philips bre640 00 satinelle / Philips Bre Satinelle Advanced Islak Kuru Epilatör Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Philips Bre640 00 Satinelle

philips bre640 00 satinelle

Philips Bre Satinelle Advanced Islak Kuru Epilatör

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Satıcı : stokburada

Peşin Fiyatına 3 Taksit!

Koleksiyona Ekle

Son 2 ürün

Tahmini Kargoya Teslim: 8 gün içinde

favori

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün stokburada tarafından gönderilecektir.
  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

• Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• TipKablosuz
  • KullanımIslak ve Kuru
  • RenkBeyaz

Philips BRE/00 Satinelle Advanced Epilatör

BU ÜRÜN GARANTISI ALTINDADIR

Ürün Türk Philips A.Ş. resmi garantisi altındadır. Garanti belgesi ve faturası ürün beraberinde gönderilir.

İnce tüyleri bile sıkıca yakalar

Zahmetsiz uzun süreli sonuçlar için kolay kullanım

• Bacaklar, vücut ve yüz için
  • 8 aksesuar
  • Kablosuz ve Şarj Edilebilir
  • S şekilli gövde tasarımı

S şekilli gövde tasarımına sahip ilk epilatör

Ergonomik S şekilli gövde tasarımı, doğal ve hassas hareketlerle maksimum kontrol ve daha iyi kavrama sağlamak için tüm vücudunuzda kolayca kullanılabilir.

Tüyleri daha iyi yakalamak için benzersiz seramik malzemeden üretilen epilasyon başlığı

Benzersiz epilatör başlığımız, tüyleri sıkıca tutan ve hatta ince tüylerin bile kaçmasını önleyen dayanıklı seramik malzemeden yapılmıştır.

Tek harekette optimum tüy alma sonuçları için en geniş epilasyon başlığı

Uzun süreli sonuçlar için tek harekette optimum tüy alma sonuçları için en geniş epilasyon başlığı.

Patentli epilasyon sistemi

Tüm Philips epilatörlerimizdeki eşsiz disk sistemi, önce tüyleri altından kaldırarak çekiş noktasına yönlendirir ve sıkıca kavrayarak kökünden çekilmesini sağlar. Mükemmel sonuç ve daha hassas epilasyon için ise benzersiz yuvarlak seramik diskler cilde yakın epilasyon yapar.

Banyoda veya duşta ıslak ve kuru kullanım

En iyi ıslak ve kuru kullanım için kaymayan tutma yeriyle duşta veya banyoda hassas ve rahat kullanım olanağı

Benzersiz ışığı ince tüylerin gözden kaçmasını önler

Benzersiz ışığı ince tüylerin gözden kaçmasını önleyerek vücudun tüm bölgelerinde en iyi epilasyon sonuçlarına ulaşmanızı sağlar.

En iyi performans için her zaman 90 derecelik açıyla kullanın

Philips Satinelle, 90 derecelik açıyla kullanıldığında her zaman en iyi performansı verir.

Satinelle Advanced Islak ve Kuru epilatör

Tüyleri daha iyi yakalamak için benzersiz seramik malzemeden üretilen epilasyon başlığı

Epilasyon başlığımız, seramik kaplamalı yüzeyden yapılmıştır. En ince ve ağdanın aldığından 4 kat daha kısa tüyleri nazikçe çeker. Artık hızlı tüy alma işlemi için her zamankinden daha hızlı disk döndürme ( devir/dk) işleviyle sunulmaktadır.

Ekstra geniş epilatör başlığı

Ekstra geniş epilatör başlığı, tüyleri daha hızlı almak için her harekette daha geniş bir bölgeye epilasyon yapar.

S şekilli gövde tasarımına sahip ilk epilatör

Ergonomik S şekilli gövde tasarımı, doğal ve hassas hareketlerle maksimum kontrol ve daha iyi kavrama sağlamak için tüm vücudunuzda kolayca kullanılabilir.

Banyoda veya duşta kablosuz ıslak ve kuru kullanım

Kaymayı önleyen tutma yeriyle tasarlanmıştır ve suda kullanıma uygundur. Duş veya banyoda daha rahat, nazik bir deneyim sağlar. Kablosuz olarak rahatça kullanabilirsiniz.

Işık özelliği, zor görülen tüyleri bile almanıza yardımcı olur

Işık özelliği, zor görülen tüyleri bile almanıza yardımcı olur

Yakın bir tıraş için tıraş başlığı ve düzeltme tarağı

Tıraş başlığı, vücudun farklı bölgelerinde daha yakın tıraş ve daha hassas kullanım deneyimi sunar. Bikini bölgenizdeki tüyleri şekillendirmeniz için düzeltme tarağı ile birlikte gelir.

Düzeltme başlığı ve bikini bölgesi tarağı dahildir

Daha kolay bir kullanım deneyimi sağlamak üzere hassas bölgelerinizdeki tüyleri düzeltmek ve şekillendirmek için düzeltme başlığı ve bikini bölgesi tarağı bulunur.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için yüz bölgesi ve hassas bölge başlığı

Vücudun farklı bölgelerinde daha hassas bir kullanım deneyimi sunmak üzere yüzdeki istenmeyen tüyleri kolayca alan bir yüz bölgesi başlığının yanı sıra koltuk altı ve bikini bölgesindeki tüyler için hassas bölge başlığına sahiptir

Masaj başlığı dahildir

Masaj başlığı epilasyon hissini azaltır.

Cilt germe aparatı dahildir

Cilt germe aparatı, epilasyon sırasında cildi sıkılaştırır.

Philips BRE Kullanıcı Yorumları

Tüyleri alıyor ama çok acıtıyor. Gerçi kullanmaya başlayalı iki hafta oldu ve gittikçe canım daha az yanmaya başladı.

Alışmak biraz zaman alıyor ama ağdaya tercih ederim. Bir kere daha hızlı ve pratik, en önemlisi etraf ağda kadar batmıyor. Hemde ağda ile aynı sonucu veriyor, hatta tüyler daha yavaş uzuyor ve uzayan tüyler oldukça yumuşak oluyor.

İlk kullandığım gün iyi çalışıp çalışmadığına bakmak istedim, o yüzden banyoya girmeden önce kuru bacağımda bir bölgeye denedim. Sonra banyoya geçip ıslak devam ettim. Islak bacaklara daha iyi uygulandığını söyleyebilirim. Küçük LED ışığı da oldukça işe yarıyor.

Artık sadece duştayken kullanıyorum. genel olarak bacaklarıma ve koltukaltlarımda kullanıyorum. İlk kullanışımdaki kadar zorlanmıyorum. Sanırım sebebi de ilk seferki kadar çok tüyüm olmaması.

Bir kere de üst dudağımda denedim ama o alan epilasyon aletini devamlı kullanmak için fazla hassas. Üst dudak için sanırım ağda kullanmaya devam edeceğim. (ağda da acılı ama o bölgede bir kerecik yapıştırıp çekmek daha iyi)

Bikini bölgesindeki hassas kısımlarda ise daha hiç denemedim. Yaz yaklaşınca denemeyi düşünüyorum. Geçtiğimiz senelerde bir iki kez o bölgeye ağda yaptırdım ve tekrar o acıyı yaşamak istemiyorum. Bakalım bu aleti o iş için kullanmaya cesaret edebilecek miyim.

Ek aksesuarlara gelirsek beni ilgilendiren aksesuar sayısı az. Kısaltıcı ve tıraş ucu çok faydalı. Kısaltıcı, epilasyon öncesinde bikini bölgesindeki tüyleri uygun boya getirmeye yarayan bir başlık. Masaj ucu ise aleti ilk kullanışımda baya işime yaramıştı. O sayede epilasyon daha kolay ve acısız geçmişti ama artık sadece epilasyon ucunu kullanıyorum. Koltukaltı ve üst dudak için verdikleri küçük başlıklar pek kullanışlı gelmedi. O başlıklar takılıyken alet cildime temas etmiyormuş gibi hissettim. Ayrıca gerdirici aksesuarı da pek tutmadım, aletin cildim üzerinde rahat kaymasını engelledi. Kutunun içinden çıkan küçük fırçayla kuru ortamda kullandıktan sonra hiç ıslatmadan başlıkları temizleyebiliyorsunuz. Ben şahsen ıslak kullanımı seviyorum, o yüzden kullanım sonrası sudan geçiriyorum. Son olarak kutudan bir de tüm aksesuarları ve başlıkları koymak için çantası çıkıyor.

Toparlamam gerekirse, vücut bakım aletlerime bir de bu ürünü eklediğim için gayet mutluyum. Li-ion bataryası var, yani pili tükenip şarj etmemezlik yapmaz. Eğer bir epilasyon aleti alacaksanız bu modeli kesin değerlendirin.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir