jb 2u lyrics / Justin Bieber Nothing Like Us şarkı sözleri çeviri

Jb 2u Lyrics

jb 2u lyrics

Justin Bieber Top Lyrics

Bu uygulama hakkında

Justin Bieber ve şarkılarının büyük bir hayranı mısınız? Onun şarkılarının sözlerini mi arıyorsunuz? O zaman bu uygulama sizin için mükemmel bir seçimdir. Justin bieber android app bu Şarkı Sözleri bu yetenekli şarkıcının tüm sözlerini içerir ve albümleri tarafından sıralanır. Bizim app uygulamasını kullanarak kolayca albümleri, şarkıları ve sözleri göz atabilirsiniz. Doğrudan uygulamamızdan Youtube'daki tüm Justin bieber şarkılarını bile dinleyebilirsiniz!
Modern fakat basit bir kullanıcı arayüzümüz var, bu sözler arasında kolayca gezinebilir ve istediğiniz şarkıya bir göz atabilirsiniz. En iyi şey, uygulamamızı kullanabilmeniz ve 24'ten fazla şarkıyı ücretsiz olarak bulabilmeniz!

Neden Android akıllı telefonunuza veya tabletinize Justin bieber Lyrics Free uygulamasını indirip yüklemeniz gerekiyor?

🎵 kolay:
✓ Kullanımı Çok Kolay Arayüz, albümlere göre sıralanan tüm sözleri kolayca bulabilirsiniz. Burada, Justin bieber'in daha fazla albümünü görebileceksiniz: Despacito, Ben One, 2U, Baby, Üzgünüm

🎵 Güzel:
Spanish İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Almanca'ya çevrilmiş tüm şarkı sözleriyle çoklu dil desteği.
Justin bieber resmi olan güzel bir arka plan.
Android Tüm android cihazlar için optimize edilmiş olduğundan, Android akıllı telefonunuzda veya tabletinizde bile Justin bieber'in sözlerinin tadını çıkarabilirsiniz.

🎵 Ücretsiz:
App Bizim app Ücretsiz ve ömür boyu ücretsiz kalacak, bu yüzden hiçbir gizli ücret, özel üyelik ve yıllık abonelik ücreti yok.

Songs Şarkı Çal:
Bi Justin Bieber şarkılarını kolay ve hızlı bir şekilde çalmak ister misiniz? Bizim app ile çok kolay! İstediğiniz şarkı sözlerini seçtiğinizde, oynat düğmesine tıklayabilirsiniz, Youtube'u otomatik olarak açıp şarkıyı hızlı bir şekilde çalarız.

Regularly Düzenli olarak güncellenmektedir:
App Düzenli olarak uygulamamızı güncelleyeceğiz ve Yeni şarkı sözlerini Ücretsiz olarak ekleyeceğiz.

Peki, ne için bekliyorsun ? Şimdi Justin bieber Şarkı uygulamasını indirin ve burada şarkı sözleri tadını çıkarın.
Her zaman kullanıcılarımız için en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için çabalıyoruz. Ayrıca, geribildirim, öneri veya öneri için arıyoruz. Lütfen bize "[email protected]" adresinden e-posta göndermekten çekinmeyin, böylece size en iyi deneyimleri ve güncellemeleri sunmaya devam edebiliriz

Güncellenme tarihi

5 Ara

Her yerde adaletsizlik her yerde adalet için bir tehdittir

Belki de çok fazla bakıyorum.

Belki yeterince uzun değil

Göz kırpmayı unutmam ne komik.

Ama saçını yarı yolda bıraktığında

Kimse yokmuş gibi dans etmek

Olmam gereken yerde olduğumu biliyorum.

Nefesimin altında "seni seviyorum" diyorum.

Sindirebileceğinden çok daha fazla

Adını her duyduğumda müzik, ah

Kafanın 'tam göğsümde

Güneş doğdu ve hala dinlenemiyorum.

Gözlerimi kapatmak istemiyorum, çok özleyeceğimden korkuyorum.

Uykuya dalmak istemiyorum, aşık olmayı tercih ederim.

Seni hissedemediğimde, temassız hissediyorum.

Sensiz geçen iki saniye iki ay gibi

çünkü seninle sonsuzluk yeterince uzun değil

Ve bu çok fazla

Anneni sevdiğin gibi sev

Arkadaşlarınızın tüm sorunlarını üstlenin

de bir şekilde dünyayı bizim için Durdur, oh

Hala o saniyeyi yaşıyorum.

En büyük nimetimle tanıştım.

Senin için dua ettim, bak Tanrı ne yaptı

Nefesimin altında "seni seviyorum" diyorum.

Sindirebileceğinden çok daha fazla

Adını her duyduğumda müzik, ah

Kafanın 'tam göğsümde

Güneş doğdu ve hala dinlenemiyorum.

Seni hissedemediğimde, temassız hissediyorum.

çünkü seninle sonsuzluk yeterince uzun değil

Ve bu çok fazla

Video Justin Bieber - 2 Much

Sözlerle müzik videosu Justin Bieber - 2 Much

Şarkı Sözü

David Guetta &#; Sia &#; Flames Şarkı Sözü
[Intro: Sia]
Oh, oh

[Verse 1: Sia]
One foot in front of the other babe
One breath leads to another yeah
Just keep moving, oh
Look within for the strength today
Listen out for the voice to say
Just keep moving, oh

[Pre-Chorus: Sia]
Go, go, go
Figure it out, figure it out, and don&#;t stop moving
Go, go, go
Figure it out, figure it out, you can do this

[Chorus: Sia]
Oh, my love, keep on running
You gotta get through the day
Then my love, keep on running
Gotta keep those tears at bay
Oh, my love, don&#;t stop running
Gonna send them up in flames
In flames

[Verse 2: Sia]
Don&#;t stop, tomorrow&#;s another day
Don&#;t stop, tomorrow you&#;ll feel nothing
Just keep moving
Don&#;t stop the past&#;ll trip you up
You know, right now, how to be enough
Just keep moving

[Pre-Chorus: Sia]

[Chorus: Sia]

[Bridge: Sia]
In flames
Go, go, go
Figure it out, figure it out, and don&#;t stop moving
Go, go, go
Figure it out, figure it out, you can do this

Bu şarkı sözlerinin eksik ya da hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bize bildirerek, düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası