ikimizinde psikolojisini sen bozdun sözleri / Oğuzhan Koç İbrahim Büyükak – İkimizinde Psikolojisini Sen Bozdun Sözleri

Ikimizinde Psikolojisini Sen Bozdun Sözleri

ikimizinde psikolojisini sen bozdun sözleri

Bm Am Bm Am

Bm Am Bm Am
Uzun oldu gideli sen, ne de koydu ah bir bilsen
Bm Am Bm Am C
Beni sorarsan iyi işte, nasıl olunursa öyleyim ayrıldıktan sonra
Bm Am Bm
Her şey aynı aynı kuşlar, karanfiller hepsinin selamı var sana

Bm Am Bm Am
Ne de zormuş başa çıkmak, yokluğunla kucaklaşmak
Bm Am Bm Am C
Kime sorarsan seni andım, bitti dedim gitti halimden anlar sandım
Bm Am Bm
Haklı belki herkes kendi derdinde ya, bir ben mi varım bu dünyada

Em Bm Am Bm
Ağlamadım diye sormadılar, beni iyi sanıyorlar iyi sanıyorlar
C Bm Am Bm
Unutursun iki gün sonra adını diyorlar onun, unutmam
C Bm Am Bm
Unutursun iki gün sonra adını diyorlar onun

Em Bm Am Bm C Am Bm Em Bm C Am Bm

Bm
Hepsinin selamı var sana

B bölümü

Nakarat

Em Bm Am Bm
Ağlamadım diye sormadılar, beni iyi sanıyorlar iyi sanıyorlar
C Bm Am Bm Am
Unut artık adını diyorlar onun, unutmam
C Bm Am Bm
Unutursun iki gün sonra adını diyorlar onun, unutmam
C Bm Am Bm
Kurudum beni bitiren o aşkın adına diyorlar oyun

Bu içerik müzik eğitimi amacı ile yayımlanmış olup hakları kendi sahiplerine aittir. Telif ihlali içerdiğini düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu içerik için hata bildir

ağlamadım akor, beni iyi sanıyorlar akorları,

beni iyi sanıyorlar akor

, chords, beni iyi saniyorlar, elektro gitar akorları

Oğuzhan Koç

Turkish actor and singer

Oğuzhan Koç

Oğuzhan Koç in 2023 portrait.jpg

Koç in 2023

Born (1985-05-13) 13 May 1985 (age 38)

Refahiye, Erzincan, Turkey

Occupation(s)Singer-songwriter, actor, screenwriter, TV host, music producer, comedian
Years active2007–present
Spouse

Demet Özdemir

(m. 2022; div. 2023)​
Websiteoguzhankoc.com.tr

Oğuzhan Koç (born 13 May 1985) is a Turkish singer-songwriter, comedian, actor, screenwriter, TV host and music producer.

Personal life[edit]

He stated about his voice like east origin, "Due to, I'm from Üzümlü. Maybe I'm mix." He composed song "Erzincan" about Altıntepe fortress, where an ancient Urartian site in Üzümlü. After 1992 Erzincan earthquake, his family moved to Bursa. Other his family members dead. At 1999 İzmit earthquake, he experienced due to Bursa and Kocaeli are so close.

For children help campaign of "ÇABA", He performed concert with Sezen Aksu and stand-up with "3 Adam". He awarded for composing the film soundtracks, "El Alem Ne Der" and "Uçanları Vurmasınlar" about women rights and inequality at the 17th Kral Music Awards.

His mother was a teacher. His father worked in a bank. He has an older brother. On 28 August 2022, he married actress Demet Özdemir.[1][2][3][4][5] In April 2023, the couple announced that they were getting a divorce.[6] They divorced on 8 May 2023.[7]

Education and career[edit]

He studied at the Bursa State Conservatory's Music Department for elementary school and high school. At the age of eleven, Oğuzhan Koç met comedian Eser Yenenler, writer İbrahim Büyükak and founder of Hype New Media Tolga Akış in Bursa and they started their collective career together.[8][9] Also, he and İbrahim Büyükak played in BursaSpor Young Football Team for a short time.[10] He simultaneously started to study in the Anthropology Department of Istanbul University and pursued an online education in the Business Department of Anadolu University after spending one year in the Labour Economy Department of Dokuz Eylül University.[11][12][13][14]

Koç, who has been interested in performing arts from a young age, joined the BKM Theatre in 2006, with Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak and Tolga Akış (pr department of Bkm). He and BKM actors worked as screenwriters and performed as actors in Kanal D's theatrical comedy Çok Güzel Hareketler Bunlar, which was awarded at 36th Golden Butterfly Awards as the Best Comedy Show.[15][16][17] In 2009, he took a role in the movie Neşeli Hayat directed by Yılmaz Erdoğan. In 2010, Koç starred in the movie titled Çok Filim Hareketler Bunlar, which was written and directed by BKM actors.

Together with Eser Yenenler and İbrahim Büyükak, Koç presented the talk show 3 Adam between 2013 and 2017. Also, they performed stand up in Europe and Turkey.[18][19]

Koç then had a leading role in the movies Yol Arkadaşım and Yol Arkadaşım 2 as Onur Güzel, and in Özür Dilerim as Koray which were written by İbrahim Büyükak.[20]

Together with Gülben Ergen and Eser Yenenler, he took part in the Turkish dubbing of musical theatre Pinokyo. He was then cast as a voice actor in the animated sitcom Fırıldak Ailesi, voicing a single character together with Eser Yenenler and İbrahim Büyükak. He became one of the voice actors chosen for the animated movie Doru.[21][22][23][24]

Filmography[edit]

Discography[edit]

Albums
Year Title
2013 Ben Hala Rüyada
2020 Ev
Non-album Single
Year Title
2017Küsme Aşka
Aşinayız (duet with Murat Dalkılıç)
2018Takdir-i İlahi
2020Kendime Sardım
Heyecandan
Küskün
Her Mevsim Yazım (duet with Zeynep Bastık)
2021Hepsi Geçiyor
Gözlerden Irak (duet with İbrahim Başaran)
Bence de Zor
Yoksa Yasak
Aşkın Mevsimi
2022 Aşk Beni Yendi
Yalanı Bırak (duet with Sakiler)
Kimseler Bulamasın Bizi
Film soundtracks
Year Title
2006S/he Berlin (short film)
2006–2012Çok Güzel Hareketler Bunlar
2010Çok Filim Hareketler Bunlar - "El Alem Ne Der" + "Uçanları Vurmasınlar"
20133 Adam
2016Küçük Esnaf - "Berhudar Olmak Zor"
2017Yol Arkadaşım (cover)
2018Yol Arkadaşım 2 (cover)
2021İlginç Bazı Olaylar - "Nazlı'ya Veda Bestesi"
Tribute album
Song Tribute album
Çat KapıYıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları
Deli DivaneMelih Kibar
Songs written/composed for other artists
Songs Performers
Sebepsiz Aşk(only demo)
Dudaklar Kavuşsun(only demo)
Senden Sonrası Yalan(only demo)
Hatır Yok ArtıkYunus Emre
Bu Nasıl AşkMurat Dalkılıç
Bir DahaZeynep Bastık
Olur MuÇağrı Telkıvıran
Bedelini ÖdedimAleyna Kalaycıoğlu
Allah AllahEbru Peker
Kim HaklıIrmak Arıcı
Bayıla BayılaBengü
SonundaBerkay
Humour songs
Title
Uzun Hava (Oscar, Fikrimi Çaldı)
Domuz Gribi
Unutulmaz ki
O Benim Arkadaşım (Oscar)
Uzun Hava (with Eser Yenenler)
Oscar (with Eser Yenenler)
Bilmiyorum
Yatırbank
Yapma Gülsüm
Aduket
Wikileaks
Kuma Yapıyor (with Beyazıt Öztürk)
İkimizinde Psikolojisini Sen Bozdun
Benim Adım Oğuzhan
3 Adam 1 Kadın
Saçlar Nerden Link Atsana
Bezdim Yarim
Babama Bonus Şarkı
Sözlerime Takılma

Awards[edit]

YearAwardsCategory
201117th Kral TV Video Music AwardsBest Film Score Composer (Çok Filim Hareketler Bunlar)
20111st Pal FM Music AwardsBest Duet ("Giden Günlerim Oldu")
20142nd Turkey Music AwardsBest Debut by an Artist
201441st Golden Butterfly AwardsBest Debut by an Artist[26]
2014Sakarya University AwardsBest Debut by a Male Singer
201522nd İTÜ EMÖS Success AwardsMost Successful Male Artist of the Year
2015Arel University 4th Media and Art AwardsBest Debut by a Male Singer (Ben Hala Rüyada)

References[edit]

1. ^"Yılın düğünü! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç evlendi". Milliyet (in Turkish). 28 August 2022. Retrieved 2022-08-28.
  2. ^"Oğuzhan Koç, merak edilenleri Ömür Gedik'e anlattı". 4 August 2017.
  3. ^"Kral Türkiye Müzik Ödülleri".
  4. ^"Sezen Aksu ve 3 Adam, Çocuklar İçin 'ÇABA'LIYOR". 3 December 2014.
  5. ^"Çaba - Çağdaş Ve Bağimsiz Yardimlaşma Derneği̇".
  6. ^"Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç'tan kötü haber: 8 ayda bitti!". Hürriyet. 13 April 2023. Retrieved 13 April 2023.
  7. ^"Şarkıcı Oğuzhan Koç ve oyuncu Demet Özdemir boşandı". NTV. 8 May 2023. Retrieved 9 May 2023.
  8. ^"Tolga Akış: Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir düğünü çok uzatmaz | Fiskos Haberleri". 18 February 2022.
  9. ^ÇAPA, İzzet (12 April 2015). "3 Adam: Çocukluğumuzda çok dışlandık". www.hurriyet.com.tr.
  10. ^"Oğuzhan Koç Kimdir ? - Oğuzhan Koç Hayatı ve Biyografisi". www.haberler.com.
  11. ^Haber, Super (July 2021). "Demet Özdemir boyu kaç? Oğuzhan Koç boyu kaç?". www.superhaber.tv.
  12. ^"Oğuzhan Koç Biyografisi". biyografi.info. 11 April 2016. Archived from the original on 13 November 2015. Retrieved 11 April 2016.
  13. ^Güncellenme: 16:01, 24/07/2020 (2020-07-24). "Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak, Acun Ilıcalı'ya karşı kaybetti - Magazin haberleri". Sozcu.com.tr. Retrieved 2021-02-24.
  14. ^"Oğuzhan Koç kimdir?". www.hurriyet.com.tr. 27 May 2016.
  15. ^"Altın Kelebek'te en iyiler". www.hurriyet.com.tr. 13 June 2009.
  16. ^"Oğuzhan Koç kimdir? Oğuzhan Koç kaç yaşında, nereli? Oğuzhan Koç'un sevgilisi kimdir?". Haberler.com. January 3, 2021.
  17. ^"'Neşeli Hayat' yarın seyirciyle buluşacak". www.cumhuriyet.com.tr. 26 November 2009.
  18. ^"3 Adam, Avrupa'da!".
  19. ^"'3 Adam' Avrupa'yı fethetti". 25 April 2018.
  20. ^"İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç "Özür Dilerim"le Disney Plus'ta".
  21. ^"Oğuzhan Koç: İki sene müezzinlik yaptım". 11 February 2021.
  22. ^"Oğuzhan Koç kimdir?". Sabah. 17 May 2016. Retrieved 12 July 2020.
  23. ^"Gülben Ergen Pinokyo'yu seslendirecek - Trendus.com". www.trendus.com.
  24. ^"Ezan Nasıl Okunur? Ezanın Sözleri Türkçe Ve Arapçası Nedir?". 17 February 2022.
  25. ^"Oğuzhan Koç Jet Sosyete'de!". Star TV. Archived from the original on 17 April 2018. Retrieved 17 April 2018.
  26. ^"Altın Kelebek 41'inci Kez Sahiplerini Buldu". haberler.com. 23 June 2014. Retrieved 12 July 2020.

External links[edit]

Şarkı Sözleri

Çekip gittiğinden beri yüreklerimi dağladın
Nerden bilecektin beni kardeşimle boynuzladın
Bende bilmiyordum senin bu çocukla olduğunu
Olmalıydın sarki-sozleri.net bana gelin
Allah belanı versin senin
İkimizinde psikolojisini sen bozdun,
Parmağında oynattın bizi boş yere yooordun,
Kaldık böyle dımdızlak ve halimiz çok bitik,
Sana son bir sözümüz var,
Kız biz senin bip bip
Kız biz senin bip bip
Şimdi kardeşimle ben ortamlara akmaktayız
Gördüğümüz her güzelden bir alt dudak almaktayız
Kız biz senin bip bip

Bu Şarkı Sözü 25 Kasım 2013, Pazartesi 00:26:21 Tarihinde Admin Tarafından Eklenmiştir. Bu şarkı sözünde eksik veya hatalı olduğunu düşündüğünüz bir kısım varsa aşağıdaki yorum kısmından bize bildirebilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri