incekum plajı şile / Şile Plajları Giriş Ücretleri (Beach Club ve Eğlence Mekanları) - monash.pw

Incekum Plajı Şile

incekum plajı şile

İncekum Macerapark Girişi, Paintball, Serpme Kahvaltı ve Yörük Çadırında Konaklama Paketleri 40 TL yerine 30 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Tükendi! Üzgünüz bu fırsat kaçtı.

monash.pw 30 Gün İade Garantisi!* Detaylar
TL
44 Kişi Bu İşletmeden Hizmet Aldı!

monash.pw'de standart olarakbir çok kampanyayı 30 Gün İçerisindeiade edebileceğinizi biliyor musunuz?

* Detaylar

Bu fırsatı paylaşüye olan her arkadaşın için 50 TL kazan!
* Üye girişigerekmektedir.

* Detaylar

Axess, World, Bonus, Maximum ile TL üzeri tüm alışverişlerde Peşin Fiyatına 3 Taksit!

Ödemelerinizi Kredi/Banka Kartıile, kart bilgilerinizi girmeden BKM Expressile veya BDDK lisanslı iPARAgüvencesi ile gerçekleştirebilirsiniz.

BKM Express

I Para

monash.pw'de standart olarakbir çok kampanyayı 30 Gün İçerisindeiade edebileceğinizi biliyor musunuz?

* Detaylar

Bu fırsatı paylaşüye olan her arkadaşın için 50 TL kazan!
* Üye girişigerekmektedir.

* Detaylar

Axess, World, Bonus, Maximum ile TL üzeri tüm alışverişlerde Peşin Fiyatına 3 Taksit!

Ödemelerinizi Kredi/Banka Kartıile, kart bilgilerinizi girmeden BKM Expressile veya BDDK lisanslı iPARAgüvencesi ile gerçekleştirebilirsiniz.

BKM Express

I Para

İstanbul yakınlarında şehrin gürültüsünden uzak doğayla iç içe ve aralıklarla gitmeyi planladığım bir kamp alanı arayışım sırasında Şile&#;de bulunan İncekum Macerepark&#;a rastladım. Sosyal medya hesaplarında alanla ilgili çok detaylı bilgiye rastlayamayınca gidip direkt alanı incelemek istedim. Şile İncekum Macerapark İstanbul&#;da kamp yapılacak sayılı doğal alanlardan biri. Deniz ve orman bir arada. Şimdi biraz daha detaylı inceleyelim.

Şile İncekum Macerapark Kamp Alanı

Bizleri ilgilendiren en önemli kısım kamp alanı. Tabi dönüm olan bir araziye kurulmuş olan Şile İncekum Macerapark içerisinde onlarca farklı aktivite imkanı bulunuyor. Kamp alanı olarak ayrılan bölüm çam ağaçlarının gölgesinde oldukça geniş bir doğal alana sahip. İşletme sahibi Mevlüd Abi tüm alanın kurulumuyla bizzat ilgilenmiş ve kamp hayatını yakından tanıyan biri. Bu sebeple &#;yer ateşinin keyfi bir başkadır&#; diyerek kamp alanında yer ateşi yakılmasına izin veriyor. Tabi kamp alanına dışarıdan toprak eklemesi yapmış ve ana toprağın zarar görmesini engellemiş. Doğa dostu bir yaklaşım.

Kamp alanı giriş kısmına yakın olsa da biraz ilerisinde deniz manzarasına sahip geniş bir alana açılan ilk kapı diyebilirim. Tamamen doğal kalmış sahili ve sahilin zirvesinde yer alan yeme-içme bölümlerinin manzarasını kelimelere dökmek biraz zor. Bu yüzden türk kahvesi severlerin favori mekanı olacağını düşünüyorum.

İncekum Macerapark Neler Yapılır?

Alan içerisinde onlarca farklı etkinlik sizleri bekliyor. Bunlardan bazıları

• 4 Farklı ip parkuru
  • ATV ve Motor safari
  • Paintball
  • At Binme
  • Okçuluk
  • Balon Futbolu
  • Amfi Tiyatro
  • Hayvanat Bahçesi
  • Kıl Çadır Konaklama
  • Bungalov Konaklama
  • Çadır Alanı
  • Restorantlar ve Cafe
  • Dinlenme bölümleri
  • Söyleşi ve etkinlik kapalı alanı

Tüm bu alanların yapımı sırasında doğaya ve ekosisteme zarar vermemek için tüm önlemler düşünülmüş. Alanı dolaştığımız sırada çam ağaçlarının kök bölümlerine yapılan havalandırma sistemleri, tüm yapıların ahşap olması, alan inşalarının yapıldığı bölümlerde hiçbir ağacın kesilmemesi gibi birçok detayı dinledikçe oldukça mutlu oldum.

Aileler için İstanbul&#;da Kamp Alanı

Kamp alanının en güzel artılarından biri alan içerisinde alkol satışının bulunmuyor olması. Bu durumun aile kampları için oldukça önemli olduğunu birçok paylaşımda belirtmiştim. Alkolün sağlığa olan zararları kısmına girmeyerek, kamp alanlarında alkol kaynaklı yaşanan birçok tartışma vb örneği takip edenlerim bana ilettikçe sizlerle daha önce bolca paylaşmıştım. Doğada keyif almak için çam ağaçlarının bolca temiz havası bizlere yetecektir inanın.

Macerapark Hayvanat Bahçesi

Tabi çocuklu aileler için en büyük artılardan birisi de bu hayvanat bahçesi. Her ne kadar bir doğa sever olarak hayvanların hapsedilmesine karşı olsam da alan sahibinin bu hayvanları kendinden bir parça olarak görüp isimlendirmesi, onlarla birebir ilgilenmesi ve belirli aralıklarla özgür şekilde dolaşmalarına izin vermesi göz ardı edilemez. Alan içerisinde tavşan tamamen özgürce dolaşıyor.

--Google Reklamları--

-- Yazının Devamı--

Doğanın içinde Şehirden Uzakta

Kamp alanı yakınında ses ve gürültü yapabilecek bir yerleşim yeri bulunmuyor. Ara ara toprak yol üzerinden araç geçiyor olsa da alan içine kadar sesleri gelmiyor. Hatta gece neredeyse hiç ses olmadı diyebilirim. Karadeniz&#;in kuvvetli dalgaları sahile vurdukça gelen ses, çam ağaçlarının hışırtısı ve alan içerisindeki doğal parkurlar oldukça sakin bir kamp deneyimi sunacaktır. Tabi kamp öncesi alanı arayıp kurumsal veya toplu bir etkinlik olup olmadığını öğrenmeyi unutmayın. Alanda bireysel ve kurumsal birçok etkinlik düzenleniyor.

İncekum Macerapark Giriş Ücretleri

• Çadır konaklama çadır başı TL
  • Konaklama kişi başı TL (Kıl Çadır)
  • Konaklama yaş ücretsiz yaş 50 TL
  • İp parkuru 1 parkur kullanım 25 TL devam eden parkurlar x TL
  • Piknik Masası Kiralama 50TL
  • Mangal TL

** Sokağa çıkma kısıtlaması kaynaklı Cuma girişler ücretsizdir.

İncekum Macerapark Nerede?

Karakşraz köyü incekum Mesire Alanı Şile/İstanbul İletişim:

Şile Çamlıdere otobüsleriyle alana km mesafeye kadar gelebilirsiniz. Eğer toplu taşımayla alana gidecekseniz öncesinde bilgi vermeniz dururumda sizi almaya kendi araçlarıyla geleceklerini ilettiler. Özel aracınızla gidecekseniz navigasyona dikkat etmenizde fayda var. Size iki alternatif sunuyor ve İBB&#;ye ait çöp toplama yoluna girerseniz biraz bozuk bir toldan ulaşım sağlamış olursunuz. Diğer seçeneği kullanmanızı öneririm. Kağıthane&#;den yola çıkarak yaklaşık 50 dakika gibi bir sürede alana ulaştım.

İstanbul&#;da bulunan diğer kamp alanları için İstanbul Kamp Alanları listesine göz atabilirsiniz.

Diğer yazılar

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır