bursa valiliği yarın okullar tatil mi / VALİLİK açıklaması son dakika! 6 Şubat Pazartesi Bursa, Kocaeli, Bilecik, Ankara okullar tatil mi?

Bursa Valiliği Yarın Okullar Tatil Mi

bursa valiliği yarın okullar tatil mi

Yarın okullar tatil mi? İstanbul, Ankara, Bursa'da okullar tatil mi? 6 Şubat Valilik MEB kar tatili olan iller listesi

Kar tatiliyle ilgili valilik açıklamaları vatandaşlar tarafından takip ediliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan ve ülke genelinde etkili olması beklenen kar yağışı başladı. Yarın okullar tatili mi, ders olacak mı, yarıyıl tatili uzadı mı soruları da öğrencilerin merak konusu oldu. Bitlis ve Muş'ta okulların tatil edilmesinin ardından gözler Marmara'ya çevrildi. Peki Bursa'da okullar tatil edildi mi? İstanbul, Ankara ve İzmir'de yarın okul var mı? İşte kar tatili olan iller listesi

• 05 Şubat - • Son Güncelleme:

• 05 Şubat - • Son Güncelleme:

1Yarın okullar tatil mi İstanbul, Ankara, Bursada okullar tatil mi 6 Şubat Valilik MEB kar tatili olan iller listesi
26 ŞUBAT OKULLAR TATİL Mİ

VALİLİK açıklaması son dakika! 6 Şubat Pazartesi Bursa, Kocaeli, Bilecik, Ankara okullar tatil mi?

Valilik son dakika kar tatili açıklaması… Türkiye beyaz örtü ile kaplandı. Okulların açılmasına sayılı saatler kala başlayan yoğun kar yağışı ile birlikte yarın okullar tatil mi sorusunun yanıtı araştırılıyor. Özellikle kar yağışının yoğun olduğu illerde veliler ve öğrenciler okulların açılıp açılmayacağını merak ediyor. Peki 6 Şubat hangi illerde okullar tatil edildi? 6 Şubat Pazartesi Bursa, Kocaeli, Bilecik, Ankara okullar tatil mi? İşte 6 Şubat kar tatili olan iller…

6-subat-kar-tatili-olan-illerjpg

6 ŞUBAT OKULLAR AÇILACAK MI?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından günlerdir yapılan uyarıların ardından Türkiye kar yağışına teslim oldu. Okulların açılmasına sayılı saatler kala başlayan kar nedeniyle öğrenci ve veliler 6 Şubat Pazartesi okullar tatil mi sorusunun yanıtını arıyor. Kar yağışının etkili olduğu illerde valilikler peş peşe tatil kararı almaya başladı.

6-subat-kar-tatili-olan-illerjpg

6 ŞUBAT KAR TATİLİ OLAN İLLER

Diyarbakır: Gelen ilk bilgilere göre 6 Şubat’ta bir çok ilde kar tatili verildi. Valilikler peş peşe açıklama yaparak 1 gün süreyle eğitim öğretime ara verildiğini açıkladı. İlk açıklama Diyarbakır Valiliği’nden geldi. Diyarbakır’da etkili olan kar yağışı sebebiyle eğitime 1 gün ara verildi.

Bitlis: Yoğun kar yağışı sebebiyle eğitim ve öğretime ara verilen diğer bir il ise Bitlis oldu. Bitlis Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 6 Şubat Pazartesi günü olumsuz hava koşulları nedeniyle Bitlis Merkez, Güroymak ve Hizan ilçelerinde eğitim öğretime ara verildiği ifade edildi.

ŞANLIURFA: Yoğun kar yağışı nedeniyle Şanlıurfa’da da okullar bir gün süre ile tatil edildi. Tatilin ilçelerde de geçerli olduğu öğrenildi.

MUŞ: 6 Şubat Pazartesi kar tatili olan illerden biri de Muş oldu. Muşta Şubat tarihlerinde 2 gün süre ile eğitime ara verildi.

GAZİANTEP: Gaziantep Valiliği tarafından yapılan açıklamada kentte etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle eğitim öğretime ara verildiği ifade edildi. Gaziantep Valisi Gül yaptığı açıklamada: “Gaziantep’teki yoğun kar yağışı dolayısıyla 6 Şubat Pazartesi günü tüm eğitim kurumları ve rehabilitasyon merkezleri bir gün tatil edilmiştir. Engelli ve gebe kamu personelleri idari izinli sayılacaktır. Kar topu oynayıp kitap okuyun.” Dedi.

SİİRT: Yoğun kar yağışının etkili olduğu Siirt’in Şirvan ilçesinde de Pazartesi ve Salı günü yani 2 gün boyunca eğitim ve öğretime ara verildiği açıklandı.

MALATYA: 6 Şubat kar tatili olan illerden biri de Malatya oldu. Malatya Valiliği yazılı bir açıklama yaparak kentte etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle tüm ilçelerde ilk ve orta dereceli okulların tatil edildiği ifade edildi.

SİVAS: Sivas Valiliği de yazılı bir açıklama yaparak bu gece kentte beklenen yoğun kar yağışı sebebiyle il genelinde ilk ve orta dereceli okullarda 6 Şubat günü 1 gün süreyle okulların tatil edildiği bildirildi.

ADIYAMAN: 6 Şubat Pazartesi günü olumsuz hava koşulları nedeniyle Adıyaman’da da eğitim öğretime ara verildi. Okulların bir gün süre ile tatil edildiği öğrenildi.

KAYSERİ: Bu gece beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle Kayseri’de de okullar tatil edildi. Valilik yazılı bir açıklama yaparak kentte okulların 6 Şubat Pazartesi günü 1 gün süre ile tatil olduğu bildirildi.

ISPARTA: Isparta Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada il genelinde etkili olan yoğun kar yağışı sebebiyle 6 Şubat Pazartesi günü kent genelinde eğitim ve öğretime ara verildiği bildirildi.

Bursa'da okullar tatil mi? 6 Şubat Pazartesi Bursa'da okullar tatil edildi mi? Son dakika Bursa'da okullar yarın tatil mi?

Bursa'da okullar tatil mi? Sorusu, ülke genelinde etkisini göstermekte olan yoğun kar yağışı ile birlikte en çok merak edilenler arasında yerini aldı. Bursa Da yaşamakta olan birçok vatandaş tarafından Bursa'da okullar tatil mi? Sorusuna yanıt aranıyor. Ayrıca yaşanan kar yağışı ile birlikte yollarda görüş uzaklığı düşerken, sürücüler araçlarıyla ilerlemekte güçlük çekiyor. Bursa'da okullar tatil mi? 6 Şubat Pazartesi Bursa'da okullar tatil edildi mi? Bursa'da okullar yarın tatil mi? Detaylar haberimizdedir…

BURSA'DA OKULLAR TATİL Mİ?

Bursa Valisi Yakup Canbolat, "Meteorolojik son veriler değerlendirildiğinde, ilimizde 6 Şubat Pazartesi günü yoğun kar yağışı ve havaların soğumasına bağlı buzlanma beklendiğinden 6 Şubat Pazartesi günü için eğitim-öğretime 1 gün ara verilmiştir" dedi.

6 ŞUBAT PAZARTESİ BURSA'DA OKULLAR TATİL EDİLDİ Mİ?

Bursa Da 6 Şubat Pazartesi günü okulların tatil edildiği duyuruldu.

İllere göre hava durumu tahminlerini görüntülemek için tıklayın

BursaGündemGüncelHaberlerSon Dakika

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası