koşuyolu kalp ve damar hastalıkları hastanesi randevu / Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Al - İstanbul/Kartal

Koşuyolu Kalp Ve Damar Hastalıkları Hastanesi Randevu

koşuyolu kalp ve damar hastalıkları hastanesi randevu

İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Kardiyolog, Kalp ve damar cerrahı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Gastroenteroloji cerrahı, İç hastalıkları uzmanı, Radyolog, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Çocuk kardiyoloğu , Genel cerrah, Aile hekimi, Göğüs cerrahı, Gastroenterolog , Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Göğüs hastalıkları doktoru, Biyokimya uzmanı, Nörolog, Çocuk kalp ve damar cerrahı , Mikrobiyolog , Fizik tedavi uzmanı, Nükleer tıp doktoru , Psikiyatrist daha fazla

85 görüş Kartal, Denizer Caddesi Cevizli Kavşağı No: 2 Cevizli

Profilinizin kontrolünü alın

Kardiyolog, Kalp ve damar cerrahı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Gastroenteroloji cerrahı, İç hastalıkları uzmanı, Radyolog, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Çocuk kardiyoloğu , Genel cerrah, Aile hekimi, Göğüs cerrahı, Gastroenterolog , Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Göğüs hastalıkları doktoru, Biyokimya uzmanı, Nörolog, Çocuk kalp ve damar cerrahı , Mikrobiyolog , Fizik tedavi uzmanı, Nükleer tıp doktoru , Psikiyatrist daha fazla

85 görüş Kartal, Denizer Caddesi Cevizli Kavşağı No: 2 Cevizli

Profilinizin kontrolünü alın

Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, 11 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 4 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 44 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 63 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Denizer Cad. Cevizli adresinde bulunmaktadır. İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (85)

A

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Cihangir Kaymaz • Diğer

Herşeyden önce mükemmel bir tıp insanı,
    yılında oğlum ağır aort kartasyonu intrà kranial geçirdi.
    Stent uygulaması sorasında beyin kanaması sağ taraf da felçli oldu.
    Ozamandan sonra hep bir tedirginlik ve tedavimiz sürdü,taki Cihangir hocayla tanışana kadar iyi niyetli insan oğlumu ve bizi psikolojik olarak rahatlattıktan sonra tedavi sürecine start verdi.
    Kendisinden Allah kat kat razı olsun.
    En Son oğlumun 14 yıllık stentini balon ile açarak operasyonu başarılı bir şekilde yaptı.
    Burada kendisine bir kez dahà oğlum ve ailem adına teşekkürlerimi hep borç bilirim.
    İyi varsın Cihangir hocam iyiki sizinle Allah yollarımızı keşiştirdi.:)
    Sizi seviyoruz.

I

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Fatih Yılmaz • Diğer

Dr. Fatih Yılmaz, kardiyoloji alanında kesinlikle çok ama çok başarılı bir hekim. Hastaya yaklaşımı, en uygun tedaviyi belirlemenin yanı sıra detaylı bilgi vermekten tutun alternatifleri açıklamaya kadar son derece güven verici bir yaklaşımı olan bir doktor. İnsanüstü çablarla çok yüksek tempoda çalışmasına rağmen her zaman son derece pozitif bir uzman. Acile kalp kriziyle gelip kalbi duran annemi mükemmel müdahalesi ve stent uygulaması sayesinde hayata geri döndüren, yaklaşık 10 yıldır güvenle, saygıyla ve sevgiyle takibinde olduğumuz doktorumuz, iyi ki varsınız.

H

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Mehmet Altuğ Tuncer • Diğer

Mehmet altuğ hocam'a ne kadar teşekkür etsek azdır. İsmi lazım olmayan büyük hastahaneler dahil. 13 veya 14 prof, kalp damar cerrahı gezdik, ve hiç olumlu sonuçlar alamadık. Masadan kalkamaz,kalksa bile felçli olur, bu ameliyat yapılamaz cevapları aldık. Araştırmalar sonucu altuğ hoca ile irtibata geçip kendisinin riskli ama başka çaresi yok dediği, ve ben bu ameliyatı yaparım demesi üzerine. Babamızın rızası ile önce Allah'a sonra altuğ hocaya güvenip ellerine teslim ettik, şuan babamız çok şükür, funduszeue.info inip çıkabiliyo
    bırakın böyle gittiği yere kadar gitsin diyen dr'ların karşısına çıkartmak istiyorum babamı. Altuğ hocam, elleriniz dert görmesin, iyiki sizin gibi hocalarımız var. İyiki varsınız. Ömrünüz uzun olsun.

T

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Münevver Sarı • Diğer

Ilk muayenemi yapti stent teshisi koydu. Gerekli yerlere yonlendirdi ve ameliyatimdan sonra ziyaret edip nasil oldugumu sordu. Cok ilgili ve detayli aciklamar yapti icimi rahatlatti. Cok tesekkur ederim.

G

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Cihangir Kaymaz • Diğer

Annemin 25 yıllık funduszeue.info kendisinden razı olsun. Kalp hastası olan anneciğimi kendisine kalp için gittimizde ayrıca son 5 aydir yutkunma problemi olduğunu ilaçlarını icemedigini söyledik ve o anda teşhisi koydu ve beni ayrıca çağırıp annemde muhtemelen yemek borusu veya midede tümör olduğundan suphelendigini söyledi ve hastaneye yatırdı kontrolunde yapilan endoskopiler vs derken annemin funduszeue.info mide funduszeue.infonu öğrendik ve sonrasında da farklı bir hastanede onkolojide devam ederken onkolog ile iletişimde olarak anneme verilebilecek kemoterapi ilaç dozu hakkında görüştü. Annemi kaybettik. Ama cihangir beyin hastalarına karşı olan aşırı dikkat ve hassasiyeti , kendi alani dışında bir başka hastalığı teşhisi ve sonrasında takibi anlaşılabilecek anlatilabilecek gibi değil. Binlerce kez teşekkür ediyorum. Annem son zamanlarında da ona minnettardi. Uzun ömür diliyorum kendisine.

S

Doğrulanmış

Sonrası dönemde ağır bir kovit geçfunduszeue.infon tesadüf olarak hastası oldum. yılında tekrar hastası oldum. Her iki poliklinik ziyaretindede tüm tetkiklerim gün içinde tamamlandı.Münevver Hanım ın işindeki detaycılığı,mütevaziliği, ve hastasına güven veren tahlil ve tedavi tesbit yöntemleri ile hastaları gelgitle uğraştırmayan tavrı beni çok mutlu etti,
    .Bence bulunduğu makamı fazlası ile hakeden bir doktor. Ayrıca akademik olarakta ilerde hakettiği makama funduszeue.infoşekkürler Münevver Hanıfunduszeue.infoün birim başasistanı.Yarın şüphesiz bölüm başkanı funduszeue.infoşarılar diliyorum.

N

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Fatih Yılmaz • Diğer

Eşimin hastalığı dolayisıyla tanıştımız değerli bir hocadir kendisi, periferik alanda özellikle çok çok iyi, eşim buerger hastası İstanbul da gezmediğimiz yer kalmamiştı, evde bi kalıp dosyavar hastanelerden gelen tedavinin mümkün olmadığı ile ilgili. Ancak Fatih hoca okadar iyiki eşimi anjiyo etti de ve de 3 saat süren operasyonla tekrar anjiyo yaptı. İlgili, ilim irfan sahibi bir hocamız, Allah sizin gibileri eksik etmesin. Hep var olun.

Doğrulanmış

Annemin bacaklarımdaki damar tıkanıklığının teşhis ve tedavisini yaptı 2 stent takıldı ve zor yürüyen annem şimdi normal hayatına döndü çok teşekkür ediyoruz kendisine

E

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Selçuk Gülmez • Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

Babamın safra yollarındaki kıst sebebiyle hastaneye baş vurduk selçuk hoca ve ekibi endeskobi tomografi ve biopsi yaparak babamın kıstinin ne durumda olduğuna baktı kıstin oradan ameliyat la oradan alınmasına karar verdi babama başarılı bir whipil ameliyat yaparak kısti ve etrafını temizlediğini anlaşılır dilde anlattı kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler rabbim selçuk hocaya hayırlı bereketli huzur dolusu bir ömür versin iyiki varsın Hocam

S

Doğrulanmış

Doktor: Prof. Dr. Mehmet Yunus Emiroğlu • Diğer

Babamın 3 damarı tıkanmıştı tek seferde açılması çok zordu stentli damarları tek seferde açtı babam adına teşekkür ederim başarılarınız daim olsun hocam ..

Hata oluştu, tekrar deneyin

Tümünü göster  

İletişim

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları; Laboratuvar ortamında gerçekleştirilen sonuçlarınızı veya randevu alabilmek için gerekli bilgilere aşağıdan ulaşılabilir. İletişim bilgileri alanında hastanenin adres, harita ve telefon bilgileri de bulunmaktadır.

• KurumİSTANBUL- (ANADOLU)- KARTAL- KOŞUYOLU YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
  • Telefon0 ()
  • [email protected]
  • funduszeue.info
  • İlİstanbul
  • İlçeKartal
  • Adres:Haritada göster

Denizer Cad. Cevizli Kavşağı No:2 Cevizli

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçlarınız için aşağıdaki yönlendirmeleri izleyerek sonuçların çıkıp çıkmadığını öğrenebilirsiniz. Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi sonuç alma. Online Randevu alabilir veya yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesine gitmeden öğrenebilirsiniz. Çıkan sonuçlarınızı yorumlamak için doktorunuza başvurmanız gerekir. Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet veren Kalp Hastalıkları Hastaneleri İstanbul Kartal bölgesinde yer almaktadır. 0 () 15 00 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Denizer Cad. Cevizli Kavşağı No:2 Cevizli adresinde bulunmaktadır. Aşağıda bulunan haritadan yol tarifi alabilir veya tam olarak konumunu öğrenebilirsiniz.

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi bilgisi en son 6 ay önce güncellenmiştir.

Tahlil Sonuçları ve Randevu Linkleri

Laboratuvar Amp Görüntülmeme Sonuçları

Dikkat : Tahlil Sonuçları yada Randevu Alma tuşuna bastıktan sonra açılan ekrandan kimlik numaranız ve protokol no ile sistem'e giriş yapınız. En sağlıklı ve güncel bilgiler için Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, resmi web sitesini ziyaret ediniz yada telefon numarasından iletişim kurunuz.

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları için sitemizde buluan "Tahlil Sonuçları ve Randevu Linkleri" bölümünde bulunan linklere tıklayarak ulaşabilir. veya;

• Resmi internet sitesine erişmek için tarayıcınız aracılığıyla funduszeue.info sayfasına erişim sağlayın.
  • Giriş yaptıktan sonra, menüden "E-Sonuç" seçeneğine tıklayın.
  • Açılan sayfada T.C. kimlik numaranız ve barkod kodunuz ile sisteme giriş yapın.
  • Sisteme giriş yaptıktan sonra “tahlil sonuçlarım” seçeneğini seçin.
  • Doğrudan tahlil sonuçlarım seçeneğini seçme şansınız bulunmuyorsa tahlili yaptırdığınız hastaneyi sistem üzerinden seçerek de tahlil sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.
  • Genellikle hastanelerden randevu almak için kullanılan bu sistemde randevu seçeneklerinden bağımsız olarak bulunan “tahlil sonuçlarım” seçeneği, tahlil sonucu sorgulama işleminizi halletmenizi sağlayacaktır.

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu alımı için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

• Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesine giderek "Randevu" sekmesine tıklayın.
  • Randevu almak istediğiniz poliklinik ve doktoru seçin.
  • Randevu tarihi ve saatini seçin.
  • Randevu almak için gerekli olan bilgileri (ad, soyad, TC kimlik numarası, telefon numarası) girin ve "Randevu Al" düğmesine tıklayın.
  • Randevu onayı için gerekli olan bilgileri doğrulayın ve "Onayla" düğmesine tıklayın.
  • Randevu alma işlemi tamamlandıktan sonra, randevu bilgilerinizi (tarih, saat, poliklinik ve doktor) e-posta adresinize gönderecektir.

Not: Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesine erişiminiz olması ve bir e-posta adresinizin olması gerekmektedir. Ayrıca, randevu alma işlemi sırasında gerekli olan bilgilerin doğruluğunu ve eksiksiz bir şekilde girilmesini lütfen dikkate alın.

Laboratuvar tahlil sonuçları genellikle birkaç gün içinde çıkmaktadır. Ancak bazı durumlarda, özel testler veya yoğun bir test yükü nedeniyle sonuçlar daha uzun sürebilir. Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar personeli tarafından çıkan sonuçlar, doktorunuz veya sağlık profesyoneliniz tarafından size iletilecektir. Dilerseniz 0 () numarasından ulaşıp tam zamanını öğrenebilirsiniz.

Tahlil sonuçlarını yorumlamak için, en iyi yöntem, tahlil sonuçlarınızı bir doktor veya sağlık uzmanına göstermektir. Bu kişi, tahlil sonuçlarınızın ne anlama geldiğini ve varsa bir sağlık sorununuz olup olmadığını size açıklayabilir. Eğer tahlil sonuçlarınızı kendi başınıza yorumlamaya çalışırsanız, yanlış yorumlamalar yapabilir veya ciddi sağlık sorunlarınızı fark etmeyebilirsiniz. Bu nedenle, tahlil sonuçlarınızı yorumlamak için bir sağlık uzmanına danışmanız önerilir.

Tahlil sonuçlarının nasıl yorumlanacağı, hangi tahlillerin yapıldığına ve neden yaptırıldığına göre değişebilir. Örneğin, bir kan tahlilinin amacı, vücuttaki bazı biyokimyasal parametreleri ölçmek olabilir. Bu parametreler, vücudun sağlıklı çalışıp çalışmadığı hakkında bilgi verir. Bu nedenle, kan tahlilinin yorumlanması, ölçülen parametrelerin normal değerlerinin üstünde veya altında olup olmadığına göre yapılır. Eğer bir parametre normal değerlerin üstünde ise, bu parametre için bir sağlık sorunu olabileceği anlamına gelebilir. Eğer bir parametre normal değerlerin altında ise, bu parametre için bir sağlık sorunu olabileceği anlamına gelebilir. Bu nedenle, tahlil sonuçlarının yorumlanması, ölçülen parametrelerin normal değerlerle karşılaştırılmasıyla yapılır.

Klinik araştırma ve Kardiyovasküler cerrahide Türkiye'de çağdaş gelişmeyi yakalama ve en karmaşık cerrahi tedavi yöntemlerinin yerleşmesinde ve koroner cerrahisinin ilk geniş uygulamasının başlatılmasında en aktif uygulayıcıları Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ekibi olmuştur.

Hastanemiz, yılı Haziran ayında Kartal'da bulunan m2 kapalı alana ve yatak kapasitesine sahip yeni binasına taşınarak daha önce Kardiyoloji, Kardiyovasküler cerrahi Anestezi ve Reanimasyon dallarında verdiği eğitime, Cerrahi Gastroenteroloji eğitimini de ekleyerek Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını almıştır. Hastanemiz halen yatak kapasiteli olup 96 yoğun bakım yatağı mevcuttur. Hastanemizde 12 ameliyathane 6 angiografi kateterizasyon laboratuvarı mevcut olup kardiyovasküler hastalıkların tanı ve tedavisinde ülkemizin sayılı merkezlerindendir.

Tahlil Yaptırma Ücretleri

Tahlil yaptırma ücretleri sorgulanıyor. saniye lütfen bekleyiniz..

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinin Kartal ilçesinde bulunan Denizer Cad. Cevizli Kavşağı No:2 Cevizli adresinden ulaşabilirsiniz.

Daha deyatlı bilgi için 0 () 15 00 nolu telefon üzerinden ulaşabilir veya funduszeue.info sitesini ziyaret edebilirsiniz.

• Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Kalp Damar Cerrahisi
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Gastroenteroloji
  • Gastroenteroloji Cerrahisi
  • Genel Cerrahi
  • Göğüs Cerrahisi
  • Göğüs Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Kardiyoloji
  • Nefroloji
  • Nöroloji
  • Nükleer Tıp
  • Psikiyatri
  1. Bakırköy Kalp Hastalıkları Hastaneleri(2)
  2. Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi

Kalp Hastalıkları Hastaneleri · ★★☆☆☆ · Bakırköy / İstanbul

Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri yukarıda verilmiştir. Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kur
  3. Özel Atriyum Tıp Merkezi

Kalp Hastalıkları Hastaneleri · ★★★★☆ · Bakırköy / İstanbul

Merkezimizde bulunan EKG Holteri cihazlarımız ile 24 saat EKG takibi yaparak ritim bozukluklarının tanısını koyabilmekteyiz. Kardiyoloji uzmanımız hafta içi - saatleri arasında hizmet vermektedir.
  4. Fatih Kalp Hastalıkları Hastaneleri(1)
  5. Özel Redline Kardiyoloji Merkezi

Kalp Hastalıkları Hastaneleri · ★★★★★★★ · Fatih / İstanbul

&#;de kurulan merkezimiz, ülkemize ilk kez telefonla EKG sinyallerini gönderebilen portatif cihazlarla hastalarımızın elektrosunu 24 saat takip etmeye başlamıştır. Bu sistemde hastadan alınan EKG&#;ler bilgisayar ekranın
  6. Kadıköy Kalp Hastalıkları Hastaneleri(1)
  7. Özel Medipoint Tıp Merkezi

Kalp Hastalıkları Hastaneleri · ★★★★☆ · Kadıköy / İstanbul

Kurumumuz yılında kalp hastalıklarının erken teşhis ve tedavisini yapmak üzere Göztepe Kardiyoloji Merkezi olarak faaliyetlerine başlamıştır. yılı Ocak ayında onbeş yıldır faaliyet gösteren Sinerji Fizik Tedavi
  8. Şişli Kalp Hastalıkları Hastaneleri(1)
  9. Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi

Kalp Hastalıkları Hastaneleri · ★★★★☆ · Şişli / İstanbul

Türk Kalp Vakfı, kalp ve damar hastalıkları ve genel sağlık konusunda dünya standartlarında hizmet veren bir kuruluştur. Vakfımız kendi alanında ileri düzeyde deneyimli uzman doktor, hemşire ve sağlık teknisyen kadrosuna
  10. Üsküdar Kalp Hastalıkları Hastaneleri(1)
  11. Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi EAH

Kalp Hastalıkları Hastaneleri · ★★★★★ · Üsküdar / İstanbul

Dr. Siyami Ersek Hastanesi m2 kapalı alan, yatak kapasitesi ve doktor ile Avrupanın en büyük, Dünyanın 4. büyük kalp merkezidir. Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Laboratuvar ve Radyoloji

1/ 5

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 1 puanı aldı. Toplam 3 oy kullanıldı.

Yorumlarınızla değerlendirin. Yorum yapmak için burayatıklayınız.

Labim Sonuç

Labim sonuç alma hakkında bilgi edinmek isteyen okuyucular için hazırlanmıştır. Makalede, sonuç alma, sonuç sorgulama, sonuç öğrenme ve sonuç sorgul

oku..

Halklabim

Halklabim, hasta memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile Türkiye'deki tıbbi laboratuvar hizmetleri sektöründe öncü konumdadır. Online randevu alma

oku..

Kanser Kan Testi Sonuçları

Kanser kan testi sonuçları, kanser hücrelerinin vücutta varlığına işaret eden bir tür testtir. Kanser hücreleri, normal hücrelerden farklı olarak bel

oku..

Hastane Kan Tahlili Nedir?

Hastane kan tahlili, kanınızda bulunan bazı maddelerin seviyesini ölçmek için yapılan bir testtir. Bu test, çeşitli hastalıkların teşhisinde ve ted

oku..

SSK Tahlil Sonuçları

SSK (Sosyal Güvenlik Kurumu) tarafından yapılan tahlil sonuçları, bir kişinin sağlık durumunu belirlemek ve gerekli tedavilerin yapılmasını sağlamak

oku..

Aile Hekimliği Tahlil Sonuçları

Aile Hekimliği, toplumun sağlık ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir hekimlik dalıdır. Bu alanda çalışan hekimler, toplumun tüm yaş gruplarının sağl

oku..

Biyopsi Sonucu, Tiroid, Rahim ve Memede Biyopsi

Biyopsi sonucu, bir biyopsi yöntemi kullanılarak alınan doku örneğinin mikroskop altında incelenmesi sonucu elde edilen raporun adıdır. Bu rapor, dok

oku..

Kemik Ölçümü Nedir ? Kemik Yoğunluğu Ölçümü Nasıl Yapılır?

Kemik ölçümü, kemik yoğunluğunun ölçülmesi işlemidir. Kemik yoğunluğu, kemiklerin birim hacimdeki ağırlığını gösterir ve kemiklerin sağlık durumunu

oku..

Hastanelerde Hangi Tahliller Yapılır?

Hastanelerde genel olarak kan tahlilleri, idrar tahlilleri, kalp ve damar sistemi tahlilleri, dahiliye tahlilleri, kulak burun boğaz tahlilleri, göz

oku..

Sağlık Ocağında Yapılan Tahlil Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Sağlık ocakları her aileye en yakın olan kurumlardan oluşmaktadır. Sağlık ocakları da son dönemlerde aynı hastaneler gibi randevulu olarak &cced

oku..
  1. Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi

Kalp Hastalıkları Hastaneleri · ★★☆☆☆ · Bakırköy / İstanbul

Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri yukarıda verilmiştir. Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kur
  2. Özel Atriyum Tıp Merkezi

Kalp Hastalıkları Hastaneleri · ★★★★☆ · Bakırköy / İstanbul

Merkezimizde bulunan EKG Holteri cihazlarımız ile 24 saat EKG takibi yaparak ritim bozukluklarının tanısını koyabilmekteyiz. Kardiyoloji uzmanımız hafta içi - saatleri arasında hizmet vermektedir.
  3. Özel Redline Kardiyoloji Merkezi

Kalp Hastalıkları Hastaneleri · ★★★★★★★ · Fatih / İstanbul

&#;de kurulan merkezimiz, ülkemize ilk kez telefonla EKG sinyallerini gönderebilen portatif cihazlarla hastalarımızın elektrosunu 24 saat takip etmeye başlamıştır. Bu sistemde hastadan alınan EKG&#;ler bilgisayar ekranın
  4. Özel Medipoint Tıp Merkezi

Kalp Hastalıkları Hastaneleri · ★★★★☆ · Kadıköy / İstanbul

Kurumumuz yılında kalp hastalıklarının erken teşhis ve tedavisini yapmak üzere Göztepe Kardiyoloji Merkezi olarak faaliyetlerine başlamıştır. yılı Ocak ayında onbeş yıldır faaliyet gösteren Sinerji Fizik Tedavi
  5. Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Kalp Hastalıkları Hastaneleri · ★☆☆☆☆ · Kartal / İstanbul

Klinik araştırma ve Kardiyovasküler cerrahide Türkiye&#;de çağdaş gelişmeyi yakalama ve en karmaşık cerrahi tedavi yöntemlerinin yerleşmesinde ve koroner cerrahisinin ilk geniş uygulamasının başlatılmasında en aktif uygula
  6. Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi

Kalp Hastalıkları Hastaneleri · ★★★★☆ · Şişli / İstanbul

Türk Kalp Vakfı, kalp ve damar hastalıkları ve genel sağlık konusunda dünya standartlarında hizmet veren bir kuruluştur. Vakfımız kendi alanında ileri düzeyde deneyimli uzman doktor, hemşire ve sağlık teknisyen kadrosuna
  7. Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi EAH

Kalp Hastalıkları Hastaneleri · ★★★★★ · Üsküdar / İstanbul

Dr. Siyami Ersek Hastanesi m2 kapalı alan, yatak kapasitesi ve doktor ile Avrupanın en büyük, Dünyanın 4. büyük kalp merkezidir. Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Laboratuvar ve Radyoloji

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili bilgiler en son tarihinde güncellendi. Bize yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bildirmek için. .

İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

İlgi Alanları

Abdominal Aort AnevrizmasıAbdominal LaparoskopiAdenovirus EnfeksiyonuAğız HastalıklarıAğız KokusuAkalazya Tanı Ve TedavisiAkciğer ApsesiAkciğer HastalıklarıAkciğer NakliAkciğer TüberkülozuAkut Akciğer ÖdemiAkut Gastroenterit (İshal)Akut Lenfoblastik Lösemi (ALL)Allerjik AstımAnal Bölge HastalıklarıAnal Fissür (Makat Çatlağı)Anal Fistül (Makat Fistülü)Anemi (kansızlık)Anestezi (Narkoz)AnevrizmaAngina PektorisAnjioAnkilostomiyazAnorektal HastalıklarAnorektal Hastalıklar ( Hemoroid, Anal Fissür, Fistül )Anormal Kalp Sesi (Üfürüm)Antibiyogram (Antibiyotik Duyarlılık Testi)Aort AnevrizmasıAort CerrahisiAort DiseksiyonuAort HastalıklarıAort Kapağı HastalıklarıAort KoarktasyonuAort YetmezliğiAritmiAritmilerArkus Aorta AnevrizmasıAsendan Aort AnevrizmasıAsit Baz Dengesi BozukluğuAşırı TerlemeAtardamar HastalıklarıAtopik DermatitAtrial FibrilasyonBademcik İltihabıBağırsak KanseriBağırsak Solucanı (Şerit, Tenya)Balgam KültürüBaş AğrılarıBaş DönmeleriBayılmaBayılma (Senkop)Bazı Özel Durumlarda AnesteziBel FıtığıBel-Boyun AğrılarıBesin ZehirlenmeleriBeslenmeBeyin AnevrizmasıBeyin KanamasıBeyin Omurilik HastalıklarıBiberon ÇürüğüBiyoelektrik TedavisiBöbrek Çıkım Darlığı (Üreteropelvik Bileşke Darlığı)Bölgesel ZayıflamaBoyun FıtığıBrusella (Mal Hastalığı, Malta Humması, Peynir Hastalığı)BT-AnjiografiBuergerBulantıBurger HastalığıBüyümüş Lenf BezleriBy-PassÇabuk YorulmaÇarpıntıÇarpıntı (Kalbin Attığını Hissetme)Çene KistleriÇevresel Damar HastalıklarıCGF (Concentrated Growth Factor) UygulamasıÇocuk Diş Hekimliğinde (Pedodonti) SedasyonÇocuk Gelişim TestiÇocuk Immünizasyonu(Aşılanması)Çocuklarda Baş AğrısıÇocukluklarda Diş ÇürükleriCondyloma AkümunataDalak HastalıklarıDamar SertliğiDamar TıkanıklığıDepresyonDerin Ven Trombozu (DVT)DermapenDetoks TedavisiDifteri AşısıDiş ÇapraşıklığıDiş Çene Ve Yüz Bölgesi Gelişim YetersizlikleriDiş Ilacı KullanımıDiş SallanmasıDişeti HastalıklarıDişhekimliğinde Bilinçli SedasyonDişhekimliğinde Genel Anestezi(NARKOZ)DiyabetDiyabet CerrahisiDiyabete Bağlı Damar KomplikasyonlarıDiyabetik AyakDiyaliz CerrahisiDiyare (İshal)Diz Ve Bel Kireçlenmesinde RadyofrekansDoğum AnestezisiDoğumsal (Konjenital) Kalp HastalıklarıDoğumsal Kalp Hastalıkları (ASD, VSD, PDA)Doğuştan Kalp Kapağı HastalıklarıDöküntülü HastalıklarDolgu UygulamasiEdinilmiş Kalp HastalıklarıEEGEKOEkokardiyografi (Kalp Ultrasonografisi, Kalp Ekosu)Elektrokardiyografi (EKG)EmboliEMG (Elektromiyografi )Endokardit (Kalp İç Zarı İltihabı)Endoskopik CerrahiEnfeksiyon HastalıklarıEnjeksiyon ImEnjeksiyon IvEpidural AnesteziEpidural Kan YamasıEpidural Steroid EnjeksiyonuEstetik Diş HekimliğiFallot TetralojisiFallot TetrolojisiFibromiyalji AğrıFistülFıtık (İnguinal Herni)FıtıklarFıtıklar Ve TedavisiFlow SitometriGardasil Hpv AşısıGastoskopi (Midenin İçine Bakmak)Gebelik dopplerGebelik TakibiGebelik Zehirlenmesi (Eklampsi, Preeklampsi)Gelişme Geriliği (Büyüme Ve Gelişme Geriliği)Gençlik AşısıGenel AnesteziGenel Cerrahide LaparoskopiGenel Kalp Damar CerrahisiGenel KardiyolojiGenel Nükleer TıpGenel SağlıkGenel Tıbbi MikrobiyolojiGenel Vücut Travması (Düşme, Darp)Girişimsel KardiyolojiGıda Zehirlenmesi (Besin Zehirlenmesi)Göğüs AğrısıGöğüs Boşluğunda Sıvı BirikmesiGöğüs, sakal ve vücut kıllarından saç ekimiGuatr (yumrulu)Gülüş TasarımıHamilelikte Grip AşısıHareket BozukluklarıHastane EnfeksiyonlarıHayvan Kaynaklı EnfeksiyonlarHemoroid (Basur, Mayasıl)Henoch Schönlein Purpura GlomerulonefritiHipac-pipac-kolorkektal kanserlerHiper TansiyonHiperimmunglobulin D SendromuHiperlipidemiHipertansiyonHipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği)Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon)HipertiroidHipertiroidizm (Zehirli Guatr)HipnoterapiHirschsprungHızlanmış ErgenlikHolter TestiHormon Tahliliİdrar Kültürüİdrar Tahliliİdrar Yolu EnfeksiyonuIltihapİmmün (Bağışıklık Sistemi) YetmezliğiInfektif Endokarditİntraduktal PapillomIshallerİsilikIskemik Kalp HastalığıKalbin Hızlı AtmasıKalın Bağırsak (Kolon) KanseriKalın Bağırsak (Kolon) PolipiKalp AğrısıKalp AmeliyatlarıKalp Anjiyosu (El Bileğinden)Kalp Anjiyosu (Koroner Anjiyografi)Kalp ÇarpıntısıKalp DeliğiKalp Hastalığı BelirtileriKalp HastalıklarıKalp Kapağı ProblemleriKalp Kası HastalıklarıKalp Kateterizasyonu (Kalp Anjiyosu, Balon Anjiyoplasti, Arterektomi)Kalp Krizi(Mi)Kalp NakliKalp Ritim BozukluğuKalp RomatizmasıKalp SıkışmasıKalp Ve Damar HastalıklarıKalp YetmezliğiKalpte Acil MüdaheleKalpte DeliklerKan KültürüKanamalarKanda Kolesterol YüksekliğiKanda Kolestrol YüksekliğiKangrenKanser AğrılarıKanser Ağrılarında Katater TedavisiKapak HastalıklarıKapak Ve Damar DarlıklarıKapak YetersizlikleriKaraciğerKaraciğer BiyopsisiKaraciğer HastalıklarıKaraciğer KistiKaraciğer TümörüKardiyak AnesteziKardiyomiyopati (Kalp Kası Hastalığı)Kardiyopulmoner ResüsitasyonKarın AğrısıKarın Duvarı ve Kasık FıtıklarıKarın FıtığıKarotis AnjiyoplastiKarotis CerrahisiKas HastalıklarıKasık FıtığıKemik Erimesi (Osteoporoz)Kemik Kanseri (Kemik Tümörü)Kilo Alamama (Zayıflık)Kilo ProblemiKinesiotape(Kinezyoteyp)KinesiyolojiKistKıl DönmesiKılcal Damar ÇatlamasıKOAH (Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı)KolesterolKolesterol Yüksekliği (Hiperkolesterolemi)Kolon CaKolonoskopi (Kalın Bağırsağın İçine Bakma)Konjenital Kistik Adenomatoid MalformasyonKoroner Arter HastalığıKoroner Arter HastalıklarıKoroner Arter TıkanıklığıKoroner BypassKoroner Bypass CerrahisiKoroner Kalp HastalığıKronik Venöz YetmezliğiKüçük CerrahilerKuduzKuyruk Sokumu AğrılarıLaparoskopik (kapalı) CerrahiLaparoskopik Fıtık AmeliyatıLazerLazerle Kıl Dönmesi AmeliyatıLingual OrtodontiLokal AnesteziMantar EnfeksiyonlarıMantar HastalıklarıMantarla Oluşan HastalıklarManuelterapiManyetik Rezonans Görüntüleme (MR)Mekanik SolunumMeme CaMeme KistiMenenjit (Beyin Zarı İltihabı)Mesleki Cilt HastalıklarıMetabolizmaMezenterik Damar HastalıklarıMide BalonuMide BulantısıMide CerrahisiMide Genişlemesi (gastrektazi)Mide Kanseri (MideTümörü)Mide ve Bağırsak HastalıklarıMide ve Kasık FıtığıMiks Bağ Doku HastalıklarıMinimal İnvaziv Kalp CerrahisiMitral DarlığıMitral Kapak DarlığıMitral Kapak ReplasmanıMitral Kapak SorunuMitral YetmezlikMiyokard EnfarktüsüMorarmaya Yol Açan Siyanotik Kalp HastalıklarıMuskuler BrıdgeNebulizatörNefes DarlığıNefes Darlığı (Dispne)NefrojenikNevralji (Ağrı Spazmı)NöralterapiNöromuskuler Blok Ve Kas GevşeticilerNükleer OnkolojiOnkolojik Cerrahi( Mide, Kolon ve Rektum Kanserleri)Onkoplastik Meme CerrahisiOrgan NakliOverdenture ProtezlerOzon TerapisiPacemakerPanik AtakPankreas CerrahisiPankreas KanseriParazit HastalıklarıParaziter HastalıklarParazitolojiPeriferik Arter CerrahisiPeriferik Arter HastalıklarıPeriferik Damar HastalığıPerikarditlerPET / CTPilonidal Sinüs Ameliyatsız Tedavi (Kıl Dönmesi)Pıhtılaşma BozukluklarıPlevra HastalıklarıPnömoniler (Zatürre)Portal HipertansiyonPosterior Üretral ValvPreoperatif DeğerlendirmeProstat BiyopsiProstat KanseriPRP saç mezoterapisiPTAPulmoner Kapak Darlığı (Pulmoner Stenoz)Radyonüklid TedaviReflü - GastritRektum İltihabı (Proktit)Rektum Kanseri (Kalın Bağırsak Kanseri)Reyno SendromuReynoud FenomeniRobotik CerrahiRobotik Cerrahi (Videotorakoskopik)Romatizmal Ateş (Kalp Romatizması, Akut Romatizmal Ateş)Röntgen Cihazıyla Hastaların x-ray GörüntülemeleriSaç EkimiSafra Kanalı TaşlarıSafra Kesesi İltihabı (Kolesistit)Safra Kesesi KanseriSafra Kesesi Ve Safra Yolları HastalıklarıSafra Kesesi Ve Yolu HastalıklarıSafra Yolu KistleriSağ Kalp YetmezliğiSağlıklı Yaşam ProgramıŞarbon-Antraks AşısıSarkomSchüssler TuzlarıŞeker Hastalığı (diyabet)Senkop (Bayılma)Sigara BağımlılığıSigara BıraktırmaSigarayı BırakmaSintigrafik TedavilerŞişkinlikŞişmanlık (Obezite)Siyanoz (Morarma)Sık Görülen BelirtilerSıvı Ve Elektrolit BozukluklarıŞokSperm KültürüSpermiyogram (Sperm Tahlili, Sperm Sayımı)Spinal AnesteziStentSünnetTam Diş ProteziTanı YöntemleriTansiyon düşüklüğü / yüksekliğiTansiyon YüksekliğiTaşikardiTemel PrensiplerTetanozTifo AşısıTip 1 DiyabetTiroid Hastalıkları (guatr)Tiroid Kanser Ve Hipertiroidi TedavisiTiroid NodülüTıbbi Atıklarla Bulaşan EnfenksiyonlarTopuk DikeniTorakoabdominal Aort AnevrizmasıTRAPSTrombositopeniTüberkülozTümör Belirteçleri (Tümör Markırları)Üç Damar HastalığıÜfürümlerÜlser (Mide Ülseri, Duedonum Ülseri)Ülseratif Kolit (Kolitis Ülseroza, İltihabi Bağırsak Hastalığı)Ultrasonografi (USG)Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu (ÜSYE)Usui ReikiUyku Apne SendromuUyku Bozukluğu ve uyurgezerlikVarisVaris CerrahisiVaris TedavisiVaris ÜlseriVasküler MalformasyonVaskülit (Damar Duvarı İltihabı)Vazovagal SenkopVen HastalıklarıVentriküler Septal DefektVentriküler Septal Defekt (VSD)Virus HastalıklarıVSD (Ventriküler Septal Defekt )Vücut Estetik UygulamalarıYara TedavisiYaşlı TakibiYemek Borusu (Özafagus) HastalıklarıYemek Borusu (Özofagus) KanseriYemek Borusu (Özofagus) VarisiYemek Borusunda Gıda Sıkışması (Steakhouse Sendromu)Yüksek TansiyonYüz Estetik UygulamalarıYüz KızarmasıZayıflatıcı Mide BalonuZirkonyum Porselen KronlarZona Sonrası AğrıDaha fazla ilgi alanı

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Yardım Konuları

Tahlil sonuçlarımı nasıl öğrenebilirim?

Tahlil sonuçları öğrenmek için aşağıdaki adımlar izlenmelidir

Tahlil Sonuçları Yorumlama

Hemogram: Tam kan sayımı demektir,RBC (RED BLOOD CELLS): Kırmızı kan hücrelerindeki

Biyokimya Tahlil Sonuçları ve Anlamları

Tahlillerde Kullanılan Terimler ve Anlamları Busayfadaki bilgiler size tahlil sonuçlarınızı değerlendirmek için yard

Kan tahlili nedir? Nasıl yapılır?

Kan tahlili nedir ? Kan tahlili niçin yapılır? Hastadan alınan bir miktar kanın laboratuvarda analiz edilmesi işlemi

MHRS nedir?

Merkezi Hekim Randevu Sistemi  Sağlık Bakanlığı Türkiyede daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaş

Sağlık ocağında (aile hekimliği) tansiyon ölçülür mü?

Sağlık ocağında , aile hekiminde tansiyon ölçümü yapılıyor mu? Ülkemizde sağlık ocakları diğer adıyla aile sağlığı me

MHRS Randevu Hesap Bilgileri Değiştirme

funduszeue.info adresinden randevu al bölüme girdiğinizde, Kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaptık

Tahlil Bilgileri

Kan Nedir?

Kan nedir? Kanın Yapısı ve Önemi Hakkında Bilgiler.  Kan, vücudun ihtiyacı olan besin, oksijen ve diğer hay

Diyabet (Şeker) Tahlilleri Kısaltmaları

Şeker tahlili, test sonuçları kısaltmaları ne anlama gelir? GDM: Gestasyonel Diyabetes Mellitus DM: Diya

Kan tahlili WBC nedir? düşüklüğü ve yüksekliği?

WBC Nedir? Her kan tahlillerinde oldukça sık karşılaşılan bir terim olan WBC, İngilizce, “White Blood

Biyokimya Tahlil Sonuçları ve Anlamları

Tahlillerde Kullanılan Terimler ve Anlamları Busayfadaki bilgiler size  tahlil sonuçlarınızı değerlendirmek

Biyopsi Nedir? Nasıl Yapılır?

Biyopsi nedir? nasıl ve neden yapılır? Biyopsi tahlil sonuçları öğren,biyopsi hakkında kısa bilgi. Biyopsi,

Tüm Konuları Gör »

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası