derebahçe sosyal tesisleri spor salonu / Derebahçe Sosyal Tesisleri’ne Bayanlardan Tam Not

Derebahçe Sosyal Tesisleri Spor Salonu

derebahçe sosyal tesisleri spor salonu

Samsun Derebahçe Sosyal Tesisleri açıldı!

Samsun İlkadım Belediyesi tarafından 18 ay önce temelleri atılan, Samsun'un en büyük toplantı ve düğün organizasyonlarının yapılacağı, etüt merkezleri, sinema ve fitness salonları, mescit, kafeterya, otopark ve dinlenme mekanları gibi birçok sosyal alanın bulunduğu Derebahçe Sosyal Tesisleri'nin açılışı için görkemli bir tören düzenlendi.

Açılış merasimine Samsun Valisi İbrahim Şahin, Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ünsal Ağaoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, OMÜ Rektörü Prof Dr. Sait Bilgiç, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, ilçe belediye başkanları, kamu kurum müdürleri, belediye meclis üyeleri, belediye daire müdürleri, mahalle muhtarları, sivil toplum örgüt temsilcileri, memur ve işçi sendikasının şube başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Derebahçe Sosyal Tesisleri’nin açış konuşmasını yapan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 18 ay önce temellerini attıkları tesisin açılışını yapmaktan büyük onur ve gurur duyduklarını ifade etti. Üç kattan oluşan ve 3 mahalleye hitap eden dev tesis ihtiyaca cevap veren bir çok faaliyet alanı ile bölgede var olan boşluğu önemli ölçüde dolduracağına vurgu yapan Başkan Tok, "Toplam maliyeti 4 milyon TL'ye mal olan yarınlarımızın inşasında görev alacak olan çocukların eğitim ve sosyal aktivitelerle yetiştirileceği, ev hanımlarının, spor yapmak isteyen bayanların rahat ve nezih bir ortamda spor yapabilmelerine imkanı hazırlandığı fitness- kondisyon salonu, meslek öğrenmek isteyenlere el ve beceri kurslarının verileceği sınıflar, düğün ve nikah salonları, cep sineması, yeşil alanı, çevre düzenlemesi, kamelyası, dinlenme alanları ve çocuk oyun guruplarıyla Derebahçe Sosyal Tesisi toplumun geniş bir kesimine hitap etmektedir" dedi. İlkadım'da dev projeleri hayata kazandırdıklarını söyleyen Başkan Tok, temeli atılan, tamamlanan, inşaatı devam eden ve ihalesi yapılan Camii ve Külliye, Ahşap Kültür ve Medeniyet Yolu, Ihlamur Cafe ve Resturant, Semt Spor Merkezleri, Türkiye'nin en büyük Gençlik Merkezi, Yeni Belediye Hizmet Binası, Unkapanı Kültür Merkezi Yenileme Çalışması, Yerinde Dönüşüm, Koşu Yolu Projelerini hakkında da bilgiler verdi.

Yılmaz: “Lafla yapılan siyaset değerli değil”

Sadece laf değil, hizmet yapılması gerektiğini söyleyen Başkan Yılmaz, “Ülkemize gümbür gümbür hizmet ediyoruz. Şu anda uç noktalarımızda, köylerimizde çeşitli şekilde ekiplerimiz hizmet üretiyor. İlkadım Belediyesi’nin önemli 5 projesinin toplam tutarı 50 milyonu buluyor. Bu maliyetin yarısını Erdoğan Bey, kendi öz kaynaklarıyla üretip, geliştirip organize etti. Kendisini tebrik ediyorum. Lafla peynir gemisi yürümüyor. Artık lafla yapılan siyaseti hiç kimse değerli kılmıyor. Kimse anlamlı görmüyor. Taş yerinde ağırdır. Yaptığın bir şey varsa sözle değil yaptığınla kendini anlat diyor insanlar. İnsanımız yapılan hizmetlerin değerini ve anlamını çok iyi biliyor. Yapılan bu projelerinin hepsinin temel bir felsefesi var. Hepsi insana dokunan işler. İnsanlar bu sosyal tesislere gelerek buradaki hizmetlerden istifade edecekler. Bu insanlar bu hizmetler karşısında yaşadığı ilçeye ve ile aidiyet duygusuyla bağlanacak. Bunlar bizim AK Parti siyasetimizin hizmete dönük siyaset anlayışının sonuçları. Sonuç olarak 30 Mart yerel seçimlerinden sonraki değişimleri ilçelerimizde görüyoruz. Bu yapılan tesisin de İlkadım Belediyesi’ne hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Kırcalı: "AK kadrolar çalışıyor"

AK kadroların çalıştığını kaydeden AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, "İlkadım'da çok güzel işlerin yapıldığına şahit ediyoruz. Yapılanlar ortada. İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok'a hizmetlerinden ve böylesine güzel bir tesisi halkın kullanımına açmasından ötürü teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Köktaş: "İcraat yapmak ak belediyeciliğin işidir"

Belediyecilik anlayışında sadece rutin işler yapmakla olmadığını belirten AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş ise, "Belediyecilik anlayışında insana dokunmak, sosyal, sportif, eğitim, kültür alanlarına insanları kuşatmakla anlam kazanıyor. Hizmet yapmak, icraat yapmak AK kadroların, AK Belediyeciliğin işidir" şeklinde konuştu.

Demircan: "insanı yaşat ki, devlet yaşasın"

AK Parti Milletvekili Ahmet Demircan konuşmasında, "İnsanı merkez olan insanı yaşat ki, devlet yaşasın düsturu ile çalışan belediyecilik örneği yaşatan Erdoğan kardeşime bu güzel hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyorum" sözlerine yer verdi.

Karaaslan: "İlkadım'da son dönemde yapılan icraatlar gözle görülüyor"

İlkadım ilçesinde son dönemde yapılan icraatların gözle görüldüğünü ifade eden AK Parti Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan şunları söyledi: "İlkadım, Samsun'un en eski ve en büyük ilçesidir… Son dönemde İlkadım'da yapılan çalışmalar süratle tamamlanıyor. Çalışmalar hızlı bir şekilde yerine getiriliyor. Bugün burada toplumun her kesimine hitap eden sosyal belediyeciliğin en güzel örneğinin hayata geçmesinden ötürü gururlanıyoruz."

Vali Şahin: "Bu dev tesis takdire şayan"

Samsun Valisi İbrahim Sahin ise duygularını şöyle dile getirdi: "Çok yakın zamanda buranın temelini atmıştık. Bugün ise, açılışını yapıyoruz. Burası kültürümüze uygun olarak inşa edilmiş. Bu dev eser Derebahçe Mahallesi’ne değer katıyor. Kadın, çocuk, erkek herkesimi bir arada buluşturacak büyük bir sosyal tesis. Erdoğan kardeşim çok mütevazi bir insan. Çalışmaları takdire şayan. Kendisini ve ekibini kutluyorum böyle bir tesisi İlkadım'a ve Samsun'a kazandırdıkları için."Konuşmaların ardından Derebahçe Sosyal Tesisi'nin açılış töreni kurdele kesimi öncesi İlkadım İlçe Müftüsü Yahya Polat tarafından dua yapıldı. Duanın akabinde protokol tarafından tesisin kurdelesi kesildi. Açılışın ardından İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, protokole ve davetlilere tesisin tüm birimlerini gezdirdi. 6 dönümlük alan içersinde 4 bin metrekarelik bir alana inşa edilen Derebahçe Sosyal Tesisleri, sosyal, kültürel, sportif ve eğitim faaliyetlerinin yanı sıra toplantı ve organizasyonların yapılabileceği dev bir külliye olarak hizmet verecek.

Gazete Arena

SAMSUN DEREBAHÇE SOSYAL TESİSLERİ, Merkez, nerede, Otobüs veya Tramvay ile nasıl gidilir?

Merkez şehrinde SAMSUN DEREBAHÇE SOSYAL TESİSLERİ konumuna Toplu Taşıma

Merkez, Türkiye'deki SAMSUN DEREBAHÇE SOSYAL TESİSLERİ adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile SAMSUN DEREBAHÇE SOSYAL TESİSLERİ adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak SAMSUN DEREBAHÇE SOSYAL TESİSLERİ adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

SAMSUN DEREBAHÇE SOSYAL TESİSLERİ için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Derebahçe Sosyal Tesisleri; Burcu; Varol Sitesi; Gar Tramvay Durağı; Yılmaz Sokak 1.

OtobüsE4 EKSPRESR28T4

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca SAMSUN DEREBAHÇE SOSYAL TESİSLERİ için yol tarifi alın.

SAMSUN DEREBAHÇE SOSYAL TESİSLERİ adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Merkez konumundaki kullanıcılar dahil milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

SAMSUN DEREBAHÇE SOSYAL TESİSLERİ için Otobüs ve Tramvay fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

Derebahçe Sosyal Tesisleri, Samsun, nerede, Otobüs veya Tramvay ile nasıl gidilir?

Uygulamada yol tarifi al

Samsun bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Derebahçe Sosyal Tesisleri adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatları Derebahçe Sosyal Tesisleri - yakınından geçiyor

Otobüs ile Derebahçe Sosyal Tesisleri konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, hareket saatleri ve canlı saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Otobüs güzergahına tıklayın.

Durak adıMesafe
Derebahçe Muhtarlığı4 dk yürüme
Maçka Sokak 15 dk yürüme
Yılmaz Sokak 17 dk yürüme
Durak adıMesafe
Belediye Evleri Tramvay İstasyonu13 dk yürüme
  • Derebahçe Sosyal Tesisleri konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Derebahçe Sosyal Tesisleri konumuna en yakın duraklar:

• Derebahçe Muhtarlığı metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesinde.
    • Maçka Sokak 1 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesinde.
    • Yılmaz Sokak 1 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesinde.
    • Belediye Evleri Tramvay İstasyonu metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesinde.
  • Hangi Otobüs hatları Derebahçe Sosyal Tesisleri yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Derebahçe Sosyal Tesisleri yakınından geçiyor, 14, E4 EKSPRES, R28, T4

• Samsun bölgesinde bulunan Derebahçe Sosyal Tesisleri, tramvay durak ne kadar uzaklıktadır?

Samsun bölgesinde bulunan Derebahçe Sosyal Tesisleri konumuna en yakın tramvay durak 13 dk yürüme mesafesindedir.

• Samsun bölgesinde bulunan Derebahçe Sosyal Tesisleri konumuna en yakın tramvay durak hangisidir?

Belediye Evleri Tramvay İstasyonu durak, Samsun içindeki Derebahçe Sosyal Tesisleri konumuna en yakındır.

• Samsun bölgesinde bulunan Derebahçe Sosyal Tesisleri, otobüs durak ne kadar uzaklıktadır?

Samsun bölgesinde bulunan Derebahçe Sosyal Tesisleri konumuna en yakın otobüs durak 4 dk yürüme mesafesindedir.

• Samsun bölgesinde bulunan Derebahçe Sosyal Tesisleri konumuna en yakın otobüs durak hangisidir?

Derebahçe Muhtarlığı durak, Samsun içindeki Derebahçe Sosyal Tesisleri konumuna en yakındır.

• Samsun bölgesinde bulunan Derebahçe Sosyal Tesisleri konumundan ilk Tramvay saat kaçta geçer?

HRS, Samsun bölgesinde bulunan Derebahçe Sosyal Tesisleri konumundan geçen ilk Tramvay aracıdır. civarında geçer.

• Samsun bölgesinde bulunan Derebahçe Sosyal Tesisleri konumuna son Tramvay saat kaçta gider?

HRS, Samsun bölgesinde bulunan Derebahçe Sosyal Tesisleri konumuna giden son Tramvay aracıdır. civarında buradan geçer.

• Samsun bölgesinde bulunan Derebahçe Sosyal Tesisleri konumundan ilk Otobüs saat kaçta geçer?

R28, Samsun bölgesinde bulunan Derebahçe Sosyal Tesisleri konumundan geçen ilk Otobüs aracıdır. civarında geçer.

• Samsun bölgesinde bulunan Derebahçe Sosyal Tesisleri konumuna son Otobüs saat kaçta gider?

R28, Samsun bölgesinde bulunan Derebahçe Sosyal Tesisleri konumuna giden son Otobüs aracıdır. civarında buradan geçer.

Uygulamada yol tarifi al

Samsun şehrinde Derebahçe Sosyal Tesisleri konumuna Toplu Taşıma

Samsun, Türkiye'de Derebahçe Sosyal Tesisleri için yol tarifi mi arıyorsunuz?

Derebahçe Sosyal Tesisleri durağından geçen Otobüs veya Tramvay hatlarının saatlerini görmek ve adım adım yol tarifi almak için Moovit Uygulamasını indirin.

Derebahçe Sosyal Tesisleri konumuna en yakın durakları mı arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Derebahçe Muhtarlığı; Maçka Sokak 1; Yılmaz Sokak 1; Belediye Evleri Tramvay İstasyonu.

OtobüsE4 EKSPRESR28T4

Toplu taşıma araçlarıyla Derebahçe Sosyal Tesisleri konumuna gitmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Samsun konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

Derebahçe Sosyal Tesisleri

Derebahçe Sosyal Tesisleri, çevresindeki popüler yerler

En popüler yerlere toplu taşıma ile nasıl gidilir - Samsun

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası