arka sokaklar 134 bölüm youtube / Husnu Coban Vurulma Sahnesi mp3 mp4 flv webm m4a hd video indir

Arka Sokaklar 134 Bölüm Youtube

arka sokaklar 134 bölüm youtube

kaynağı değiştir]

Ana madde: Arka Sokaklar ( sezon)

Bölüm Yayımlanma tarihi Yönetmen
YakındaOrhan Oğuz

Kaynakça[değiştir kaynağı değiştir]

17 Eylül Orhan Oğuz
24 Eylül
1 Ekim
8 Ekim
15 Ekim
22 Ekim
29 Ekim
5 Kasım
12 Kasım
19 Kasım
26 Kasım
3 Aralık
10 Aralık
17 Aralık
24 Aralık
14 Ocak
21 Ocak
28 Ocak
4 Şubat
11 Şubat
18 Şubat
25 Şubat
4 Mart
11 Mart
18 Mart
25 Mart
1 Nisan
8 Nisan
15 Nisan
22 Nisan
29 Nisan
6 Mayıs
13 Mayıs
20 Mayıs
27 Mayıs
3 Haziran
10 Haziran

(Sezon Finali)
17 Haziran

sezon ()[değiştir

Arka Sokaklar'dan yeni fragman? H&#;sn&#; &#;oban &#;ld&#; m&#;?

Güncelleme Tarihi:

Zelal &#;ZALP Fotoğraf: Emre YUNUSOĞLU

Oluşturulma Tarihi: Mayıs 04,

LinkedinFlipboardE-postaLinki KopyalaYazı Tipi

Arka Sokaklar fırtınası devam ediyor. Arka Sokaklar'ın bu bölümünde de aynı soru dillerde Hüsnü Çoban ölecek mi? Arka Sokaklar dizisinin 6 Mayıs Cuma yayınlanacak olan bölümün fragmanı ise dizinin hayranlarını şoke etti. Arka Sokaklar bölüm fragmanında Hüsnü Çoban’ın ailesi ve arkadaşları aldıkları haberle yıkılıyor. Fragmanda şehit cenazesi ve Çoban’ın ailesinin cenazedeki görüntüleri de yer alıyor. 

Haberin Devamı

Arka Sokaklar'ın merakla beklenen bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin hayranları Hüsnü Çoban'ın ölüp ölmeyeceğini merakla bekliyor. Dizinin yeni yayınlanan fragmanındaki şehit cenazesi Hüsnü Çoban‘ın mı? İşte Arka Sokaklar bölüm fragmanı

Yeni bölümde Mesut Komiser’in de gözaltına alındığı sahneler yer alıyor. Ancak son sahne ise izleyenlerin kafasını daha da karıştıyor. İşte Arka Sokaklar bölüm fragmanı

ARKA SOKAKLAR BÖLÜM İZLE

* Hüsnü Çoban’ın vurulduğu bölümün fragmanı, 3 günde 1 milyon kez izlenmiş. İnsanlar bir haftadır Hüsnü’yle oturup Hüsnü’yle kalkıyor. Şu meşhur sahneyi ve etkilerini bir de sizden dinlemek isterim
- Valla ilk kez ’üncü bölümde vurulmuştum, bu “Arka Sokaklar”daki ikinci vukuatım. Biz o sahneden sonra “Karakter ölüyor” diye bir açıklama yapmadık ama o sırada fonda çalan “İşte Gidiyorum” şarkısı izleyiciyi bize kilitledi galiba. Herkes ölüyor diye başladı konuşmaya.

* Siz de bir süredir veda ima eden paylaşımlar yapıyordunuz ama Bilinçli miydi bu?
- İyi de birkaç bölüm sonra vurulacağımı biliyordum, öyle paylaşımlar yapmak hakkım (gülüyor). Yine de olayın bu kadar büyüyeceğini tahmin etmedim. İlk vurulduğumda bölümdü, kaçıncı sezona denk geliyor ben bile hatırlamıyorum. O zaman bu kadar tepki gelmemesi doğal. Ama bu sahne bir başka ses getirdi. Hüsnü Çoban’ın ne kadar baskın bir karakter olduğunun şimdi farkına vardım.

ARKA SOKAKLAR BÖLÜM FRAGMANI!

Haberin Devamı

* İzleyici Hüsnü Çoban’ı neden bu kadar çok sevmiş olabilir?

- Aile babası çünkü En önemli sebep o Ayrıca mağdur tiplemeli, memur maaşıyla ailesini geçindiren sıradan bir adam. Bir sürü çocuğu var, sempatik biri, dizinin gülümseyen yüzü. Başarılı, sürekli ödül alan bir polis. O yüzden halk seviyor.

Arka Sokaklardan yeni fragman Hüsnü Çoban öldü mü

CENAZE TÖRENİNİ DUYUNCA AFALLADIM

* Ölüm sahnesinin ardından yapılan yorumlardan ilginizi en çok hangileri çekti?
- “Adam memur maaşıyla ev geçindiriyordu, çoluk çocuk yetim kaldı, yazık” benzeri yorumları çok beğendim. Kendi ailesinden birinin başına gelmiş gibi tepki gösterdiler. Çok samimiydi bu yorumlar.

* Facebook üzerinden Hüsnü Çoban için cenaze töreni düzenlendi ve bin kişi etkinliği onayladı. O konu hakkında düşünceleriniz nedir?
- Ben Twitter falan kullanmadığım için arkadaşlarımdan öğrendim. “30 binle başladı cenazeye katılım rakamı, belki katılabilir işaretleyenleri saymadık bile” dediler. Şaşırdım tabii Normal olarak afallıyor insan.

* Cenazenin düzenleneceği yere gidip bakmayı düşündünüz mü?
- Düşünmez olur muyum? Gidip bakınacaktım hakikaten geldiler mi diye. Binlerce kişi bunu konuşuyor, bunu onaylıyor tamam da acaba içlerinden ciddi ciddi kalkıp giden olur mu diye merak ettim açıkçası. Hâlâ da bilmiyorum gittiler mi, gitmediler mi
Haberin Devamı

* Röportajı yapmak için oturduğumuz mekanda en az beş kişi yanımıza gelip size “Ölmemişsin” dedi. Sizi ne kadar çok insanın takipte olduğunun farkında mısınız?
- Daha demin “Allah rahmet eylesin” dediler ya, “Bana değil, yakınlarıma başsağlığı dileyin” demekten başka tepki veremiyorum.(Gülüyor)

* Bu sahne sayesinde sevenlerinizi de sevmeyenlerinizi de görmüşsünüzdür
- Allaha şükür hiç ummadığım kadar seveni varmış Hüsnü’nün. Benim diyemiyorum çünkü “Hüsnü Çoban yaşıyormuşsun” diye gelip selfie çektiriyorlar. “Paylaşma bak, bölüm bu akşam” diyorum. Ölmediğim de yayılır şimdi sosyal medyada, bu sefer farklı etkinlikler yaparlar (gülüyor). Yakınlarıma “Hüsnü değil, Özgür mü öldü?” diye sormuşlar falan Durum komik bir hâl almaya başladı, bakalım bu cuma (bugün) çözülecek düğüm.

* Evet dizi 10 yıldır devam ediyor ama bu sahne bir başka oldu. Hayatınızı ne şekilde etkiledi peki?
- Instagram’daki takipçilerim arttı. 37 bin takipçim vardı, geçen haftaki bölümle 47 bine yükseldim.

* Peki Allah aşkına söyleyin, Hüsnü Çoban öldü mü?
- Yaaaaaani Seyirci ne isterse o olacak. Seyirci uyanmasını istiyorsa gözlerini açacak, yok derlerse adam zaten vuruldu, ağzından kan geldi, ölmeye hazır. Ölürüm yani

EŞİM O SAHNEYİ İZLERKEN HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI

* Bu arada çok büyük bir mutluluk yaşadığınızı biliyorum, ikinci kez baba oldunuz. Allah analı babalı büyütsün.
- Çok teşekkür ederim. Ben bu dizi için teklifi de büyük oğlumun doğduğu gün almıştım. Hastanedeyiz, Yılmaz Ekmekçi aradı. Eşim yoğun bakımdaydı, çocuğumun kalbinde ritim bozukluğu vardı, haliyle bizde de moral bozukluğu “Abi ben seni sonra arayayım” dedim. Mart’ta Derin doğdu, biz haziranda ekrandaydık. Geçtiğimiz gün bir oğlum daha oldu.

* Adını ne koydunuz?
- Demir İlki Derin, ikinci Demir olsun dedik. Bebeklerim kısmetiyle geldi. Ölüm sahnesiyle uğraşırken, hayata yeni gelecek bir evlat heyecanı yaşıyordum. Yeni bölümü kucağımda bebeğimle izleyeceğim.
Haberin Devamı

* Büyük oğlunuz Derin diziyle akran. Bu onu nasıl etkiliyor? Sizin mesleğiniz hakkında ilginç sorular soruyor mu?
- Oğlum beni gerçekten polis sanıyordu. Büyüyünce anladı da “Polis değil, oyuncu babam” demeye başladı.

* Vurulma sahnesini eşiniz ve oğlunuz da izledi mi?
- Eşim çok izlemez normalde, ama o akşam “İzleyeceğim” dedi, aldı eline kumandayı. Baktım izlerken gözleri doldu. Hamile ya, vurulma anımdan nasıl etkilendiyse, hüngür hüngür ağlıyor “Çok sinirlerim bozuldu, al şunu elimden” diye uzattı kumandayı.
Oğlum izlerken içine kapandı, içlendi, bir büzüldü falan. Kapattı ekranı, bana baktı. “Nasıl olmuş?” diye sordum, “Çok sıkıcı” dedi gitti, kabullenemedi. Oğluma zaten dizide ölen kalanları söylemiyoruz, bir kere sınıftaki arkadaşlarına anlatmış çünkü (gülüyor).

Haberin Devamı

10 YILDIR KANAL D’DEYİZ BU MUCİZEVİ BİR BAŞARI

* Türk televizyon tarihinde en uzun süren dizi projesi “Bizimkiler”, onu sırasıyla “Kurtlar Vadisi” ve “Arka Sokaklar” takip ediyor. Rekoru devralır mısınız, ne dersiniz?
- Evet ama tek kanalda 10 yıldır devam eden tek dizi biziz. En başından beri Kanal D’deyiz. O anlamda rekor zaten bizde. “Kurtlar Vadisi” 13 yıldır var ama çok kanal değiştirdi. “Bizimkiler” de sanıyorum TRT’de başlayıp Star’da devam etti.
Bizimki mucize gibi bir başarı. Tabii ki devam etmesini isterim.
Gerçekten ölüyorsam ve rolüm bitiyorsa, üzülürüm.

Haberin Devamı

ARTIK POLİS RUHU TAŞIYORUM

* İlk başladığınızda “Çocuklar Duymasın”ın Light Selami’si imajı silinmemişti. Sert bir polisi oynamak gözünüzü korkutmamış mıydı?
- Kimseyi itip kakmaya bile cesaret edemem, yeni projede, komik olur diyordum. Yıllarca “Karıcım, tamam, peki” sözleriyle ekranda kalmış bir oyuncuydum. Kendimi inandıramamıştım bu role, ama sonuç ortada, 10 yılı devirdi karakter. Artık polis ruhu taşıyorum. Bir yerde silah patlasa, “Çekilin ben doktorum” modunda kendimi ortaya atabilirim sanki (gülüyor).

* Böyle bir hamle yapmanız gerekti mi hiç bugüne kadar?
- Yok çok şükür. Ama memur arkadaşlar çevirmede falan “Abi size söylemeye gerek yok, zaten prosedürü biliyorsun” diyor.

kaynağı değiştir]

13 Eylül Orhan Oğuz
20 Eylül
27 Eylül
4 Ekim
11 Ekim
18 Ekim
25 Ekim
1 Kasım
8 Kasım
15 Kasım
22 Kasım
29 Kasım
6 Aralık
13 Aralık
20 Aralık
27 Aralık
17 Ocak
24 Ocak
31 Ocak
7 Şubat
14 Şubat
21 Şubat
28 Şubat
6 Mart
13 Mart
20 Mart
3 Nisan
10 Nisan
1 Mayıs
8 Mayıs
15 Mayıs
22 Mayıs
29 Mayıs
5 Haziran

(Sezon Finali)
12 Haziran

sezon ()[değiştir

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası