salih fazlıoğlu kimdir / İhsan Fazlıoğlu Kimdir? - En Sevilen ve En Çok Satan Kitapları

Salih Fazlıoğlu Kimdir

salih fazlıoğlu kimdir

Heyecan dorukta!

Spor ve doğayla içiçe olmaktan keyif alanların vazgeçilmez adresi Kemer Country, spor ve cemiyet hayatının ünlü isimlerini ağırlıyor. Şahin Sucukları’nın ev sahipliğinde gerçekleşen ‘Golf Challenge ’in ilk gününde profesyonel (golf eğitmenleri), Jonior ve minik klasmanlarında golfçüler yarıştı. Pandemi tedbirlerinin dikkate alındığı turnuvada, etkinlikler gün boyu sürdü. Şahin Sucukları sahibi Salih Fazlıoğlu ve eşi Saniye Hanım, Beyhan Benardete ve Kani Özsoy turnuvanın ilk gününde yarışmacıları yalnız bırakmadı. Turnuvanın son gününde Yıldırım Demirören, Ali Ağaoğlu, Mahmut Ziylan, Mehmet Ziylan, Fikret Öztürk, Salih Fazlıoğlu ve eşi Saniye Fazlıoğlu gibi cemiyet ve iş dünyasından önemli isimler yer alacak. Cumartesi günü ödül töreni ile son bulurken dereceye giren isimlere kupaları takdim edilecek.

Haberin Devamı
Heyecan dorukta

“Golf Challenge ” e yoğun ilgi

LinkedinFlipboardLinki KopyalaYazı Tipi

Kemer Country Club’da bu yıl ikincisi düzenlenen “Golf Challenge”, golf tutkunlarını bir araya getirdi. Üç gün süren ve yoğun ilgi gören turnuva ödül töreniyle sona erdi

Haberin Devamı

“Golf Challenge ” e yoğun ilgiBu yıl ikincisi düzenlenen Golf Challenge, Şahin Sucukları sponsorluğunda ve 12 Haziran tarihlerinde Kemer Country Club’da gerçekleşti. Üç gün süren turnuvaya, golf tutkunları katıldı. Tüm gün birbirleriyle yarışarak turnuvaya renk katan golf tutkunları, sosyal mesafe kuralları içerisinde eğlenceli anlar yaşadı.

DAVETLİ KATILDI

12 Haziran Cumartesi günü ödül töreni ile tamamlanan Golf Challenge’a ilgi yoğundu. Tüm sağlık tedbirlerinin uygulandığı etkinliğe üç gün boyunca ’ye yakın davetli katıldı. Dereceye giren isimlere kupalarını, Salih Fazlıoğlu ve eşi Saniye Fazlıoğlu, Fikret Öztürk ve Erhan Kamışlı takdim etti. Şahin Cat Men’s A kategorisinde Hasan Ceylan birinci, Ali İslamoğlu ikinci, Fehmi Zorlu ise üçüncü oldu. Şahin Cat Ladies A kategorisinde ise Ayşe Canan Ediboğlu birinci, Serra Tokar ikinci, Nayeon Lee de üçüncü oldu.
Bülent Ciritçi-Fikret Öztürk-Erhan Kamışlı-Mehmet Ziylan

Haberin Devamı

Ahmet Özyazıcı-Gürkan Başeğmez-Salih Fazlıoğlu-Taner Ankara
Saniye Fazlıoğlu-Elçin Sönmez-Arda Obuz-Cengiz Işıkara
Zeynep Başkaya-Fulya Filiz-Cansen Başaran Symes

ÖZEL ÖDÜLLER
Özel ödüller de sahiplerini buldu. “Nearest to the Pin Leadies” kategorisinde Şefika Kırçuval’a, “Nearest to the Pin Men’s”de Bülent Ciritçi’ye ödülünü Saniye Fazlıoğlu verdi. “Longest Drive Ladies” kategorisinde Beyhan Benardete’ye, “Longest Drive Men’s” kategorisinde Ali İslamoğlu’na ödülünü Salih Fazlıoğlu takdim etti.
Zehra Çilinginroğlu
Beyhan Benardete-Kerem Metin-Merve Müftüoğlu
Salih Fazlıoğlu-Hasan Ceylan
Hasan Akçakayalıoğlu-Neriman Erim
Fikret Öztürk-Ayşe Canan Ediboğlu

Beren Saat satışları patlattı!
Beren Saat, eşi Kenan Doğulu ile çıktığı tatilde giydiği mayonun satışlarını patlattı! Tek omuzlu siyah mayoyu tasarlayan Deniz Marşan, ilgi karşısında şaşkın.
Geçtiğimiz günlerde hem tatil hem de bir dergi çekimi için eşi Kenan Doğulu ve yakın arkadaşı Belçim Bilgin ile Bodrum’a giden Beren Saat’in denize girerken giydiği siyah mayo olay oldu! Mayo, ünlü stilist Deniz Marşan’ın markası Direct Message’a ait bir tasarım. Yüzde geri dönüşümlü kumaştan yapılan tek omuzlu mayo, Beren Saat’in giymesiyle markanın en çok satan tasarımı haline gelmiş.

FİYATI TL
Bodrum’da rastladığım Deniz Marşan, ilgi karşısında şaşkın olduğunu anlattı. TL’ye satılan mayonun neredeyse hiç stoğu kalmamış. Siteden mayoyu alamayanlar sosyal medya üzerinden Deniz Marşan’a ulaşmaya çalışıyormuş. Saat’in asimetrik kesim tasarımı çok güzel taşıdığını söyleyen ünlü tasarımcı, “Bizim için yazın en güzel haberi bu oldu” diyor.

Oğlu olacak

Haberin Devamı

“Golf Challenge ” e yoğun ilgiİş dünyasının ünlü ismi Vedat Alaton, nisan ayında 3,5 yıllık sevgilisi Seda Söğütlü ile İsviçre’nin Zürih Başkonsolosluğu’nda evlendi. Kısa süre sonra da çiftin anne-baba olacağı müjdesi ulaşmıştı. Temmuz ayında bebeklerini kucaklarına alacak olan çiftin oğlu olacak. Önceki evliliğinden bir kızı olan Alaton, bu kez erkek babası olacak. Söğütlü ise ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayacak.

Bu yaz Bodrum’da
The Galliard restoran zincirlerinin sahibi Ahmet Uras, yeni konsepti Cove House’u, Yalıkavak’ta açtı. Uras, Cove House ile tek mekanda üç farklı konsepte imza atıyor. Bar kısmında Kun ile işbirliği yapılmış. Kun X Galliard Bar’da, Kun markasının sahibi Murat Kazancıoğlu ile eski dost olan Ahmet Uras bu alanda güçlerini birleştirmiş.

Haberin Devamı

En büyük desteği yeni aşkı
Cemiyetin tanınmış ismi Zeynep Selvili yeniden âşık! Şubat başında, babası Haluk Selvili’yi kaybeden Zeynep Selvili, geçtiğimiz yıl zor bir yıl geçirmişti. Önce babasının kanser teşhisiyle sarsılan, sonrasında da boşanarak, bu zor süreçte ailesine destek olmak için İzmir’e giden Selvili’nin yüzü yeniden gülüyor. Uzman Psikolog olan ve verdiği öz şefkat farkındalık eğitimleriyle tanınan Selvili, bir süredir avukat Nail Gönenli ile birlikte.

Önceki gün sevgilisinin doğum gününü bir Instagram postuyla kutlayan Selvili, “Keşke babam, onun yasını tutarken bana yardımcı olan insanların hepsini tanıyabilseydi.

Özellikle de Nail’i. İyi ki varsın. Bu süreçte başka ne diyebilirdim ki Minnetim sonsuz” diyerek aşkını ilan etti.

Haberin Devamı

İtalya hep bir ağızdan “Bizim Çocuklar” diyor

Euro ’ye kötü başladık belki ama Mustafa Sandal’ın A Milli Takımı için hazırladığı şarkı şimdiden İtalyanların favorisi olmuş durumda! Ünlü sanatçının, Derya Uluğ, Eypio ve Irmak Arıcı ile birlikte söylediği “Bizim Çocuklar” isimli şarkı, Roma barlarında en sık çalınan şarkılardan olmuş.

Türk dizileri nedeniyle bize ayrı bir sempati besleyen İtalyanlar hep bir ağızdan “Bizim Çocuklar”ı söylüyormuş.

#İtalya#Beren Saat#Golf Challenge

LinkedinFlipboardLinki KopyalaYazı Tipi

Yazarın Tüm Yazıları

Başkan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı

YAŞAM

Giriş Tarihi:

ABONE OL

Başkan Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Yılın Fotoğrafları oylamasına katıldı

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Anadolu Ajansının düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı. Emine Erdoğan'ın "Filistin standartları" ve "Operasyon başlıyor" karelerine verdiği oylar dikkat çekti.

AA muhabirleri ve foto muhabirlerinin yurt içinde ve dışında yıl boyunca çektiği fotoğrafları inceleyen Emine Erdoğan, "haber", "spor" ve "çevre-yaşam" kategorilerindeki fotoğrafları oyladı.

Emine Erdoğan, haber kategorisinde Amer Shallodi'nin "Filistin standartları", Mustafa Çiftçi'nin "Operasyon başlıyor", Emrah Yorulmaz'ın "Togg'un ilk yolculuğu", Doğukan Keskinkılıç'ın "Gece uçuşu" ve Ali Atmaca'nın "Ekmek teknesi" isimli karelerine oy verdi.

Sporda, Salih Zeki Fazlıoğlu'nun Katar'ın ev sahipliğini yaptığı FIFA Dünya Kupası'nda çeyrek finale yükselen Faslı oyuncular ve teknik heyetin "Şükür Secdesi", Elif Öztürk Özgöncü'nün "Şampiyonlar", Hilmi Tunahan Karakaya'nın "Bulutlarda dolaşmak" ve Mustafa Yılmaz'ın "Yüzücü" başlıklı fotoğraflarını seçen Emine Erdoğan, çevre-yaşam kategorisinde ise Mesut Varol'un "Beslenme saati", Pavel Pavlov'un çektiği "Kırmışlar kalbini", Muhammed Shajahan'ın "Bangladeş'te hasat zamanı", Şebnem Coşkun'un "Organik plastik" ve "Gün ışığı ağları", Bestami Bodruk'un "Masalcı Nine ve Muciddin Amca", Sercan Küçükşahin'in "Kar tünelleri", Orhan Çiçek'in "Yangın müdahalesi", İsmail Kaplan'ın "alacakaranlık ritüeli" ve Aytaç Ünal'ın "Ölüm kalım anı" fotoğraflarını oyladı.

'En güvenilir marka' Şahin oldu

Türkiye’nin lider sucuk ve pastırma üreticilerinden Şahin Sucukları, Ankara’da düzenlenen "2. Uluslararası Güvenilir Gıda Zirvesi"nde kendi kategorisinde "en güvenilir marka" ödülünü kazandı.

Sucuk ve pastırma sektörünün önde gelen şirketlerinden Şahin Melek Et ve Et Mamülleri Gıda San. Tic. Ltd. Şti., geçtiğimiz günlerde Ankara’da düzenlenen “2’nci Uluslararası Güvenilir Gıda Zirvesi”nde hem yurt içi hem de yurt dışı piyasalarda büyük rağbet gören aynı isimli sucuk markasıyla, kendi kategorisinde “en güvenilir marka” ödülüne lâyık görüldü. Kayseri merkezli olarak üretim yapan bir aile şirketi konumundaki Şahin Sucukları, özellikle ’den bu yana giriştiği büyük ölçekli tanıtım atağıyla dikkati çekiyor.

Ekonomize Dergisi tarafından bir sosyal sorumluluk projesi olarak bu yıl Mart tarihleri arasında ikinci kez düzenlenen “Uluslararası Güvenilir Gıda Zirvesi”, Türk gıda sektöründen seçkin şirketlerin yöneticileri, hükûmet temsilcileri, sektörel uzmanlar, milletvekilleri ve medya mensuplarının katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi. Rixos Oteli’nde düzenlenen kapanış törenine katılan Tarım ve Köy İşleri Bakanı Mehdi Eker, Türkiye’nin gıda güvenliği konusunda Avrupa Birliği kriterlerini eksiksiz yakalayacağı bir düzeye büyük bir hızla yaklaşmakta olduğunu belirterek, “Hükûmet olarak, bu alandaki kanunu, gıda güvenliğini tarladan sofraya, çiftlikten çatala kesintisiz bir zincir olarak ele alan çağdaş bir anlayışla hazırladık. Sonrasında da Haziran ’da AB ile -doğrudan bu konuyu ilgilendiren- 12’nci faslı müzakereye açtık. AB ile şimdiye kadar müzakere ettiğimiz 35 faslın 3’ü tarımla ilgilidir. Memnuniyetle belirtmek isterim ki Türkiye artık AB’nin gıda güvenliğine ilişkin en hassas kriterlerini yakalamanın eşiğine gelmiştir. Zaten, muhataplarımız da yaptıkları incelemelerde bütün ön şartları yerine getirdiğimizi memnuniyetle gördüler” dedi. Eker, yılı içinde bin gıda denetimi yaptıklarını açıklayarak, 81 ildeki gıda denetçisi sayısını da 5 bine çıkardıklarını belirtti. Saha denetimi noktasındaki rakamların hâlâ istenilen düzeyde olmadığını vurgulayan Bakan, “Buna karşılık, halk sağlığını hiçe sayan bir merdiven altı üretim anlayışı, ülkemizde artık son demlerini yaşamaktadır. Önümüzdeki beş yıl içinde de Türkiye’nin Avrupa’da gıda güvenliği alanında en hassas ve en disiplinli ülkeye dönüşeceğine dair inancım tamdır” şeklinde konuştu.

'En güvenilir marka' Şahin oldu - 1

Ödül, Bakan'ın elinden geldi.

“2’nci Uluslararası Güvenilir Gıda Zirvesi”nin kapanış töreninde, yılı içinde kendi sektörlerinde gıda güvenliğine verdikleri önem ve değerle ön plana çıkan bir dizi şirkete de yine Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker tarafından ödülleri takdim edildi. Gıda sektörüne ilişkin değişik kategorilerde dağıtılan bu ödüller arasında, ülkemizde üretim ve dağıtım süreci en tartışmalı gıdalar arasında yer alan “sucuk” da yer alırken, yarışmanın seçici kurulu, Kayseri merkezli Şahin Sucukları’nın bu kategorideki büyük ödüle lâyık görüldüğünü açıkladı. Şahin Sucukları’nın ödülü, Bakan Eker tarafından, şirketi temsilen ödül töreninde bulunan Ankara temsilcisi Hüsamettin Bülbül’e sunuldu.

’den bugüne deden toruna intikal ederek gelen ve öncelikle Kayseri ve yakın çevredeki illerin perakende tüketim ihtiyacına cevap vermek üzere küçük ölçekli bir aile şirketi olarak kurulan Şahin Sucukları, sınırlı sayıda ürettiği sucuk ve pastırmanın kalitesinin zamanla yurt sathında ün kazanmasıyla birlikte, ’lı yılardan itibaren istikrarlı bir şekilde büyüyerek önce ülke çapında, ardından da ’lerle birlikte uluslararası boyutta bir şirkete dönüştü. Ailenin ikinci kuşağından Salih Fazlıoğlu’nun halen yönetim kurulu üyeliğini yürüttüğü Şahin Sucukları, özellikle ’den itibaren agresif bir yaklaşımla sürdürdüğü reklâm kampanyaları sayesinde yurt çapındaki marka bilinirliğini yüzde oranında artırmayı başardı. Bir dizi başarılı tanıtım operasyonuyla sektörün 5 büyük markası arasına girmeyi başaran şirket, buna paralel olarak da Kayseri’deki üretim tesislerini baştan aşağı çağdaş teknolojiyle donattı. Şahin Sucukları, bu gibi atılımlarının yanı sıra, kurulu olduğu kentte yalnızca sucuk ve pastırma formunda işlenmiş et ürünlerinin satıldığı bir “butik mağaza” açmak gibi -sonradan sıkça taklit edilen- bazı sektörel yeniliklerin de öncüsü oldu.

Küresel ölçekte kabul edilmiş bütün gıda güvenliği sertifikalarına ( ISO ve ISO v.s.) sahip olan Şahin Sucukları, üretiminin önemli bir bölümünü yurt içi piyasaya sunmakla birlikte, çevre ülkelerden, özellikle de “helâl gıda” konusunda duyarlı İslâm ülkelerinden gelen yoğun talep nedeniyle çok sınırlı miktarda ihracat yapıyor. Yönetim Kurulu Üyesi Fazlıoğlu, Şahin Sucukları’nın saygın bir jürinin denetim ve incelemelerinin sonucunda kazandığı bu prestijli ödülün kendilerini sektörde daha da yükseklere çıkma noktasında kamçıladığını belirterek, “En fazla yılı gibi, yalnızca Türk tüketicisine değil, İslâm coğrafyasında yediğine içtiğine azamî düzeyde dikkat eden diğer kardeş ülkelerin tüketicilerine de hatırı sayılır miktarlarda ürün gönderen çok uluslu bir şirkete dönüşeceğiz” şeklinde konuştu. Fazlıoğlu, şeffaf bir üretim ve yönetim yapısına sahip olduklarını da belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bizim en büyük kozumuz da bu şeffaflık… Kapalı kapılar ardında üretim yapmıyoruz. Bizden ürün almak isteyen bütün toptancı ve aracıları şirketimizde ağırlarken ilk yaptığımız şey, onlara üretim bantlarımızı baştan aşağıya gezdirmek… Yerli ve yabancı dağıtıcılar tesislerimize hâkim olan düzeni, hijyeni ve her anlamdaki titizliği gördükten sonra, zaten başka söze de gerek kalmıyor.”

Şahin Sucukları’nın sucuk ve pastırmaları, ülkemizdeki hemen bütün hipermarket zincirlerinde, büyük alışveriş merkezlerinde ve seçkin şarküterilerde perakende olarak satılıyor.

YAŞAM HABERLER&#x;

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir