ahi evran lisesi bölümleri / SAKARYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ahi Evran Lisesi Bölümleri

ahi evran lisesi bölümleri

Ahi Evran Mesleki ve teknik anadolu lisesinde hangi bölümler var?

İçindekiler:

1. Ahi Evran Mesleki ve teknik anadolu lisesinde hangi bölümler var?
  2. Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ne zaman açılacak?
  3. Ahi Evran kac puan?
  4. Bayburt Ahi Evran Lisesi nerede?
  5. Çorlu mesleki ve teknik anadolu lisesi kaç puan?
  6. Kırşehir islami ilimler kaç yıllık?
  7. Ahi Evren hangi mesleği piri sayılmıştır?

Ahi Evran Mesleki ve teknik anadolu lisesinde hangi bölümler var?

Okulumuzda Muhasebe ve Finansman Alanı, Bilişim Teknolojileri Alanı, Büro Yönetimi Alanı, Adalet alanı, Pazarlama ve Perakende Alanı 12 Derslik ve 3 laboratuvar ile eğitim öğretim faaliyetleri yürütülmektedir.

Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ne zaman açılacak?

Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ankara ilinde hizmet vermektedir
Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çalışma Saatleri tablosu
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
3 satır daha

Ahi Evran kac puan?

Not: Mobil cihazlarda daha iyi görünüm için lütfen ekranınızı yan çevirinizKırşehir Ahi EvranÜniversitesi (AEÜ) Taban Puanlarıve Başarı Sıralamaları
BölümTıp
Puan TürüSAY
Kont.
Taban Puanı,
Başarı Sırası
80 sütun daha•BE

Bayburt Ahi Evran Lisesi nerede?

Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Telefon :
EpostaGöndermek için tıklayınız
WEBseafoodplus.info
Adres :Zahit Mahallesi Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı No55/A BAYBURT
VİZYON :Ülkemizi temsil eden milli ve manevi değerlerimize duyarlı ve nitelikli bireyler yatiştirmektir.
20 satır daha

Çorlu mesleki ve teknik anadolu lisesi kaç puan?

Okul AdıOkul TürüTaban Puanı
TEKİRDAĞ / ÇORLU / Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiAnadolu Teknik Programı,
TEKİRDAĞ / ÇORLU / Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiAnadolu Teknik Programı,
TEKİRDAĞ / ÇORLU / Mehmet Rüştü Uzel Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiAnadolu Teknik Programı,
23 satır daha•BE

Kırşehir islami ilimler kaç yıllık?

İslami İlimler Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi
Kodu:
O.B. Tavan Puan:-
Öğretim Türü:Normal Öğretim
Süre:4 Yıl
Burs:-
25 satır daha

Ahi Evren hangi mesleği piri sayılmıştır?

Denizli, Konya ve Kayseri gibi şehirleri gezerek Ahilikteşkilatının kurulması ve yayılmasında önemli rol oynamıştır. Asıl mesleğidebbağlıktır (deri işleme sanatı). Osmanlı Devleti zamanında Ahi Evran'ın esnafın piriolarak kazandığı ün Anadolu, Rumeli, balkanlar ve Kırım'a kadar yayılmıştır.
  • Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezunu olup bir lisans programına yerleşmeye hak kazanan 42 kişi bulunmaktadır. Bu mezunların 52% oranı (22 kişi) yeni mezun iken, diğer 48% oranı (20 kişi) ise önceki yıllarda mezun olmuştur.

• Mezunların üniversite türü dağılımları: Devlet (28 kişi / %) ve Vakıf (14 kişi / %).

• Mezunların puan türü dağılımları: SÖZ (28 kişi / %), EA (10 kişi / %), DİL (3 kişi / %) ve SAY (1 kişi / %).

• Mezunların en çok yerleştikleri üniversiteler: İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ (6), BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (3), BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (3), HALİÇ ÜNİVERSİTESİ (3) ve NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ (2).

• Mezunların en çok yerleştikleri bölümler: Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (3), Türk Dili ve Edebiyatı (3), Yeni Medya ve İletişim (3), Uluslararası Ticaret ve Lojistik (2) ve İngiliz Dili ve Edebiyatı (2).

• Burs dağılımları: Ücretsiz (16), %50 İndirimli (13), AÖ-Ücretli (4), Burslu (2) ve İÖ-Ücretli (2).

• Mezunlarının yerleştikleri üniversite ve programlara göre Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile en benzer 10 lise sıralanmıştır.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir