polinom dershanesi / Polinom Muratpaşa - Polinom

Polinom Dershanesi

polinom dershanesi

"hocam hiçbir zaman hakkınızı ödeyemeyeceğimi düşünüyorum polinomlar basittir diye tekrar edip çalışmazdım ama ygs denmelerinde polinom sorusu boş bırakırdım daha yolun başındayım ama ne kadar iyi olduğunuzu hissedebiliyorum hocam ki bence sizi dinleyen herkes böyle düşünüyor neyse hocam dediğim gibi iyiki varsınız Barış hoca da oyle çok teşekkür ederim ikinizede inşallah sınavı kazandığımda da böyle umut dolu yazarım istediğim bölüme gitmiş olursam" /

-İlayda Akın / Bucak/Burdur

"Konuyu dinlerken haydi ya tamam polinomu hatırlıyormuşum dedim biraz sıkıldım fakat tane tane devam ettim işimi ciddiye almak zorunda olduğumdan dolayı.Hani izlediğiniz filmin en sonunu merak edersiniz ya işte benim en çok merak ettiğim de DERECE TESTLERİ bana göre filmin ana fikri orda veriliyor sorulara bakıp öğrenince inanılmaz keyif alıyorum Teşekkürler Sayın Barış ve Behzat Hocam Sevgiler"

- Can Yılmaz / İstanbul

"Dersi o kadar iyi anlattıyor ki Behzat Hocamız , hic soru kacırmayacak seviyeye geliyorsunuz seafoodplus.info ki Barıs Ayhan Hocamınızın emekleride bos seafoodplus.info hazırladıgı OSYM uyumlu kaynaklar gercekten cok faydalı oluyor.Sıkıntı cektigim Polinomlar konusunu suan rahatlıkla seafoodplus.info tabii ki Behzat ve Barıs Hoca seafoodplus.info bir kere daha tesekkür ediyorum , iyi ki varsınız.

Sevgiler,"

- Hüseyin KAYA / Gaziantep

"Hocam ellerinize sağlık, tek kelimeyle mü-kem-mel! "

- Emre Türker / İstanbul

"Polinomdur en fazla ne olabilir diyorsanız amann demeyin ben de dedim zamanında ama ne çok bilmediğim şey çıktı inanamadım. Aklimda polinomla molinomla ilgili hiçbir soru isareti kalmamasini o guzel iki insana borçluyum tabi tekrar edip sinava kadar taze tutmak benim elimde ama temelim saglam artik there is no problem :)"

- Barkın Kızıltaş / Kocaeli

"Sizi Twitter'da Bir arkadaşım geometri fasikulleri almış ve size teşekkür twiti ile tanıdım ve daha sonra instagramdan kitap haberini duyunca havalara uçtum. Sizinle ders çalışacağım için çok heyecanlıydım çünkü bende çok iyi bir yere gelmek istiyordum. kesinlikle güveniyorum Behzat hoca ve barış hocaya. Sorular mükemmel resmen ve hicbir yerde gormedigim en önemlisi de mantıklı ve pratik çözümleri. Umarım sınavdan sonra da kazandığım istediğim yeri yazma şansım olur. Matematik ve hersey burada gerçekten. Behzat hocaya ve barış hocaya sonsuz kere teşekkür ediyorum."

- Tuğba Yavuz / İstanbul

"Matematik yapamayan öğrenci yoktur. Behzat hocayı dinlememiş olan öğrenci vardır. "

- Samet Can / İstanbul

"Behzat hocam ve Barış hocam sizlere çoookk teşekkür ederim iyi ki videolu olarak ders anlatıyosunuz yoksa napardım hiç bilmiyorum.. Türkiye nin szin gibi öğretmenlere ihtiyacı var keşke hepsi sizler gibi olabilse.. İyi ki varsınız hocam "

- Elif / Gaziantep

"Okulda iyi dinlemediğim için en korktuğum konulardan birisiydi polinomlar ama şu an kendime gayet güveniyorum çok teşekkürler "

- Emre Sürücü / Adana

"Gerçekten 3 günde Polinom konusu hakkında görebileceğim hemen hemen bütün soru tipini yaptık, ödev testlerinde ortalama 1 boşum çıktı, konuyu çok iyi bir şekilde kavradım, minnettarım :) "

- Murat / İstanbul

"Hocam lise 2 de bu polinom konusundan hicbir sey anlamazdim ustune bide kurtarma sinavindan bile alirdim sayenizde suan testlerde soru kacirmiyorum ne kadards basit bir konuymuş diye hayıflanıyorum Behzat hocam ve Barış hocam emekleriniz için sonsuz teşekkürlerr 🙏🏻 "

- Duygu Kaplan / İstanbul

"Hocam sizin sayenizde matematiği sevmeye basliyorum. İyiki varsiniz 😊❤ "

- Sanem Koca / İstanbul

"Harika bir ders daha en basit yerlerin bile tane tane anlatılması ve hiçbir şeyin ezbere dayatılmaması ispatlanması ha-ri-ka :D Bu ders bitince fonksiyonlarda olduğu gibi canavar gibi olucaz yine, eminim :) Elinize, yüreğinize sağlık Behzat Hocam ve Barış Hocam :) Cennetliksiniz vallahi Allah sizden razı olsun :) "

- Elif Kocaoğlu / Bursa

"Hocam çok fazla sorular gerçekten. Bunları sabah öğlen akşam her öğün tekrar etmek gerekir. Sayenizde "Polinom da neymiş amaan kolay konu" diyemiyoruz çok teşekkürler :D Elinize sağlık muhteşem olmuş. Evet gerçekten zor sorular. Yapamayanlar da üzülmesin. Dersi dinleyip öğrenmek daha önemlidir. Diğer kaynaklardan soru kaçırmazsınız olur biter :) "

- Mesut / Manisa

"gerçekten ayrıntıya iniliyor bu da bizi diğer öğrencilerden farklı kılıyor teşekkürler :D "

- Ömer Develioğlu / Kayseri

"hocam sizin ağzınıza barış hocamında kalemine sağlık polinomlar dersinden ne kadar çok korktuğumu anlatmaya kelimeler yetmez ama sanki şimdi kendimi prof gibi hissediyorum iyiki varsınız ya :))))))))))))"

- Ramazan Yıldız / Kütahya

''Polinomdur en fazla ne olabilir diyorsanız amann demeyin ben de dedim zamanında ama ne çok bilmediğim şey çıktı inanamadım. Aklimda polinomla molinomla ilgili hiçbir soru isareti kalmamasini o guzel iki insana borçluyum tabi tekrar edip sinava kadar taze tutmak benim elimde ama temelim saglam artik there is no problem :) ''

-Barkın Kızıltaş / Kocaeli

"gerçekten elinize emeğinize sağlık ben mezun bir öğrenciyim polinom konusu adına konuşacak olursam gerçekten lise boyunca öğrenip anladığım ama biri türlü kavrayamadığım üzerine farklı sorular çözemediğim bir konuydu siz benim son şansımdınız bu konuda gerçekten kitabı aldığıma da videoları dinlediğime de çok mutluyum iyi ki denemişim çok çok çok teşekkür ederim sizi çok seviyorum Barış Ayhan' a da selamlar :)))))"

-Gökçe Seyfoğlu / Şanlıurfa

"Çok güzel ders anlatıyorsunuz sizin sayenizde matematikten daha iyi anlıyorum"

-Selda Asena Tuna / İstanbul

"Hocam ağzınıza emeğinize sağlık. Sorularda çok zorlanıyoruz bazen ama inşallah hepsi bitecek. :)"

-Hasan Erdoğan / Yozgat

''polinomlar bittiğinde, ben daha önce hiç polinom görmemişim dedim, soru çözdükçe, ahha behzat hocanın sorusu bu diyorum, nasıl bir mutluluk nasıl bir özgüven anlatamam. sağolun hocam.''

- Sümeyye Tunç / Sakarya

'' hocam polinomları çok güzel anlatmışsınız UT ler den hep ful çektim sayenizde teşekkürler ''

- Mert Can Özdemir / İzmir

"ben hayatımda polinom görmemişim dedirttiniz helal olsunnnnnn"

- Şevval Yandım / Mersin

''hocam geçen sene asla sevmediğim bir konuydu şuan konu bitmesin her zaman polinom cözmek istiyorum emeğiniz için çok teşekkürler iyiki varsınız''

- Merve Yağanlı / Kayseri

''Çok sevgili hocalarım öncelikle emeklerinize çok teşekkürler. Bu kadar emeğe karşılık bize ancak daha çok emek verip bu platformu kocaman bir emek ve hayaller yuvasına dönüştürmek düşer.Şahsen ben ikinci basamak sınavında polinomlardan çok sağlam bir soru bekliyorum nedense bana çok ucu açık ve düşünce gücü gerektiren bir konu gibi geliyor ve bu konuyu sizin anlattığınız gibi detaylı dinlemeyen herhangi birinin kolaylıkla çözebileceği tarzda sorular sorulacağını pek sanmıyorum o yüzden iyi ki varsınız ders aralarında bazen bize notlar bırakıyorsunuz yoğun bir ders temposundan sonra okuyarak mutlu oluyorum ben. Daha sık yapmanız dileğiyle :):)''

- İrem Özürün / İstanbul

''Öncelikle çok teşekkür ederim bana çok şey kattınız .Polinom konusunda sıkıntı yaşıyordum ama sizin sayenizde artık anlayabiliyorum ve seafoodplus.infodan teşekkür ederim. Hayırlı akşamlar..''

- Ecehan Öztek / Elazığ

"Okulda ki polinomlar hikayeymiş. Gerçek olan Behzat hocadır. O kadar mutluyum ki inşallah sınavda polinomdan soru çıkar :)"

- İsmail Barış Yalaz / Çanakkale

"Tek kelimeyle harika !"

- Cem Özdemir / Malatya

''Hocam şu polinomu hiç anlamıyorken sayenizde soru kaçırmıseafoodplus.infoşke en başından sizinle başlayabilseydim. Ama sadece Kaf 2 yi aldım iyikide almışıseafoodplus.info arada bağırmalarınız bağımlılık yapıyor 2 günde polinomu bitirdim. Teşekkürler Hocam''

- Sertan Aslanmirza / İstanbul

"hocam sizinle tanıştıktan sonra çözdüğüm kaynaklar boş bıraktığım sorular ve geçen seneden kalan bomboş kitaplarım o kadar kolay çözülebilir hale geldi ki. 32 netten 38 39 arası yapıyorum siz bu işin nirvanasınız çok teşekkürler."

- Begüm Doğanay / Van

"Dersi daha dün aldım,daha önceden kafamda olan tüm soru işaretleri gitti.Tüm konuları hemen bitirme isteğiyle seafoodplus.infoçekten bir gün bile olsa çok şey öğrendiğimi düşünüyorum"

- Aysem Yazan / Yalova

''Denemek icin aldigim bir seafoodplus.info memnun seafoodplus.info hoca ne olursa olsun ogretiyor:)''

- Hamza Canbaz / Muğla

"matematiğin cem yılmaz'larısınız diyecek hiçbşey yok ful çekmek için en iyi sebep sizlersiniz hakkıyla yapan çok nadir kişiler var en başta sizsiniz hocam çok sağolun iyi ki varsınız"

- Bahadır / Diyarbakır

"süper bir ders olmuş biliyorum dedeğim konuyu meğerse bilmiyormuşum elinize sağlık."

- Ahmet Sancak / Van

''Hocam ellerinize sağlık, tek kelimeyle mü-kem-mel! ''

- Emre Türker / İstanbul

''Gerçekten bu iki konuyu sizin sayenizde anladım diyebilirim. En basitten başlayarak hem konunun temelini almak, hem de zor soru tiplerini görmek için mükemmel bir kaynak. Bu konular biter bitmez diğerlerini de satın alacağım. İyi ki varsınız!''

- Esen Aydın / Manisa

"Çok Çok Çok mükemmel bir anlatım Behzat Hocanın dediklerini harfiyen yapın konu 'cuk' diye oturacaktır."

-Eren Akpınar / Eskişehir

"Bu kadar cüzi bir fiyata böyle bir eğitim,gerçekten çok teşekkür ederim seafoodplus.info bir seafoodplus.info kazandığım gibi ilk size geleceğim.Şimdiden hayallerini kurmaya başladım bile :)"

- Fatih İlaslan / Bursa

"Kesinlikle nefis bir dersti, sizden ögreneceğim daha çok şey var hemen gidip onları almaliyım, tesekkur ederimhoscakalin"

-Seher Mediha / Adana

"Hocam ben mezununun Polinom gram sevmem hani kardeşim olsa cami avlusuna bırakırım o kadar kaç kere de dinledim kaç hocadan ama inanın korkarak bakıyorum sizden dinledikten sonra yine yeni yeniden diğerleri gibi efsanede oldu daha kac kere süpersiniz yazsam bilmiyorum ama süpersiniz bana ulaşın hocaaaaaagggmm sizinle konuşmak isterim. Sağlıcakla kalın sizi seviyom."

- Aybeniz İrem Tokgoz / Eskişehir

"Mezun bir öğrenciyim nerdeyse tüm kaynakları çözdüm ve videoları izledim ama Kaf serisi ve videoların kalitesine hiçbir yayın ulaşamamış bize bu imkanları sağladınız için tüm ekibinize teşekkür ederim."

- Kerim Pakdil / Adana

"benim emektar hocalarım ,öncelikle bizleri sizler gibi yüreği güzel insanlarla tanıştırdığınız için binlerce teşekkürlerkaf paketi kullanmadan önce konular gözümde aşılamayacak bir dağ gibi görünüyordu ben bunları asla yapamam seafoodplus.infoşladım behzat hocamı seafoodplus.info yaptığı espriler ,bazı soruları okurken dilinin sürçmesiarada videoyu durdurup sadece gülüyorum annem ders çalışa çalışa kız kafayı yedi herhal falan diyorşu an birçok konuyu korkmadan yapabiliyorum , önceden yapamadığım sorulara sinirlenir geçerdim , şu an sonucu bulana kadar uğraşıseafoodplus.info bir seviyeye seafoodplus.info ki sizin gibi bir öğretmene rast gelmişseafoodplus.infoği emek için çok teşekkür ederim gönlü güzel behzat hocama. ayrıca bu güzel ve kaliteli soruları hazırlayan barış ayhan hocamın da elleri dert görmesin gerçekten mükemmel seafoodplus.info başarmak için sizin gibi yol göstericilere ihtiyacımız var . her daim var seafoodplus.infoı ve minnetle"

-Özge Züleyha Çerçi / Osmaniye

"Hocam bir dersin sonuna daha geldim konu tarama sinavimi da yaptıktan sonra sabırsızlıkla diger kaf kitabıma gececegim ALLAH sizlerden razı olsun hocalarim :) bir sonraki kitapta görüsmek dilegoyle hoşcakalın :) ."

- Izzet Kilic / Şanlıurfa

''Behzat hocam ve Barış hocam sizlere çoookk teşekkür ederim iyi ki videolu olarak ders anlatıyosunuz yoksa napardım hiç bilmiyorum.. Türkiye nin szin gibi öğretmenlere ihtiyacı var keşke hepsi sizler gibi olabilse..''

- Elif / Gaziantep

''Bir çok şeyi bildiğim halde çözdüğüm denemelerde karşılığını alamadığımı düşünüyordum ama yanıldığımı behzat hocayı dinlediğimde farkettim çünkü bu dersleri dinlediğim sırada ne kadar çok şey bilmediğimi öğrendim bu yüzden herkesin dinlemesi gerektiğini düşünüyorum aynı zamanda behzat ve barış hocanın harika bir ikili olduğunu düşünüyorumm vee sizin derslerinizi dinlediğim için kendimi şanslı hissediyorumm çünkü adam akıllı öğrendiğimi hissediyorumm çok çok çok saolun hocam :)''

- Nisanur / İstanbul

"yok böyle polinom dersi okulda dershanede özel derste kitaplarda nerde ararsan ara bulamayacğın sorular var teşekkürler barış ayhan ve behzat rasuli"

- Mert Gündüz / Malatya

''Okulda iyi dinlemediğim için en korktuğum konulardan birisiydi polinomlar ama şu an kendime gayet güveniyorum çok teşekkürler ''

- Emre Sürücü / Adana

"Hocam mükkeemmeel anlatıyorsunuz buraya kadar sizinle geldim 5 net yapamazken 27 yapıyorum sizin sayenizde kazanacağım vallahi :)"

- Oğuzhan Uncu / Bursa

"harikaydı ya başka hocaları izleyemiyorum tek dezavantaj bu çünkü sürekli sizi kıyaslıyorum ve sizi tekrar açıyorum bana kattıklarınız o kadar inanılmaz ki sayenizde sınıf bile atladım dershanede . Barış hoca o kadar güzel sorular yazmış ki bu soru tarzlarına alıştığım için keşke başka kitaplar da çıkarsalar buna benzer diyorum kesin hepsini alırdım iyiki varsınız"

- Selin Korkmaz / Bursa

''Hocam çok fazla sorular gerçekten. Bunları sabah öğlen akşam her öğün tekrar etmek gerekir. Sayenizde "Polinom da neymiş amaan kolay konu" diyemiyoruz çok teşekkürler :D Elinize sağlık muhteşem olmuş. Evet gerçekten zor sorular. Yapamayanlar da üzülmesin. Dersi dinleyip öğrenmek daha önemlidir. Diğer kaynaklardan soru kaçırmazsınız olur biter :) ''

- Mesut / Manisa

''Gerçekten 3 günde Polinom konusu hakkında görebileceğim hemen hemen bütün soru tipini yaptık, ödev testlerinde ortalama 1 boşum çıktı, konuyu çok iyi bir şekilde kavradım, minnettarım :)''

- Murat / İstanbul

''Hocam lise 2 de bu polinom konusundan hicbir sey anlamazdim ustune bide kurtarma sinavindan bile alirdim sayenizde suan testlerde soru kacirmiyorum ne kadards basit bir konuymuş diye hayıflanıyorum Behzat hocam ve Barış hocam emekleriniz için sonsuz teşekkürlerr 🙏🏻''

- Duygu Kaplan / İstanbul

''Harika bir ders daha en basit yerlerin bile tane tane anlatılması ve hiçbir şeyin ezbere dayatılmaması ispatlanması ha-ri-ka :D Bu ders bitince fonksiyonlarda olduğu gibi canavar gibi olucaz yine, eminim :) Elinize, yüreğinize sağlık Behzat Hocam ve Barış Hocam :) Cennetliksiniz vallahi Allah sizden razı olsun :)''

- Elif Kocaoğlu / Bursa

''Derse başlarken polinom ya ne kadar zor soru olabilir ki demiştim ama oluyormuş Barış Hocamın ellerine sağlık tabi ki Behzat Hocamızın da o tatlı diline :) Şimdi bana kalan gerekli tekrarı yapıp LYS sınavındaki polinom sorularını parçalamak olacak ;) ''

- Elif Kocaoğlu / Bursa

''sevgili hocam konuyu ıyıce dıdık dıdık anlatmanız gercekten hosuma gıttı suan ısledıgım polınom konusu geldıgım yere kadar sorunsuz islıyor sızlere ne kadar tesekkur etsem az her turlu kolaylıgı bızlere saglamıssınız cok parlak bır ogrencı degılım ygs sınavında sıralamam bın sayısal ogrencısıyım tek hayalım sene sonu sızlere yıne buradan sayenızde sıralamamı bın lere cektım hocam dıyebılmek ve bunun ıcın elımden gelenı yapıcam cok tesekkurler furkan İRİS :))''

- Furkan İriş / Edirne

''gerçekten ayrıntıya iniliyor bu da bizi diğer öğrencilerden farklı kılıyor teşekkürler :D''

- Ömer Develioğlu / Kayseri

''Ben sınıfım ve ilk defa bir konuya çalıştım. Çalıştımda laf olsun diye değil severek. Ve okul sınavına değilde lys temeli için önce sizden izledim daha sonra soru bankası taradım kolaydan zora hocam bana level atlattınız çok sağolun bu bir başlangıç sıra hepsine gelecek :) Polinom da canavar gibiyim soru kaçırmıyorum hiç.''

- Egemen Kuzkun / Eskişehir

"şahane dehşet muhteşem ve ötesi."

- Ahmet Demirkol / Ankara

"çok tatlı anlatıyorsunuz hocam hedefim hukuk tek sorunlu dersim Matematik onuda sizin sayenizde başarıcam."

- Dilan Denli / Şanlı Urfa

"Dersi anlatma biçminiz çok güseafoodplus.info ve sınavlarda Barış Hoca'nın gösterdiği soruları artık daha rahat çözer seafoodplus.info varsınız <3

- Nurten Uzun / Sivas

''hocam sizin ağzınıza barış hocamında kalemine sağlık polinomlar dersinden ne kadar çok korktuğumu anlatmaya kelimeler yetmez ama sanki şimdi kendimi prof gibi hissediyorum iyiki varsınız ya :))))))))))))''

- Ramazan Yıldız / Kütahya

"Artık kitabın sonuna geldim yazın tyt matematiği bitirme adına attığım en güzel hamle bu seriyi almak oldu 25 net ile başladığım tyt matematik serüvenimde şuan 32 netleri görüyorsam barış ve behzat hocam sayesindedir emeklerine sağlık şimdi sıra ayt matematikte "

-Süleyman Batuhan Şahin / Yozgat

"hayal sizinle güzel"

-Hasan Adıgüzel / Hatay

''geçen sene almamanın pişmanlığını yaşıseafoodplus.inforiniz gerçekten çok verimli.''

- Sevilay Üstün / Erzurum

''hocam böyle bir şey olabilir mi ya canım çıktı bitirmeye çalışırken barış hocam mükkemmel yazmış ellerine sağlık polinom artık çocuk oyuncağı sanki :))''

- Mehmet Furkan Anter / Edirne

Poli4K PoliKütüphane

Detaylı konu anlatımı,paragraf okuma modülü, soru çözüm havuzu ve ödevlendirme modülü ile 'PoliDİjital' ile öğrencilerimiz sistem üzerinden sınırsız şekilde yararlanabilirler. MEB müfradatına uygun bu eğitim sisteminden Polinom Eğitim Kurumları öğrencileri ÜCRETSİZ yararlanacak.

Polinom Kurs BucaPolinom Kurs Buca
student-vector
Çalışma Odası

Öğrenci neredeyse ders orada,
dijital çalışma odasında.

4k-vector
4K Eğitim Desteği

Canlı derslere ek, profesyonel
video eğitimler

check-vector
Online Sınavlar

Deneme sınavları ve konu tekrar testleri,
detaylı çözümler.

Başarılarımızın sırrı Öğrencilerimizde saklı

Benzersiz başarı hikâyeleri ile büyük bir aileyiz.

Ders içi ve en önemlisi ders dışı ilgilerinizden dolayı çok teşekkür ederim hep yanimda oldunuz, hayatım boyunca unutmayacağım anılar biriktirdim. lgs kursu buca polinom eğitim kurumu B� devamını oku

LGS hazırlıkta oğluma çok büyük katkılarınız oldu. Lgs kursu buca polinom eğitim değerli öğretmenlerinize ve tolga bey'e emeklerinden ötürü çok teşekkür ederim devamını oku

Uzun zamandır burada eğitim görüyorum ve gerçekten içtenliğimle söylüyorum, Buca'da en iyi LGS kursu Polinom Eğitim Kurumları. Hocaların samimiyeti, dersi anlayışı ve kavratması çok g devamını oku

Bizim için eğitimin yanında çocuklara kuĺlanılan uslupta çok öseafoodplus.info anlamda da ayrıca memnuniyetimizi belirtmek seafoodplus.info çocukları motive etme hem ilgileri ve tabiki de eğitimleri devamını oku

Ders içi ve en önemlisi ders dışı ilgilerinizden dolayı çok teşekkür ederim hep yanimda oldunuz, hayatım boyunca unutmayacağım anılar biriktirdim. lgs kursu buca polinom eğitim kurumu B� devamını oku

LGS hazırlıkta oğluma çok büyük katkılarınız oldu. Lgs kursu buca polinom eğitim değerli öğretmenlerinize ve tolga bey'e emeklerinden ötürü çok teşekkür ederim devamını oku

Uzun zamandır burada eğitim görüyorum ve gerçekten içtenliğimle söylüyorum, Buca'da en iyi LGS kursu Polinom Eğitim Kurumları. Hocaların samimiyeti, dersi anlayışı ve kavratması çok g devamını oku

Bizim için eğitimin yanında çocuklara kuĺlanılan uslupta çok öseafoodplus.info anlamda da ayrıca memnuniyetimizi belirtmek seafoodplus.info çocukları motive etme hem ilgileri ve tabiki de eğitimleri devamını oku

Çoklu alanda üstün eğitim!

Sizin için en iyisini düşünüyor ve üretiyoruz.

POPÜLER SORULAR

Dijital Eğitim, üniversiteye hazırlanan herkes ve lise derslerine destek için tasarlanmış, Türkiye’nin ilk ve tek kişiye özel dijital eğitim platformudur. Dijital eğitim, seni yakından tanıyıp yönlendirir. Akıllı Öneri Sistemi’yle eksiklerini zamanında tamamlamanı sağlar ve performansını sürekli takip eder. İçerisinde barındırdığı yüksek çözünürlüklü videolar ile eksik kaldığınız konularda destek olurken konu tarama testleri ile başarınızı ölçer. Dijital Eğitim, üniversiteye hazırlıkta bugüne kadar sunulan en yenilikçi ve sonuç odaklı çözüm olarak, iddialı bir dershanenin öğretme ve test programını; özel ders öğretmeninin öğrenci üzerindeki dikkatini, takibini ve birebir ilgisini; deneyimli bir rehberlik uzmanının yönlendirmelerini, Diyetisyen,Psikolog desteği ile zenginleştirip ve Türkiye geneli deneme sınavlarını Evinize getirir.

Evet. Yeni eğitim öğretim yılının açıklanan müfredatındaki düzenlemeler ve sınav değişiklikleri Dijital Eğitim sistemine uygulanmıştır. Dijital Eğitim; sınav sistemindeki değişikliklerden etkilenmeyecek kadar sağlam temeller üzerinde kurgulanmıştır. Bu yüzden geçen yıl olduğu gibi, dönem içinde sınav uygulamalarında yapılması olası değişikliklerde, yeni düzenlemeler anında Dijital Eğitim Platformuna yansıtılır. Öğrenci, yeni düzenlemeler hakkında bilgilendirilir ve en kısa sürede diğer adaylar arasında avantajlı bir duruma geçmesi, çalışmalarını aksatmadan sürdürmesi sağlanmış olur.

Dijital Eğitim, derslerde geliştirmen gereken noktaların hakkında sana bilgi veriyor, bir plan dahilinde çalışmanı organize ediyorsa, elbette hazırlanılır. Kişiye özel yapısı, eksikleri zamanında tamamlamayı sağlayan Akıllı Öneri Sistemi, Online birebir eğitim, Deneme Sınavları, Rehberlik,Psikolog,Diyetisyen özellikleriyle yeni nesil üniversiteye hazırlık ürünü olan Dijital Eğitim’in gelişmiş teknolojisi sayesinde;

• Yeterliklerin, ilgi alanların ve yeteneklerin doğrultusunda senin için en doğru hedefe yönlendirilirsin.
• Hedefine ulaşman yolunda sürekli dijital eğitim öğretmenleri ile rehberlik desteği alarak hedeflerine doğru ulaşmanı sağlar.
• değişen müfredata uygun şekilde versene değişen video içerikler ve soru sistemiyle sürekli güncel ol.
• Zamanın, bir takvim üzerinde, senin için online dersler ve yeni gelecek içerikler planlanan şekilde, senin adına yönetilir. Ne zaman, neyi, hangi derinlikte çalışacağını bilirsin.
• Eksiklerin zamanında tespit edilir. Hızla tamamlaman için hedef odaklı çalışmaya yönlendirilirsin.

Dijital Eğitim’in akıcı konu anlatımları ve soru çözümlerini içeren videolarını hazırlayan hocalarımızın tümü alanlarında uzman, özellikle üniversiteye hazırlıkta yılların deneyimiyle isim yapmış çok değerli eğitimcilerdir.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir