nişantaşı öğrenim ücretleri / Nişantaşı Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Bursları - Tercihini Yap

Nişantaşı Öğrenim Ücretleri

nişantaşı öğrenim ücretleri

Nişantaşı Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Bursları

Nişantaşı üniversitesi eğitim ücretleri ve bursları ne kadar, üniversitenin ayrıcalıkları nelerdir, ön lisans ve lisans kayıt ücreti ne kadardır gibi merak edilen konular hakkında sizlere bu yazımızda en güncel bilgileri verdik.

Tercihiniyap Forum Tekrar Aktif Tıklayın

Koç Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Bursları

Nişantaşı Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Bursları

yılında kurulan Nişantaşı üniversitesi yılında eğitime başlamıştır. Nişantaşı Eğitim Vakfı tarafından kurulan Nişantaşı üniversitesi öğrencilerine mavi diploma imkanı sunmaktadır. Mavi diploma alan öğrenciler Avrupa Birliğine üye olan tüm ülkelerde eğitim görebilme imkanına sahiptirler. Aynı zamanda mavi diploma ile öğrenciler yurtdışında lisans veya doktora yapma hakkında sahiptirler.

Nişantaşı üniversitesi güçlü akademik kadrosu ile öğrencilerine özel bir yer tutacak deneyim imkanı sunuyor. Aynı zamanda üniversite daha kültürlü, dinamik, bilgi ve teknoloji ile donanmış, sunulan imkanları verimli kullanabilen öğrenciler yetiştirmeyi hedef edinmiştir.

Nişantaşı Üniversitesi öğrencilere ders dışı faydalanabilecekleri çeşitli etkinlikler sunar ve öğrencilerin kültürel birikimlerini arttırmasına yardımcı olur.

Nişantaşı Üniversitesi Ayrıcalıkları

• Not ortalamasına bakılmaksızın öğrencinin bursu kesilmez.
  • Üstün başarı sağlayan öğrencilere ikinci bir dalda öğrenim görme imkanı sunulur.
  • Üniversitenin öğrencilerine ücretsiz DGS ve KPSS kursu imkanı vardır.
  • Her yıl öğrencilerine iki sertifika imkanı sunulur.
  • Sağlık bölümü öğrencilerine kamu hastanelerinde staj önceliği verilir.

Nişantaşı Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Fiyatları

Nişantaşı Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Fiyatlarını sizler için bölüm bölüm paylaşıyoruz:

Psikoloji Eğitim Ücreti: TL, %30 Tercih Burslu: TL, 

Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim Ücreti: TL, 

Diş Hekimliği Fakültesi (%30 İndirimli) Eğitim Ücreti: TL,

Hava Trafik Kontrolü Eğitim Ücreti: TL

Hava Trafik Kontrolü (%50 İndirimli) Eğitim Ücreti TL

Finans ve Bankacılık Eğitim Ücreti:   TL %30 Tercih Burslu TL

Finans ve Bankacılık (%50 İndirimli) Eğitim Ücreti: TL, %30 Tercih Burslu: TL

Endüstri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği (%50 İndirimli) Eğitim Ücreti:  TL   %30 Tercih Burslu: TL

Bilgisayar Mühendisliği, Mimarlık, Yazılım Mühendisliği (İngilizce) Bölümleri (%50 İndirimli) Eğitim Ücreti: TL, %30 Tercih Burslu: TL

Psikoloji (%50 İndirimli) Eğitim Ücreti:   TL %30 Tercih Burslu: TL, 

Tıp Fakültesi Eğitim Ücreti: TL, Kampüste Tercih Burslu:   TL

İngiliz Dili ve Edebiyatı, İngilizce Mütercim ve Tercümanlık, Yönetim Bilişim Sistemleri, Dijital Oyun Tasarımı bölümleri (%50 İndirimli) Eğitim Ücreti: TL, %30 Tercih Burslu: TL

İşletme, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Sosyal Hizmet, Sosyoloji, Uluslararası İlişkiler (İngilizce), Endüstriyel Tasarım, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Eğitim Ücreti: TL, %30 Tercih Burslu: TL

İşletme, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Sosyal Hizmet, Sosyoloji, Uluslararası İlişkiler (İngilizce), Uluslararası Ticaret ve Lojistik, Endüstriyel Tasarım bölümleri (%50 İndirimli) Eğitim Ücreti TL, %30 Tercih Burslu: TL, 

Turizm Rehberliği, Uluslararası Ticaret ve İşletmeciliği Eğitim ÜcretiTL, %30 Tercih Burslu TL, 

Turizm Rehberliği, Uluslararası Ticaret ve İşletmeciliği (%50 İndirimli) Eğitim Ücreti: TL, %30 Tercih Burslu: TL,

Antrenörlük Eğitimi, Rekreasyon, Spor Yöneticiliği, Egzersiz ve Spor Bilimleri Eğitim Ücreti: TL, %30 Tercih Burslu Ücreti: TL, Kampüste Tercih Burslu: TL

Antrenörlük, Rekreasyon, Spor Yöneticiliği, Egzersiz ve Spor Bilimleri (%50 İndirimli) Eğitim Ücreti: TL, %30 Tercih Burslu: TL, Kampüste Tercih Burslu: TL

Müzik, Sahne Sanatları Eğitim Ücreti: TL
(%50 İndirimli):  TL

Yeni Medya ve İletişim Eğitim Ücreti: TL, %30 Tercih Burslu Ücreti: TL, Kampüste Tercih Burslu: TL

Yeni Medya ve İletişim (%50 İndirimli) Eğitim Ücreti: TL, %30 Tercih Burslu: TL, Kampüste Tercih Burslu: TL

Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) Eğitim Ücreti: TL, %30 Tercih Burslu: TL, Kampüste Tercih Burslu: TL

Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (%50 İndirimli) Eğitim Ücreti: TL, %30 Tercih Burslu: TL, Kampüste Tercih Burslu: TL

İç Mimarlık, İletişim ve Tasarımı Radyo Televizyon ve Sinema, Grafik Tasarımı Tekstil ve Moda Tasarımı Eğitim Ücreti: TL, %30 Tercih Burslu: TL 

İç Mimarlık, İletişim ve Tasarımı Radyo Televizyon ve Sinema, Grafik Tasarımı Tekstil ve Moda Tasarımı (%50 İndirimli) Eğitim Ücreti: TL, %30 Tercih Burslu:   TL

Halka İlişkiler ve Reklamcılık, Havacılık Yönetimi Bölümü Eğitim Ücretleri: TL, %30 Tercih Burslu: TL, 

Halka İlişkiler ve Reklamcılık, Havacılık Yönetimi Bölümleri (%50 İndirimli) Eğitim Ücreti: TL %30 Tercih Burslu: TL, 

Bilgisayar Mühendisliği, Mimarlık, Yazılım Mühendisliği (İngilizce) Bölüm Ücretleri: TL, %30 Tercih Burslu: TL 

İngiliz Dili ve Edebiyatı, İngilizce Mütercim ve Tercümanlık, Yönetim Bilişim Sistemleri, Dijital Oyun Tasarımı bölümleri eğitim ücretleri: TL, %30 Tercih Burslu: TL, 

Beslenme ve Diyetetik, Dil ve Konuşma Terapisi, Havacılık Elektrik ve Elektroniği, Uçak Bakım ve Onarım, Hemşirelik Bölümleri Eğitim Ücretleri: TL, %30 Tercih Burslu Ücreti: TL, 

Beslenme ve Diyetetik, Dil ve Konuşma Terapisi, Havacılık Elektrik ve Elektroniği, Uçak Bakım ve Onarım, Hemşirelik Bölümleri (%50 İndirimli) Eğitim Ücretleri:   TL, %30 Tercih Burslu: TL

Pilotaj Eğitim Ücreti:   TL, 

Adalet, Deniz Ulaştırma ve İşletme, Bilgisayar Programcılığı, Diş Protez Teknolojisi, Eczane Hizmetleri, Mimari Restorasyon, Patoloji Laboratuvar Teknikleri, Radyo ve Televizyon Programcılığı, Radyoterapi, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri bölümleri Eğitim Ücretleri TL %30 Tercih Burslu: TL 

Ağız ve Diş Sağlığı, Ameliyathane Hizmetleri, Anestezi, Aşçılık, Diyaliz, İlk ve Acil Yardım, Odyometri, Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri, Uçak Teknolojisi bölümleri Eğitim ücretleri:   TL, %30 Tercih Burslu: TL, 

Bankacılık ve Sigortacılık, Çocuk Gelişimi, Dış Ticaret, Elektrik, Spor Yönetimi, Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümleri eğitim ücretleri: TL, %30 Tercih Burslu: TL,

Elektronörofizyoloji, Fizyoterapi, Grafik Tasarımı, İç Mekan Tasarımı, İnşaat Teknolojisi, Optisyenlik, Ortopedik Protez ve Ortez eğitim ücreti: TL, %30 Tercih Burslu: TL, 

Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İş Sağlığı ve Güvenliği, İşletme Yönetimi, Lojistik, Makine, Moda Tasarımı, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Sosyal Hizmetler, Otomotiv Teknolojisi, Turist Rehberliği, Turizm ve Otel İşletmeciliği eğitim ücreti: TL, %30 Tercih Burslu: TL

Nişantaşı Üniversitesi Burs İmkanları

Nişantaşı Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Fiyatlarını açıkladıktan sonra bir de Maltepe Üniversitesi burs imkanlarına bakalım: 

Tercih bursları, kardeş indirimi, spora destek bursları, bilim &#; sanat &#; kültür bursları, akademik başarı bursları gibi burslar bulunmaktadır.

Kadir Has Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Bursları

Nişantaşı Üniversitesi burs veriyor mu?

Üniversiteye Giriş Başarı Bursu, Üniversite İçi Başarı Bursu, Spor Bursu, Tercih Bursu, Nişantaşı Eğitim ve Kültür Vakfı Bursu gibi.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Özel üniversitelerden olan İstanbul Nişantaşı Üniversitesi ücretleri ve bölümleri merak ediliyor. YKS tercihi yapacak olan öğrenciler tercih kılavuzunun yayımlanmasından sonra özel üniversite fiyatları ve ödeme şekilleri gündemde yerini aldı. Peki Nişantaşı Üniversitesi ücretleri ne kadar ? İstanbul Nişantaşı Üniversitesi ödemeleri nasıl yapılır?

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ ÜCRETLERİ NE KADAR ?

Nişantaşı Üniversitesi ücretleri şöyle:

Tıp Fakültesinde TL
Diş Hekimliği Fakültesinde TL
Pilotaj (İngilizce) lisans programında , TL
İç Mimarlık, Psikoloji (Türkçe/İngilizce), Yeni Medya ve İletişim (Türkçe), Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Havacılık Elektrik ve Elektroniği ve Uçak Bakım ve Onarım lisans programları ile Sağlık Bilimleri Yüksekokulu'na bağlı lisans programlarında TL
Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Havacılık Yönetimi (Türkçe/İngilizce), Yeni Medya ve İletişim (İngilizce), Yönetim Bileşim Sistemleri (Türkçe/İngilizce), İngilizce Mütercim ve Tercümanlık, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği (İngilizce), Dijital Oyun Tasarımı, Radyo Televizyon ve Sinema lisans programlarında TL
Diğer tüm lisans programlarında ise TL'dir.

Meslek Yüksekokulu Ağız ve Diş Sağlığı, Ameliyathane Hizmetleri, Anestezi, Aşçılık, İlk ve Acil Yardım, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri ve Uçak Teknolojisi ön lisans programlarında TL
Adalet, Bilgisayar Programcılığı, Deniz Ulaştırma ve İşletme, Diş Protez Teknolojisi, Diyaliz, Eczane Hizmetleri, Fizyoterapi, Grafik Tasarımı, İç Mekan Tasarımı, Mimari Restorasyon, Optisyenlik, Ortopedik Protez ve Ortez, Odyometri, Patoloji Laboratuvar Teknikleri, Radyo ve Televizyon Programcılığı, Radyoterapi ve Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri ön lisans programlarında TL
Meslek Yüksekokulu'nun diğer birinci ve ikinci öğretim programlarında ise TL'dir.

İSTANBUL NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ ÖDEMELERİ NASIL YAPILIR?

Nişantaşı Üniversitesi resmi internet sitesinden ödeme koşullarını duyurdu. Buna göre Nişantaşı Üniversitesi ödeme koşulları şöyle:

ONLİNE ÖDEME YÖNTEMİ
monash.pw ADRESİ ÜZERİNDEN KREDİ KARTI VEYA BANKA KARTINIZLA ÖDEMENİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

VAKIFBANK ŞUBELERİNDEN ÖDEME YÖNTEMİ
VAKIFBANK ŞUBESİNE GİDİLEREK KURUM ÖDEMESİ YAPILACAĞI BELİRTİLİR. ŞUBEDE ÖDEME YAPABİLMEK İÇİN ÖĞRENCİNİN GÖREVLİ MEMURA ÖĞRENCİ NUMARASINI SÖYLEMESİ YETERLİDİR.

ONLİNE KURUM ÖDEMESİ
VAKIFBANK İNTERNET ŞUBESİ YA DA ATMLERİNDEN SIRASIYLA, ÖDEMELER > KURUM ÖDEMELERİ > ÜNİVERSİTELER > NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ HARÇ TAHSİLATLARI SEÇTİKTEN SONRA ÖĞRENCİ NUMARANIZI GİREREK KARŞINIZA ÇIKAN EKRANDAN İLGİLİ ÖDEME TUTARINI SEÇİP ÖDEMENİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

KAMPÜSTE KREDİ KARTI ÖDEME YÖNTEMİ
BÜTÜN KREDİ KARTLARI İLE TEK ÇEKİM, VAKIFBANK VE YAPI KREDİ WORLD ÖZELLİKLİ KREDİ KARTLARI, İŞ BANKASI MAXİMUM ÖZELLİKLİ KREDİ KARTLARI, AKBANK AXESS ÖZELLİKLİ KREDİ KARTLARI, GARANTİ VE DENİZBANK BONUS ÖZELLİKLİ KREDİ KARTLARI İLE DE TAKSİTLİ ÖDEME YAPILABİLMEKTEDİR. KREDİ KARTI TAKSİTLİ İŞLEMLERDE BANKANIN BELİRLEMİŞ OLDUĞU KOMİSYON TUTARI, EĞİTİM ÜCRETİNE EKLENMEKTEDİR.

AMERICAN EXPRESS ÖZELLİKLİ KREDİ KARTLARINDAN ÖDEME ALINAMAMAKTADIR.
HAVALE / EFT ÖDEME YÖNTEMİ
VAKIFBANK, ETİLER ŞUBESİ, NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ TR08 41 IBAN NUMARALI TL HESABINA ÖDEMENİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. HAVALE/EFT İŞLEMLERİNDE ÖĞRENCİ ADI, SOYADI VE T.C. KİMLİK NUMARASI/ÖĞRENCİ NUMARASI MUTLAKA YAZILMALIDIR. AÇIKLAMA KISMINDA BİLGİLERİ EKSİK/HATALI OLAN ÖDEMELER İŞLEME ALINMAYACAKTIR. EKSİK VE HATALI İŞLEMLERDEN KAYNAKLI GECİKME NEDENİYLE ÜNİVERSİTE MESULİYET KABUL ETMEMEKTEDİR.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır