nohut örgüsü nasıl örülür / Kolay bere yapımı - Örgü bere nasıl yapılır?

Nohut Örgüsü Nasıl Örülür

nohut örgüsü nasıl örülür

Nohut Örgü Modelinin Yapımı Videolu Anlatımlı

Sevgili hanımlar, örgü ve elişlerini çok seven birisi olarak böyle bir site açmaya karar verdim. Sitemde sizler için en güzel ve en moda örgü modellerini, örmeye yeni başlayanlar için kolay örgüleri, en sevilen bebek örgülerini, çok şık bebek şapkalarını, değişik ve bebeğinize çok yakışacak olan bebek yeleklerini, o minicik ayaklar için bebek patiklerini, en nadide havlu kenarları ve dantel örneklerini, rengarenk tığ işi oya modellerini, en gözde iğne oyalarını, görülmemiş ve geleneksel patik modellerini, erkek ve bayanlar için harika yelek modellerini ve günlük kullanımda veya davetlerde kullanabileceğiniz birbirinden güzel şal modellerini seçerek sizlere sunuyorum. Ümit ediyorum ki hepsini çok sevip beğeneceksiniz. Sizlere faydalı bir şeyler sunabildiysem ne mutlu bana.

© - seafoodplus.info Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıHakkımızdaİletişim

Kolay bere yapımı &#; Örgü bere nasıl yapılır?

Kolay bere yapımı &#; Örgü bere nasıl yapılır?

#nasıl #nasılyapılır

Benzer Yazılar

Somer Şef&#;ten MasterChef açıklaması, MasterChef&#;te Somer Şef neden yok, yarışmadan ayrıldı mı?

&#;BU KADAR KOLAY MI?&#; Diyeceğiniz karamel sos tarifi, karamel sos nasıl yapılır, karamel sos yapımı

Ekonomik Sebze Yatağı Nasıl Yapılır?

87 Kişi Okudu &#; 14 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Bere yapım teknikleri, ponponlu bere nasıl yapılır, bere nasıl yapılır, kahve çekirdeği modeli bere nasıl yapılır, burgulu bere nasıl yapılır, örgü saç örgüsü nasıl yapılır, bere yapım teknikleri, örgüden lastik nasıl yapılır, misinalı şişle bere nasıl yapılır, ponponlu bere nasıl yapılır, nohut modeli nasıl nasıl yapılır, örgü bere modelleri, örgü bere yapımı, anlatımlı örgü bere yapımı, kız çocuk bere modelleri, erkek çocuk bere modelleri, kadın bere modelleri, erkek bere modelleri, Beanie making techniques, how to make a beanie, how to make a coffee bean model beanie, how to make a twisted beanie, how to make a knitted hair braid, beanie making techniques, how to make a tire from knitting, how to make a beanie with a needle, how to make a pompom beanie, how to make a chickpea model knitted beanie models, knitted beret making, expressive knitted beret making, girls beret models, boy beret models, women&#;s beret models, men&#;s beret models, kışlık bere yapımı

sorularınız için 👇👇
seafoodplus.info
#örgü bere #bere #beret #knitbeanie

LEBLEBİ ÖRNEĞİ:NOHUT MODELİNİN EN BÜYÜK RAKİBİ OLUR

nazarca-leblebi-orgu-modeli-yapilisi

Yılların Nohut örgü modelinin En büyük rakibiLeblebi örgü modeli tarifini göreceksiniz. İlk bakıldığında Fındık örgü modeli gibi ama yeni farklı bir örnek.

Bu kabarık örgü modeli nasıl örülür? videolu tarifini izleyip sizde modeli uygulayabilirsiniz.

Bence bebek örgülerinde gerçekten çok yakışacaktır. Çocuk Hırka, bere, atkı, bebek battaniyesi, süveter her şey örülebilir.

kabarik-ajurlu-orgu-leblebi-deseni

Yetişkin örgülerinde de yine Kadın hırkaları, kadın yelekleri, bayan bere modelleri gibi örgülere çok yakışır.

İlmekler Desenler verev şeklinde gidiyor. Başta da yazdığım gibi ilk bakıldığında Örgü nohut desenine benzese de farklı bir model.

Bu modeli biraz daha farklı olup da Fındık örneği adı altında da benzer modelleri var.

kabartmali-leblebi-orgu-yapimi

Leblebi Örgü Modeline Fantazi bir lastik tekniği üzerine başlamış. Tabi Burada isteyen istediği lastiği tekniği uygulayabilirler.

Hem ajurlu hem kabartmalı bir örgü modeli. Ben bu tarz örgülerde kalın ipleri daha çok yakıştırıyorum.

Siz de fark ettiyseniz Leblebi Örgü anlatımında kim Mavi bebe ipi ile model çok daha güzel. Örgü 2 ilmek katları olarak istediğiniz kadar ilmek atabilirsiniz.

yeni-leblebi-sis-modeli

Kaynak: İçerik yazısı seafoodplus.info-Videolu açıklaması canselin örgü dünyası Kanalına Ait.

Leblebi Şiş İşi Örgü Motifi

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir