tanrının şarkısı / Tanrı'nın Şarkısı (Bhagavad Gita) - Fiyat & Satın Al | D&R

Tanrının Şarkısı

tanrının şarkısı

Bhagavad Gita Tanrının Şarkısı Verka Yayınları

Bu ürün size KitapSeç

KİTAPSEÇ PAZARYERİ

Tüm satıcılarımız Kitapseç hizmet standartlarını garanti eder.

Ücretsiz İade

Hızlı Teslimat

Müşteri Desteği

Satıcı: KitapSeç
Satıcı Ünvanı: ADRES7 Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri Anonim Şirketi
İletişim: Satıcıların iletişim e-posta adresi kitapsec tarafından kayıt altındadır.
tarafından gönderilecektir.

“Bir daha duy, sözümün en yücesi, hepsinin en gizlisi şudur: Sen benim büyük sevgilimsin, bu yüzden senin iyiliğin için konuşacağım. Zihnini/gönlünü Bana ver, kendini Bana ada, Bana kurban sun, Beni tazim et ve Bana gel. Sana gerçekten söz veriyorum, çünkü sen benim için azizsin.”

Bhagavad-Gita (Tanrı’nın Şarkısı), Hindu dininin en önemli ve en kutsal metinlerinden biridir. Büyük Hint destanı Mahabharata’nın bir bölümünü oluşturur.

Savaşçı prens Arcuna ile dostu ve arabacısı, aynı zamanda Tanrı Vishnu’nun yeryüzünde bedene bürünmüş bir zuhuru (Avatar) olan Şri Krişna arasında geçen bir söyleşidir. MÖ ile MÖ yılları arasında Sanskrit dilinde yazılmıştır. 18 bölüme ayrılmış dizeden oluşur.

Şiir, geniş bir çerçevede Tanrı’nın niteliğini&#; ve insanın O’nu tanıyabilmesinin yollarını araştırır. Metnin önemi, hem izlenmesi gereken amacı, hem de bu amaca varma yollarını göstermesindedir. Ayrıca Hindistan’daki dinsel düşünce ve uygulamaların uzun çağlara yayılan bir özetini verir. Hindu geleneğinin insanı Tanrı’yla mistik vuslata (birleşmeye) ulaştıran üç yolunu, tek bir yolun farklı varyasyonları olarak gösterir.

/

Gayet güzel bir ürün tavsiye ediyorum bende tavsiye üzerine aldım. / Tu**********

Ga naar zoekenGa naar hoofdinhoud

Artikel vergelijken

Productbeschrijving

Hint edebiyat ve felsefe geleneğinin en önemli yapıtlarından kabul edilen Bhagavadgītā, en uzun Hint destanı olan Mahābhārata'nın bir parçasıdır. Savaş meydanındaki Arcuna ile Tanrı Krishna arasında geçen diyaloglar, hayatı ve ölümü sorgular niteliktedir. Savaşın eşiğinde olan Kuru ve Pāndava aileleri akrabadır; savaşçı Arcuna, meydandaki akrabalarını gördüğünde, dayanılmaz bir üzüntüyle okunu ve yayını bırakır, görevini yerine getirmek istemez. Krishna ise ona kalıcı, değişmez gerçekleri ve Dharma'yı anlatır: Ebedî olan Ātman'dır ve Arcuna'nın varoluş sebebi bu savaşta yer almaktır. Bhagavadgītā, Yogasūtra'dan sonra Yoga felsefesinden söz eden en önemli ikinci kaynaktır; bilgi (Cnāna), adanma (Bhakti) ve eylem (Karma) yolları, doğanın üç özelliği olan Sattva, Racas ve Tamas anlatılır. “Gizlilerin gizlisi bilgi”, artık Krishna tarafından aktarılmıştır.(Tanıtım Bülteninden)Editör :Gülnihal ÖzdenerKapak Uygulama:Seda Aritürk Azov

Toon meer Toon minder

Productspecificaties

Inhoud

Taal
tr

Bindwijze
Softcover

Je vindt dit artikel in

Nog geen reviews

Prijsinformatie

De prijs van dit product is 23 euro en 03 cent.

In winkelwagen

• Bestellen en betalen via funduszeue.info
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door Kepler Trade
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Wettelijke garantie via Kepler Trade

Recent bezochte artikelen

{"pdpTaxonomyObj":{"pageInfo":{"pageType":"PDP","language":"nl","website":"funduszeue.info"},"userInfo":{},"productInfo":[{"productId":"","ean":"","title":"Bhagavadgita Tanrının Şarkısı","price":"","categoryTreeList":[],"brick":"","chunk":"","averageReviewRating":"","seriesList":[],"sellerName":"Kepler Trade","uniqueProductAttribute":"BINDING-Softcover"}]}}

{"pdpAnalyticsObj":{"pageInfo":{"pageType":"PDP","country":"NL","shoppingChannelContextTypeAndDeviceType":"funduszeue.info,SEO_AGENT","canonicalUrl":"funduszeue.info","shortURL":"/p/bhagavadgita-tanr-n-n-sark-s//","countryLanguage":"nl-nl","external":true,"subscriptionInfo":{"selectMembership":false}},"product":{"productId":"","title":"Bhagavadgita Tanrının Şarkısı","category":"","brand":"","brick":"","seller":"_Kepler Trade","price","discount","categoryNumbersFlattened":[],"categories":[],"orderable":"available","quantity":1}}}

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası