Sagan Daylya (sağan dali) doğal bir enerjidir ve bağışıklık sistemini mükemmel şekilde uyarır. • Metabolizmayı hızlandırır ve antiviral etkiye sahiptir. • İnfüzyonun sağlığı geliştirici özellikleri vardır.   İçeceğin çok hoş ve baharatlı bir aroması ve çam iğneleri, bal ve nane notaları ile harika bir tat duyusu buketi vardır ve kuş üzümü, genel bukete eşsiz tadı ve aromasını ekler. Bitkisel çay Sagan Daila nasıl demlenir. • Bir filtre torbası alın. • 200 ml demleyin. kaynar su (kupa, çaydanlık). • 3 ila 10 dakika arasında ısrar edin.   ✔ Sabahları 2 defa (sabah ve öğle arası) alabilirsiniz. ✔ İnfüzyon ayrı olarak içilebilir veya her türlü çay ile demlenebilir. ✔ İstenirse biraz bal eklenebilir. ✔ Filtre torbası ne kadar uzun süre demlenirse, Sagan Dail infüzyonu o kadar zengin olur. ✔ Kabul süresi 20 güne kadardır.

Sütlü çikolata "8 Mart" - 72662

Şekerleme fabrikası "SHOKOLAT'E"
Rusya

USD1.0/kg 1.0

DÜNYA KADINLAR GÜNÜ İÇİN SÜTLÜ ÇİKOLATA Parlak tematik ambalaj tasarımı. GOST standartlarına göre üretilmiş yüksek kaliteli sütlü çikolata! Hafif çikolata acılığı ve yumuşak kremsi notaların uyumlu bir şekilde iç içe geçtiği rafine tat, onu kayıtsız bırakmayacak. Bahar ve güzellik tatiline tatlı bir iltifat! Şirketin web sitesinde belirtilen irtibatları kullanarak 8 Mart'ta bayram için çikolata siparişi verebilir veya bu sayfadaki yöneticiye istek gönderebilirsiniz. Bayileri ve toptancıları karşılıklı yarar sağlayan işbirliğine davet ediyoruz. Satış coğrafyası: Rusya, yakın ve uzak ülkeler.

Glazed peanuts taste "Red caviar" _ChrustNUT - 70023

ООО ПК "Уральский Лидер"
Rusya

USD184.0/kg 184.0

Crispy peanuts with flavors: There are 17 flavors in the assortment: BBQ, Bacon, Wasabi, Sour cream mushrooms, Shrimp, Shashlik, Four cheeses, Salmon cheese, Crab, Mexican sauce, Salami, Sour cream onion, Cheese, Jellied meat and horseradish, Hunting sausages, Black caviar, Red caviar. 4 types of MiX: Mix - Wasabi, Bacon, Cheese Spicy Mix - Wasabi, Chili, Mexican Sauce Seafood cocktail - Shrimp, Red caviar, Black caviar Cold cuts - Bacon, Shashlik, Hunting sausages Premium quality (peanuts-Argentina). Delivery by any transport company. Cash and bank transfer. Order from 100kg Flexible system of discounts.

Glazed peanuts taste "Hunting sausages" _KrustNUT - 70022

ООО ПК "Уральский Лидер"
Rusya

USD184.0/kg 184.0

Crispy peanuts with flavors: There are 17 flavors in the assortment: BBQ, Bacon, Wasabi, Sour cream mushrooms, Shrimp, Shashlik, Four cheeses, Salmon cheese, Crab, Mexican sauce, Salami, Sour cream onion, Cheese, Jellied meat and horseradish, Hunting sausages, Black caviar, Red caviar. 4 types of MiX: Mix - Wasabi, Bacon, Cheese Spicy Mix - Wasabi, Chili, Mexican Sauce Seafood cocktail - Shrimp, Red caviar, Black caviar Cold cuts - Bacon, Shashlik, Hunting sausages Premium quality (peanuts-Argentina). Delivery by any transport company. Cash and bank transfer. Order from 100kg Flexible system of discounts.

Crispy peanuts with "Black caviar" flavor - 70021

ООО ПК "Уральский Лидер"
Rusya

USD184.0/kg 184.0

Crispy peanuts with "Shrimp" flavor - 70020

ООО ПК "Уральский Лидер"
Rusya

USD184.0/kg 184.0

Crispy peanuts taste "Cheese" _CrustNUT - 70019

ООО ПК "Уральский Лидер"
Rusya

USD184.0/pcs 184.0

Glazed peanuts taste "Sour cream and onion" _CrustNUT - 70018

ООО ПК "Уральский Лидер"
Rusya

USD184.0/pcs 184.0

Walnut crumb - 63001

ИП Дзюбенко
Ростов-на-Дону, Rusya

USD3.05/kg 3.05

Kg başına 200 ruble ceviz kırıntısı sunuyoruz. Sipariş anında fiyatı belirtin. Bebeğim, çöp yok, temiz. Tereyağı yapımı ve pastaneler için harika. Tüm belgeler ve sertifikalar var. Bir sözleşme yaparız. Ambalaj - karton oluklu kutular 30 kg. Rusya'daki nakliye şirketleri tarafından teslim ediyoruz veya kendiniz teslim alabilirsiniz. Nakit / nakit olmayan ödeme. Tüm sorular telefon ve posta yoluyla.

Extra walnuts (1/2 halves) - 62999

ИП Дзюбенко
Ростов-на-Дону, Rusya

USD8.69/kg 8.69

Kg başına 570 ruble ekstra ceviz (1/2) sunuyoruz. Sipariş anında fiyatı belirtin. Ceviz temizdir, toz ve kirden arındırılmıştır, ayrıca sevkıyattan önce üflenir. Tüm belgeler ve sertifikalar var. Bir sözleşme yaparız. Ambalaj - karton oluklu kutular 30 kg. Rusya'daki nakliye şirketleri tarafından teslim ediyoruz veya kendiniz teslim alabilirsiniz. Nakit / nakit olmayan ödeme.

Walnut "butterfly" (half 1/2 fraction) - 62998

ИП Дзюбенко
Ростов-на-Дону, Rusya

USD7.16/kg 7.16

Kelebek cevizini (yarım, kesir 1/2) kg başına 470 ruble olarak sunuyoruz. Sipariş anında fiyatı belirtin. Ceviz temizdir, toz ve kirden arındırılmıştır, ayrıca sevkıyattan önce üflenir. Tüm belgeler ve sertifikalar var. Bir sözleşme yaparız. Ambalaj - karton oluklu kutular 30 kg. Rusya'daki nakliye şirketleri tarafından teslim ediyoruz veya kendiniz teslim alabilirsiniz. Nakit / nakit olmayan ödeme.

Walnut row (fraction 1/4 1/8) - 62997

ИП Дзюбенко
Ростов-на-Дону, Rusya

USD5.64/kg 5.64

Kg başına 370 ruble ceviz ryadovka (1/4 ve 1/8 fraksiyon karışımı) sunuyoruz. Sipariş anında fiyatı belirtin. Ceviz temizdir, toz ve kirden arındırılmıştır, ayrıca sevkıyattan önce üflenir. Tüm belgeler ve sertifikalar var. Bir sözleşme yaparız. Ambalaj - karton oluklu kutular 30 kg. Rusya'daki nakliye şirketleri tarafından teslim ediyoruz veya kendiniz teslim alabilirsiniz. Nakit / nakit olmayan ödeme.

Chocolate "Magic squirrel", 25g - 62159

Confectionery factory "Volshebnitsa"
Rusya

USD0.28/pcs 0.28

"Volshebnaya sincap" Volshebnitsa fabrikasının GOST, fındık ve çıtır gofretlere göre çikolata kütlesi temelinde oluşturulan kendi tarifidir. Kompozisyon : şeker, kakao kütlesi, kavrulmuş ezilmiş fıstık, kakao yağı, tam yağlı süt tozu, kavrulmuş ezilmiş fındık, kavrulmuş ezilmiş badem, pirinç topları (pirinç kabuğu çıkarılmış tane, şeker, tuz), waffle kırıntıları (birinci sınıf birinci sınıf buğday unu, yumurta ürünü (toz), kabartma tozu - sodyum bikarbonat, sofra tuzu), emülgatör (soya lesitini)), emülgatörler (soya lesitini, E476), "Fındık", "Vanilya" aromaları.

Chocolate "Magic squirrel", 80g - 62158

Rusya

USD0.95/pcs 0.95

"Volshebnaya sincap" Volshebnitsa fabrikasının GOST, fındık ve çıtır gofretlere göre çikolata kütlesi temelinde oluşturulan kendi tarifidir. Kompozisyon : şeker, kakao kütlesi, kavrulmuş ezilmiş fıstık, kakao yağı, tam yağlı süt tozu, kavrulmuş ezilmiş fındık, kavrulmuş ezilmiş badem, pirinç topları (pirinç kabuğu çıkarılmış tane, şeker, tuz), waffle kırıntıları (birinci sınıf birinci sınıf buğday unu, yumurta ürünü (toz), kabartma tozu - sodyum bikarbonat, sofra tuzu), emülgatör (soya lesitini)), emülgatörler (soya lesitini, E476), "Fındık", "Vanilya" aromaları.

Chocolate "Magic squirrel", 190g - 62157

Rusya

USD2.24/pcs 2.24

Sticks "Sorceress" Ruby cocoa beans orange, grapefruit, 50 g - 62156

Rusya

USD1.72/pcs 1.72

"Magic" Sticks YAKUT KAKAO FASULYE Portakal-greyfurt, turunçgillerin (portakal, greyfurt) eklenmesiyle eşsiz yakut kakao çekirdeklerinden yapılır. Alışılmadık renkteki çubuklar şık mini kutularda paketlenmiştir. Portakal-greyfurt, ahududu ve hindistancevizi olmak üzere üç popüler tattan oluşan bir koleksiyon. YAKUT KAKAO FASULYE'lerini keşfedin. Kompozisyon : şeker, kakao yağı, tam yağlı süt tozu, kakao kütlesi, şekerlenmiş portakal kabuğu (portakal kabuğu, şeker, glikoz-fruktoz şurubu, asitlik düzenleyici: sitrik asit), şişirilmiş pirinç (pirinç kabuğu çıkarılmış tane, şeker, tuz), emülgatör (soya lesitini), vanilya, greyfurt yağı, asitlik düzenleyici (sitrik asit). FISTIK, KURUYEMİŞ VE GLUTEN İZLERİ İÇEREBİLİR

Sticks "Sorceress" Ruby cocoa beans cococ, 50 g - 62155

Rusya

USD1.72/pcs 1.72

Sticks "Magic" YAKUT KAKAO FASULYE Hindistan cevizi, doğal hindistan cevizi pullarının eklenmesiyle benzersiz yakut kakao çekirdeklerinden yapılır. Alışılmadık renkteki çubuklar şık mini kutularda paketlenmiştir. Hindistan cevizi, ahududu ve portakal-greyfurt olmak üzere üç trend tattan oluşan bir koleksiyon. YAKUT KAKAO FASULYE'lerini keşfedin. Kompozisyon : şeker, kakao yağı, tam yağlı süt tozu, kakao kütlesi, hindistancevizi pulları, şişirilmiş pirinç (pirinç kabuğu çıkarılmış tane, şeker, tuz), emülgatör (soya lesitini), vanilya, asitlik düzenleyici (sitrik asit). FISTIK, KURUYEMİŞ VE GLUTEN İZLERİ İÇEREBİLİR

Sticks "Sorceress" Ruby cocoa beans raspberry, 50 g - 62154

Rusya

USD1.72/pcs 1.72

Sticks "Magic" YAKUT KAKAO FASULYE Ahududu, doğal ahududu ilavesiyle eşsiz yakut kakao çekirdeklerinden yapılır. Alışılmadık renkteki çubuklar şık mini kutularda paketlenmiştir. Üç popüler tattan oluşan bir koleksiyon - ahududu, hindistancevizi ve portakal-greyfurt. YAKUT KAKAO FASULYE'lerini keşfedin. Kompozisyon : şeker, kakao yağı, tam yağlı süt tozu, kakao kütlesi, dondurularak kurutulmuş ahududu, şişirilmiş pirinç (pirinç kabuğu çıkarılmış tane, şeker, tuz), emülgatör (soya lesitini), vanilya, asitlik düzenleyici (sitrik asit). FISTIK, KURUYEMİŞ VE GLUTEN İZLERİ İÇEREBİLİR

Sweets "Magic" "Truffle assorted", 175 g - 62153

Rusya

USD3.24/pcs 3.24

"Karışık Trüf" - 12 yuvarlak çikolatalı trüf tatlısı. Parlak bir dekora sahip birinci sınıf bitter ve sütlü çikolatadan oluşan çift gövdede 4 gurme aromadan (portakal ve tarçın, kahve, hindistan cevizi, çift çikolata) oluşan hassas bir trüf tabanı. Kompozisyon : bitter çikolata kütlesi (şeker, kakao kütlesi, kakao yağı, emülgatörler (lesitin (soya), E476), doğal tatlandırıcı "Vanilya"); sütlü çikolata kütlesi (şeker, kakao yağı, kakao kütlesi, kuru süt peynir altı suyu, tam yağlı süt tozu, süt yağı, emülgatörler (lesitin (soya), E476), doğal tatlandırıcı "Vanilya"); doldurma (şeker, süt yağı muadili, kakao tozu, kakao yağı muadili, kuru süt peynir altı suyu, süt şekeri (laktoz), tarçın baharatı, alkol, emülgatörler (lesitin (soya), E476), doğal gıda aromaları "Vanilya", "Portakal" , "Kahve", gıda aromaları "Hindistan Cevizi", "Kakao-çikolata"); karamelize kakao hazretleri (kakao hazretleri, şeker), hindistancevizi pulları, kapuçino aromalı şeker parçaları (şeker, kakao yağı, Cappuccino aroması, kahve tozu, glikoz şurubu), şeker kırıntıları, dondurularak kurutulmuş hazır kahve.

Sweets "Magic" Ginger in dark chocolate, 120g - 62151

Rusya

USD2.69/pcs 2.69

Bitter çikolatada doğal zencefil. Volshebnitsa fabrikasından çikolatadaki meyveler ve meyveler, kendine, zamanına ve sağlığına değer veren aktif insanlar için her zaman sadece doğal meyvelerdir. Kompozisyon : şekerli zencefil (zencefil, şeker, koruyucu - kükürt dioksit), bitter çikolata (şeker, kakao kütlesi, kakao yağı, süt yağı, emülgatörler (soya lesitini ve Palsgaard PGPR 4150), vanilin aroması). Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Sweets "Magic" Cantaloupe in dark chocolate, 150g - 62150

Rusya

USD3.05/pcs 3.05

Kavun veya kavun sadece egzotik bir isim değil, aynı zamanda birinci sınıf bitter çikolatayı zarif bir şekilde ortaya çıkaran parlak bir aroma ve zengin bir tattır. Volshebnitsa fabrikasından gerçek çikolatadaki gerçek meyveler, işte, evde, işinizi aksatmadan ve sağlık yararları ile kendinizi memnun etmenin harika bir yoludur. Kompozisyon : şekerli kavun (kavun, şeker, asitlik düzenleyici - sitrik asit, tat, koruyucu - kükürt dioksit), bitter çikolata (şeker, kakao kütlesi, kakao yağı, süt yağı, emülgatörler (soya lesitini ve Palsgaard PGPR 4150), vanilin aroması). Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Sweets "Magic" Prunes with almonds in dark chocolate, 110 g - 62149

Rusya

USD2.69/pcs 2.69

Bitter çikolatada bademli kuru erik. Volshebnitsa markası altında çikolatada bulunan meyveler ve meyveler, işinizi aksatmadan ve sağlık yararları ile kendinizi işte ve evde memnun etmenin harika bir yoludur. Kompozisyon : kuru erik, bitter çikolata (şeker, kakao kütlesi, kakao yağı, süt yağı, emülgatörler (soya lesitini ve Palsgaard PGPR4150), vanilin aroması), badem. Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Sweets "Volshebnitsa" Strawberry in dark chocolate, 50g - 62148

Rusya

USD2.69/pcs 2.69

Çilek ve bitter çikolatanın mükemmel kombinasyonu. Yazı yakınlaştırmaya veya en güzel anlarını hatırlatmaya yardımcı olacaklar.Volshebnitsa fabrikasından çikolatadaki meyveler ve meyveler, kendine, zamanına ve sağlığına değer veren aktif insanlar için her zaman birinci sınıf çikolata ile birlikte sadece doğal meyvelerdir. Kompozisyon : bitter çikolata (şeker, kakao kütlesi, kakao yağı, süt yağı, emülgatörler (soya lesitini ve Palsgaard PGPR 4150), vanilin aroması), kurutulmuş çilekler. Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Sweets "Magic" Dried apricots with almonds in dark chocolate, 110 g - 62147

Rusya

USD2.69/pcs 2.69

Bitter çikolatada bademli bütün kuru kayısı. Volshebnitsa markası altında çikolatada bulunan meyveler ve meyveler, işinizi aksatmadan ve sağlık yararları ile kendinizi işte ve evde memnun etmenin harika bir yoludur. Kompozisyon : kuru kayısı, bitter çikolata (şeker, kakao kütlesi, kakao yağı, süt yağı, emülgatörler (soya lesitini ve Palsgaard PGPR4150), vanilin aroması), badem. Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Truffle "Sorceress" Colored Assorted, 120g - 62146

Rusya

USD1.89/pcs 1.89

Ahududu, kayısı, böğürtlen, kızamık, siyah frenk üzümü, nane gibi canlandırıcı notalarla havadar, yuvarlak, çok renkli Volshebnitsa fabrikasından yeni bir orijinal kutuda ve çok renkli ayrı ambalajda. Kompozisyon : bitkisel yağlar, şeker, kakao tozu, süt şekeri (laktoz), kuru süt peynir altı suyu, maltodekstrin, renkli serpmeler - ezilmiş kuru meyveler ve meyveler (ahududu, böğürtlen, çilek, kayısı, kuş üzümü, nane), emülgatör (soya lesitini), vanilya . Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir

Truffle "Magic Assorted" (brown), 90g - 62145

Rusya

USD2.1/pcs 2.1

Trüf "Renkli Karışık" - ferahlatıcı doğal ahududu, kayısı, böğürtlen, kızamık, siyah frenk üzümü, nane serpintileriyle havadar, yuvarlak, çok renkli yer mantarı. Parlak ve inanılmaz derecede neşeli. Kompozisyon : bitkisel yağlar, şeker, kakao tozu, süt şekeri (laktoz), kuru süt peynir altı suyu, maltodekstrin, renkli serpintiler - ezilmiş kuru meyveler ve meyveler (ahududu, böğürtlen, çilek, kayısı, kuş üzümü), alkol, emülgatör (soya lesitini), doğal vanilya aroması. Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Truffle "Magic Assorted" (blue), 90g - 62144

Rusya

USD2.1/pcs 2.1

Trüf "Renkli Karışık" - ferahlatıcı doğal ahududu, kayısı, böğürtlen, kızamık, siyah frenk üzümü, nane serpintileriyle havadar, yuvarlak, çok renkli yer mantarı. Parlak ve inanılmaz derecede neşeli. Kompozisyon : bitkisel yağlar, şeker, kakao tozu, süt şekeri (laktoz), kuru süt peynir altı suyu, maltodekstrin, renkli serpintiler - ezilmiş kuru meyveler ve meyveler (ahududu, böğürtlen, çilek, kayısı, kuş üzümü), alkol, emülgatör (soya lesitini), doğal vanilya aroması. Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Truffle "Magic" "White", 140g - 62142

Rusya

USD1.79/pcs 1.79

Yeni bir açılış paketinde yer mantarı "Beyaz" - beyaz ve bronz renklerden oluşan ayrı bir akış paketinde, kar gibi yuvarlak, havadar yer mantarı, solmayan, hassas pudra şekeriyle kaplı. Şenlikli ve büyülü bir atmosfer yaratmak için zarif bir hediye. Kompozisyon: bitkisel yağlar, şeker, kakao tozu, laktoz (süt şekeri), kuru süt peynir altı suyu, pudra şekeri, maltodekstrin (stabilizatör), lesitin (emülgatör), vanilya (doğal tatlandırıcı).

Truffle "Magic" White ", 90g - 62141

Rusya

USD1.77/pcs 1.77

Trüf "Beyaz" - kar gibi hassas bir tozla kaplı yuvarlak, havadar yer mantarı. Şenlikli ve büyülü bir atmosfer yaratmak için zarif bir hediye. Kompozisyon: bitkisel yağlar, şeker, kakao tozu, laktoz (süt şekeri), kuru süt peynir altı suyu, pudra şekeri, maltodekstrin (stabilizatör), lesitin (emülgatör), vanilya (doğal tatlandırıcı). Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Truffle "Magic" classic, 120g - 62140

Rusya

USD1.62/pcs 1.62

Volshebnitsa fabrikasından klasik trüf mantarı farklı olabilir. Altın-kırmızı şakayık - mutluluk, refah ve zenginliğin sembolü - 120 gram klasik "Magic" yer mantarı ile yeni bir orijinal kutuda çiçek açtı. Bir çiçek, bir kutu ve bir trüf mantarı gibi açmak, içindeki bireysel bir kırmızı akış paketinde mükemmel bir hediye ve ikramdır. Kompozisyon : bitkisel yağlar, şeker, kakao tozu, süt şekeri (laktoz), kuru süt peynir altı suyu, emülgatör (soya lesitini), doğal tatlandırıcı "Vanilya".

Truffle "Sorceress" heart, 120 g - 62139

Rusya

USD1.53/pcs 1.53

Yeni bir orijinal kutuda kalp şeklindeki "Sihirli" trüf mantarı ve tematik bir tasarıma sahip bireysel ambalaj, tavrınızı daha fazla uzatmadan ifade etmek için harika bir fırsattır. Kompozisyon : bitkisel yağlar, şeker, kakao tozu, süt şekeri (laktoz), kuru süt peynir altı suyu, emülgatör (soya lesitini), aroma (vanilin). Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Truffle "WIZARD" classic, 200 g - 62138

Rusya

USD1.64/pcs 1.64

Klasik trüf mantarı "Magic" - kadifemsi-kremsi doku, zengin tadı ve gerçek kakao aroması. Klasik Volshebnitsa yer mantarının benzersiz tarifi, on yıldan daha uzun bir süre önce Fransız teknoloji uzmanlarıyla birlikte geliştirildi. O zamandan beri, Volshebnitsa fabrikasından gelen trüf mantarı Rusya pazarında dönüm noktası niteliğindeki bir ürün haline geldi. Kompozisyon : bitkisel yağlar, şeker, kakao tozu, süt şekeri (laktoz), kuru süt peynir altı suyu, emülgatör (soya lesitini), doğal vanilya aroması. Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir. Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Sweets with tender crispy caramel crumbs "Magic Domes", 180g - 62027

Rusya

USD2.32/pcs 2.32

Tatlılar "Sihirli Kubbeler" - hassas tatlıların çikolata aroması ve çıtır karamel kırıntıları ile neşeli bir kombinasyonu Kompozisyon : şekerleme sırları (bitkisel yağlar, şeker, kakao tozu, süt şekeri (laktoz), kuru süt peynir altı suyu, soya lesitini emülgatör, vanilin aroması); doldurma (şeker, bitkisel yağlar, bitter gofretler (buğday unu, kakao tozu, su, soya lesitini emülgatör, tuz, kabartma tozu - kabartma tozu, "Kahverengi çikolata" boyası), süt şekeri (laktoz), karamelize ezilmiş gofretler (buğday unu, şeker, bitkisel yağ, süt yağı, süt şekeri (laktoz), süt proteini, tuz, malt özü (arpa), kabartma tozu - kabartma tozu, emülgatör ayçiçeği lesitini, antioksidan tokoferol), kuru süt peynir altı suyu, kakao tozu, emülgatör soya lesitini, doğal vanilya aroması). Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Sweets "Magic Domes" with waffle crumbs, 180g - 62025

Rusya

USD2.32/pcs 2.32

Gofret kırıntılarına sahip Tatlılar "Sihirli Kubbeler" - hassas kremsi bir taban ve çıtır bir waffle - yılın herhangi bir zamanında bir pozitiflik yükü. Kompozisyon : şekerleme sırları (bitkisel yağlar, şeker, kakao tozu, süt şekeri (laktoz), kuru süt peynir altı suyu, soya lesitini emülgatör, vanilin aroması)); doldurma (şeker, bitkisel yağlar, ezilmiş gofretler (birinci sınıf buğday unu, bitkisel yağ, tuz, kabartma tozu - kabartma tozu, emülgatör soya lesitini), süt şekeri (laktoz), kakao tozu, kuru süt peynir altı suyu, emülgatör soya lesitini, aromalı doğal vanilya )). Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Sweets "Magician" Magic domes "with rice balls, 180g - 62024

Rusya

USD2.32/pcs 2.32

Pirinç topları ile Tatlılar "Sihirli Kubbeler" - en sevdiğiniz tatlının yeni bir yorumu. Büyülü bir "kar" gevrekliği ile orijinal bir dekorla dekore edilmiş, kremsi-yumuşak bir tabanı olan 16 çikolatadan oluşan şenlikli bir beyaz ve altın kutu içinde. Kompozisyon : Dolgu (şeker, bitkisel yağlar, laktoz (süt şekeri), kakao tozu, kuru süt peynir altı suyu, lesitin (emülgatör), vanilin (tatlandırıcı), şekerleme sırları (bitkisel yağlar, şeker, kakao tozu, laktoz (süt şekeri), peynir altı suyu kuru süt , lesitin (emülgatör), vanilin (tatlandırıcı)), pirinç topları (pirinç kabuğu çıkarılmış tane, şeker, tuz). Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Portion milk chocolate "Annushka", 100g - 62022

Rusya

USD1.45/pcs 1.45

Annushka sütlü çikolata, porsiyonlu formatta tematik bir premium çikolata serisidir. Rus ulusal tarzında parlak ambalaj tasarımı ve benzersiz çikolata tarifleri Kompozisyon : şeker, kakao yağı, kakao kütlesi, tam yağlı süt tozu, kuru süt peynir altı suyu, süt yağı, emülgatörler (oy lesitin ve E476), vanilin aroması. Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Candy "Annushka" with waffle crumbs, 140 g - 62018

Rusya

USD1.5/pcs 1.5

Çıtır gofret kırıntılı Annushka tatlıları, hem büyük misafirperver ülkemizin misafirleri hem de ulusal geleneklere dokunmak isteyen Rus kültürü uzmanları için harika bir hatıra olacak. Kompozisyon : şekerleme sırları (bitkisel yağlar, şeker, kakao tozu, süt şekeri (laktoz), kuru süt peynir altı suyu, soya lesitini emülgatör, vanilin aroması); doldurma (şeker, bitkisel yağlar, ezilmiş gofretler (birinci sınıf buğday unu, bitkisel yağ, tuz, kabartma tozu - kabartma tozu, emülgatör soya lesitini), süt şekeri (laktoz), kakao tozu, kuru süt peynir altı suyu, emülgatör soya lesitini, aromalı doğal vanilya ). Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Candy "Annushka" with rice balls, 140 g - 62016

Rusya

USD1.5/pcs 1.5

Havadar pirinç topları ile Annushka tatlıları, hem büyük misafirperver ülkemizin misafirleri hem de ulusal geleneklere dokunmak isteyen Rus kültürünün uzmanları için harika bir hatıra olacak. Kompozisyon : Dolgu (şeker, bitkisel yağlar, laktoz (süt şekeri), kakao tozu, kuru süt peynir altı suyu, lesitin (emülgatör), vanilin (tatlandırıcı), şekerleme sırları (bitkisel yağlar, şeker, kakao tozu, laktoz (süt şekeri), peynir altı suyu kuru süt , lesitin (emülgatör), vanilin (tatlandırıcı)), pirinç topları (pirinç kabuğu çıkarılmış tane, şeker, tuz). Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Chocolate "CHOCO-MAC" white with raisins, peanuts, cereals, waffles, protein and prebiotic, 30g - 62013

Rusya

USD0.33/pcs 0.33

Protein ve prebiyotikle zenginleştirilmiş, kuru üzüm, yer fıstığı, waffle ve tahıl içeren CHOCO-MAC sütlü çikolata, parlak bir yaşam için tükenmez bir enerji ve canlılık kaynağı olan taşınabilir bir güç bankasıdır. Kompozisyon : şeker, kakao yağı, kakao kütlesi, kuru üzüm, kavrulmuş fıstık çekirdekleri, gofret kırıntısı (yüksek kaliteli buğday unu, yumurta ürünü (toz), kabartma tozu sodyum bikarbonat, sofra tuzu), protein (izole soya proteini), prebiyotik (inulin) , kavrulmuş kılçıksız süt, kuru süt peynir altı suyu, tam yağlı süt tozu, süt yağı, şişirilmiş pirinç (pirinç kabuğu çıkarılmış tane, şeker, tuz), karamelize ezilmiş fıstık çekirdekleri, emülgatörler (soya lesitini, E476), vanilya.

Milk chocolate "Magic to go" "Magic to go" with toffee, 60g - 62011

Rusya

USD1.43/pcs 1.43

Premium sütlü çikolatanın yarım küresini kaplayan şekerleme ve baharatlı tuz, sadece mini şekerleri süslemekle kalmaz, aynı zamanda zengin bir karamel aroması da ekler. Kompozisyon: çikolata kütlesi (şeker, kakao yağı, kakao kütlesi, kuru süt peynir altı suyu, tam yağlı süt tozu, süt yağı, emülgatörler (soya lesitini ve E 476), vanilin aroması), şeker şekerleme parçaları (şeker, kakao yağı, tuz, doğal aroma, şurup glikoz, boyalar E 161b ve E 150c), deniz tuzu. Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Dark chocolate "Sorcerer" "Magic to go" with cereal crumbs, cappuccino flavor, 60g - 62005

Rusya

USD1.43/pcs 1.43

Aromatik kahve ve tahıllar, çikolatayı lezzetli süt köpüğü ile canlandırıcı bir kapuçinonun tanıdık tadıyla doldurur. Çifte zevk - çikolata ve kahve - ikisi bir arada. Kompozisyon : çikolata (şeker, kakao kütlesi, kakao yağı, süt yağı, anında dondurularak kurutulmuş kahve, emülgatörler (soya lesitini ve Palsgaard PGPR 4150), aromalar (vanilin, kahve)), karamelize ezilmiş gofretler (buğday unu, şeker, bitkisel yağ, süt yağ, süt şekeri (laktoz), süt proteini, tuz, malt özü (arpa), kabartma tozu - kabartma tozu, emülgatör ayçiçeği lesitini, antioksidan tokoferol), kapuçino aromalı şeker kırıntıları (şeker, kakao yağı, glikoz şurubu, kahve tozu, cappuccino aroması), şişirilmiş pirinç (pirinç kabuğu çıkarılmış tane, şeker, tuz). Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Milk chocolate "Magic to go" with fruits and berries, 60g - 61999

Rusya

USD1.43/pcs 1.43

Mini şekerleme formundaki favori sütlü çikolata, ahududu, mürver, çilek ve çarkıfelek aromaları ile çok renkli serpmelerle dönüştürülmüştür. Kompozisyon: çikolata (şeker, kakao yağı, kakao kütlesi, tam yağlı süt tozu, kuru süt peynir altı suyu, süt yağı, emülgatörler (soya lesitini ve Palsgaard PGPR 4150), vanilin aroması), yaban mersini aromalı meyve ve meyve kırıntıları (şeker, kakao yağı, glikoz şurubu , asitlik düzenleyici - sitrik asit, konsantre mürver suyu, yaban mersini aroması), çarkıfelek aromalı şeker kırıntıları (şeker, kakao yağı, glikoz şurubu, asitlik düzenleyici - sitrik asit, çarkıfelek aroması, lutein boyası). Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Milk chocolate "Magic to go" "Magic to go", 60g - 61997

Rusya

USD1.24/pcs 1.24

En az% 25 kakao içeriğine sahip birinci sınıf süt kütlesi. Hafif tadı ve karakteristik aroması farklıdır. Kompozisyon : şeker, kakao yağı, kakao kütlesi, tam yağlı süt tozu, kuru süt peynir altı suyu, süt yağı, emülgatörler (soya lesitini ve Palsgaard PGPR4150), vanilin aroması. Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Truffle "Admiration" chocolate, 100 g - 61995

Rusya

USD2.86/pcs 2.86

"Hayranlık" çikolatalı trüf, mutlak olarak alınan bir yer mantarıdır. Yalnızca çikolata, rakipsiz yumuşaklık, kremsi doku - yer mantarı hakkında sevdiğimiz her şeyin özü. Sadece bir yer mantarı seçebilir veya "Hayranlık" ı seçebilirsiniz. Kompozisyon : yoğunlaştırılmış krema (normalize krema, şeker, laktoz), kakao kütlesi, süt yağı, kakao yağı, şeker, kakao tozu, kuru krema, alkol, emülgatörler (soya lesitini ve E 476), vanilya. Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Truffle "Admiration" chocolate with spices, 100g - 61994

Rusya

USD2.86/pcs 2.86

Baharatlı çikolatalı trüf - zencefil, kakule, kişniş ve tarçın ile çikolatalı trüf kadife kombinasyonu. "Hayranlık" çikolatalı trüf, mutlak olarak alınan bir yer mantarıdır. Yalnızca çikolata, rakipsiz yumuşaklık, kremsi doku - yer mantarı hakkında sevdiğimiz her şeyin özü. Kompozisyon: yoğunlaştırılmış krema (normalize krema, şeker, laktoz), kakao kütlesi, süt yağı, kakao yağı, şeker, kakao tozu, kuru krema, alkol, emülgatörler (soya lesitini ve E 476), zencefil, kakule, kişniş, tarçın, maltodekstrin, vanilya ... Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Truffle "Admiration" chocolate with mint, 100g - 61990

Rusya

USD2.86/pcs 2.86

Çikolata Naneli Yer Mantarı - nane ve çikolata sükunetinin patlayıcı tazeliğinin bir kombinasyonu. "Hayranlık" çikolatalı trüf, mutlak olarak alınan bir yer mantarıdır. Yalnızca çikolata, rakipsiz yumuşaklık, kremsi doku - yer mantarı hakkında sevdiğimiz her şeyin özü. Kompozisyon: yoğunlaştırılmış krema (normalize krema, şeker, laktoz), kakao kütlesi, süt yağı, kakao yağı, şeker, kakao tozu, kuru krema, alkol, emülgatörler (soya lesitini ve E 476), nane özü, vanilya. Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Truffle "Admiration" chocolate with rum, 100g - 61986

Rusya

USD2.86/pcs 2.86

Saf rom, çikolatalı trüflere asil bir güçlü alkol, sıcak ve ısınma tadı verir. "Hayranlık" çikolatalı trüf, mutlak olarak alınan bir yer mantarıdır. Yalnızca çikolata, rakipsiz yumuşaklık, kremsi doku - yer mantarı hakkında sevdiğimiz her şeyin özü. Kompozisyon : yoğunlaştırılmış krema (normalize krema, şeker, laktoz), kakao kütlesi, süt yağı, kakao yağı, şeker, kakao tozu, kuru krema, alkol, rom, emülgatörler (soya lesitini ve E 476), aromalar (rom, vanilya). Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Sticks "Admiration" Ruby cocoa beans with pistachio, 140 g - 61978

Rusya

USD3.56/pcs 3.56

Antep fıstıklı "Hayranlık" YAKUT KAKAO FASULYE - porsiyon formatında inanılmaz kakao çekirdekleri. Yakut kakao çekirdeğinin doğal meyve tazeliği, karakteristik tereyağlı fıstık aromasıyla vurgulanmaktadır. Kompozisyon : şeker, kakao yağı, tam yağlı süt tozu, kakao kütlesi, şişirilmiş pirinç (pirinç kabuğu çıkarılmış tane, şeker, tuz), ezilmiş fıstık çekirdeği, emülgatör (soya lesitini), vanilya, Antep fıstığı aroması, asitlik düzenleyici (sitrik asit).

"Admiration" Chocolate truffle RUBY COCOA BEANS, 100g - 61977

Rusya

USD2.86/pcs 2.86

RUBY COCOA BEANS çikolatalı trüf "Lokum" - gerçek bir çikolatalı trüfün kadifemsi dokusu ile yakut kakao çekirdeklerinin meyvemsi tazeliğinin kontrastı, benzersiz renk, doğal kompozisyon, modern kompakt format - gerçekten sürpriz ve yeniliği gerçek bir his haline getiriyor . YAKUT KAKAO FASULYE'lerini keşfedin. Kompozisyon : şekerli yoğunlaştırılmış krema (normalize krema, şeker (sükroz, laktoz)), kakao likörü, kakao yağı, şeker, süt yağı, kakao tozu, süt tozu, tam yağlı süt tozu, emülgatör (soya lesitini), alkol, ezilmiş kurutulmuş ahududu, vanilya , emülgatör (E476), asitlik düzenleyici (sitrik asit). Eser miktarda yer fıstığı, ağaç fıstığı ve glüten içerebilir.

Portion dark chocolate "Admiration" with cognac, 140 g - 61973

Rusya

USD1.81/pcs 1.81

140 gram formatında konyaklı bitter çikolata porsiyonu. Bir kutuda 11 çubuk premium çikolata, her bir çubuk altın laklı folyo ile paketlenmiştir ve kolayca 3 parçaya bölünebilir. 140 gram porsiyonlu çikolata "Voshishlenie" serisi her gün için bir lezzet, stil ve rahatlıktır. Pratik hedonistler için özel 140 gram ağırlık formatı. Kompozisyon : kakao kütlesi, şeker, kakao yağı, konyak, emülgatörler (soya lesitini ve E 476), vanilya, konyak aroması. FISTIK, KURUYEMİŞ VE GLUTEN İZLERİ İÇEREBİLİR

Portion dark truffle chocolate "Admiration", 140g - 61972

Rusya

USD1.81/pcs 1.81

Truffle Bitter Çikolata - doğal kakao uçlu saf bitter çikolata. Her kutuda 11 çubuk kaliteli çikolata. Her bir çubuk ayrı ayrı altın lamine bir folyoya sarılır. 140 gram porsiyonlu çikolata "Voshishlenie" serisi her gün için bir lezzet, stil ve rahatlıktır. Pratik hedonistler için özel 140 gram ağırlık formatı. Kompozisyon : şeker, kakao kütlesi, kakao yağı, karamelize kakao uçları (kakao uçları, şeker), emülgatörler (lesitin (soya), E 476)), doğal tatlandırıcı "Vanilya".

Portion dark chocolate with watermelon, 100 g - 61971

Rusya

USD1.45/pcs 1.45

"Voshischenie" karpuzlu çikolata - 8 porsiyon kaliteli bitter çikolata ve sulu şekerlenmiş karpuz meyveleri. Mutlak füzyon, inanılmaz tazelik, gerçek yaz çikolatası. Kompozisyon: şeker, kakao kütlesi, şekerlenmiş karpuz (karpuz kabuğu, pirinç nişastası), kakao yağı, emülgatörler (soya lesitini, E476), aromalar ("Karpuz", vanilya).

[email protected]

Сайт медицинского центра «Женева»

В ООО Медицинский центр Женева» каждый клиент сможет пройти медицинский осмотр быстро, качественно, без утомительных очередей, в комфортных и уютных условиях!

Медицинский центр "Женева" осуществляет свою деятельность на основании лицензии на осуществление медицинской деятельности № ЛО-29-01-002814 от 11.12.2019 года, предоставленной министерством здравоохранения Архангельской области.

ООО "Медицинский центр "Женева" специализируется на проведении медицинских комиссий, которые необходимы в следующих ситуациях:

• определение наличия или отсутствия медицинских противопоказаний при управлении транспортными средствами и маломерными судами;
  • периодический медицинский осмотр сотрудников предприятий;
Bordo bulamacı, pek çok fungal ve bakteriyel hastalıklarla mücadele kullanılan bir zirai ilaç türüdür. Uzun yıllardan beri kullanılır. Daha çok bağlarda kullanılsa da yumuşak çekirdekli Oct 19, 2022 Evinize düzeni geretirecek Dolap İçi Raf Düzenleyici ismi Koçtaşta. Fayans Üstü Kendinden Yapışkanlı Çok Amaclı Pamukluk Ve Kozmetik Düzenleyici modeli fazla eşyalarınızı organize etmenizi kolaylaştırıyor. Kendinden yapışkanlı fayans koçtaş Antalya muratpaşa arası kaç km Antalya Taksi Ücreti Hesaplayıcı-Taksiyle. ComKoçtaşta Jul 11, 2016 Bordo bulamacı, yumuşak ve sert çekirdekli meyve ağaçlarında çok sayıda fungal ve bakteriyel hastalığa karşı koruyucu olarak kullanılan bir tarım ilacıdır. Etkili ve Çeşitli hastalıkların önlenmesinde kullanılan Bordo Bulamacının yapımının ve püf noktalarının anlatıldığı açıklayıcı bir video. Tarım ve Hayvancılık Konusunda Detaylı Bilgi Almak İçin. Dec 6, 2022 Zeytin ağacına ne ilacı atılır. Aynca mantari hastalıklara karşı hazır bakırlı ilaçlarla veya bordo bulamacı denilen ilaçla ağaçlar ilaçlanmalıdır. Mart-Nisan aylarında havalar ısınmaya başlayınca zeytin güvesi zararlısının yaprak içindeki tahribatı başlar. Nachos cipsi nerede satılır www Kozagida. Com. Tr Apr 24, 2021 Yapılan Bordo Bulamacının kullanıma hazır olup olmadığını kontrol etmek için bir passız çivi bulamaca batırılır, 5 dakika bekletilir. Çiviye bakılır, çivinin renginde bir Oct 19, 2022 Bordo Skail Sıvı Bordo Bulamacı 5 lt. Corvette 5lt. Ratka Pasta Fare Zehiri gr. Hektaş Bordo 10kg. Bordo Skail Sıvı Bordo Bulamacı 1 lt. Hektaş Ester H 17 lt. Karıştırma düzeni çalıştırılarak depo doluncaya kadar su ilave edilir. Bim aspirin temizlik fiyatı BİM Mop Temizlik Fiyatı fiyatonda kefaret dizisi ne zamanFeb 26, 2023 Bordo bulamacı bağlarda fungusit olarak kullanılan bakırII sülfat ve sönmüş kireçin bir karışımıdır. Plasmopara viticola mantarının neden olduğu bağ turkcell platinum park giriş ücretiOmcalar bordo bulamacı ile yıkanırlar MART: a Bağ kurulacak yerlerde ve eski tesislerde toprak işlemesi ve gübrelemeye devam edilir Köklü ve köksüz bağ çubuğu dikimine devam edilir Don tehlikesi olmayan yerlerde bu ay içinde bağ budamasına son verilir. Tehlikesi olan yerlerde donların geçmesi beklenmelidir. Hazır Olta Takımı-Çapariler; Suni ve Doğal Yemler. Maket Balıklar; Silikon Balıklar; Kalamar Sahteleri; Lrf Suni Yemler; Kaşıklar; Sazan Avı Malzemeleri. Sazan Makinalar; Sazan Kamışlar;. Bauer Magic 3. 00 m 100-300 gr Bordo Surf Olta Kamışı Fiyat: 1. 150, 00 KDV Dahil: Barkod. Dec 6, 2022 Denizli Tavas bodrum arası mesafe: kilometre. Denizli Tavas bodrum arası süre: 2 saat 43 dakika. Edirne assos arası kaç km Edirne assos arası kaç km. Araç Kiralama Fiyatları için. Yakıt maliyetiniz ise TL olur. Size maliyeti de TL olur. Oct 19, 2022 Hektaş Bordo Bulamacı 20WP10KG Yeni Tarihli Fiyatı. İstanbul 2020 Yenibosna İndirim Çadırı Nerede Adresi ve Nasıl. PARAGRAPHÜrünü 10 adetten fazla alacaksanız bizimle iletişime geçin. Diğer ürünleri incelemek için tıklayınız. Nov 21, 2022 Nazar ayeti türkçe meali Nazar ayeti türkçe meali 9999 fetih suresinin ilk ayeti Fetih Suresi 1. Ayet-Fetih Suresi 1. Ayeti Okunuşu Ve Anlamı. Ona zarar dokunmasına izin verme. Sözlükte ki anlamı ise bakmak, isteyerek beraberinde de imrenerek bakmak anlamına gelmektedir. Nazar ile ilgili ayetler okunması ile bunu az Feb 18, 2023 Yüzde 2 lik bordo bulamacı fiyatları Yüzde 2 lik bordo bulamacı fiyatlarıMuch a lot of farkı 18. 02 2023. My Little Pony Canterlot Sarayı B1373 Fiyatı-Ayrıca mantarî fungal hastalıklara karşı da hazır bakırlı ilaçlardan biri veya Bordo Bulamacı ile ağaçlar ilaçlanmalıdır. Bu aylarda ihtiyaç yoksa ağaçlara su verilmemelidir. Ayrıca yabancı otlara karşıda zeytinlikle EYLÜL. Ağaçların çevresi, hasada hazırlık için, yavaş yavaş düzeltilmeye başlanır Kadıoğlu Elektrojet Zeytin-Meyve Modeli İlaçlama Cihazı 2 Yön 4 Çıkışlı Damlama Önleyicili Oynar başlığı sayesinde aşağı ve yukarı yönde ya da sağ ve sol yatay yönde hareket ederek sirkülasyon sağlayan Elektrojet İlaçlama Cihazları ilacı yaprağın, ağacın, bitkinin her yönüne ulaştırır. Böylelikle yapraklarda etkili kaplama sağlanmış olur. linea cam rüzgarlığısivas gayOmcalar bordo bulamacı ile yıkanırlar MART: a Bağ kurulacak yerlerde ve eski tesislerde toprak işlemesi ve gübrelemeye devam edilir Köklü ve köksüz bağ çubuğu dikimine devam edilir Don tehlikesi olmayan yerlerde bu ay içinde bağ budamasına son verilir. Tehlikesi olan yerlerde donların geçmesi beklenmelidir. Feb 4, 2023 bordo bereli dediğiniz tsk özel kuvvetler komutanlığına bağlı kolordu seviyesinde bir birlikte, rütbeli askerlerden mevcudiyet bulmuş, kara, hava, deniz ve dahi sualtı görevleri için ileri derecede eğitim alan, hem fiziki hem de teknik olarak silahlı bir insani unsurun olabileceği en üst noktada olan birimdir. TAVŞAN ZARARI: Tavşan zararı olan bölgelerde su bazlı tavan boyasının içine hazır bordo bulamacı ve 1 çorba kaşığı kadar thiram koyduruyoruz. Thiram çok acı bir fungusit arpenaz 4Bordo bulamacı nedir nasıl hazırlanır nasıl uygulanır Nov 26, 2021 Bordo bulamacı, göztaşı Bakır Sülfat 98 ve kireç kullanarak hazırlanan bir karışımdır ve çok sayıda fungal ve bakteriyel hastalıklara karşı kullanılabilen bir tarım ilacıdır. Bordo bulamacı kullanıma hazır halde ilaç bayilerinde bulunabileceği gibi, bakır sülfat göztaşı ve kireç ile hazırlanıp kullanılması da mümkündür. Özel olarak tasarladığımız bone, şal ve tesettür giyim ürünlerini inceleyebilir, tesettür trendlerini blog adresimizden takip edebilirsiniz. sarının tonlarıSee more of Malatya Kayısısı on Facebook. Log In Or.

В медицинском центре «Женева» созданы условия для:

• прохождения комиссии в кратчайшие сроки;
  • получения справки необходимого государственного образца (при отсутствии медицинских противопоказаний);
  • качественного и внимательного обслуживания.

Мы рады видеть Вас и рады помочь Вам.

Обращайтесь к нам по адресу: г. Архангельск, ул. Карельская, д. 37, 3-й этаж.

Режим работы центра: будни - с 10 до 18 часов, выходные дни - суббота и воскресенье. Позвонив администратору по телефону (8182)42-09-42, Вы сможете задать все интересующие Вас вопросы.

ООО "Медицинский центр "Женева" дорожит не только временем, но и доверием любого клиента, обратившегося к нам за помощью. Каждый сотрудник центра работает с чувством ответственности, четко и профессионально.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası