pelin olgun küfür / Metin Hara, Adriana Lima İçin Savcılığa Başvurdu ! « Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Pelin Olgun Küfür

pelin olgun küfür

Metin Hara, Adriana Lima ile yaşadığı ilişki sonrası savcılığa koştu!

Ünlü model Adriana Lima ile yaşadığı aşkla bilinen Metin Hara, bu ilişkiye gelen yorumlar ve doktor unvanını kullanması ile ilgili haberlerin kaldırılması için savcılığa başvuruda bulundu. Bir yılı aşkın süre birliktelik yaşayan çift ilişkilerini sonlandırdı. Aradan 3 yıl geçse de  iddialar sürekli gündemde kaldı.

HARA İTİRAZ ETTİ 

Metin Hara savcılığa verdiği dilekçesinde; Adriana Lima ile yaşadığı aşk ile ilgili çıkan haberlerin kaldırılmasını ve diploması olmadığı halde hasta tedavi ediyormuş gibi gösterildiğini ifade ederek, toplumda itibarının zedelendiğini  ifade ederek, psikolojik olarak çöküntü yaşadığını dile getirdi. Dilekçenin ardından savcılık olayla ilgili takipsizlik kararı verdi Hara ise bu olaya itiraz etti.

"SÜREKLİ MAGAZİNDE YER ALAN BİRİNİN"

İtirazın ardından Anadolu 2. Sulh Ceza Hakimliği, bu kararı kaldırdı. Sabah Gazetesi'nde çıkan habere göre; Sosyal medyada Metin Hara ile ilgili Pelin Olgun'un yorumlarda bulunduğu tespit edildi. Olgun; "Hara ilişkilerini kendi sosyal medya hesabından paylaştı. Sürekli magazinde yer alan birinin bazen sert de olsa hicivler kabul etmesi gerekir" dedi.

Henüz 16 yaşındaydılar Bu acıya yürek dayanmazHenüz 16 yaşındaydılar Bu acıya yürek dayanmaz

AKP için tehlike çanları çalıyor! Kararsızların oranı ortaya çıktıAKP için tehlike çanları çalıyor! Kararsızların oranı ortaya çıktı

PTT'den herkese tl nakit ödeme müjdesiPTT'den herkese tl nakit ödeme müjdesi

Haber Konseyi  <div><h2>Müzisyen Şener cinayetinde ilk ifadeler ortaya çıktı</h2><div><p><strong>DUVAR-</strong> Halk TV yazar&#; &#;smail Saymaz, Onur &#;ener cinayetinin soru&#;turma dosyas&#;na ula&#;t&#;. &#;ener cinayetinde faillerin devlet görevlisi olmas&#;n&#;n olaya yakla&#;&#;mlar&#; etkiledi&#;ine dikkat çeken Saymaz, dosyadaki ifadelerden yola ç&#;karak olay gecesi ya&#;ananlar&#; yazd&#;. </p><p>&#;smail Saymaz'&#;n

"O gece Casetta Bar’da neler ya&#;and&#;&#;&#;n&#; anlamak için soru&#;turma dosyas&#;na ula&#;t&#;m.

Bütün ifadeleri okudum.

Alt&#; gün öncesine dönelim.

Tarih, 1 Ekim.

Cumartesi.

Arkada&#;&#;n&#;n do&#;um günüydü
Müzisyen Onur &#;ener, haftan&#;n dört günü Casetta Bar’da canl&#; müzik yap&#;yordu. O gün de aras&#;nda sahneye ç&#;karak, &#;ark&#;lar&#;n&#; söyledi.

Ön s&#;rada peyzaj mimar&#; olan k&#;z arkada&#;&#; Pelin Tolunay vard&#;.

&#;ener, program bitiminde Tolunay’a 'Arkada&#;lar&#;m&#;n e&#;leri geldi. Birinin do&#;um günü. Kutlamam&#;z gerekiyor' dedi. Bu s&#;rada, canl&#; müzik bitti&#;i için mü&#;teriler ayr&#;l&#;yordu.

Birkaç masa kalm&#;&#;t&#;.

&#;ener, mü&#;terilerine 'Program bitti' dedi. Özellikle erkeklere seslenerek, 'Hadi beyler, bizi art&#;k biz bize b&#;rak&#;n' dedi.

&#;ener iki kad&#;n arkada&#;&#;yla sahneye ç&#;kt&#;.

O çald&#;, arkada&#;lar&#; e&#;lendi.

&#;&#; müfetti&#;i &#;ark&#; istedi
Masalardan birinde Çal&#;&#;ma ve Sosyal Güvenlik Bakanl&#;&#;&#;’nda i&#; müfetti&#;i olarak görev yapan Ali Gündüz ve e&#;i Gözde, &#;stanbul’dan konuk gelen i&#; müfetti&#;i &#;lker Karaka&#; ve Türk Havac&#;l&#;k ve Uzay Sanayi Anonim &#;irketi’nde elektrik mühendisi olan Semih Soyalp ile dostlar&#; Jale Erberk vard&#;.

Bu arkada&#; grubu geç saatlerde gelmi&#;ti.

Bar tam kapanmak üzereydi.

Birer bira içtiler.

&#;çeride &#;ener, arkada&#;lar&#;yla karaoke &#;eklinde &#;ark&#;lar söyleyip e&#;leniyordu.

&#;lker Karaka&#; sahneye giderek, &#;ener’den istek parça istedi.

&#;ener, 'Program bitti, çalamam' dedi.

Gruptan bir kad&#;n 'Biz buran&#;n eski mü&#;terisiyiz' dedi.

A&#;&#;z dala&#;&#; ve iti&#; kak&#;&#; oldu.

Garson Nevzat Tetik:

'&#;ener’le tart&#;&#;t&#;lar. &#;ener ‘Sen ne diyorsun lan’ diye ba&#;&#;r&#;nca &#;lker ‘Sen kimsin, seni s…' gibi kar&#;&#;l&#;k verip küfür etmesi üzerine araya girdik. Gözde Gündüz, &#;ener’e “Sen ne diyorsun, sen kimsin” diye tepki verince &#;ener eliyle itekledi. Ali Gündüz, ‘Kar&#;m&#; nas&#;l iteklersin’ diye sald&#;r&#;nca araya girerek, mekan&#;n d&#;&#;&#;na ç&#;kard&#;k.'

Semih Soyalp anlat&#;yor:

'&#;ener, &#;lker’e eliyle ‘Uzakla&#;’ dedi. &#;lker’i yar&#;&#;t&#;r&#;p masaya götürdük, sahneden uzakla&#;t&#;rd&#;k. &#;ener, sahneden inerek, üzerimize do&#;ru sinirli bir &#;ekilde gelmeye ba&#;lad&#;. Arkada&#;lar&#; tuttu. Fiziksel bir temas olmad&#;.'

‘Be&#;i birden sald&#;rd&#;’
Bu gerginlik üzerine grup, ellerindeki bira bardaklar&#;yla bar&#;n bahçesine ç&#;kt&#;. Mekan çal&#;&#;anlar&#; yanlar&#;na gelerek, Karaka&#;’tan özür diledi.

Olay yat&#;&#;t&#;r&#;ld&#;.

Mekan&#;n &#;&#;&#;klar&#; söndürüldü.

Onur &#;ener ve arkada&#;lar&#; mekandan ç&#;kt&#;.

Pelin Tolunay:

'Onur’un tart&#;&#;t&#;&#;&#; grup kald&#;r&#;m üzerinde bekliyordu. Aram&#;zda metre vard&#;. Saat sular&#;yd&#;. Onur, grubun yan&#;na gitti ve konu&#;maya ba&#;lad&#;lar. Bir müddet sonra grupta bulunan bütün &#;ah&#;slar Onur’la arbede ya&#;ad&#;. Be&#; &#;ah&#;s da Onur’u darp etti. Onur’un yan&#;na ko&#;tum. Beyaz ti&#;örtlü &#;ah&#;s Onur’a çok fazla sald&#;rd&#;&#;&#; için ona yöneldim. Onur’un kafas&#;nda kanlar akt&#;&#;&#;n&#; gördüm. Bu &#;ah&#;s benim kolumu tuttu ve s&#;kmaya ba&#;lad&#;. Bir yandan da ‘Kad&#;na el kalkmaz’ dedi. Saç&#;m&#; çekti. Uzakla&#;maya çal&#;&#;&#;rken ti&#;örtünden tuttum. Ti&#;örtü y&#;rt&#;ld&#;. Onur’un yerde yatt&#;&#;&#;n&#; gördüm.'

Bira barda&#;&#;n&#; kafas&#;na vurdu
Üç san&#;&#;&#;n iddias&#;na bak&#;l&#;rsa &#;ener, mekandan ç&#;kt&#;ktan sonra küfrederek, üzerlerine do&#;ru yürüdü.

Gözde Gündüz’ü itti.

Jale Erberk’e 'Sen çok konu&#;uyorsun' dedi.

&#;lker Karaka&#;, bira &#;i&#;esiyle &#;ener’in kafas&#;na vurdu.

Karaka&#; anlat&#;yor:

'Yar&#;m kalan hesab&#; görmek için geldi&#;ini, k&#;zlara sald&#;raca&#;&#;n&#; dü&#;ündü&#;üm için sa&#; elimdeki bira barda&#;&#;n&#; Onur’a savurdum. Barda&#;&#;n çarp&#;p çarpmad&#;&#;&#;n&#; bilmiyorum. Onur bana yumruk att&#;. &#;kimiz yere dü&#;tük. Onur s&#;rt üstü, ben Onur’un üzerine dü&#;tüm. Yerde de yumruk savurdum.'

Soyalp:

'&#;lker, bira barda&#;&#;n&#; Onur’un kafas&#;na sert bir &#;ekilde vurdu. Bardak k&#;r&#;ld&#;. Sap&#; &#;lker’in elinde kald&#;. Onur ve &#;lker aras&#;nda arbede ya&#;and&#;. Onur’un kafas&#; kanad&#;. Ay&#;rmak için iki kolumu açt&#;m. Ali Gündüz, Onur’u uzakla&#;t&#;rmak için itmeye çal&#;&#;t&#;. Onur, Ali’ye müdahale edince dengesi bozulup dü&#;tü. Bir daha kalkamad&#;.'

Gündüz:

'&#;ener, bulundu&#;umuz taraf&#; göstererek, ‘Varo&#;lar’ gibi bir &#;ey söyledi. Üzerimize sald&#;rgan vaziyette geliyordu. Bir anda &#;lker’in bira barda&#;&#;n&#; &#;ener’in kafas&#;na vurdu&#;unu gördüm. Aralar&#;na girip Onur’u iteklemeye çal&#;&#;t&#;&#;&#;m esnada kald&#;r&#;mdan asfalta omzumun üzerine dü&#;tüm. Omzumun k&#;r&#;ld&#;&#;&#;n&#; dü&#;ünerek, hareket edemedim. Öylece yat&#;yordum. E&#;im Gözde ve Jale yan&#;ma gelerek, beni yatt&#;&#;&#;m yerden oturur vaziyete getirdiler. S&#;rt&#;m&#; kald&#;rma yaslayarak oturdum. Sa&#; elimin avuç içinin kanad&#;&#;&#;n&#; (gördüm) ve sol elimde cam kesikleri vard&#;. Kafam&#; sa&#;a çevirdi&#;imde &#;ener’i s&#;rt üstü duvar&#;n dibinde yatar vaziyette gördüm.'

Üç san&#;k Ankara 3. Sulh Ceza Hakimli&#;i taraf&#;ndan tutukland&#;.

Gündüz ve Soyalp ifadelerinde, Karaka&#;’&#;n bira barda&#;&#;yla &#;ener’in kafas&#;na vurdu&#;unu tekrar etti. Karaka&#;, “Bira barda&#;&#;n&#; f&#;rlatt&#;m ancak denk gelip gelmedi&#;ini hat&#;rlam&#;yorum. Birlikte yere yuvarlan&#;nca bir kere yumruk sallad&#;m” dedi.

Üçü de kasten öldürmeden tutukland&#;.

&#;ki kad&#;n ise serbest b&#;rak&#;ld&#;.

&#;iddet bütün toplumu sard&#;
Onur &#;ener cinayetini farkl&#; k&#;lan, faillerinin kamu görevlisi ve e&#;itimli olu&#;lar&#; diye dü&#;ünüyorum. Çal&#;&#;ma ve Sosyal Güvenlik Bakanl&#;&#;&#;’nda çal&#;&#;an iki i&#; müfetti&#;i ve TUSA&#;’ta görevli bir elektrik mühendisi, daha olgun ve yar&#;&#;t&#;r&#;c&#; olmalar&#; beklenirken, korkunç bir cinayetin failine dönü&#;ebildiler. Bu, &#;iddetin nas&#;l toplumu çepeçevre sar&#;p içten içe çürüttü&#;ünü gösteriyor."

YAZININ TAMAMI

Doğru Tarafsız Gazetecilik" width="" height="">
Metin Hara, ünlü model Adriana Lima ile yaşadığı ilişkiyle ilgili yorumların ve diploması olmamasına rağmen tabip unvanını kullanmasını eleştiren haber ve paylaşımların kaldırılması için savcılığın kapısını çaldı.

Ünlü model Adriana Lima ile yaşadığı aşkla bilinen Metin Hara, bu ilişkiye gelen yorumlar ve doktor unvanını kullanması ile ilgili haberlerin kaldırılması için savcılığa başvuruda bulundu.

Bir yılı aşkın süre birliktelik yaşayan çift ilişkilerini sonlandırdı. Aradan 3 yıl geçse de  iddialar sürekli gündemde kaldı.

Metin Hara savcılığa verdiği dilekçesinde; Adriana Lima ile yaşadığı aşk ile ilgili çıkan haberlerin kaldırılmasını ve diploması olmadığı halde hasta tedavi ediyormuş gibi gösterildiğini ifade ederek, toplumda itibarının zedelendiğini  ifade ederek, psikolojik olarak çöküntü yaşadığını dile getirdi.

Dilekçenin ardından savcılık olayla ilgili takipsizlik kararı verdi Hara ise bu olaya itiraz etti.

İtirazın ardından Anadolu 2. Sulh Ceza Hakimliği, bu kararı kaldırdı. Sabah Gazetesi&#;nde çıkan habere göre; Sosyal medyada Metin Hara ile ilgili Pelin Olgun&#;un yorumlarda bulunduğu tespit edildi.

Olgun; &#;Hara ilişkilerini kendi sosyal medya hesabından paylaştı. Sürekli magazinde yer alan birinin bazen sert de olsa hicivler kabul etmesi gerekir&#; dedi.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası